Містобудівні умови та обмеження №375 від 31.03.2020 року.
Ліцензія на право проведення господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури №2013027127 від 18.04.2016 року до 18.04.2021 року, видана ТОВ БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ БУДСТАР ПЛЮС
Ліцензія чинна (безстрокова) на підставі ч. 6 ст. 21 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності».
Karad
KyivBudDevelopment
Не погоджуючись з постановою Київського апеляційного адміністративного суду від 13 грудня 2016 року по справі №826/5055/16, ДАБІ України звернулася до Вищого адміністративного суду України з касаційною скаргою.
14 листопада 2019 року Верховний суд по справі №826/5055/16 Постановив:
Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень.
Не погоджуючись з Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 11 листопада 2016 року, ОК «Ясногорська К» подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову суду першої інстанції та прийняти нову, якою позовні вимоги задовольнити.
13 грудня 2016 року Київський апеляційний адміністративний суд постановив:
ОК «Ясногорська К» подав позов до Окружного адміністративного суду міста Києва позов до ДАБІ м. Києва та головного інспектора ДАБІ в Києві Мельника Євгена Федоровича про скасування рішення відповідача-2 від 10 березня 2016 року №20 про скасування реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт .
11 листопада 2016 року Окружний адміністративний суд м. Києва постановив: відмовити повністю в задоволенні позову ОК «Ясногорська К».
На підставі декларації про початок виконання будівельних робіт від 18 січня 2016 року серії КВ № 083160181056, виконувалися роботи з будівництва житлових будинків в Шевченківському районі м. Києва на вул. Ясногорській, 16 - «А», «Б», на замовлення ОК «Ясногорська К». Рішенням ДАБІ м. Києва «Про скасування реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт» від 10 березня 2016 року №20 було скасовано декларацію серії КВ №083160181056 від 18 січня 2016 року.
Житлово-будівельний кооператив (ЖБК) – це юридична особа (компанія), яку створюють для участі у будівництві чи реконструкції житлового будинку та подальшої експлуатації.
Як юридична особа кооператив створюють фізичні та/або юридичні особи, які об'єдналися на основі членства. Як правило, покупці стають асоційованими членами кооперативу з правом дорадчого голосу, однак такий голос можуть не брати до уваги під час голосування у питаннях про прийняття нових членів, продаж квартир, купівлю матеріалів та інших. Якщо кооператив ліквідують, асоційований член кооперативу матиме перевагу в праві на повернення паю, порівняно з повноправними членами кооперативу.
Щоб отримати квартиру у власність, пайовик робить вступний внесок та пай у кооператив згідно зі статутом та договором про сплату пайових внесків.
На етапі підписання договору вказують механізм переходу прав власності: безпосередньо покупцю чи за договором міни через кооператив. Зазвичай після введення будинку в експлуатацію, ЖБК оформляє право власності на квартиру, після чого за договором міни оформляють обмін паю члена кооперативу на квартиру.
Договір про сплату пайових внесків у кооператив не визначено у статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» як допустимий механізм інвестування у житлове будівництво, але й не заборонено. Загалом регулюється Законом України «Про кооперацію» та нормами Цивільного кодексу України.
Форма договору – проста письмова, нотаріальне засвідчення не є обов'язковим.
Особливості:
На що звернути увагу:
За договором купівлі-продажу одна сторона (продавець) передає майно у власність іншій стороні (покупцю) за гроші. За договором купівлі-продажу можна продати квартиру, земельну ділянку чи будинок — будь-який товар, який є у продавця або буде створено, придбано, отримано продавцем у майбутньому.
Договір купівлі-продажу передбачено та регулюється Цивільним кодексом України.
Форма договору – письмова, потребує нотаріального засвідчення.
Особливості:
На що звернути увагу:
Рекомендуємо запросити наступні документи для детального вивчення