Інформація відсутня
ТОВ «Євросітібілд»
Для заявленої забудовником категорії складності/класу наслідків наявність ліцензії необов'язкова (категорію складності/клас наслідків варто перевірити додатково, запросивши проєктну документацію)
ТОВ «ІРПІНЬ-ІНВЕСТ»
ECB
Техніко-економічні показники:
Відкрито кримінальне провадження, яке внесено в ЄРДР по №12018110040002310 від 24.11.2018 року за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою).
В ході досудового розслідування встановлено: в Ірпінський ВП звернулася гр. ОСОБА_2 про те, що представники ОЖБК Прованс-2, відділ продажів яких розташований за адресою: м Ірпінь, вул. Кірічека буд. 6, шляхом шахрайства заволоділи грошовими коштами в загальній сумі 518 тис. 500 грн., методом укладення договору від 8 липня 2017 року по будівництву будинку за адресою м. Ірпінь вул. Ново-Оскольска, 10 ЖБК Прованс-2, який запевне не міг здійснитися у зв'язку з численними порушеннями законодавства в сфері будівництва багатоповерхових будинків, чим викликали значний збиток останньому.
Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень.
Житлово-будівельний кооператив (ЖБК) – це юридична особа (компанія), яку створюють для участі у будівництві чи реконструкції житлового будинку та подальшої експлуатації.
Як юридична особа кооператив створюють фізичні та/або юридичні особи, які об'єдналися на основі членства. Як правило, покупці стають асоційованими членами кооперативу з правом дорадчого голосу, однак такий голос можуть не брати до уваги під час голосування у питаннях про прийняття нових членів, продаж квартир, купівлю матеріалів та інших. Якщо кооператив ліквідують, асоційований член кооперативу матиме перевагу в праві на повернення паю, порівняно з повноправними членами кооперативу.
Щоб отримати квартиру у власність, пайовик робить вступний внесок та пай у кооператив згідно зі статутом та договором про сплату пайових внесків.
На етапі підписання договору вказують механізм переходу прав власності: безпосередньо покупцю чи за договором міни через кооператив. Зазвичай після введення будинку в експлуатацію, ЖБК оформляє право власності на квартиру, після чого за договором міни оформляють обмін паю члена кооперативу на квартиру.
Договір про сплату пайових внесків у кооператив не визначено у статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» як допустимий механізм інвестування у житлове будівництво, але й не заборонено. Загалом регулюється Законом України «Про кооперацію» та нормами Цивільного кодексу України.
Форма договору – проста письмова, нотаріальне засвідчення не є обов'язковим.
Особливості:
На що звернути увагу:
Рекомендуємо запросити наступні документи для детального вивчення