2-кімнатні квартири від 2.67 млн грн
37 600 — 42 000 грн за м²
2 кімнати
61.2 м²
Поверхи: 1-9
Будинок 4 (Секція 2)
4 кв. 2026
Збудовано
37 600 — 42 000 грн за м²
2 кімнати
71.1-72.1 м²
Поверхи: 1-9
Будинок 4 (Секція 1)
4 кв. 2026
Збудовано
37 600 — 42 000 грн за м²
2 кімнати
74.2 м²
Поверхи: 1-2
Будинок 4 (Секція 2)
4 кв. 2026
Збудовано
39 800 грн за м²
2 кімнати
95 м²
Будинок 2 (Секція 1)
Збудовано
3-кімнатні квартири від 2.94 млн грн
34 050 грн за м²
3 кімнати
86.3 м²
Будинок 4 (Секція 1)
4 кв. 2026
Збудовано
4-кімнатні квартири від 6.14 млн грн
4 кімнати
131.56 м²
Будинок 1 (Секція 1)
4 кв. 2013
Збудовано
4 кімнати
131.56 м²
Будинок 1 (Секція 1)
4 кв. 2013
Збудовано
33 150 грн за м²
4 кімнати
187.3 м²
Будинок 2 (Секція 1)
Збудовано
33 150 грн за м²
4 кімнати
191.1 м²
Будинок 2 (Секція 1)
Збудовано
Найважливіші оновлення ЖК Ювілейний
Акції, знижки та спецпропозиції
Нові фотографії з будівництва, аерообльоти
Оновлення цін від відділу продажу
Оновлення документів в реєстрах