Продаж квартир Київ без посередників

2 658 оголошень по 1 874 квартирах
власник
8.7 млн грн
86 551 грн/м²

Гарматна вулиця,

Шулявська
Продам видову 3-кімнатну квартиру в ЖК “Козацький”, вул. Гарматна, 38-А. Власник. Без комісії. 10 поверх із 19 Загальна площа — 100,1 м² Планування: 3 окремі кімнати кухня — 12,9 м² лоджія — 7 м² + 0,8 м² гардеробна — 2,4 м² просторий коридор роздільний санвузол Стан: якісний ремонт повністю укомплектована меблі та техніка залишаються можна заїжджати одразу Вид: видова квартира вікна з кімнат і кухні виходять на парк Орлятко гарний відкритий простір без забудови Переваги: будинок з резервним живленням ліфт, вода і тепло працюють навіть при відключеннях Опалення: індивідуальний облік тепла тепла підлога (ванна + лоджія) кондиціонери в кожній кімнаті та кухні Додатково: система очищення води + осмос якісна електрика (індивідуальний проєкт) відеоспостереження в ЖК та на території комплексу Локація: тихий зелений район парк Орлятко поруч швидкісний трамвай — зручний доїзд у центр школи, садочки, НАУ Документи: право власності більше 3-х років мінімальні витрати при оформленні Є актуальне відео квартири — надішлю за запитом Квартира продається власником. Квартира може стати основним місцем проживання або гарною інвестицією. Телефонуйте! Ріелторам прохання не дублювати оголошення!!! Всі питання в ОП. 06*********00 (Viber / Telegram / WhatsApp) Катерина
3 кімнати
з ремонтом
100.1 / 51.6 / 12.9 м²
цегляна технологія
поверх 10 з 19
2016 Рік будівництва
власник
13.3 млн грн
105 789 грн/м²

вулиця Нижній Вал, Будинок 1

Контрактова площа
Дворівнева квартира із зимовим садом у серці Подолу, Нижній Вал 27-29, 5/6 поверхи, 126 м.кв. Історичний центр Києва, Поділ. Новобудова, неймовірний вигляд з балкону - на Андріївську церкву, Софійський та Михайлівський Собори. 5 хв до Андріївського узвозу. Вхід у метро Контрактова площа - прямо у внутрішньому дворі будинку. 2 майстер-спальні з санвузлами та гардеробом, кабінет, кухня із їдальнею, спортивна зона, вітальня (1 спальня та вітальня- «за трьома стінами», 2 виходи з квартири на 5 та 6 поверхи) Унікальний зимовий сад зі скляним дахом. Три санвузли, підігрів підлоги по всій площі, утеплення стін та стелі, автономне опалення, очистка води, система витяжної вентиляції, кондиціонування, система енергозабезпечення на час blackout. Велика парковка біля будинку, ліфти, в т.ч грузовий, консьєрж, відеоспостереження. Пільгові тарифи 50% на електроенергію у опалювальний сезон. Власник. Без комісії. Більше 3 років у власності.
3 кімнати
з ремонтом
126 / 80 / 35.1 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 12
2020 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
власник
3.3 млн грн
73 933 грн/м²

вулиця Драгоманова, 12-А

Позняки
ВЛАСНИК! Видова ЄВРОДВУШКА 45м². ПІД СЕРТИФІКАТ / ЄВІДНОВЛЕННЯ. Без комісії! Продаж від власника — без посередників та прихованих переплат. Квартира розташована на вул. Драгоманова (Позняки). Це ідеальний варіант для тих, хто цінує простір, якість та комфорт «заходь і живи». Розглядаємо БЕЗГОТІВКОВИЙ розрахунок, а також продаж за державними програмами (єВідновлення та сертифікати). Завдяки об’єднанню кухні з утепленим балконом, фактична площа становить 45 м². Ви отримуєте велику кухню-вітальню для відпочинку, окрему затишну спальню та практичну гардеробну кімнату. На підлозі натуральний паркет, санвузол розширений, встановлена велика ванна преміум-бренду Ravak. Квартира повністю укомплектована: вбудована кухня з технікою Ariston та Elica, потужний кондиціонер Gree, пральна машина, система очищення води (зворотний осмос). 15-й поверх відкриває чудову панораму. Ніяких вікон «обличчям у стіну» — тільки простір і багато денного світла. Будинок 2004 року (спецпроект), дуже охайний під’їзд із консьєржем та закритий тамбур на 4 квартири. Прямо біля будинку «Сільпо» з підземним паркінгом, який використовується як надійне укриття. Неподалік «Ашан», кафе, Слов’янська гімназія та чудове озеро для прогулянок 5-7 хвилин. Фото додаю. До метро Позняки — 20 хвилин пішки. Один власник, у власності 21 рок. БЕЗ КОМІСІЇ для покупця. Ціна: 74 900 $ (або гривневий еквівалент для безготівкових програм). В реальності квартира виглядає ще затишніше, ніж на фото. Телефонуйте, відповім на всі питання та домовимось про перегляд!
1 кімната
з ремонтом
45 / 18 / 17 м²
утеплена панель
поверх 15 з 16
2004 Рік будівництва
власник
генератор
3.2 млн грн
87 662 грн/м²

