Продается дом в с. Ильинка 60 кв.м., 3 комнаты (две спальни), кухня, веранда, с/у в доме, все коммуникации в доме (газ, вода, эл.энергия), жилое состояние, продается с мебелью и техникой, АГВ, печка, 25 соток, летняя кухня, гарах, подсобные постройки, цистерна, колодец, сад, виноградник, хорошее место расположение, рядом магазины, школа, медецинское учереждение. Цена 21 000$ , торг

Цветочная

Квартира з відкритим плануванням. Кухня площею 20 м2. Індивідуальне опалення. Продаж з меблями. До міста 15 км. Неподалік знаходяться школа, ринок та магазини.

власник
Продаж будинку

Будинок у житловому стані. Є колодязь. Система опалення твердопаливна. Встановлено літній душ. Будинок без меблів і мультимедіа. На ділянці розташовані сарай, гараж, туалет на вулиці. До дачі веде асфальтована дорога. На вікнах встановлені грати. Є електрика.

власник
Продам дом -дачу
Задайте ціну будинку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Будинок має літню кухню, гараж, підвал та технічні приміщення. Будинок підключений до газу, центрального водопроводу, електрики та каналізації септик. Є вивіз відходів. Будинок мебльований. Продаж будинку. Будинок розташований на асфальтованій дорозі. Неподалік від будинку є автобусна зупинка, лікарня, аптека, школа та магазин. Будинок має два або більше санвузлів та комбіновану систему опалення. Є гостьовий будинок, літній будинок, сад та город.

власник
Продам будинок, с. Іллінка
Дізнавайся першим про нові квартири

Будинок потребує капітального ремонту або підлягає сносу. Будинок оснащений індивідуальним газовим опаленням. Доступні газ, центральний водопровід та електрика. Будинок обмінюється на автомобіль. На території є санвузол та підсобні приміщення. Будинок розташований на асфальтованій дорозі.

власник
Дом по цене участка обмен