Продаж 2-кімнатної квартири у історичній частині центру Києва, вул. Лабораторна, 11 (колишня Ульянових), Печерський район.
Можливий обмін — розглядаються варіанти.
Квартира розташована на 3 поверсі дореволюційного цегляного будинку 1905 року (4 поверхи).
Загальна площа — 45,65 м², висота стелі — 3,56 м.
Товщина стін — 75 см, що забезпечує чудову тепло- та шумоізоляцію.
Кімнати роздільні, з великої кімнати — вихід на просторий балкон.
Квартира підготовлена до ремонту.
Опалення та гаряча вода — централізовані, встановлено лічильники на газ і електроенергію.
Покриття підлоги — паркет і плитка.
З вікон кухні та вітальні відкривається вид на вул. Лабораторну та шпилі костелу Святого Миколая (3 хв пішки).
До метро Палац Україна — 6 хв, Олімпійська — 10 хв.
Поруч — магазини, ресторани, кав’ярні, аптеки, банки, зручна транспортна розв’язка.
Біля будинку — гостьова парковка.
Покупець комісії не сплачує. Продаж стильної однокімнатної квартири-студії для поціновувачів модернової американської архітектури та європейського комфорту.
Квартира з одностороннім плануванням, спроектована студією дизайну Ellipce - відмінне рішення та правильне використання простору.
Простора кухня-вітальня із обідньою та релакс-зоною, ергономічна кухня, окрема спальна зона є сучасними стандартами, які припадуть до душі кожному.
Орієнтація вікон - у двір, створює затишок та приватність.
Квартира укомплектована всією необхідною технікою та меблями, які залишаться у розпорядженні нового власника.
Закрита територія, консьєрж-сервіс, оперативна керуюча компанія, відповідальна охорона, лаунж-зрна на даху для проведення часу - все про ЖК New York Concept House.
На відстані декількох кроків - Костел, Поліцейський сквер, Палац Україна, Олімпійський стадіон. До Хрещатика всього 20 хвилин пішки.
Придбання буде вигідним для власного проживання, перспективним для орендного бізнесу, адже тут - центр подій.
Покази за погодженням, готові розглянути зустрічні пропозиції та поспілкуватись щодо форм розрахунку.
Продаж здійснюється за договором та ціною, узгодженою з власником, без комісії для покупця.
ID: 90098
ЕКСКЛЮЗИВНО! Продаж однокімнатної квартири ЖК Тетріс Холл Tetris Hall
✨ Площа — 55 м²
Ваша нова резиденція — це більше, ніж квартира. Це витвір архітектурного мистецтва, де кожна деталь продумана до дрібниць. Простора кухня-вітальня з гармонійним поєднанням натурального дерева та світлих тонів створює атмосферу тепла та естетики. Окрема спальня дарує спокій і затишок, ідеальна для відпочинку після насиченого дня.
🛁 Вишукана ванна кімната, простора гардеробна, та відкритий балкон, з якого відкривається захопливий краєвид на Печерськ з 17 поверху — усе це створено для життя на рівні преміум.
🔊 У квартирі реалізовано інтелектуальну аудіосистему, що дозволяє наповнити кожен куточок улюбленою музикою, створюючи фон для вашого ідеального ранку чи вечора.
🛋️ Кожен елемент інтер’єру — від кухні до сантехніки — обраний з колекцій провідних світових брендів. Уся побутова техніка — виключно преміального класу, що забезпечує бездоганну функціональність і довговічність.
Це не просто квартира — це особливе місце, де естетика, тиша та краса поєднуються в ідеальний життєвий простір.
🏙️ Житловий комплекс Tetris Hall — це не просто житло, це статус.
Розташований у самому центрі Києва, на Печерську — одному з найпрестижніших районів столиці.
Архітектура комплексу вражає своєю сучасністю, а внутрішній простір — комфортом та безпекою.