вулиця Софії Русової, 7

Осокорки
Продам 1 кімнатну квартиру, м. Київ, вул. С.Русовоі,7. Від власника, без комісії для покупця. 37 м. кв. , 16 поверх, вікна виходять у тихий двір, сонце у вікна лише зранку, тому влітку не спекотно. Будинок 2018 року, консьєрж, постійний відеонагляд , 3 ліфти, все працює при відсутності світла, так як в будинку є генератор. Виконано сучасний ремонт у світлих тонах - у квартирі броньовані вхідні двері, плитка і тепла підлога - на балконі, у кухні, прихожій і санвузлі. У кімнаті ламінат. Сантехніка якісна - душ Ravak, умивальник IKEA, унітаз підвісний Willeroy&Bosh. Квартира внутрішня, дуже тепла, тому невеликі комунальні платежі. Будинок розташований за 12-15 хвилин пішки від метро Осокорки і Позняки. Також безпосередньо біля будинку є зупинки міського транспорту різних маршрутів. Будинок розташований біля великого паркінгу і є найближчим -5 хв. ходьби до зони відпочинку - мальовничих піщаних озер Небреж і Мартишів, з чистою водою, де є станція каяк каное центр, а також можливість влаштовувати пікніки , є бесідки і мангали. В квартирі залишається все, що на фото. Розрахунок лише готівкою. Телефонуйте, домовимось!
1 кімната
з ремонтом
37 / 17 / 8.5 м²
утеплена панель
поверх 16 з 25
2018 Рік будівництва
власник
3 млн грн
37 766 грн/м²

вулиця Кастуся Калиновського, 3

Продаю 3-ну квартиру,без податків. Дуже простора хороша квартира,потрібен ремонт. 73 квадрата це без урахування балкона,квартира десь 80 м2, 0987543133
3 кімнати
без ремонту
80 / 42 / 8 м²
цегляна технологія
поверх 6 з 10
2000 Рік будівництва
власник
6.7 млн грн
84 418 грн/м²

Харківське шосе, 190

Вирлиця
Продається велика двокімнатна квартира загальною площею 78.9 кв.м у сучасному комплексі комфорт-класу «Харківський» за адресою Харківське шосе, 190. Квартира має чудове планування з великою житловою площею (40.6 кв.м) та зручним роздільним санвузлом. Усередині вже виконано якісний сучасний ремонт у світлих нейтральних тонах: стіни ідеально вирівняні та пофарбовані, на підлозі покладено ламінат, розведена електрика, встановлено стильне LED-освітлення та ролети на вікнах. Будинок монолітно-каркасний із цегляними стінами та надійним зовнішнім утепленням, тому взимку тут дуже тепло. Комплекс має закриту територію, що охороняється, та підземний паркінг. Локація надзвичайно зручна: до станцій метро «Вирлиця» чи «Бориспільська» всього 10 хвилин пішки, а поруч розташований розкішний парк Партизанської слави для прогулянок.
2 кімнати
з ремонтом
78.9 / 40.6 / 16 м²
цегляна технологія
поверх 12 з 24
2020 Рік будівництва
власник
генератор
7 млн грн
123 162 грн/м²

