Купити комерційну нерухомість: Подвірки
1 оголошення по 1 приміщенню
28.9 млн грн
11 553 грн/м²
вулиця Сумський Шлях
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ID обєкта : N2229
Продам майновий комплекс у смт. Подвірки. Майновий комплекс із готовою інфраструктурою для ведення бізнесу. Вдале розташування, велика територія та широкий спектр можливостей для комерційного використання.
Загальна площа земельної ділянки — 2 га
Категорії землі: 03 та 12 (оренда)
Загальна площа будівель — 2500 м²
До складу комплексу входять:
• мийка вантажного транспорту
• 3 гаражі та бокс для ремонту вантажівок
• бокси під СТО легкового транспорту
• готель на 5 номерів
• ресторан
• велика стоянка для транспорту
Територія повністю асфальтована, зручні під’їзні шляхи для вантажного та легкового транспорту.
Комунікації:
• електроенергія — договір з Обленерго на 85 кВт
• 2 власні свердловини
Комплекс ідеально підійде під логістичний центр, автосервісний бізнес, транспортну базу, готельно-ресторанний напрямок або виробничо-складський об’єкт.
Готовий бізнес із великим потенціалом розвитку.
Ми запрошуємо Вас на перегляд обєкта в будь-який зручний для Вас час.
Агенція нерухомості Estate Invest.
Вільне, Виробництво, Склад, Послуги
2500 м²