Резиденти мають доступ до власного лаунж-простору на даху з басейном і видом на все місто, спортивного залу, дитячої зони, конференц-зали та кінотеатру.
Територія комплексу закрита і цілодобово охороняється.
Поруч — найкращі ресторани, бізнес-центри та зручна транспортна розв’язка.
Ідеальна інвестиція у якісне життя.
Запрошую на перегляд — відчуйте простір, де стиль перетворюється на стандарт.
📩 Пишіть або телефонуйте для детальної інформації та організації перегляду.
Сучасні апартаменти в новому житловому комплексі!
Продається розкішна 1-кімнатна квартира на вулиці Антоновича, 74. Житловий комплекс «New York Concept House» — частинка Манхеттену в українській столиці. Дизайн оселі виконано за авторським проєктом. Природні відтінки гармонійно поєднані в сучасному стилі лофт. Якісний ремонт з використанням італійських матеріалів та швейцарської сантехніки. Керамічна плитка під дерево іспанського виробництва. Оригінальне точкове освітлення рівномірно розташоване по всьому помешканню, що візуально додає більше простору. У вітальні лаунж зона з баром.
Меблі з натурального дерева від світових виробників та комплектація сучасною технікою доповнюють стиль помешкання. Кухня та шафи з якісною фурнітурою бренду Blum, диван та крісла від Salon Interia. Тепла підлога забезпечує ще більше комфорту.
Унікальний житловий комплекс «New York Concept House» повністю відповідає світовим стандартам будівництва, втілює фірмовий нью-йоркський стиль. Ідеальний вибір для тих, хто поділяє американські цінності та хоче жити з комфортом у центрі Києва. Щоб гідно оцінити красу облаштованої зони на даху — треба там побувати особисто! Презентабельна вхідна група з консьєрж-сервісом та ресепшн.
Власна інфраструктура комплексу: затишний внутрішній двір, ігровий та спортивний майданчики, настільний теніс, наземний паркінг, магазини та інші комерційні об’єкти на перший поверхах, бульвар для прогулянок зі зручними лавочками та декоративною скульптурою LOVE. Поруч невеликий сад із живою огорожею від інших будинків. Зручне та затишне місце для відпочинку та відновлення енергії.
В пішому доступі кращі ресторани, престижні бутіки, оздоровчі центри. Біля комплексу кращі школи столиці, великі супермаркети, державні та приватні медичні заклади. В будь-який час доступні: аптеки, кав’ярні, продуктові крамниці та багато іншого. Навколо комплексу облаштований чудовий бульвар. Зовсім поруч розташований спорткомплекс «Олімпійський» та один зі знакових символів Києва − Костел Святого Миколая.
Від дому до Хрещатика на авто їхати всього 5 хвилин, пішки до станцій метро «Олімпійська» та «Палац Україна» — 7 хвилин. Завдяки зручному транспортному сполученню не доведеться стояти в заторах. Можна швидко та зручно дістатись будь-якого куточку міста.
Скористайтеся шансом стати власником цих апартаментів в преміальному ЖК «New York Concept House».
Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.
Реальна квартира! Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
З нами безпечно, якісно, вигідно!
Без комісії для покупця! Без %.
До продажу пропонується квартира, в гарному, житловому стані, з позитивною енергетикою!
Вже вільна, ніхто не проживає.
Перші власники, первинні документи.
Всі меблі і побутова техніка - входять у вартість.
Газова колонка - завжди є гаряча вода, навіть якщо нема світла...
Вікна у двір. Є ПАРКОМІСЦЕ!!! Прямо під вікнами квартири. Заїзд у двір, через шлакбаум.
Чудова локація, в пішій доступності три станції метро.
Тихий центр.
Перегляди за домовленністю у зручний для Вас час.
ID: 87086
#14730 До Вашої уваги вперше на продаж пропонується видова квартира у престижному ЖК "Alter Ego" - Лабораторний провулок 7.