Воскресенська вулиця,

Дарниця
ГЕНЕРАТОР 24/7: ліфт, вода, завжди тепло (власна газова котельня) ІНВЕРТОР у квартирі: освітлення, розетки, холодильник, СВЧ. ВІД ГОСПОДАРЯ (без комісії): Затишна 2-х кімнатна видова квартира у престижному ЖК Паркові озера-2. Будинок бізнес-класу, монолітно-каркасний та утеплений. Має зручне і функціональне планування: дві окремі спальні кімнати та простора кухня, санвузол. Виконаний дизайнерський ремонт, комфортні спальні місця (сучасний ортопедичний диван та ліжко з ортопедичним матрацом). Розташована на вул. Воскресенська 2-в, секція 4. Квартира видова з чудовою панорамою міста. В будинку центральне опалення, встановлено лічильники води, тепла, електроенергії на поверсі. ПОБУТОВА ТЕХНІКА: Whirlpool: індукційна плита, духова шафа, мікрохвильова піч, пральна та сушильна машина Холодильник (вбудований, збільшений) та посудомийна машина HOTPOINT ARISTON. Бойлер Electrolux Інверторні кондиціонери Samsung Wind-free - 3 шт. Професійна система очистки води: зворотній Осмос з мінералізацією та металевим баком. Система аквастоп та датчики протікання води. 4к проектор XGMI. ЕЛЕКТРИКА ТА ОСВІТЛЕННЯ: Резервне живлення (освітлення + розетки) за допомогою інвертора. Електрофурнітура Легранд. У електричному щиті: 4 автоматів, 6 діфавтоматів для захисту, реле для захисту від перепадів напруги, перемикач між стаціонарним та резервним живленням квартири. 2 окремі зони теплої підлоги (кухня, санвузол). МЯКІ МЕБЛІ: комфортні та сучасні 2 дивани та ліжко фірми WOWIN. Ортопедичний диван, при необхідності розкладається у повноцінне двомістне спальне місце. Зручне ліжко з підйомним механізмом і місцем зберігання. Ортопедичний матрац VERSO. КОРПУСНІ МЕБЛІ: Фасади - італіські ДСП Cleaf. Усі сторини деталей закромковані вологостойкою PUR-кромкою. СТОЛИ: Стільниці обіднього та письмових столів виконані із натурального масиву ясеню та вкриті натуральним безпечним масло-воском німецького виробника "Осмо". Металеві основи розроблені дизайнером у стилі лофт, виконані на замовлення та вкриті міцною та безпечною порошковою фарбою. Письмові столи обладнані спеціальними рамами з двигуном для зміни висоти. СИСТЕМА "РОЗУМНИЙ ДІМ" побудована на технології Zigbee під управлінням системи Tuya. Можливість зробити житя більш комфортним та зручним. Управління наступними елементами: - смарт терморегулятори радіаторів - смарт карниз для штор - смарт система аквастоп (перекриває воду в усій квартирі) - смарт карниз для екранів проектору Можливість створити різні сценарії на основі елементів розумного будинку. Доглянута прибудинкова територія ЖК, система пожежної безпеки, відеоспостереження, охорона. На території ЖК зручна інфраструктура: є все необхідне супермаркет, кафе, дитячі майданчики, прогулянкова зона з альтанками, наземний паркінг, підземний паркінг. Працює генератор який живить ліфт та насоси води та опалення у будинку на період вимкнення світлу. Розвинена інфраструктура поряд з ЖК, супермаркети, ТРЦ, чудовий парк Перемога з озером для прогулянок. Поруч дитсадки, школи з високим рейтингом, пішки можна ходити в гості ЖК Автограф, Русанівська Гавань, ЖК Галактика, Жк Каховська, Садовий, ЖК Сонячна рівера. Метро Дарниця в 15 хвилинах пішки, поряд зупинка транспорту. Чудова транспортна розвязка - метро Дарниця, Лівобережна, Чернігівська. Виїзд на вулиці Алішера Навої, Миропільська, Воскресенський проспект, Броварський Проспект. Оголошення від власника! Копіювання оголошення заборонено! Продаж по перепоступці. Комісію сплачує продавець.
2 кімнати
з ремонтом
57 / 30 / 14 м²
монолітно-каркасна
поверх 15 з 25
2024 Рік будівництва
власник
3.2 млн грн
80 997 грн/м²

вулиця Академіка Заболотного, Будинок 3

Теремки
Собственник, прямая продажа. Однокомнатная квартира с идеальной планировкой , с видом на Одесскую пл. планировка : 1т-1 12 этаж , 39 кв.м. , квартира 557 * Голосеевский район, рядом ВДНХ * два метро в 5 мин ходьбы - Теремки и Ипподром * самый лучший и качественный ЖК этого района * ТРЦ Республика -самый большой ТРЦ в Украине в 10 мин ходьбы КВАРТИРА : * 1кк- 39 метра (3д) 1т-1 * этаж - 12/34 * дом 3 * свой вход на ВДНХ 1-к в третьем доме с функциональностью 2-к квартиры, тип 1 Т-1 . Кухня-гостиная площадью 20кв.м , комната площадью 15 кв.м. Квартира на 12 этаже с видом на Одесскую площадь. Сдача дома -3 квартал 2026 года Качественное строительство дома, со стильным внешним видом, дом расположен в районе с развитой инфраструктурой: множество магазинов, ТРЦ, медицинских и учебных заведений, кафе и ресторанов, салонов красоты, отделений банков и других полезных сервисов. Напротив ЖК - благоустроенный парк с прогулочными аллеями, сосновым лесом, озером и спортивными зонами. В пешей доступности расположены детские сады, школы, больницы, супермаркеты итд. Две станции метро находятся в 5 минутах ходьбы
1 кімната
без ремонту
39.5 / 21 / 15 м²
цегляна технологія
поверх 12 з 34
2026 Рік будівництва
власник
5.4 млн грн
130 804 грн/м²

