!!!Зміна ціни!!!
Оренда шикарної 2-ох рівневої квартири по вул. Меретина.
Щойно після якісного дизайнерського ремонту. Індивідуальне опалення, площа 78 м кв. 2 спальні, 2 санвузли. велика прихожа. Вся необхідна техніка та меблі. Холодильник, пралка, духовка, газова поверхня, котел, телевізор. Встановлено сигналізацію. Швидкісний інтернет. Хороша локація, поруч все необхідне. Великі манчардні вікна. Дуже затишна та світла квартира. Є можливість доукомплектування. До центру 20 хв пішки. Розглядаємо орендарів без домашніх тварин. Співпрацюю.
Є відеоогляд.
Пропоную Вашій увазі оренду 3-кімнатної квартири по вул.Городоцька(Костел).
Загальна площа 64/45/8 м².Поверх 3/3.
В квартирі зроблено косметичний ремонт.
Є небхідні для комфортного проживання меблі.
2 ізольовані кімнати + вітальня та ізольована кухня.
Розвинута інфраструктура , зручне транспортне сполучення.
Покази у зручний час, деталі за телефоном.
Вартість оренди - 14000 грн.
Квартира здається в оренду на термін від 3 до 6 місяців
Оренда 1-кімнатної квартири в самому центрі міста по вул. Шота Руставелі.
Квартира знаходиться в гарній, затишній локації. Поряд є все для комфортного життя. До Площі Ринок 15хв пішки.
Окрема ізольована кімната, кухня з обідньою зоною. Санвузол суміжній.
1-поверх, загальна площа 35м2.
Індивідуальне опалення. Є підігрів підігрів підлоги.
Є все необхідне: велике двоспальне ліжко, розкладний диван на кухні, шафа для зберігання речей та комод, робоче місце, обідня зона та мебльована кухня.
Техніка: холодильник, плита, пральна машина.
Розглядають порядних орендарів. Можна з тваринками.
Ціна: 12000грн.
Пропозиція від АН. Огляди у зручний для вас час.
Оренда 3 кімнатної квартири по вулиці Ярослава Осмомисла
Квартира розсташованан в центрі міста Львів
Дуже розвинута інфраструктура та транспортна розвязка
В квартирі є вся необхідна побутова техніка та меблі
В одній кімнаті є велике двоспальне ліжко, тумба та шафа
В другій кімнаті великий розкладний диван та два розкладних крісла
В третій кімнаті розкладний диван, шафа та два крісла
Ціна 350 євро
За додатковою інформаією телефонуйте
Австрійський Люкс….ОРЕНДА 4 -х кімнатної квартири, в центрі міста, по вул. Каліча Гора.
Площа: 167 м² (житлова –110м², кухня – 15 м²)Поверх: 2/3.
Опалення: Індивідуальне - газовий котел, підігрів підлоги, оптоволокно. Уся необхідна побутова техніка, усі кімнати ізольовані. Два санвузли. Два балкони, з виглядом на місто, Сигналізація ДСО. Відео спостереження. Клінінг кожних два місяці. є відеоогляд.
Вартість оренди: 1000 (€) + КП.
АН "Golden city" Максим
Оренда 1к квартири вул.Пильникарська Центр
3 поверх
Всі необхідні меблі і побутова техніка
В квартирі вчетверо електриці
Вільна,готова до заселення
Ріелтор
Співпрацюю з АН
Квартира виконана за авторським проектом. Планування смарт-квартири включає санвузол з душовою кабіною, кухонний куточок.
Квартира обладнана підігрівом підлоги та індивідуальним електроопаленням.
У квартирі є необхідні меблі та побутова техніка: холодильник, пральна машина, плита, праска.
Квартира здається в оренду одній працюючій людині. Домашні тварини не дозволені. Не можна влаштовувати вечірки та курити в квартирі. Оренда без посередників.
Квартира розташована біля Стрийського базару. Центр міста знаходиться в 10 хвилинах пішки.
Квартира обладнана швидкісним інтернетом і Wi-Fi.
Квартира після ремонту у дуже гарному стані.
Проведено інтернет.
Квартира частково мебльована новими меблями. У квартирі є холодильник, пральна машина, плита, пилосос та телевізор.