Квартира з неймовірною панорамою з тераси та новим ремонтом (серпень 2024 року).
Простора кухня-вітальня, окрема спальна кімната, робоча зона. Безліч місць для зберігання особистих речей.
У ремонті використані найкращі матеріали та бренди. Побутова техніка Samsung, Bosch. Сантехніка Villeroy&Boch, Hansgrohe.
У будинку є підземний паркінг, тренажерний зал, дитячий майданчик, кафе та магазини.
1-кімнатна квартира
Площа: 51,8 м²
Поверх: 10
Вартість: 252950 $
ЖК Tetris Hall — це статус, комфорт і якість у центрі Києва.
Ідеальний варіант для інвестицій або власного проживання.
Простора кухня-вітальня
Панорамні вікна з краєвидом на місто
Вільне планування — реалізуйте будь-який дизайн
Преміальна інфраструктура комплексу: rooftop-басейн, лаунж, фітнес, охорона 24/7
Пропонується затишна квартира в центрі міста в 10 хв від метро Палац Україна на вул. Антоновича,97, вдале планування - простора кімната з комфортними меблями, диван, два розкладні крісла, шафа, засклений балкон, відмінна кухня, сумісний санвузол, кондиціонер, бойлер, пральна машина.
Вашій увазі представлена 1-кімнатна квартира на продаж, що знаходиться за адресою вул. Лабораторна 15.
Вікна в двір, тихо, 7 поверх, площа 43 кв.м., двоспальне ліжко, диван розкладний як додаткове спальне місце, шафу-купе, комод, інтернет.
Кухня: холодильник, мікрохвильова піч, газова плита з духовкою, пральна машина, меблі.
Гаряча вода постійно, також є бойлер на випадок аварії на лінії - без гарячої води не залишитеся.
У пішій доступності магазини (Мегамаркет, Сильпо, Новус, Ашан, Фора), ТЦ (Торонто, Ocean Plaza, Інтервал Плаза, Олімпійський, Гуливер).
До Хрещатику пішки 15 хвилин. Найближчі станції метро : Олімпійська, Палац Україна, Палац Спорту, Льва Толстого і Лыбедская - легко добратися у будь-який район Києва.
Затишні кафе, ресторани, кінотеатри, банки, поштові відділення, аптеки, садки, школи і інші блага цивілізації - усі принади життя в центрі.
Зручне розташування будинку---поряд пять станцій метро.
Це історичний центр міста-15 хв.пішки до метро Площа Українських Героїв (Льва Толстого) , Олімпійська , Університет,Золоті ворота та Палац спорту.
Продаж квартири в цегляному будинку,(спецпроект) на четвертому поверсі. Квартира в житловому стані, планування роздільне - окрема кімната 19 кв.м, кухня 8кв.м,, великий балкон засклений, санвузол роздільний, в кафелі На підлозі ламінат та плитка.Чисте парадне.і ІВ пішій доступності Ботанічний сад ім. Фоміна, Парк Шевченко, Ж.Д. вокзал,Цирк.
Вдале планування: гостьова з виділенною зоною кухні, із гостьової вихід на відкритий балкон, спальня з гардеробною, просторий сумісний с/в та хол, гардеробна. Зроблено сучасний ремонт з якісних матеріалів, облаштована якісними меблями, виготовленими під замовлення та побут. технікою (кондиціонер, посудомийна машина, пральна машина, TV, холодильник, варочна поверхність , фільтри). Панорамне вікно в гостьовій та відкритий балкон, дає можливість насолоджуватися приємними краєвидами!
Антоновича Володимира (Горького), 37/13,
• 1 кімн., 3-й поверх, 38/ 21/9
Квартира з новим стильним ремонтом, повністю мебльована та оснащена всією необхідною побутовою технікою та меблями, є бойлер і кондиціонер. Вікна і балкон виходять у внутрішній двір. Діловий центр міста, поруч вся інфраструктура і транспортна розвязка.
