Квартира з видом на гори та річку. У кімнаті є мангал, скамейка зі столом. В районі 500 м знаходяться транспортна зупинка, баня, чан, продуктовий магазин, ресторан та коліба. Квартира має чудовий вид на гори та річку.

Цветная жизнь

Номер у вигляді кухні-студії знаходиться на першому поверсі з виходом на задній двір. Він просторий, виконаний у класичних тонах. Номер обладнаний душем і туалетом. Номер укомплектований кухнею та зоною відпочинку. Номер розташований на першій лінії від траси. Ззаду будинку знаходяться річка та гора, з правого боку - паркова зона. У 300 м від коттеджу є магазин, у 500 м - чан. Буковель знаходиться за 20 км, водоспад Пробій - за 8,8 км.

Цветная жизнь

Квартира має дві кімнати. На території є мангал, лавка зі столом. У районі 500 метрів від квартири розташовані зупинка громадського транспорту, лазня, чан, продуктовий магазин, ресторан та колиба. З вікна відкривається вид на гори та річку.

Цветная жизнь
Задайте ціну будинку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Коттедж новий, деревяний. Перший поверх включає кухню з каміном, холодильником і плазмовим телевізором, а також двуспальний диван. На другому мансардному поверсі розташовані дві окремі спальні з двоспальними ліжками, в одній з яких є додатковий диван. Є велика тераса з видом на гори. Коттедж має холодну та гарячу воду цілодобово, питну воду з власного джерела. Опалення електричне. Коттедж здається повністю, без підселення. Можливий трансфер за попередньою домовленістю та з доплатою. Коттедж розташований біля підніжжя гори. До річки Прут - 10 хвилин пішки. Зручний заїзд на машині, включаючи зиму. Можна піднятися в гори, піти по гриби або на шашлики.

Коттедж у Василя рядом с подножием горы и речкой

Шукай будинок по локації