Квартира здається в оренду спокійним працюючим людям, можливе проживання сімї. Оплата здійснюється щомісячно, включаючи комунальні послуги за лічильниками.
Є паркувальне місце, балкон та лоджія.
У квартирі є ванна кімната та меблі на кухні.
Квартира з косметичним ремонтом.
Квартира підключена до центрального водопроводу, електрики та каналізації. В кухні встановлено підігрів підлоги.
Квартира повністю мебльована та укомплектована побутовою технікою, включаючи електрочайник, плиту, варильну панель, духовку, мікрохвильову піч, холодильник, пральну машину, праску та пилосос. Також є телевізор, Wi-Fi та швидкісний інтернет.
Квартира здається в оренду.
Будинок розташований на асфальтованій дорозі.
Квартира з роздільним плануванням. Зроблено євроремонт. Санвузол суміжний з ванною.
Встановлено індивідуальне газове опалення з котлом. Є центральний водопровід, електрика та центральна каналізація.
Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною побутовою технікою, включаючи холодильник та варильну панель.
Розглядають всіх порядних орендарів без тварин. Квартира вільна та готова до оглядів з 28.04. Колегам - без СП.
У квартирі є камін, кондиціонер, меблі на кухні. Квартира автономна під час блекауту: працюють водопостачання та опалення.
Квартира з суміжним санвузлом. У кімнаті є велика гардеробна, у коридорі - кладова.
Квартира здається з необхідними меблями та технікою. За необхідності орендар може придбати додаткові предмети. У квартирі є пральна машина, варильна панель, праска, електрочайник, мікрохвильова піч, холодильник, духовка та фен.
Перша здача. Квартира здається без сп.
Будинок має свій внутрішній двір з дитячим майданчиком.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою. Поблизу є супермаркети АТБ та Метро Арсен. Дуже зручна транспортна розвязка.
Квартира затишна та красива. Все абсолютно нове. Є відео квартири.
Квартира має компактне планування типу студія. Зроблений ремонт. Санвузол суміжний. Є підігрів підлоги.
Квартира обладнана центральним водопроводом, електрикою та центральною каналізацією. Система опалення індивідуальна електро.
Квартира здається з меблями та всією необхідною побутовою технікою: електрочайником, холодильником, пральною машиною, плитою, праскою та пилососом.
Квартира здається в оренду для однієї особи.
Квартира розташована в царському будинку.
Квартира знаходиться в центрі міста. Поруч розташовані супермаркет "Арсен", мережа магазинів, Краківський ринок та Оперний театр.
Квартира з євроремонтом, роздільним санвузлом та ізольованими кімнатами. Планування роздільне.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. Підігрів підлоги встановлений на кухні, балконі, у коридорі та санвузлі. Є резервне живлення.
Квартира повністю мебльована та обладнана новою технікою. Кухня оснащена посудомийною машиною, духова шафа, холодильник, пральна машина, мікрохвильова піч. Додатково буде встановлено телевізор та кондиціонер.
Квартира розташована в новобудові в житловому фонді від 2011 року. Високий перший поверх над комерційними приміщеннями. Є два балкони, вихід на які з кімнати та кухні.
Квартира з євроремонтом має суміжне прохідне планування. Вона складається зі спальні, вітальні, кухні, коридора та суміжного санвузла.
Квартира обладнана пічним або електричним опаленням (масляна батерея). Гаряча вода забезпечується колонкою у ванній кімнаті та електричним бойлером на кухні. Додатково є автономне водопостачання на випадок блекауту.
Квартира здається з меблями (двоспальне ліжко, розкладний диван, шафи, столи) та побутовою технікою (холодильник, пральна машина, плита, пилосос). Меблі та техніка були у користуванні.
Оренда квартири можлива студентам та іноземцям. Домашні тварини не допускаються. Термін оренди обговорюється. За домовленістю можливі покази.
Квартира розташована в будинку з центральним водопроводом, каналізацією та вивозом відходів. До будинку підїжджає асфальтована дорога.
Квартира знаходиться в центрі Львова.
У квартирі є інтернет.
Квартира обжита, комфортна та затишна.
В квартирі встановлено індивідуальне опалення та колонку на гарячу воду.