1 вежа, здана в експлуатацію, можна робити ремонти.
ВИДОВА НА ВЕЛИКУ ВАСИЛЬКІВСЬКУ!
Пропоную квартиру в ЖК преміум-класу Metropole, вул.Предславинська 20 Б
Площа 68/22/33 м2, поверх 9/25
Гарна панорама з вікон
Закрита територія. Презентабельна вхідна группа. Вентильовані фасади Euromax з цегляним оздобленням та утепленням мінеральною ватою. Фасадні системи Schüco. Ліфти Schindler. Власна котельня від бренду Viessmann. Цілодобова охорона та відеоспостереження. Підземний паркінг.
Своя інфраструктура:
Басейн розташований на стилобатній частині будинку.
- Бізнес-центр класу А
- Паркінг, велопарковка, автомийка, зарядна станція для електрокарів, внутрішній двір, парк на даху
- кафе, ресторани, магазини і т.д.
- Фітнес-центр, спа, салон краси
- Школа раннього розвитку та багато іншого
Проект міжнародної команди, результат співпраці французького архітектурного бюро Vasconi Architectes та корпорації Altis Holding.
ПОКАЖУ ВСІ ВАРІАНТИ В ЦЬОМУ ЖК!
Продається 1 кімнатна квартира в царському будинку з ліфтом. Окрема кімната і кухня. Є газ. Гаряча вода - електричний бойлер. Опалення центральне. Охайний під’їзд. Чудова локація. Історичний центр. Нижній Печерськ. Поруч знаходиться ТЦ Гулівер, НСК Олімпійський, Палац Спорту, дві школи, дитячий садок, Будинок Кіно, Центральна Синагога, кинотеатр, мальовничий парк Тараса Шевченка, Арена-Сіті. Є багато аптек, супермаркетів, салонів, банків, безліч закладів харчування.
Квартира в сучасному жк бізнес класу Resident Concept House, це сучасне жк клубного типу(з невеликою кількістю квартир) з підземним паркінгом, привабливою вхідною групою та сервісом. Квартира має базове планування: кухня вітальня з виходом на балкон та велика спальна кімната. Розміщена на комфортному 13 поверсі. Поряд парк, метро, торговий центр, все навколо в шаровій доступності. Продаж з документами можно заходити на ремонт
Голосіївський р-н.
вул.Антоновича, 44
м.Олімпійська - 1 хв.
Пропонується до оренди 1-кімнатна дизайнерська квартира, в ЖК бізнес-класу "Chicago", загальною площею 100 метрів. У квартирі виконаний ремонт із екологічно чистих матеріалів у темних, мяких тонах, повністю укомплектована всією необхідною технікою та меблями від провідних світових виробників.
Функціональне планування:
-кухня вітальня з обідньою зоною
-1 окрема спальня
-2 санвузли
ЖК Chicago Central House-обладнаний передовими комунікаційними системами та технологіями: трансформаторна підстанція, швидкі ліфти від провідних виробників. На території комплексу ведеться постійне відеоспостереження, вхід до ЖК – за перепустками.
ціна продажу: 445 000 у.е.
ЖК «Кардинал», Печерськ - вишукана 2-кімнатна студія з балконом
вул. Василя Тютюнника, 28А
50,4 м² | 3-й поверх
Елегантна квартира в престижному ЖК «Кардинал» на Печерську – поєднання стильного дизайну, продуманого планування та преміальної локації.
Планування та інтерєр:
• Стильна гостина, обєднана з кухнею
• Затишна окрема спальня
• Просторий гардероб
• Санвузол з ванною
• Обідня зона
• Затишний балкон
• Тепла підлога для максимального комфорту
Оснащення преміум-класу:
• TV 55”
• Кондиціонер
• Пральна та посудомийна машини
• Духовка та мікрохвильова піч
• Варильна поверхня та витяжка
• Бойлер
Будинок обладнаний генератором, та має підземний паркінг на 198 паркомісць.