вулиця Михайла Максимовича,

Васильківська
Пропонується на продаж від власника Квартира у ЖК Нова Англія Будинок Нотінгем Поверх 16 / 24 Загальна площа: 41 м² , кухня -вітальна 19,51 м Квартира із дуже якісним, продуманим до дрібниць дизайнерським ремонтом. Світлі відтінки, дуже багато місця для зберігання (вбудовані меблі на замовлення - кухня, шафи, полиці). Стиль - неокласичний, що завжди актуально, дорого та красиво виглядає! Дуже зручне планування, кухня- студія має 3 вікна. Вбудована техніка варильна поверхня: Whirlpool духова шафа :Whirlpool посудомийна машина : Whirlpool холодильник Whirlpool Витяжка з безконтактним керуванням жестами. Сантехніка: ванна, преміальна сантехніка am. pm. Бойлер Midea зі швидким нагрівом води, щоб вистачало для комфортного прийому ванни. Зроблені виходи під 2 кондиціонери. Продумана система освітлення (зонована, із різними видами елементів освітлення - люстри, бра, точкові світильники, підсвітка) Підлога : керамограніт (+ тепла підлога) / якісний водостійкий ламінат. Ліжко 1800*2000 з підйомним механізмом ( для додаткового зберігання речей) Диван розкладний. Ціна 121 000 $ Приходьте на перегляд, квартира вас приємно здивує. Вона дуже світла (вікна на південь) та тепла, супер комфортна для проживання. Це чудова інвестиція у майбутнє! Таких варіантів на ринку продажу зараз майже немає. Переступка через забудовника, право власності можна робити одразу.
1 кімната
з ремонтом
41.1 / 14.3 / 19.5 м²
панельна технологія
поверх 16 з 24
2025 Рік будівництва
власник
можливий продаж по єОселя
4.2 млн грн
117 519 грн/м²

вулиця Ґарета Джонса,

Дорогожичі
1-кімн. квартира в ЖК UNIT.Home. Будинок А05 (введенний в експлуатацію 2024 рік). Право власності оформлено. Підходить під програму "Єоселя". ПРЯМИЙ продаж.
1 кімната
без ремонту
36.1 / 16.1 / 8 м²
блочна технологія
поверх 6 з 8
2024 Рік будівництва
власник
можливий продаж по єОселя
генератор
5.3 млн грн
132 181 грн/м²

Зарічна вулиця, 4к1

Славутич
БЕЗ КОМІСІЇ | ВІД ВЛАСНИКА | Право власності більше 3-х років Видова 1-кімнатна квартира 40 м² | студія вітальня з кухнею + окрема спальня. Пропонуємо до вашої уваги квартиру з якісним дизайнерським ремонтом у будинку комфорт-класу ЖК «Славутич» (Зарічна 4, корпус 1). Квартира з продуманою ергономікою простору та зонуванням. Наповнення квартири: Тепла підлога у вітальні та ванній кімнаті (на полу італійський керамограніт Emil Ceramica Tele Di Marmo); в спальні ламінат Quick-Step (Бельгія). Кухня: стільниця та мийка з акрилового каменю німецького виробника Getacore, фурнітура BLUM, фарбовані МДФ фасади, система автоматичної подачі питної води, посудомийна машина, духова шафа, індукційна плита, холодильник, бойлер - повна комплектація побутовою технікою від провідних брендів. Сантехніка REHAU Продумана електрика, фурнітура Schneider Electric 2 кондиціонери Cooper&Hunter Smart TV Samsung Багато місця для зберігання, вбудовані шафи. У спальні велика шафа, ліжко з підйомним механізмом та ортопедичним матрацом. Квартира повністю мебльована та готова до заселення вже сьогодні. Будинок комфорт-класу, з генератором: працюють ліфти, опалення, вода під час відключень. До будинку підключене центральне гаряче водопостачання. Будинок має П’ЯТЬ ЛІФТІВ, підземний паркінг, весь житловий комплекс обладнаний відеокамерами. На стилобаті організований великий простір для відпочинку та спорту (з доступом тільки для мешканців ЖК). Метро "Славутич" — 2 хв. пішки. Виїзд на Південний міст, що з’єднує з правим берегом (10 хв до центру). Розвинена інфраструктура: магазини, спортклуби, кафе та ресторани на території ЖК. Також на території ЖК є Нова Пошта, аптеки, школа, садочок. У пішій доступності: McDonalds, KFC, ТРЦ Рівер Мол; також зони відпочинку: озеро, набережна Дніпра, піщаний пляж з ресторанами, комплекс відпочинку Slavutych Beach Club. Ця квартира - ідеальний варіант як для особистого проживання, так і як інвестиційний проект під аренду.
1 кімната
з ремонтом
40 / 11 / 21 м²
монолітно-каркасна
поверх 30 з 33
2021 Рік будівництва
власник
4.9 млн грн
63 491 грн/м²

