• Відсутній дозвіл на будівництво 5 та 6 секцій ЖК. Містобудівні умови та обмеження не видавались. Ліцензію генпідрядника анульовано.
За інформацією Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) містобудівні умови та обмеження не надавались.
Ліцензія на право проведення господарської діяльності, пов'язаної зі створенням об'єктів архітектури № 2012090026 від 12.09.2012 до 12.09.2017 року, видана ТОВ «КТМ-БУД» - анульована.
❗Ліцензію анульовано
ТОВ «КОМ'ЮН-ТРЕЙД»
ПІВДЕННИЙ КВАРТАЛ
У провадженні слідчого відділу Святошинського УП ГУНП в м. Києві знаходиться кримінальне провадження, внесене в ЄДРД за №12017100080006767 від 02.08.2017 року за ознаками кримінального злочину, передбаченого ст. 190 ч. 1 КК України (Шахрайство), в ході якого встановлено, що в СО Святошинського УП ГУНП в м. Києві надійшли матеріали щодо неправомірних дій посадових осіб TOB «Іско» і СП гов «Комьюн-Трейд», які шляхом обману заволоділи грошовими коштами інвесторів.
Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень.
СУ ФР ДПІ в Святошинському ГУ ДФС в м. Києві здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №3201500080000013 від 02.03.2015 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) відносно службових осіб ТОВ "Південний квартал";
Крім того, досудовим розслідуванням встановлено, що ТОВ «Південний Квартал» мало фінансово-господарські взаємовідносини з рядом підприємств з ознаками фіктивності, зокрема ТОВ "Ві Ді Проджект", ТОВ "Вудтаун", ТОВ "Бізнес Сіті Компані", ТОВ "Компанія Глобал Трейд ", ТОВ "Секвойя Девелопмент", ТОВ "Еверест-Буд-Інжиніринг".
Майнове право – це будь-які права на майно, відмінні від права власності. Наприклад, до майнових прав відносяться: право володіння, право розпорядження, право користування, специфічні права та право вимоги. Майнове право не наділяє власника усіма правами власника, але підтверджує правомірність отримати право власності на нерухомість у майбутньому.
Договір купівлі-продажу майнових прав не зазначений у статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» як допустимий механізм інвестування у житлове будівництво, але й не заборонений.
На підставі договору покупець отримує майнові права на об'єкт, який буде збудовано у майбутньому. Коли будинок введуть в експлуатацію і присвоять поштову адресу, Покупець має право зареєструвати право власності на обрану квартиру (при отриманні від продавця необхідних документів).
На практиці акт приймання-передачі майнових прав підписується після введення об'єкта будівництва в експлуатацію. Момент переходу права власності на майнові права законодавством не врегульований, тому необхідно передбачити конкретний момент переходу права власності в договорі.
Форма договору – проста письмова, нотаріальне засвідчення перестав бути обов'язковим.
Особливості:
На що звернути увагу:
До введення будинку в експлуатацію та присвоєння поштової адреси майна юридично немає, тому укладається попередній договір.
За попереднім договором сторони зобов'язуються протягом певного терміну укласти основний договір на умовах, встановлених попереднім договором. Попередній договір підписують із юридичною особою — компанією, яка представляє забудовника.
Попередній договір купівлі-продажу квартири не вказано у статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» як допустимий механізм інвестування у житлове будівництво, але й не заборонено.
Форма договору обов'язково має бути письмовою, при цьому судовою практикою в Україні передбачено і нотаріальне засвідчення.
Особливості:
На що звернути увагу:
Рекомендуємо запросити наступні документи для детального вивчення