Квартира під ремонт. Планування роздільне.
Система опалення централізоване. Змінені батареї, проводка, вікна і балкон металопластик.
Від власника. Торг.
Житловий фонд 80-90-і.
Квартира розташована біля річки. Поблизу є школа, садочок, маркет. Чудова транспортна розвязка.
Квартира в житловому стані. Планування з довгим коридором. Планування роздільне. Санвузол роздільний. Є балкон і лоджія. Квартира не кутова.
Централізоване опалення, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід. Замінені радіатори опалювання.
Встановлені металопластикові вікна і балкон.
Можливий продаж по державних програмах.
Житловий фонд 80-90-х років. Є ліфт.
Асфальтована дорога.
Кабельне, цифрове ТБ, швидкісний інтернет.
Квартира в житловому стані. Кімнати окремі, санвузол роздільний. Є балкон та лоджія.
Система опалення централізована. Наявні асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід.
Квартира мебльована. Є меблі на кухні.
Будинок відноситься до житлового фонду 91-2000-і років. Є ліфт.
Зручна локація в комфортному районі з розвиненою інфраструктурою. У пішій доступності розташовані школа, дитячий садок, парк, супермаркети, ринок, зупинки громадського транспорту.
Квартира в житловому стані, без ремонту. Кімната прохідна. Санвузол роздільний.
Централізоване опалення, центральна каналізація, електрика, газ, центральний водопровід.
Цегляний будинок житлового фонду 80-90-х років.
Будинок розташований в самому центрі міста. Поблизу є два дитячих садочки, гімназія 1, міська лікарня 1, базар, багато магазинів та декілька супермаркетів. Розвязка транспорту ідеальна.
Квартира дуже тепла, не кутова. Замінені вхідні двері.
Квартира має три кімнати та довгий коридор. Стан квартири - косметичний ремонт. Квартира не кутова, тепла та світла.
Будинок розташований у дуже зручному районі, поруч є зупинки громадського транспорту, дитячі садки, школи, супермаркети, ринок та McDonalds.
Квартира під ремонт. Всі кімнати роздільні, санвузол роздільний. Кімната частково з металопластиковими вікнами.
Залишається бойлер.
Будинок з коридорною системою. Вхідні двері поміняні. Балкон деревяний, лоджія з пластиковими вікнами.
Дуже гарна інфраструктура. Поблизу є зупинка громадського транспорту, школа, садочок, магазини, супермаркети, спортивний зал та інше.
Тихі і приємні сусіди.
Квартири площею 45 і 47 кв.м. можна обєднати. Стан від забудовника.
Новобудова.
Квартири розташовані на вулиці Шевченка.
Хороша пропозиція під комерцію.
Квартира без ремонту, тому можна зробити все на свій смак. Є великий підвал.
Квартира має автономне опалення з двоконтурним газовим котлом.
Будинок цегляний і дуже теплий. Подвіря закрите.
Квартира має зручне розташування в центрі міста, але при цьому не шумна.
Квартира в хорошому житловому стані. Встановлені металопластикові вікна. Стан квартири дає можливість одразу заїхати або створити стильний простір під себе.
Меблі та техніка залишаються по домовленості.
Можливий продаж під державні програми.
Теплий цегляний будинок. Наявне бомбосховище. До квартири є кладова.
Квартира розташована в самому серці міста, де зручність поєднується з атмосферою. Все необхідне поряд: коледж, школа, магазини, ТРЦ, парк, зупинки громадського транспорту, місця для прогулянок та відпочинку.
Ідеальний варіант як для життя, так і під інвестицію.
Квартира з роздільним плануванням і роздільним санвузлом. Зроблений косметичний ремонт.
Квартира підключена до центрального водопроводу та каналізації. Є електрика, газ, централізоване опалення.
Квартира мебльована. Є меблі на кухні та Wi-Fi.
Квартира розташована в ліквідному районі з хорошою транспортною розвязкою. Поблизу є магазини, супермаркети, школа, дитячий садок.
Квартира має балкон і лоджію. У ванній кімнаті встановлена ванна. У будинку є ліфт.
Квартира звичайного житлового стану, потребує ремонту. Є балкон та лоджія. Вікна деревяні, один балкон замінено. Вихід на балкон та лоджію деревяний.
