Продається двоповерхова квартира в центрі.
💰 Ціна: 99900$
📏 Площа: 98 м²
🏢 Поверх: 9/10
🔥 Опалення: 2-контурний котел, теплі підлоги
🧱 Утеплена квартира (особливо другий поверх)
🔌 Нова проводка
🚿 Підготовлені санвузли
🛠 Чистова підлога
🔇 Шумоізоляція
Квартира простора, світла, з якісною підготовкою під чистовий ремонт. Ідеальний варіант для сім’ї або під інвестицію.
📍Зручне розташування — центр міста, вул. Троїцька, 74.
📲 За деталями телефонуйте/пишіть у повідомлення.
Квартира розташована в цегляному будинку. Ремонт незакінчений, після будівельників. Є два санвузли.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням.
Квартира знаходиться в житловому фонді 2001-2010-х років.
Квартира з євроремонтом. Санвузол суміжний.
У квартирі встановлено індивідуальний тепловий пункт, що значно заощаджує комунальні послуги взимку.
У квартирі залишаються всі вбудовані меблі та техніка.
Будинок має ОСББ. Територія огороджена парканом з автоматичними воротами та оснащена камерами спостереження.
Поруч розташовані парк Миру, школа, дитячі садочки та магазини.
Квартира дуже світла та простора. Є балкон і лоджія.
Квартира має 3 окремі кімнати та велику вітальню. Кухня площею 18 м². Ремонт, меблі та побутова техніка вже є.
Будинок сталінської забудови з доглянутим підїздом. У будинку є бомбосховище.
Квартира розташована в зручному місці з тихим і комфортним оточенням. Поблизу знаходиться парк Пономаренка.
Квартира має метрові стіни та високі стелі. ЖК має закритий двір. Квартира повністю готова до проживання.
Квартира має стильне та продумане планування. Включає кухню з величезною вітальнею, світлі спальні з гармонійним інтерєром. Санвузол суміжний. Зроблено сучасний ремонт у відмінному стані.
Квартира має автономне опалення.
У квартирі залишаються всі меблі та побутова техніка.
Сучасна новобудова з камерною атмосферою та доброзичливими сусідами. На поверсі всього чотири квартири.
Квартира розташована в центральній частині міста Кременчука з доступом до магазинів, ресторанів, парків, шкіл та дитсадків, салонів краси та спортивних залів.
Квартира з суміжно-розділеним плануванням. Зроблений євроремонт.
Квартира обладнана індивідуальним опаленням.
У квартирі є меблі та техніка.
Можливе використання під магазин, офіс або інші цілі.
Квартира розташована в сталінці.
Розвинена інфраструктура. Поряд зупинка транспорту та магазини.
В продажі двухкімнатна квартира в ЖК «Дніпровська Рів’єра».
Центр міста Кременчук.
Загальна площа 71 кВ.м.
Планування: дві роздільні кімнати і велика кухня-гостьова, велика лоджія.
5 поверх.
В домі є ліфт.
Індивідуальне опалення.
Капітальний ремонт із якісних матеріалів.
Благоустроєн просторий закритий двір, є місця для паркування машин.
Поруч розвинена вся інфраструктура.
Дуже перспективний район.
Записуйтесь на перегляд
Можливе поєднання квартир площею 108 кв.м. з найбільшою квартирою площею 165 кв.м.
Можливий продаж по Е-оселі, субвенції, Е-відновленню. Окремо відсоток за послуги агентства.
Новобудова, цегляний будинок з огородженою прибудинковою територією, яка охороняється. На першому поверсі пропонується гараж на дві машини площею 41 кв.м. за ціною 1000$ за кв.м. З гаража є вихід до ліфту. Гараж долучається до однієї з квартир.
Квартира має велику кухню, два балкони та два санвузли. Всі кімнати окремі.
Квартира має автономне опалення. Встановлені лічильники на газ, воду та електрику.
Оперативний показ в будь-який день та час. Додатково комісія агентства нерухомості.
Квартира розташована в центрі міста з розвиненою інфраструктурою. Поблизу розташовані парк Придніпровський та набережна Дніпра.
Квартира не кутова.
Квартира має вільне планування та зроблений ремонт під чистове оздоблення. Є гардеробна. Санвузол суміжний.
Квартира має індивідуальне газове опалення та газовий котел. Є центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід.
Квартира не мебльована.
Будинок має закритий двір.
Квартира дуже тепла. Є велика лоджія та 2 балкони з склопакетами. Встановлено теплу підлогу.
