Повідомлення про зміну даних у дозволі на будівельні роботи серії КС №122190181339 від січня 2019 року;
Інформація відсутня
Електронна ліцензія на право проведення господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури № 2013046491, видана ТОВ "Білоцерківський завод будівельних виробів "Моноліт" від 28.12.2017 року - безстроково.
ТОВ «Покровський двір»
Покровський двір
Від 05 вересня 2018 року порушено касаційне провадження за скаргою особи 1 на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 26 липня 2018 у справі № 369/7844/17.
Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень.
Але рішенням Київського апеляційного суду від 26 липня 2018 рішення 1 інстанції було скасовано. Прийнято нове рішення, в якому позову особи № 1 було відмовлено.
Рішенням Києво-Святошинського районного суду Київської області від 14.05.2018 року по справі № 369/7844/17 за позовом особи 1 до Чабанівської селищної ради про визнання протиправним та скасування рішення Чабанівської селищної ради № 426 від 23.11. 2016 року «Про затвердження детального плану території земельної ділянки 0,4315 за адресою: смт. Чабани, вул. Покровська 4-Д» позов був задоволений.
Майнове право – це будь-які права на майно, відмінні від права власності. Наприклад, до майнових прав відносяться: право володіння, право розпорядження, право користування, специфічні права та право вимоги. Майнове право не наділяє власника усіма правами власника, але підтверджує правомірність отримати право власності на нерухомість у майбутньому.
Договір купівлі-продажу майнових прав не зазначений у статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» як допустимий механізм інвестування у житлове будівництво, але й не заборонений.
На підставі договору покупець отримує майнові права на об'єкт, який буде збудовано у майбутньому. Коли будинок введуть в експлуатацію і присвоять поштову адресу, Покупець має право зареєструвати право власності на обрану квартиру (при отриманні від продавця необхідних документів).
На практиці акт приймання-передачі майнових прав підписується після введення об'єкта будівництва в експлуатацію. Момент переходу права власності на майнові права законодавством не врегульований, тому необхідно передбачити конкретний момент переходу права власності в договорі.
Форма договору – проста письмова, нотаріальне засвідчення перестав бути обов'язковим.
Особливості:
На що звернути увагу:
До введення будинку в експлуатацію та присвоєння поштової адреси майна юридично немає, тому укладається попередній договір.
За попереднім договором сторони зобов'язуються протягом певного терміну укласти основний договір на умовах, встановлених попереднім договором. Попередній договір підписують із юридичною особою — компанією, яка представляє забудовника.
Попередній договір купівлі-продажу квартири не вказано у статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» як допустимий механізм інвестування у житлове будівництво, але й не заборонено.
Форма договору обов'язково має бути письмовою, при цьому судовою практикою в Україні передбачено і нотаріальне засвідчення.
Особливості:
На що звернути увагу:
Рекомендуємо запросити наступні документи для детального вивчення