Квартира-студія з суміжним санвузлом. Євроремонт.
Індивідуальне газове опалення.
Квартира повністю мебльована, є два дивани, два телевізори, електрочайник, холодильник і пральна машина, а також меблі на кухні.
Квартира вільна.
Є окрема комора.
Квартира має засклений і відкритий балкони.
Оренда 2-кімнатної квартири з паркомісцем у самому центрі Львова — вул. Дорошенка.
Площа: 70 м² / 45 / 15
Поверх: 5 з 6
Ціна: 800 €/міс
Перша здача після євроремонту
Планування та комфорт:
Ізольовані кімнати, простора кухня
Роздільний санвузол
Балкон з видом на вул. Дорошенка, лоджія у внутрішній двір
Висота стелі — 3,2 м
Індивідуальне газове опалення, двоконтурний котел
Швидкісний інтернет, постійне електропостачання
Будинок під охороною, доступне місце для паркування
Оснащення:
Двоспальне ліжко, розкладний диван
Вбудована шафа-гардероб, мебльована кухня
Посудомийна машина, пральна машина
Газова плита, духова шафа, мікрохвильова піч, тостер, електрочайник
Холодильник, телевізор, Wi-Fi, праска, прасувальна дошка
Душова кабіна, камін
Встановлені лічильники на газ і електрику
Умови:
Без домашніх тварин
Переваги:
Центральна локація — ідеальна для прогулянок та життя у ритмі міста
Охоронювана територія, перша здача, сучасний комфорт
Оренда 2-кімнатної квартири з паркомісцем у центрі Львова, вул. Дорошенка
Здається в оренду простора 2-кімнатна квартира у самому серці Львова — на вулиці Дорошенка. Перша здача після євроремонту. Квартира повністю умебльована та оснащена всією необхідною побутовою технікою для комфортного проживання.
Загальна площа — 70 м².
Поверх 5 з 5
Квартира має зручне планування: простора кухня, дві ізольовані кімнати, роздільний санвузол. Одна кімната облаштована двоспальним ліжком, інша — розкладним диваном.
Є балкон із виглядом на вул. Дорошенка та лоджія у затишний зелений двір. У дворі — власне паркомісце.
Будинок під цілодобовою охороною, з консьєржем та відеоспостереженням.
Опалення та підігрів води забезпечує двоконтурний котел. Працює навіть за відсутності світла: є інтернет, мобільний зв’язок, водопостачання, газ та опалення.
Оснащення квартири включає: вбудовану кухню з газовою плитою, духовою шафою, витяжкою, мікрохвильовкою, тостером, електрочайником, камін, телевізор, письмовий стіл, праску, пилосос, душову кабіну, шафу-гардероб, обідню зону, лічильники на електрику та газ.
Ідеальне розташування для піших прогулянок центром Львова та відвідин історичних пам’яток, театрів, музеїв, ресторанів і кав’ярень.
Деталі за телефоном. Перегляд у зручний для вас час.
Ціна 900$
Артикул 2470
Оренда 2-кімнатної квартири у самому серці Львова на вул. Дорошенка.
Зроблено євроремонт. Перша здача.
Квартира повністю умебльована та обладнана необхідною побутовою технікою для комфортного проживання.
Загальна площа 70 м2. Простора кухня та ізольовані кімнати. Санвузол розділений.
Кімнати облаштовані 2-спальним ліжком та розкладним диваном.
Балкон на вул. Дорошенка та лоджія у великий зелений двір.
В дворі доступне місце для паркування.
Швидкісний інтернет та безперервне електропостачання.
Будинок знаходиться під цілодобовим наглядом охорони.
Ідеальне розташування для піших прогулянок центром міста та відвідин визначних історичних памяток, театрів, музеїв, кавярень, магазинів.
Будинок знаходиться поруч із зупинкою громадського транспорту у самому центрі міста.
Ідеальне розташування для піших прогулянок центром міста та відвідин визначних історичних памяток, театрів, музеїв, кавярень, магазинів.
В квартирі зроблено повний євроремонт. Квартира здається в оренду вперше.
У будинку цілодобово знаходиться охоронець-консєрж. Заїзд автомобілів та паркування у дворі.
Орендареві надається окреме паркомісце.
Правильне планування, простора кухня, ізольовані кімнати та роздільний санвузол.
Два балкони: один відкритий виходить на вул. Дорошенка, інший - засклений, виходить у внутрішній двір будинку.
Квартира з роздільним санвузлом має євроремонт. Планування включає кухню з меблями, гардероб, балкон та лоджію.
У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення. Є центральний водопровід, каналізація, електрика та газ.
Квартира обладнана холодильником, мікрохвильовою піччю, духовою шафою, плитою, електрочайником та пральною машиною. Додатково є швидкісний інтернет.
Квартира розташована в австрійському царському будинку.
Квартира знаходиться в центральній частині міста, поруч з головною поштою.
Квартира чиста та охайна. Є відеоогляд.
Квартира має 3 ізольовані кімнати, велику ванну, кухню площею 15 кв.м. та 2 балкончики.
У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення та теплу підлогу усюди, де є плитка.
Квартира повністю укомплектована необхідною технікою: духова шафа, мікрохвильова піч, пральна машина та електрочайник.
Квартира вільна та готова до заселення. Розглянуть з маленькими тваринами. Перегляд по домовленості.