Лабораторний провулок, 22

Печерська
Сталінка на Печерську з висотою стелі 3.20 м Продаю 3-кімнатну квартиру на Лабораторному провулку, 22 Печерськ, самий центр Києва, але без шуму і шаленого трафіку під вікнами. Без довгих описів, лише очевидні плюси цієї квартири: + 77 м.кв, 3 окремі кімнати + стеля понад 3 м — відчуття простору, а не “коробки” + товсті цегляні стіни — тепло взимку, прохолодно влітку + газ — ви не залежите від відключень води та світла + 800 метрів пішки до метро Печерська Добротна сталінка з ціною 1500$ за метр — це рідкість для нерухомості Києва, а тим паче для центру. Продаж від власника, БЕЗ КОМІСІЇ! Телефонуйте, домовимось про перегляд.
3 кімнати
без ремонту
77 / 51.4 / 8.7 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 5
1957 Рік будівництва

Шукай квартиру по локації

власник
4 млн грн
74 066 грн/м²

вулиця Василя Тютюнника, 13

Палац «Україна»
Найдешевша квартира на Печерську Продаю квартиру в місці, яке складно переоцінити — це справжній Печерськ, той самий центр, де зручно жити щодня. Василя Тютюнника (колишня Анрі Барбюса) 54 м² площі, яку ви можете «обіграти» як душа забажає, 4 поверх із 5 3+ метри стеля Будинок — сталінка: товсті стіни, хороша шумоізоляція, приємна «атмосфера старого Києва». Квартира зараз у стані під ремонт. І це скоріше плюс — можна не переплачувати за чужий дизайн і зробити все саме так, як хочеться. Можна реалізувати будь-яке сучасне планування. Головне тут — локація: це реально Печерськ у кращому сенсі — поруч усе необхідне для життя: кав’ярні, магазини, транспорт, центр міста в пішій доступності. Але при цьому сама вулиця доволі тиха. Підійде як для життя, так і як інвестиція — такі квартири завжди користуються попитом. Без комісії. 90000$ Пишіть або телефонуйте — домовимось про перегляд.
2 кімнати
без ремонту
54 / 26 / 8 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 5
1952 Рік будівництва
власник
2 млн грн
81 441 грн/м²

Щаслива вулиця, Будинок 20/10

Продається стильна смарт-квартира 24 м² у новому будинку з дуже гарним видом у двір. Вже виконані всі основні чорнові роботи: ✅ Повністю зроблена сантехніка ✅ Встановлена тепла підлога ✅ Зроблена електропроводка по всій квартирі ✅ Покладена плитка на підлозі у ванній ✅ Закуплена якісна плитка на стіни у ванну кімнату Квартира повністю готова до чистової обробки — можна одразу заходити та робити ремонт під себе без брудних і дорогих робіт. 🏡 Вдале та зручне планування 📄 Продаж по переуступці ✨ Чудовий варіант як для життя, так і для інвестиції
1 кімната
24 / 24 / - м²
цегляна технологія
поверх 4 з 10
2026 Рік будівництва
власник
генератор
7 млн грн
134 225 грн/м²

вулиця Миколи Пимоненка, 19

Лук'янівська
Продається квартира площею 52,3 м² у сучасному ЖК Greenville Park у Шевченківському районі Києва. Квартира розташована на 19 поверсі будинку бізнес-класу. Формат планування — кухня-вітальня / студія + окрема спальня, тобто зручний варіант для однієї людини або пари. 1 санвузол. Висота стелі — 2,95 м, що додає простору та повітря. В квартирі присутній бойлер ємністю 80 літрів. Будинок 2021 року, сучасний житловий комплекс із закритою територією, паркінгом, укриттям та резервним живленням (є великий генератор). Локація поруч із центром міста, зручна інфраструктура та транспортна доступність.
2 кімнати
з ремонтом
52.3 м²
цегляна технологія
поверх 19 з 26
2021 Рік будівництва
власник
8 млн грн
96 370 грн/м²

