❗Відсутній у Реєстрі буд. діяльності
❗Документи анульовано
❗Документи анульовано
Інформація відсутня
ТОВ «Континент Плюс»
Для заявленої забудовником категорії складності/класу наслідків наявність ліцензії необов'язкова (категорію складності/клас наслідків варто перевірити додатково, запросивши проєктну документацію)
ТОВ «КЛУБНИЙ БУДИНОК КОРНЕР»
Для заявленої забудовником категорії складності/класу наслідків наявність ліцензії необов'язкова (категорію складності/клас наслідків варто перевірити додатково, запросивши проєктну документацію)
ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "КОРНЕР"
ТОВ «КЛУБНИЙ БУДИНОК КОРНЕР»
RK Development
❗Документи анульовано
❗Документи анульовано
23 липня 2020 року Шостий апеляційний адміністративний суд Постановив:
Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою Департаменту з питань ДАБК міста Києва виконавчого органу КМР на постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 23.07.2020 по справі № 620/1053/19.
Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень.
ДАБІ міста Києва виконавчого звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 , в якому просить зобов`язати відповідача знести багатоквартирний будинок «Corner» за АДРЕСА_1.
В обґрунтування своїх вимог позивачем зазначено, що у відповідача відсутній дозвіл на будівництво багатоквартирного будинку «Corner» по вул. Пожарського, буд. 16-Б у Деснянському районі м. Києва, оскільки виявлено факт подання недостовірних даних, у зв`язку з чим скасовано право на початок виконання будівельних робіт.
19 липня 2019 року Чернігівський окружний адміністративний суд Вирішив:
Рішення набрало законної сили 20.08.2019 року. Представниками ОСОБА_1 подано апеляційну скаргу.
Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень.
05 грудня 2017 року ДАБІ міста Києва наказом №394 скасував право на початок виконання будівельних робіт, набуте на підставі поданих повідомлень та декларацій про готовність об`єкта до експлуатації, багатоквартирного клубного будинку «Corner» за адресою: вул. Пожарського, буд. 16-Б у Деснянському районі м. Києва.
Відповідно наказу №394 було скасовано:
Договір про участь у фонді фінансування будівництва - спосіб залучення інвестицій, передбачений ст. 4 Закону України "Про інвестиційну діяльність".
Фонд фінансування будівництва (ФФБ) - це кошти, які передали управителю ФФБ. Управитель розпоряджається коштами за правилами фонду та на умовах договорів про участь у ФФБ.
Найпоширеніший тип ФФБ — вид "А", де ціну будівництва об'єкта визначає забудовник. Забудовник бере на себе ризик, що грошей не вистачить на всі роботи, а також зобов'язується вчасно здати об'єкт будівництва, незалежно від обсягів фінансування.
Є також вид "Б", де ціну на нерухомість визначає управитель ФФБ, який і збирає гроші на будівництво. Вид "Б" дорожчий, складніший у реалізації і зазвичай не використовується в Україні.
Фонди створюються з метою будівництва нерухомості за рахунок довірителів – фізичних та юридичних осіб. Довірителі ФФБ одержують нерухомість у власність після введення об'єкта в експлуатацію.
Забудовник зобов'язаний зареєструвати на довірителя право власності на квартиру власним коштом після введення об'єкта в експлуатацію, присвоєння поштової адреси та виконання довірителем обов'язків за договором.
Форма договору – проста письмова, нотаріальне засвідчення не є обов'язковим.
Особливості:
На що звернути увагу:
До введення будинку в експлуатацію та присвоєння поштової адреси майна юридично немає, тому укладається попередній договір.
За попереднім договором сторони зобов'язуються протягом певного терміну укласти основний договір за умов, встановлених попереднім договором. Попередній договір підписують із фізичною особою, яка зазвичай і є замовником будівництва.
Попередній договір купівлі-продажу квартири не вказано у статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» як допустимий механізм інвестування у житлове будівництво, але й не заборонено.
Форма договору обов'язково має бути письмовою, при цьому судовою практикою в Україні передбачено і нотаріальне засвідчення.
Особливості:
На що звернути увагу:
Рекомендуємо запросити наступні документи для детального вивчення