Пропонуємо до продажу квартири в сучасному ЖК"Кошерному" в самому центрі міста по вул Шолом-Алейхема 40. *Найкраща інфраструктура,поруч дитяча лікарня,стадіон,ринок,школи,садочки,маршрутки громадського транспорта,магазини,до річки рукою подать. *Будинок цегляний,утеплений мінватою,оздоблений декоративною цеглою.Має підвал з кладовами.(Бомбосховище ). Будинок 7 -ми поверховий на 28 квартир.Квартири 2-х кімнатні 58 і 68 м2. *Лоджії з терасами мають панорамні вікна . *Квартири з Автономним опаленням *Сучасний ліфт. *Паркінг,дитяча площадка. Земля в приватні Чудове планування квартир. *Можливе розтермінування *Відділ продажу вул.Героїв Небесної Сотні 52.тел.09******71 Ціна від 850 дол м2.(телефонуйте,приходьте на перегляди,раді будемо вам бачити

Продам 2-х.кім.на ЖК"Кошерном" в центрі міста

Акція !!! В ЖК"Кошерному" в самому центрі міста по вул Шолом-Алейхема 40. *Найкраща інфраструктура,поруч дитяча лікарня,стадіон,ринок,школи,садочки,маршрутки громадського транспорта,магазини,до річки рукою подать. *Будинок цегляний,утеплений мінватою,оздоблений декоративною цеглою.Має підвал з кладовами.(Бомбосховище ). Будинок 7 -ми поверховий на 28 квартир.Квартири 2-х кімнатні 58 і 68 м2. *Лоджії з терасами мають панорамні вікна . *Квартири з Автономним опаленням *Сучасний ліфт. *Паркінг,дитяча площадка. Земля в приватні Чудове планування квартир. *Можливе розтермінування *Відділ продажу вул.Героїв Небесної Сотні 52.тел.09******71. Ціна 850 дол м2.(телефонуйте).

Продам 2-х.кімнатну в центрі міста ЖК"Кошерний".Акція!

Акція на 1 квартиру !!!!Пропонуємо до продажу квартири в сучасному ЖК"Кошерному" в самому центрі міста по вул Шолом-Алейхема 40. *Найкраща інфраструктура,поруч дитяча лікарня,стадіон,ринок,школи,садочки,маршрутки громадського транспорта,магазини,до річки рукою подать. *Будинок цегляний,утеплений мінватою,оздоблений декоративною цеглою.Має підвал з кладовами.(Бомбосховище ). Будинок 7 -ми поверховий на 28 квартир.Квартири 2-х кімнатні 58 і 68 м2. *Лоджії з терасами мають панорамні вікна . *Квартири з Автономним опаленням *Сучасний ліфт. *Паркінг,дитяча площадка. Земля в приватні Чудове планування квартир. *Можливе розтермінування *Відділ продажу вул.Героїв Небесної Сотні 52.тел.09******71. Ціна від 950 дол м2.(телефонуйте,приходьте на перегляди,раді будемо вам бачити).

Продам 2-х.кім.в ЖК"Кошерном"на Шолом-Алейхема
Задайте цену для поиска
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

"CENTRAL PARK" у Білій Церкві – вишукане житло в самому центрі, від ТОВ "МЖК-Буд БЦ". Будинок бізнес-класу запрошує вас до ексклюзивних 1, 2 та 3-кімнатних квартир із приватними терасами. Індивідуальне опалення гарантує ваш комфорт, а підземний паркінг — зручність. Де кожен день стає розкішшю.

Продам 1-кім.квартиру в ЖК"CENTRAL PARK"

Новобудова преміум сегменту в центрі міста - це ідеальний вибір для тих, хто бажає жити в комфортабельному і сучасному просторі, знаходячись при цьому в самому серці ділового і культурного життя міста. Будинок має сучасне функціональне планування, що дозволяє максимально використовувати площу житла. Тераси та дворівневі квартири створюють додаткові можливості для відпочинку та розваг. Підземний паркінг забезпечує безпеку та зручність для власників автомобілів. Нерухомість в такому будинку- це інвестиція в якісне життя. Будинок повністю збудований, завершуються внутрішні оздоблювальні роботи загальних приміщеннь. Є можливість зробити розтермінування , при внесенні початкового внеску від 20% від вартості квартири. БЕЗ КОМІСІЇ для покупців

Новобудова в Центрі міста. Є РОЗТЕРМІНУВАННЯ.Будинок введено в експлуа

ЖК в городе Белая Церковь