Квартира повністю укомплектована необхідною побутовою технікою, включаючи мікрохвильову піч та електрочайник. Також присутні меблі, зокрема двоспальний диван, який розкладається, робочий стіл, шафа та ін. Наявний посуд.
При поселенні оплачується перший місяць проживання та страховий платіж у розмірі 50%% від місячної орендної плати. Страховий платіж повертається в день виїзду, якщо все в порядку. Додатково оплачуються ріелторські послуги в розмірі місячної орендної плати. Проживання з тваринкою обговорюється.
Квартира розташована в будинку із закритим зеленим двориком.
Будинок знаходиться в центрі Львова. У пішій доступності розташовані заклади навчання, магазини, кавярні та ін. Вулиця тиха та спокійна.
В квартирі проведено інтернет.
Квартира з роздільним плануванням. Є просторий коридор. Санвузол роздільний. Ремонт житловий, але в гарному стані.
Постійно гаряча вода. Малі комунальні послуги. Автономність при блекауті: працює інтернет, опалення та водопостачання. Централізоване опалення.
Квартира здається з радянськими меблями в гарному стані. У спальні є ліжко, у вітальні - диван та робоче місце. На кухні встановлено нову техніку: пральну машину, мікрохвильову піч та нову колонку для підігріву води. Сантехніка вся поміняна та нова.
Можна з тваринами (коти, маленькі та середні собаки). Бюджетна ціна для цього району.
Квартира розташована в хрущовці. Дуже тихий двір без шуму машин.
Квартира розташована поруч центру міста. До оперного театру 10 хвилин пішки. Біля будинку зупинки громадського транспорту, магазини та інші зручності.
Квартира суха та тепла. З вітальні є вихід на балкон. Є гардероб.
Квартира після капітального ремонту з авторським проектом. Є окремий вхід з двору. Санвузол суміжний.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням та теплими підлогами. Є 2-х функційний котел. Водопостачання та опалення працюють автономно, що забезпечує комфорт при блекаутах.
Квартира повністю мебльована та обладнана базовою технікою: пральною машиною, холодильником, мікрохвильовою піччю, газовою плитою. Є гардероб.
Перша здавання від власника.
Квартира розташована в царському будинку.
Квартира має гарну локацію в центрі міста. Є все необхідне для комфортного проживання.
Оренда 1-кімнатної квартири на вул. Балабана, ЖК "Старе місто" [#28130].
Площа 57/19/28м², третій поверх новобудови у ближньому центрі Львова.
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання.
ЖК знаходиться в центрі міста, що гарантує зручну транспортну розвязку та близькість до магазинів, кафе, ресторанів та інших закладів. У пішій доступності ТЦ Fum Lviv.
Наявна вся необхідна техніка та меблі: холодильник, індукційна плита, витяжка, електрочайник, мікрохвильова піч, кондиціонер, телевізор.
Є двоспальне ліжко, розкладний диван, кухонний стіл, містка шафа-купе.
Wi-Fі, індивідуальне опалення, підігрів підлоги.
Вартість оренди 650$ + КП
Є можливість розтермінування оплати послуг агентства.
Надаємо фіскальний чек про оплату послуг.
Квартира має ізольовані кімнати, кожна з яких має власний санвузол. Кімнати замикаються окремо. Євроремонт.
Квартира має індивідуальне газове опалення.
У кімнатах є двоспальні ліжка, дивани, душові кабіни. Також є Wi-Fi.
Квартира здається на довгострокову оренду від 6 місяців. Оренда доступна лише для сімї або пари. Не здається студентам та робочим.
Квартира розташована навпроти Політехніки.
Квартира з кімнатами ізольованого типу. Зроблено ремонт.
У квартирі є всі меблі. Також є пилосос, праска, прасувальна дошка та посуд за потребою.
Без торгу.
Квартира з сучасним євроремонтом.
У квартирі є велике 2-спальне ліжко, вмонтована шафа та вся нова побутова техніка.
Квартира здається в оренду без співпраці з АН.
Квартира після капітального ремонту. Замінена уся сантехніка.
В наявності уся нова побутова техніка. При потребі ліжко доставляємо.
Перша здача. Розглядаються порядні орендарі.
Чистий та доглянутий підїзд. Квартира має індивідуальне опалення. Є відеоогляд.
Квартира розташована в самому центрі Львова, навпроти готелю «Львів».