Квартира в відмінному стані, з ремонтом. Планування роздільне. Стеля в кімнаті натяжна. На підлозі в кімнаті - ковролін, в кухні - лінолеум, в передпокої - ламінат. Квартира має індивідуальне електроопалення з терморегуляторами. Встановлені лічильники на воду, газ та світло. Новий бойлер. Квартира продається без меблів. Квартира в оренду не здається. Оплата за комунальні послуги невелика. Будинок - житловий фонд 91-2000-і. Квартира розташована в центрі селища. Квартира тепла і суха. Вікна та балкон - металопластик. Є ванна, балкон та лоджія.

власник
Продам квартиру з індивідуальним опаленням.

Квартира з окремим входом та ділянкою перед будинком. Планування роздільне. Є кухня-студія площею 20 кв.м. та 3 окремі кімнати. Санвузол роздільний. Квартира підготовлена під чистову обробку (покраска або поклейка шпалер). Встановлено новий газовий котел та нові радіатори. Нова електрика та сантехніка. Всі вікна металопластикові. Система опалення індивідуальне газове. Розглядаються програми Є-Відновлення та постанови. Готові вислухати Ваші пропозиції. Будинок 2008 року побудови. Квартира розташована в центрі смт Володарка. Поруч вся інфраструктура: магазини, Фора, базар. Квартира дуже світла та простора. Є місце для створення зони відпочинку.

Продаж 3 кім Володарка АВТОНОМНЕ ОПАЛЕННЯ

Квартира має житловий стан. Планування роздільне. Санвузол суміжний. Квартира оснащена індивідуальним газовим опаленням. Є газ, центральний водопровід, електрика, центральна каналізація, вивіз відходів. Меблі та техніка залишаються. На кухні є меблі. В квартирі є телевізор. Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років. До будинку підведено асфальтовану дорогу. Квартира має балкон та лоджію.

власник
продати квартиру
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Планування роздільне. У квартирі виконано косметичний ремонт, що дозволяє одразу заїхати та жити. У квартирі встановлено індивідуальне електроопалення, що дозволяє самостійно контролювати температуру в будинку. Квартира розташована на 2 поверсі приватного будинку. Зручне розташування – поруч магазини, школа, зупинка транспорту. Затишна кухня площею 8,5 м² стане чудовим місцем для приготування смачних страв. Великий суміжний санвузол забезпечує комфорт. Квартира мебльована.

Продаж 2-кімнатної квартири у Володарці
Дізнавайся першим про нові квартири

Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. Зроблений євроремонт. У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення. Є вивіз відходів, центральна каналізація, газ, електрика, центральний водопровід. Квартира мебльована, є меблі на кухні. Квартира знаходиться в житловому фонді 80-90-х років. Є асфальтована дорога. Квартира розташована в самому центрі міста. Поблизу зупинка маршруток та автобусів. Квартира облаштована під офісне приміщення.

власник
Продаж квартири під офіс

Популярні запити

Шукай квартиру по локації