Поблизу будинку розташовані школа, дитячий садок, супермаркети, магазини та транспортна зупинка в пішохідній доступності.
Квартира має суміжне прохідне планування. Санвузол роздільний. Ремонт житловий.
Встановлені лічильники води. Є підвал. Квартира підключена до централізованого опалення, центральної каналізації, електрики, газу та центрального водопроводу.
Квартира розташована в хрущовці.
Квартира знаходиться поблизу парку Олександрія. Поблизу розташовані магазин Фора, АТБ, дитячий садок. Від супермаркету Сильпо - одна зупинка.
Квартира двостороння, не кутова. Балкон засклений. Є гардероб. Площа однокімнатної квартири з кімнатою від 17 кв.м. в Києві.
3 кімнати
з ремонтом
60 / - / 6 м²
панельна
поверх 4 з 5
2.1 млн грн
34 947 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3-х кімнатна квартира. БЕЗ КОМІСІЇ. Піщаний масив. ТЕРМІНОВО!
Квартира має лоджію та балкон. Було проведено повне перепланування. Велика кухня поєднана з гостьовою. Просторий санвузол. В 2/3 кімнатах, коридорі, кухні та ванній кімнаті була проведено оздоблення стін та стель. У ванній кімнаті покладена нова плитка, встановлена велика ванна і двері. Є ще одні невстановлені двері для спальної кімнати з коробкою. Квартира під чистову обробку.
Оновлена та виведена до власного щитка проводка. На території будинку є власна котельня та автоматична колонка з водою.
Терміновий продаж від власника без комісії.
Квартира розташована в цегляному будинку 1991 року. Є охайний двір, ОСББ. Привітні і тихі сусіди.
Зручне розташування. До центру на машині - 7 хвилин, пішки - 20. В пішій доступності - поштомат Нової пошти в підʼїзді, закритий дитячий майданчик, продуктовий магазин, автомийка, зупинки маршруток №14, №16, відділення Нової пошти, АТБ, EVA, аптеки, кавʼярні, дитяча поліклініка, два дитячих садочки, дві школи.
Квартира видова та простора.
3 кімнати
без ремонту
60 / - / 12 м²
цегляна
поверх 8 з 9
2.1 млн грн
29 144 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 3х кімнатної квартири з АВТОНОМНИМ ОПАЛЕННЯМ, площа 72 кв. м.
Квартира має окремі кімнати та санвузол. Нове планування з великими кімнатами. Кухня площею 10 кв.м. Квартира в гарному стані з косметичним ремонтом.
Автономне опалення та водонагрівання. Індивідуальне газове опалення.
Квартира мебльована.
Вільний продаж.
Будинок 1994 року. На 1-му поверсі є кладова.
Квартира простора. Фото реальні.
3 кімнати
з ремонтом
72 / - / 10 м²
панельна
поверх 6 з 6
2.1 млн грн
55 068 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 1 кімнатної квартири в ЖК Гетьман без комісії від забудовника ЖК Гетьман
Квартири мають зручні та функціональні планування, які можна підлаштувати під свій смак. Санвузол суміжний. Ремонт після будівельників. Є балкон та лоджія.
Квартири мають автономне газове опалення, що забезпечує тепло та незалежність. Також є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.
Без комісії від забудовника. Здача запланована на 3-й квартал 2026 року.
ЖК "Гетьман" - це новий бізнес-класовий комплекс, розташований в центрі міста. У комплексі є підземний паркінг-бомбосховище та наземний паркінг. Також є ліфт, охорона, консьєрж та гостьовий паркінг. Територія комплексу охороняється.
У кроковій доступності від ЖК знаходяться школи, дитячі садки, громадський транспорт, заклади дозвілля, магазини, театр та парк.
Квартира має роздільне планування. Кухня площею 9.7 кв.м. з виходом на лоджію. Кімната площею 11.8 метра. Ремонт під чистову обробку. Санвузол суміжний.
Автономне газове опалення. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.
Квартира не мебльована.
Будинок монолітно-каркасний, стіни газоблок із зовнішнім утепленням мінеральною ватою. Здача в третьому кварталі 2026 року. Наявні пасажирський і вантажний ліфти. Підземний паркінг, на якому можливо придбати місця від 900 у.о. за квадрат. Також в наявності трикімнатні та двокімнатні квартири, однокімнатні різної площі від 38 до 48 квадратів. На даному етапі є можливість вибору по різним поверхам.