Теремківська вулиця, 3-А

Теремки
Світла квартира з оновленим якісним ремонтом та панорамним краєвидом на правобережний Київ і область та мальовничі заходи сонця прямо з вікна. Ідеально підійде для сім’ї. Простора, функціональна та повністю укомплектована для комфортного життя без додаткових витрат. Планування та комплектація -Передпокій з гардеробом і дзеркальними дверима від підлоги до стелі -Внутрішня комора зі стелажами, бойлером на 100 л, системою захисту від протікання та щитком -Вітальня-студія: кухня з фурнітурою Blum, вбудованою технікою та барною стійкою, обідня зона зі столом-трансформером, зона відпочинку з кутовим диваном -Дитяча з робочим місцем, гардеробом і диваном-ліжком -Спальня з двоспальним ліжком, робочим столом і зоною для макіяжу -Ванна та окремий туалет -Утеплений балкон -Додаткова комора на поверсі (4 м²) зі стелажами та сигналізацією Оснащення -3 телевізори LG (65", 50", 32") -Техніка Bosch, Samsung, Electrolux, LG -Пральна та посудомийна машини з сушінням -Кондиціонери Mitsubishi та Idea Pro -Тепла підлога у всіх кімнатах (Devi Smart) -Магістральні фільтри на холодну та гарячу воду, на кухні зворотний осмос -Сантехніка Hansgrohe та Villeroy & Boch -Сигналізація AJAX -Швидкісний інтернет 1Gbit (Ubiquiti UniFi) -Лічильник опалення Будинок та інфраструктура -ОСББ, консьєрж, відеоспостереження, домофон -Контроль доступу на поверсі -3 ліфти, колясочна -Поруч ТРЦ Respublika Park, метро Теремки, Епіцентр, Metro -Аптеки, школи, дитсадки -Поштомати Нової Пошти, Епіцентру, Rozetka, Meest
3 кімнати
з ремонтом
83 / 56 / 14 м²
монолітно-каркасна
поверх 21 з 24
2019 Рік будівництва
власник
можливий продаж по єОселя
4.7 млн грн
67 268 грн/м²

проспект Василя Порика, 15/1

Продається трикімнатна на пр.Свободи 15/1. Власник, без комісії. Всі меблі і техніка в комплекті залишається. Вся інфраструктура поруч, зупинки транспорту біля будинку, до шкіл і садочків 5хв пішки, майбутнє метро, паркова зона/ліс - 10хв. Опалення, газ, оптичний інтернет, гаряча вода є постійно. Два теплих балкони, вбудована техніка, вбудовані шафи. Дуже тепла квартира - фасад утеплений, вікна Rehau, збільшені радіатори.
3 кімнати
70 м²
утеплена панель
поверх 3 з 9
1982 Рік будівництва
власник
можливий продаж по єОселя
1.7 млн грн
53 761 грн/м²

Теплична вулиця, 58

Є оселя, Є відновлення, ваучер. Продам квартиру в с. Святопетрівське. Новобудова. Здано в експлуатацію 2025 році. Власник. Повністю готова під чистовий ремонт. Проведена електрика, водопровід, вся сантехніка передбачена під прихований монтаж і інсталяцію, опалення, газовий котел введений в експлуатацію. Передбачено теплу підлогу і проведено траси для кондиціонерів. Чистова штукатурка по всій квартирі перероблена після забудовника. Можна приступати до поклейки шпалер і плитки. Сонячна сторона. Власник.
1 кімната
31.4 / 8.1 / 15.7 м²
блочна технологія
поверх 5 з 6
2021 Рік будівництва
власник
можливий продаж по єОселя
генератор
6.7 млн грн
88 195 грн/м²

