Продаж 4-кімнатних квартир Кременчук
31 оголошення по 25 квартирах
3.8 млн грн
28 838 грн/м²
Автозаводський, Кременчук
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Д вашої уваги гарна світла квартира з розділеними кімнатами.
В квартирі зроблений якісний ремонт
Квадратура 131/76/16 м2
- поміняні всі вікна
- кухня 15.5 м.кв.
- зроблений капітальний ремонт балкону
- виконана стяжка стелі
- квартира тепла
- нові міжкімнатні двері та вхідна
- якісні меблі та техніка
- кондиціонер
Великим плюсом для квартири є роздільні кімнати , дві комори в квартирі. Квартира не кутова , дуже тепла та світла .
В квартирі залишаються меблі .
Дуже охайний чистий підʼїзд з добрими сусідами є ліфт .
У дворі дитячий майданчик , школа, садочок , супер маркети , зупинки.
Документи готові до продажу , комісія агентства сплачується окремо.
телефонуйте 0509412789
4 кімнати
з ремонтом
131 / 76 / 15.5 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 6
власник
7.3 млн грн
53 988 грн/м²
вулиця Левка Лукʼяненка, 7
Крюківський, Кременчук
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Від власника продається квартира 135.8 м /кв. Також гараж в дворі цього будинку на два авто .
Зручне розташування в центрі (Горького-7 по старому) ТЦ Галактики поряд 3 хв .
Продаємо із побутовою технікою та меблями, автономне опалення, три кондиціонери, фальш камін. душовий бокс +ванна, унітаз,біде. Дитяча спальня, доросла спальня, кабінет із виходом на балкон, ванна кімната, коридор вишукано поєднано із вітальнею і кухнею з якої знову ж виходимо на окремий балкон, також є окрема кімната для речей. Дві вбудовані шафи для верхнього одягу. Гарний сучасний підʼїзд + ліфт. Броньовані двері.
4 кімнати
135.8 м²
поверх 9 з 9
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
3.8 млн грн
33 148 грн/м²
Соборна вулиця, 28/40
Крюківський, Кременчук
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має ексклюзивне планування з роздільними кімнатами. Ремонт виконано за євростандартом, що включає металопластикові вікна та балкон, кахель та ламінат на підлозі. Вікна виходять на двір та на ТЦ "Мега".
Опалення в квартирі індивідуальне газове. Також є центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід.
Квартира продається з меблями та технікою, включаючи кондиціонер, підігрів підлоги, ванну та душову кабіну.
Продаж квартири. Умови купівлі не вказані.
Будинок типу "Сталінка".
Квартира розташована в самому центрі міста, навпроти ТЦ "Мега", що забезпечує зручний доступ до всієї необхідної інфраструктури.
Серед особливостей квартири - наявність сауни, великої ванної кімнати з ванною та душовою кабіною, двох балконів та сигналізації. Також є Wi-Fi.
4 кімнати
з ремонтом
114 / - / 8 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 4
1.6 млн грн
20 218 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 3 окремі кімнати та зал. Стан ремонту не вказано, але згадується наявність балкона з погребом-бомбосховищем.
Наявна автостоянка та критий паркінг.
Квартира розташована в Нагорній частині міста. До парку Миру 500 метрів, до Водоканалу 800 метрів. Поруч знаходяться ліцей №5 та дитячий садок, сучасний стадіон і спортмайданчик. У сусідніх будинках є маркет та аптека.
Квартира має великий балкон з власним погребом-бомбосховищем.