Квартира з косметичним ремонтом.
Квартира обладнана автономним опаленням, яке працює навіть під час блекауту. Також є автономне водопостачання.
У квартирі є велика шафа, пральна машинка, холодильник, газова плита, варильна панель, духова шафа, мікрохвильова піч, праска.
Квартира здається без комісії. Можна з дітьми, студентами та іноземцями. Дозволено проживання з домашніми улюбленцями: кішкою, собакою до 10 кг та іншими тваринами.
Квартира розташована в царському будинку.
Квартира знаходиться в центрі міста.
Є балкон, лоджія, душова кабіна. У квартирі є швидкісний інтернет та Wi-Fi.
Квартира має хороший житловий стан з євроремонтом. Є простора кухня.
Квартира обладнана автономним опаленням.
Квартира повністю мебльована. Додатково встановлені смарт телебачення та швидкісний інтернет.
Квартира має суміжні кімнати (через арку), ізольовану простору кухню, коридор, гардеробну та санвузол. Свіжий ремонт.
Квартира повністю укомплектована для проживання. Є пральна машинка, телевізор, Wi-Fi, духовка, газова плита.
Квартира здається на місяць або більше. Розглядають порядних орендарів. З тваринками доплата 1500 грн.
Квартира розташована в зручному місці біля Університету Франка (5 хвилин пішки). До Медичного Університету 12 хвилин пішки. Поруч парк, кафе, магазини та зупинка транспорту.
Квартира вільна і готова до заселення. Є відео-огляд при необхідності. У квартирі 6 спальних місць.
Оренда 4 кімнатної квартири з євроремонтом в елітній частині міста по вул. Дорошенка у Львові.
Ідеальна локація для комфортного життя у центрі Львова!
Загальна площа квартири - 96 кв.м.
Житлова - 58 кв.м.
Кухня - 22 кв.м.
2 Балкони.
Переваги:
Центральна, елітна частина міста Львова.
Фантастичний вигляд у подвіря.
Квартира з євроремонтом, меблями та побутовою технікою.
3 поверх з 4.
Квартира двостороння. 3 кімнати ізольовані.
З головної спальні та кухні вікна виходять на сонячну, східну сторону, інші на західну.
Індивідуальне опалення (двохфункційний газовий котел).
Підігрів підлоги.
Інтернет оптоволокно.
Вхід парадний. 2 квартири на поверсі.
Цікава пропозиція на 3-х кімнатну квартиру на вулиці П. Дорошенка поруч з парком ім. Івана Франка, Галицький район. Квартира розміщена на 3 поверсі цегляного будинку з високими стелями 3,2 м та вікнами, які виходять на вулицю П. Дорошенка. У квартирі знаходяться 2 спальні, кухня-вітальня, санвузол та гардеробна кімната. Є посудомийна машина, електрочайник, холодильник, морозильна камера, варильна панель, мікрохвильова піч, духова шафа, пральна машина та праска.
Опалення та підігрів води здійснюється за допомогою газового котла. Крім того, є можливість організувати паркувальне місце для автомобіля на території навчального закладу за окрему плату.
Квартира має 3 ізольовані спальні та велику вітальню. Зроблений євроремонт.
Установлено індивідуальне опалення та підігрів підлоги.
Квартира повністю мебльована сучасними меблями. У кожній спальні встановлено 2 ліжка. Вся необхідна побутова техніка присутня. Власники готові докупити необхідні меблі або забрати наявні за домовленістю.
Квартира вільна. Тварини допускаються за домовленістю. Ціна може бути зафіксована в гривнях.
Квартира розташована в центрі міста.
Квартира обладнана сигналізацією.
Квартира у гарному стані, чисто і затишно. Планування включає 2 великі кімнати, кухню-студію, кімнати ізольовані, два санвузли (один сумісний, другий окремий), велику ванну кімнату, гардеробну, господарські приміщення та великий балкон-терасу площею 7 кв.м.
Гаряча вода та опалення індивідуальні - котел газовий. Високошвидкісний інтернет (оптоволокно).
Квартира повністю укомплектована необхідною технікою: телевізор, пральна машина, плита, електрочайник, кавомашина, повний набір посуду та холодильник. Перша кімната має двоспальний диван з ортопедичним матрацом. Друга кімната обладнана розкладним диваном, робочою зоною та великою місткою шафою-купе. Також є окрема гардеробна кімната.
Власники готові розглядати орендарів з дітьми та тваринами.
Будинок має цілодобову охорону. У дворі є власне паркувальне місце. Вікна квартири виходять на внутрішнє подвіря.
Квартира розташована в центрі Львова. Розвинена інфраструктура, поблизу є все необхідне: за 5 хвилин пішки парк, кавярні, пл. Ринок, театр Опери та балету, Форум. Зручне транспортне сполучення в різні кінці Львова.
Квартира має гарне планування.
У квартирі є всі меблі та вся необхідна техніка.
Квартира розташована в гарному районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч знаходяться магазини, супермаркети та зупинки громадського транспорту. Все в пішій доступності.
Квартира розташована у польському будинку.
Квартира має індивідуальне газове опалення з двоконтурним котлом.
Квартира повністю укомплектована меблями. Є техніка: холодильник, мікрохвильовка, пральна машина, телевізор.
Квартира здається без співпраці з колегами.
Є швидкісний WiFi. Наживо виглядає набагато краще, ніж на фото.