Глибочицька вулиця, 13-6

Лук'янівська
Продаж від ВЛАСНИКА! У будинку в наявності генератор. ЖК «Львівський квартал» вул. Глибочицька, 13, Шевченківський район, правий берег м. Київа. Ремонт в квартирі виконаний з якісних матеріалів. Квартира має велику кухню-студію, дві непрохідні спальні, окрему гардеробну кімнату та суміжний санвузол. Многофункціональна зручна кухня не займає простір кухні-студії. Кухня виконана на замовлення з стільницею із камню, з дорогим, якісним профілем та фурнітурою та має всю необхідну техніку: варильна поверхня, духова шафа, посудомийна машина, подвійна раковина, змішувач з довгим виливом, система фільтрації води. Санвузол оформлений у світилих тонах та укомплектований дорогою та якісною сантехнікою, великим дзеркалом с підсвіткою, пральною машиною та бойлером. Ремонт - 2022 р. Вікна у двір без шуму дороги та пилу. Про ЖК: ЖК має цілодобову охорону. На території є гостьовий та підземний паркінги, два дитячих майданчика, спортивний майданчик, продуктовий магазин, три кавʼярні, ресторан-суші, салон краси, стоматологію, barbershop та ін. Що поруч? Транспорт: - Метро Лукʼянівська (зелена гілка)-750 м (7-9 хвилин); - Зупинки вул. Глибочинська - 12 маршрутних таксі та тролейбусів у різних напрямках (300 м) - Метро Контрактова площа (синя гілка)- 25 хвилин пішки; - Зупинка вул. Соляна- Трамвай 14, маршрутні таксі 112,119 (100 м). Для побуту: - Магазин Коло -1 хвилина; - Супермаркет Сільпо -4-5 хвилин 400 м (великий та без натовпу); - Супермаркет Фора - 300 м; - Відділення Нова пошта - 4 хвилини 350 м, додатково у будинку розташовано поштомат до 20кг; - Більше 5 аптек - 350-500 м; - Лікарня (900 м); - Трненажернтй зал - 400 м; - Школа N101 - 650 м; - Державні та приватні дитячі садки -300-900 м; - Автомийка - 500 м. Для прогулянок поруч: - Затишний сквер Гейдара Алієва - 30 м; - Парк Петра Болбочана - 300 м; - вул. Січових Стрільців, вул. Ярославів Вал з безліччю ресторанів, кафе, барів у напрямку Золотих воріт; - вул. Верхній та Нижній Вал з прогулянками по історичному Поділу. Додаткова інформація: Єдиний власник. Документ права власності - договір купівлі -продажу. Право власності - більше 3 років.
3 кімнати
з ремонтом
75.5 / 40 / 27.5 м²
блочна технологія
поверх 9 з 22
2021 Рік будівництва
власник
3.2 млн грн
90 105 грн/м²

Соборна вулиця,

ВЛАСНА та ВИДОВА квартира. Через 6 км лісу вже Київ . Вигляд з обох вікон квартири не у "затишний двір " як говорять ріелтори (що насправді вікно у вікно) а на набережну річки Ірпінь та ліс. У будинку є ліфт , квартира не кутова і не перший чи останній поверх. Індивідуальне газове опалення і при цьому заведено в квартиру кабель січенням жили 10 мм2 та встановлено по проекту в коридорі автомат номіналом 50 А.Також виведено живлення та вихід під дистанційний блок живлення квартири (типу ecoflow). Теплий пол у коридорі та у ванній кімнаті який регулюється ОКРЕМО . В квартирі ніхто не проживав. Щойно зроблено якісний ремонт. Торг можливий
1 кімната
з ремонтом
36 / 19 / 17 м²
поверх 4 з 5
2023 Рік будівництва
власник
7.3 млн грн
65 802 грн/м²

вулиця Олександри Екстер, 13

Продаж 3к квартири в Деснянському районі м.Києва, по вулиці Олександри Екстер (М.Цвєтаєвої), 13. БЕЗ КОМІСІЇ від ВЛАСНИКА. Прохання ріелторів НЕ ТУРБУВАТИ Характеристики: Площа: 111.4 кв. м. - Квартира має три просторі кімнати: вітальня 23.9 кв.м., дитяча або кабінет 15.5 кв.м., спальня 20.8 кв.м. та просторий передпокій площею 19.7 кв.м. з великою, зручною шафою купе при вході. - Простора зручна кухня площею 20.1 кв.м. зі всією необхідною якісною вбудованою побутовою технікою. - Два великих балкони. - Два санвузли: простора ванна кімната з вбудованою пральною машиною та санвузол з душовою кабіною. - Зручна окрема гардеробна кімната. Поверх: 15 з 23 Підлога - натуральний дубовий паркет. По всій площі де є плитка прокладена тепла підлога. В квартирі 4 кондиціонери (два з яких потужні інверторні Panasonic) На теплу, холодну воду та опалення встановлені лічильники. Квартира світла, простора та готова для проживання. Теплий будинок, збудований з червоної цегли з доглянутою територією; Весною та Літом навколо будинку дуже зелено. Є консьєрж. В квартирі зроблений косметичний ремонт перед продажем. Після ремонту ніхто в квартирі не проживав. Квартира у власності більше 3 років; всі документи підготовлені для оформлення на нового власника. Є підземний паркінг - можна орендувати паркомісце або придбати. Дуже зручна транспортна розвʼязка. Поруч лінія швидкісного трамваю. До метро Лісова, Чернігівська, Лівобережна та Почайна можна дістатися без пересадок. В пішій доступності є декілька продуктових магазинів АТБ, Сільпо та Novus. Також ТРЦ Район та гіпермаркет Епіцентр. Поблизу школи та дитячі садочки (теж в пішій доступності).
3 кімнати
111.4 / 60.2 / 20.1 м²
монолітно-каркасна
поверх 15 з 23
2010 Рік будівництва
власник
10.4 млн грн
145 021 грн/м²