Якісні металопластикові вікна.
Стильна квартира з новим дизайнерським ремонтом у світлих тонах. Великі вікна забезпечують максимум природного світла.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою, включаючи духовку, варильну поверхню, пральну машину, бойлер, холодильник, кондиціонер та телевізор. Продумані деталі для комфортного життя.
Новобудова з утепленням та просторими коридорами. Є 2 ліфти (пасажирський і вантажний). Велика світла вхідна група. ОСББ дбає про порядок і комфорт.
Поблизу знаходяться продуктові магазини, кавярня, фітнес-клуб, дитячий садок. Зручна транспортна розвязка.
Квартира абсолютно нова, ніхто не проживав.
Квартира з суміжним санвузлом. Ремонт після будівельників.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. Встановлені лічильники на все.
Можливе розтермінування. За окрему плату можна придбати паркомісце в паркінгу, який знаходиться в цоколі будинку.
Будинок на останньому етапі будівництва. Сдача будинку запланована на 3 квартал 2026 року. Будинок має розвинену інфраструктуру, включаючи парковку, дитячий майданчик, місця для відпочинку та комерційні приміщення. Фасад буде утеплений мінеральною ватою.
Квартира розташована в новобудові. Встановлені якісні енергозберігаючі вікна.
Квартира має гарне планування з окремими кімнатами, великий коридор та два балкони. Також є комірка.
Квартира підключена до централізованої системи опалення, центральної каналізації, електрики, вивозу відходів, газу та центрального водопроводу.
Квартира мебльована.
Цегляний будинок із чистим та охайним підїздом. Приємні сусіди.
Зручна локація з магазинами, школою, дитячим садком та зупинками громадського транспорту поблизу. Також поруч протікає річка.
Санвузол роздільний. Квартира готова до продажу та швидкого заселення.
Квартира має окремі кімнати, роздільний санвузол. Проведено косметичний ремонт. Є можливість добудови.
Квартира підключена до централізованого опалення, центральної каналізації, електрики, газу та водопроводу.
Квартира пропонується до продажу.
Квартира розташована на 1-му поверсі цегляного будинку типу хрущовка.
Квартира має дуже гарне місце розташування з чудовою транспортною розвязкою в будь-який кінець міста. Кут будинку видно з центральної проїжджої частини міста, що робить його ідеальним для розміщення зовнішньої реклами.
Квартира добре підходить для комерційної діяльності, такої як офіс, салон, медичний або юридичний кабінет.
Квартира з роздільним санвузлом. Планування роздільне. Квартира під ремонт за власними побажаннями.
У будинку централізоване опалення, центральна каналізація та центральний водопровід. Є електрика.
Працюємо з пільговими іпотеками "єВідновлення", постановами та кредитуванням під банківські програми. Можливий готівковий та безготівковий розрахунок. Вказана ціна за готівковий розрахунок. Без ПДВ: х1,1. З ПДВ: х1,2. Готові співпрацювати з ріелторами.
Квартира розташована у новобудові. Цегляний будинок з товщиною стін 65 см та залізобетонними перекриттями. В будинку є пасажирський та вантажний ліфти, система відеонагляду по всій території. Обладнаний сучасний дитячий майданчик. Є машиномісця біля будинку.
Поруч з будинком розвинена інфраструктура: АТБ, Епіцентр, Нова пошта, гумовий ринок, льодовий палац, школа, садочок, зупинка громадського транспорту, дитяча поліклініка, заклади побуту та громадського харчування.
Квартира з балконом або лоджією.
Квартира має роздільне планування. Кімнати окремі, що забезпечує комфорт для всіх мешканців. Проведено косметичний ремонт, тому можна жити з першого дня. Сучасний санвузол виконаний без "радянщини".
Квартира має централізоване опалення.
Квартира розташована в тихому, зеленому дворі.
Квартира знаходиться в центрі міста, в 5 хвилинах від парку Слави та ТРК VEGA. Поряд розташовані школа №1 і №9, 3 садочки, магазини та перукарня.
Квартира не кутова, утеплена зовні, що зберігає тепло та гроші. Встановлені металопластикові вікна і балкон, які забезпечують мінімум шуму та максимум світла. У дворі є колонка з питною водою, що дозволяє забути про бутильовану воду.