Пропонується до продажу квартира на Більшовику. Квартира складається з житлової кімнати, санвузла та кухні. Дуже чиста та затишна квартира, що дає можливість заїхати після покупки. Також є свій невеликий полісадник, де можна висадити свої улюблені квіти. Поруч із будинком супермаркет, міні-ринок. У 5 хвилинах від будинку зупинка транспорту до будь-якого району міста. Телефонуйте і ми організуємо презентацію у зручний час! Код 329188

Долинська вул., 1

Квартира простора, двустороння. Виконано частковий ремонт. У квартирі є два санвузли з новим ремонтом і джакузі. Планування суміжне, прохідне. Опалення здійснюється за допомогою нового двоконтурного котла. У санвузлах встановлено теплу підлогу. У квартирі є вся необхідна меблі та техніка. Будинок царський з новою покрівлею. Є затишний тихий двір. Квартира розташована в центрі Одеси. У пішій доступності парк, кращі ресторани міста, дитячі та навчальні заклади, море. Квартира має велику терасу з власним виходом на закритий балкон. Три житлові кімнати та велика вітальня зі спортивною зоною. У квартирі є кондиціонер, Wi-Fi, підігрів підлоги.

Продам квартиру 104м2  в Центре Одессы! Дворянская

Квартира має правильне роздільне планування з суміжним санвузлом. Всі кімнати мають вікна. Квартира в хорошому житловому стані. Висота стель 3 метри. Квартира повністю мебльована та обладнана технікою. Меблі та техніка залишаються. На кухні є меблі. Можлива швидка продажа. Прописаних немає. Квартира розташована в міцному царському будинку. Парадна тільки на трьох. Просторий двір, де можна ставити машину. Квартира розташована в 10 хвилинах пішки від Приморського бульвару. Квартира єдина в своєму роді. Встановлено Wi-Fi. У санвузлі є душова кабіна.

Продам 3 комн квартиру в Центре Одессы аналогов нет Дворянская

Шукай квартиру по локації