Квартира-сталінка з дизайнерським ремонтом у стилі "Прованс". Підлога покрита вініловим ламінатом, стіни обклеєні шпалерами. Стеля в залі, ванній кімнаті та вбиральні пофарбована, у спальні - деревяна. Міжкімнатні двері - деревяні. Вхідні двері броньовані. Вікна металопластикові.
У квартирі є нові меблі: у залі два крісла та розкладний диван (Туреччина - Італія), 4 стільці та розкладний стіл (діаметр 110) (Італія), сервант та тумба під телевізор (Львів). У спальні є ліжко 2х2,2 (зроблене на замовлення) та софа (Туреччина - Італія). Кухня деревяна, техніка нова. Плита та витяжка (SMEG) Італія. Холодильник Whirlpool. Пральна машина LG. ТБ SONY 65 дюймів. Бойлер Atlantic 65.
Квартира розташована в центрі міста в пішій доступності до міського парку (1 хв), пляжу (3 хв), супермаркетів Маркет опт та АТБ (5 хв) та зупинки громадського транспорту (2 хв).
Квартира світла та велика. Є затишний балкончик з видом на парк. У спальні є деревяні віконниці всередині кімнати. Кахель на кухні та у ванній кімнаті (Іспанія). Ванна велика, чавунна, що окремо стоїть. Душова кабінка (Іспанія). Сантехніка нова, якісна.
Квартира має роздільне планування з суміжним санвузлом. Зроблений дизайнерський ремонт за авторським проектом.
У квартирі залишаються всі меблі та техніка.
Квартира розташована в новому житловому фонді 2011-2020-х років. Будинок має закритий двір.
Квартира має кухню-їдальню площею 40 кв.м. та велику лоджію.
Квартира має роздільне планування з суміжним санвузлом. У квартирі виконано гарний новий ремонт за авторським проектом.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою.
Квартира продається.
Будинок цегляний, квартира тепла та простора.
Квартира розташована в центрі міста. Поруч є сквер, магазини та зупинка громадського транспорту "Центр" (5 хвилин пішки).
До квартири прибудований цегляний гараж для автомобіля.
Квартира після якісного ремонту в хорошому стані. Планування двостороннє. Є балкон, лоджія та ванна кімната.
Квартира обладнана автономним опаленням з італійським котлом. Є підігрів підлоги.
При покупці залишається якісна техніка. Квартира мебльована, включаючи кухню. У квартирі є телевізор та Wi-Fi.
Прохання агентств та ріелторів не турбувати.
Будинок житлового фонду, побудований після 2021 року. Двір закритого типу з дитячим майданчиком. Є ліфт та гостьовий паркінг.
Є асфальтована дорога.
Квартира має простору кімнату-студію, затишну спальню, комору та два балкони.
Квартира обладнана автономним опаленням.
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою.
Можливий варіант обміну на трьохкімнатну квартиру. Перегляд за попередньою домовленістю.
Квартира розташована в будинку з закритим двором та паркомісцем.
Квартира має розвинену інфраструктуру з школами, дитячими садками та зручними транспортними розвязками.
Квартира не кутова.
Квартира з роздільним плануванням та роздільним санвузлом. Ремонт після будівельників.
Встановлений газовий котел, лічильники. Система опалення індивідуальна газова.
Квартира продається. Комісію агентству сплачує покупець.
Квартира розташована у новому будинку житлового фонду від 2021 року. У будинку є підземний паркінг. У вартість квартири включені 2 підземні паркомісця загальною площею 44,4 кв. м. (з документами) - ціна 25000$ та окреме кладове приміщення загальною площею 1,6 кв. м. (з документами) - ціна 2000$. Закритий двір з автоматичними воротами.
Поблизу розташовані ліцей, дитячий садок, продуктовий магазин, парк Миру, зупинка транспорту.
Квартира має панорамні вікна та балкон.
Квартира має велику спальню, великий зал та 4 окремі кімнати. Санвузол суміжний з вікном. В квартирі є 2 балкони та баня. Зроблено косметичний ремонт. Замінено проводку та труби. Всі вікна пластикові.
Квартира обладнана автономним опаленням.
Квартира продається з меблями та побутовою технікою.
Комісія рієлтора.
Квартира розташована в центрі міста, навпроти ТЦ МЕГА.
Квартира з роздільним плануванням і суміжним санвузлом. Ремонт після будівельників.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. У будинку є центральна каналізація, електрика, підїзд з панелями, ліфт з Італії, експлуатований дах.