Квартира ідеально підійде для тих, хто цінує стильну сучасну архітектуру, високий рівень життя та престиж Печерська.
Також є варіант на 28-му поверсі, 56м2, 250 000$.
Комісія 3%
📍вул. Саксаганського 37К
📐66/6м2, 3/30 поверх
🛏️🛋️ 1 окрема кімната
🍳 Велика кухня-вітальня
🛁🚽 Суміжний санвузол
🏙️Власна відкрита тераса
🛠️Новий якісний ремонт з використанням найкращих екологічних матеріалів.
📺Є вся необхідна техніка
🏢Будинок 2016р. Безкоштовно для мешканців будинку: власний спортивний зал, сауна хамам, фінська сауна, величезне лобі з кафе для ділових зустрічей, кімната для дітей. Фантастичний дах-парк з видом на весь Київ із 30 поверху. Ідеально для зустрічі світанків та заходів сонця. Вся територія будинку контролюється відеокамерами. Доступ до будинку та всієї інфраструктури за іменними магнітними картками. Будинок працює за системою "розумний будинок".
🚊метро Олімпійська/Площа Українських Героїв/ Палац Спорту 10 хвилин пішки
📍🌅🌳парк 10 хвилин пішки
🗺️Розвинена інфраструктура поруч: магазини, школи і дитячі садочки, кафе, банки, аптеки, поштове відділення та багато іншого.
Продаж 1-кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом у ЖК Royal Tower
Площа: 63 м²
Планування: кухня-вітальня, окрема спальня, санвузол, простора гардеробна
Поверх: уточнюється
Вид: панорамні вікна з неймовірним краєвидом на місто
Про квартиру:
Сучасна 1-кімнатна квартира з авторським ремонтом у престижному житловому комплексі Royal Tower.
Простір створено з урахуванням функціональності та комфорту: використані якісні матеріали, стильний декор, ергономічні меблі.
Оснащення:
повністю укомплектована сучасними меблями;
вся необхідна побутова техніка (включно з посудомийною машиною, пральною машиною та кондиціонерами, система очищення Dyson);
велика гардеробна з продуманими системами зберігання;
швидкісний інтернет, домофон, охорона.
Переваги ЖК Royal Tower:
закрита територія з цілодобовою охороною та відеоспостереженням;
власний фітнес-клуб і лаунж-зона для мешканців;
лобі з ресепшн і консьєрж-сервісом;
унікальний оглядовий майданчик на даху з краєвидом на все місто.
Локація: центр Києва — поруч метро, бізнес-центри, магазини, ресторани, культурні заклади та зручна транспортна розв’язка.
4469
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!!!
Саме тут може початися Ваша історія з придбанням затишної смарт-квартири в центрі міста, що знаходиться за адресою вул.Ямська 35/34.
Квартира знаходиться на комфортному 6 поверсі з 20 в багатоквартирному будинку 2011р. побудови. Один з небагатьох будинків, що мають свою сонячну станцію, тобто вода, опалення та ліфти працюють безперебійно навіть при довготривалих відключеннях світла.
Площа невелика - 14,50 м2, але є все необхідне від облаштованого санвузла з бойлером та теплою підлогою до кухні-студії з диваном та кондиціонером. Панорамні вікна виходять у двір та відкривать вигляд на центральну частину міста. І звичайно, є інтернет(оптоволокно) та лічильники. Найнижчі тарифи по місту(9.64грн/м2), бо діє ОСББ.
Відеоогляд по запиту.
Двір закритий, під відеоспостереженням та охороною 24/7. Три ліфти(2 пасажирських та 1 вантажний), парковка, дитячий майданчик та зона барбекю - все для Вашого комфорту.
У пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка. Зручна транспортна розвязка - метро Олімпйська/Палац України в 10 хвилинах пішки та громадський транспорт.
Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло від реальних продавців за адекватною ціною. Підтримка на всіх етапах угоди.
Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею!
Телефонуйте, чудова квартира чекає саме на Вас!
КВАРТИРА ПІСЛЯ РЕМОНТУ! НІХТО НЕ ПРОЖИВАВ!
В одному з найпрестижніших ЖК Києва – «Кардинал» «Cardinal» – продається світла та затишна квартира – так звана «євродвушка» - з кухнею-вітальнею та окремою спальнею.
Квартира площею 61 м. кв. з сучасним ремонтом розташована на одному з найкращих поверхів - 6 поверсі 23-поверхового будинку за адресою вул. Василя Тютюника, буд. 28-А.
Квартира повністю мебльована та обладнана всією необхідною технікою: великим 2-камерним холодильником, посудомийною машиною, варильною поверхнею, духовою шафою в кухні. Кухня-вітальня та спальня облаштовані двома тихими та потужними кондиціонерами «Mitsubishi» та двома smart-телевізорами.
У спальній кімнаті, з якої є вихід на велику лоджію, розташована велика зручна шафа-купе та велике двоспальне ліжко. За комфортний мікроклімат відповідає потужний тихий кондиціонер.
По всій квартирі встановлено енергоефективні світильники, а можливість керування світлом за зонами освітлення створює додатковий комфорт.
Вікна квартири виходять у тихий двір, що особливо цінно у гомінкому центрі міста.
Парадне зачинено на магнітний замок, а у дворі будинку постійно чергує охорона.
У дворі передбачено місце для паркування.
Будинок знаходиться у центральному районі Києва поряд зі станцією метро Палац Україна. Інфраструктура мікрорайону одна з найкращих у Києві та налічує багато магазинів, банків, кафе, та ін.
В декількох хвилинах на автомобілі знаходиться один з найвідоміших ТРЦ Ocean Plaza.
Усі переваги квартири та розташування будинку оцінять ті, хто після роботи хоче опинитись у комфортному затишку.
Ваша квартира мрії в самому серці Києва — ЖК Tetris Hall
Уявіть ранок, коли Ви прокидаєтесь під улюблену музику, одним дотиком відкриваєте штори — і перші сонячні промені великого міста наповнюють простір. На стильній кухні зі сучасною технікою легко готуєте сніданок, а потім виходите на власну терасу, де Київ розгортається перед вами в усій красі.
Основні переваги квартири:
Ідеальне планування: простора кухня-вітальня, затишна спальня, велика гардеробна та панорамна балкон-тераса.
Повна комплектація: від преміальної техніки провідних брендів до посуду ресторанного класу — заїжджайте та живіть із комфортом.
Неймовірні краєвиди: ваша особиста панорама столиці, місце для ранкової кави, вечірнього вина чи романтичних вечерь.
ЖК Tetris Hall — преміум-клас у центрі Києва
Це більше, ніж будинок — це стиль життя. Вишуканий дизайн, престижне сусідство, висококласний консьєрж-сервіс 24/7 та підземний паркінг (паркомісце доступне за додаткову вартість).
Тут живуть ті, хто цінує якість, комфорт і час: власники бізнесів, топ-менеджери, ІТ-спеціалісти та сучасна міська еліта.
Телефонуйте або пишіть — домовимося про перегляд і Ви самі переконаєтесь: ця квартира створена саме для Вас!
Продам 1-кімнатну квартиру! Голосіївський, Центр, ст.м «Олімпійська», ст.м. «Палац Україна», 10/14 поверхового цегляного будинку, 36/16,8/7,7. Відомчий будинок, «шоколадка»! В квартирі чудове планування, є можливість збільшити кухню за рахунок лоджії, холл, великий сан.вузол. Паркет відновлений, є плитка. Квартира в житловому стані. Будинок утеплений, поруч дві станції метро, чудовий краєвид. «Чистий» продаж, документи в порядку. Квартира вільна!