Тарасівська вулиця, 19

Олімпійська
Продаж квартири в центрі Києва, вул. Тарасівська, 19Б. Пропозиція від власників. Домовлятись за перегляд в будні - наперед за пару днів. Рієлторам - пропонуйте клієнтам, але, будь ласка, не викладайте від свого імені це оголошення в інтернеті. Світла та затишна квартира в історичному будинку, розташована на комфортному 2-му поверсі з 3-х. Площа 72 кв.м. Планування: - 2 окремі спальні - простора кухня-студіо - суміжний санвузол - відкритий балкон у тихий внутрішній двір Переваги: - всі вікна виходять у зелений, затишний двір з високими деревами - високі стелі ~3.7 м - якісний ремонт, частково залишаються меблі - великі вбудовані шафи - сучасна кухня з технікою Комфорт та інженерія: - централізоване опалення - газова колонка - гаряча вода є завжди - світло в будинку відключають рідко Безпека: - сигналізація - укриття в ~100 метрах від будинку - вікна з бронеплівкою Будинок і локація: - чисте та доглянуте парадне - можливість паркування у дворі - тихий центр міста - дуже милі сусіди Інфраструктура: - поруч банки, магазини, Смартеси, аптеки, салони краси, школа, кафе та ресторани
3 кімнати
з ремонтом
72 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 3
1920 Рік будівництва
власник
можливий продаж по єОселя
3.7 млн грн
71 755 грн/м²

Прирічна вулиця, 17-Г

Мінська
Без комісії! Можливий продаж по сертифікату, за програмою. На Оболонській набережній! Продам 2к квартиру загальною площею 51,4 м2, житлова 29 м2, кухня 7,7 м2. Квартира розташована на 5 поверсі 9 поверхового будинку 1980 року. Планування кімнат роздільне, с/в роздільний. Є газ. При відключені світла завжди є вода, опалення, інтернет. Квартира в жилому стані, є кондиціонер, пральна машина, холодильник, мікрохвильова піч, бойлер, мебльована. Велика лоджія на 2 кімнати засклена склопакетом. В кухні також склопакет. В кімнатах на полу ламінат. Охайний підʼїзд, є домофон. Будинок знаходиться в дуже вдалій локації! Перша лінія набережної, з облаштованою пляжною зоною, бесідками для пікніка, поруч перехід на Оболонський острів. Поруч з будинком є дитячий садок, школа, тренажерний зал. До метро Мінська або Героїв Дніпра 20 хвилин пішки. Продаж без комісії, від власника. Якщо продаж по безготівковому розрахунку, то ціна буде 86000$. Документам на власність більше 3х років. Фото реальні.
2 кімнати
51.4 / 29 / 7.7 м²
утеплена панель
поверх 5 з 9
1980 Рік будівництва
власник
8 млн грн
166 615 грн/м²

вулиця Кахи Бендукідзе, 2

Звіринецька
Продаж квартири без посередників від власника для реального покупця. Агенціям та посередникам велике прохання не турбувати без наявного покупця Студія + окрема спальня, окрема гардеробна, комфортне переплановане зонування із ефективним використанням площі У власності з 2018р, проживав лише власник, орендарів не було, ремонт дизайнерський робився повністю для себе під власні смакові преференції (!) Замінено вікна (!) на енергоефективні, перепланування під 1+1, внутрішньопідлогові радіатори, 3 контури теплої підлоги, спліт-система Mitsubishi, бойлер, повністю мебльована, стільниці з натурального каменю, техніка Samsung, пралка LG, мʼякі меблі blanche, підвісні стелі
1 кімната
48 м²
блочна технологія
поверх 10 з 24
2017 Рік будівництва