Продаж новобудови за ціною 1100 $ за 1 кв.м. Ціна дешевше на 250 $ за 1 кв.м., ніж у забудовника. Будинок здається в 4 кварталі 2024 року.
ЖК Велес - це перший комплекс бізнес-класу в Кременчуці, розташований на березі річки Дніпро. Він має повністю закриту територію з підземним та наземним паркінгом, футбольним полем, зонами відпочинку, мультипрофільними дитячими та спортивними майданчиками. Будинок має утеплений вентильований фасад з мінеральною ватою 150 мм. У ЖК працює консьєрж, є охорона території.
ЖК розташований за 3 хвилини від центру міста.
Квартира має балкон і лоджію.
Д вашої уваги гарна світла квартира з розділеними кімнатами.
В квартирі зроблений якісний ремонт
Квадратура 131/76/16 м2
- поміняні всі вікна
- кухня 15.5 м.кв.
- зроблений капітальний ремонт балкону
- виконана стяжка стелі
- квартира тепла
- нові міжкімнатні двері та вхідна
- якісні меблі та техніка
- кондиціонер
Великим плюсом для квартири є роздільні кімнати , дві комори в квартирі. Квартира не кутова , дуже тепла та світла .
В квартирі залишаються меблі .
Дуже охайний чистий підʼїзд з добрими сусідами є ліфт .
У дворі дитячий майданчик , школа, садочок , супер маркети , зупинки.
Документи готові до продажу , комісія агентства сплачується окремо.
телефонуйте 0509412789
Квартира з роздільним плануванням та суміжним санвузлом. У квартирі виконана штукатурка стін. Ремонт після будівельників.
У квартирі встановлено 2-контурний котел на воду та опалення. Є лічильники на воду, світло та газ.
Ціна нижча за аналоги в новобудові.
ЖК "Велес" - елітна новобудова преміум-класу, зведена після 2021 року. Будинок має велику прибудинкову територію з альтанкою, дитячим майданчиком, футбольним полем, зоною барбекю, наземним та підземним паркінгом. На території ЖК є відеоспостереження та охорона.
До Набережної Дніпра - 100 метрів.
Квартира двостороння з видом на набережну Дніпра.
Квартири з вільним плануванням. Виконано штукатурку стін. Ремонт під чистову обробку.
Установлено лічильники води та електроенергії. Опалення здійснюється тепловим насосом від Vaillant. Будинок підключений до центральної каналізації та центрального водопроводу. Також є скважина.
Квартири не мебльовані.
Можливе придбання за програмою "єОселя".
ЖК "Оскар" - елітна пятиповерхівка, побудована з червоної цегли, утеплена мінеральною ватою 100 мм. та облицьована вентельованим фасадом з керамо-граніту. Основа будинку - монолітний фундамент. Між кожною квартирою в стіні закладена мінеральна вата 50 мм. для шумоізоляції та термоізоляції. У будинку є ліфт Schindler (Німеччина), підземний паркінг та гостьовий наземний паркінг.
ЖК "Оскар" розташований біля ТЦ "МЕГА".
У кожній квартирі встановлена система опалення з тепловим насосом. Також є кондиціонер, відеоспостереження, пожежна сигналізація. Територія охороняється. Квартири мають 2 і більше санвузлів.
Квартира з євро ремонтом.
В квартирі встановлено автономне опалення та теплу підлогу. Система опалення індивідуальна газова.
Квартира продається з меблями та побутовою технікою.
Комісія рієлтора.
Квартира розташована в новобудові в центрі міста.
Квартира гарний варіант як для власного проживання, так і для здачі в оренду.
Квартира має двостороннє планування. Зроблена чистова штукатурка стін по маяках та стартова шпаклівка.
Встановлено індивідуальне газове опалення з конденсаційним котлом від Vaillant та радіаторами Purmo. Квартира має швидкісний інтернет.
Квартира не мебльована.
ЖК "OASIS" - комплекс з двох будинків та паркінгу. Будинок на балансі ОСББ. Територія закрита, є консєрж. Установлено ліфт Schindler (Швейцарія). Вікна від Rehau eco soul id70 - енергозберікаючі. Фасад будинку утеплено мінеральною ватою 150 мм. та вентильованим фасадом з керамограніту. В середині стін в середині будинку закладена мінеральна вата 50 мм. для термо та шумоізоляції.
Квартира має асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, газ та центральний водопровід.
Квартира має балкон або лоджію.