❗Ліцензію анульовано
ТОВ УкоінвестБуд - у стані припинення
УК Сіті Груп
Проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12012110060000120, внесеному в ЕРДР 26.11.2012, за фактами вчинення службовими особами групи компаній «Укогруп» кримінальних правопорушень, передбачених ст. 356 (самоправство), ч. 3,4 ст. 197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво), ч. 1 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна), ч. 1 ст. 358 (підробка документів), ч. 1, 2 ст. 382 (Невиконання судового рішення), ч. 1 ст. 364-1 (Зловживання повноваженнями службовою особою), ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем), ч. 1, 2 ст. 366 (службове підроблення), ч. 2 ст. 209 (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом), ч. 1 ст. 212 (Ухилення від сплати податків), ч. 3 ст. 190 (шахрайство) КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що протягом 2012-2014 років, посадові особи групи компаній «УКОГРУП» ТОВ «УКОІНВЕСТБУД» та інші, за попередньою змовою групою осіб, самовільно, всупереч встановленому порядку на території міста Києва, зайняли земельні ділянки особливо цінних земель, земель в охоронних зонах, санітарної охорони, санітарно-захисних зонах і зонах особливого режиму використання земель, вул. Харківське шосе, 19 і 19-А, вул. Закревського, 42-А, вул. Милославська, 31-В, та ін. і незаконно почали на них самовільне будівництво житлових і офісно-торгово-житлових комплексів «Мозаїка», «MegaCity» і ін.
Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень.
Договір про участь у фонді фінансування будівництва - спосіб залучення інвестицій, передбачений ст. 4 Закону України "Про інвестиційну діяльність".
Фонд фінансування будівництва (ФФБ) - це кошти, які передали управителю ФФБ. Управитель розпоряджається коштами за правилами фонду та на умовах договорів про участь у ФФБ.
Найпоширеніший тип ФФБ — вид "А", де ціну будівництва об'єкта визначає забудовник. Забудовник бере на себе ризик, що грошей не вистачить на всі роботи, а також зобов'язується вчасно здати об'єкт будівництва, незалежно від обсягів фінансування.
Є також вид "Б", де ціну на нерухомість визначає управитель ФФБ, який і збирає гроші на будівництво. Вид "Б" дорожчий, складніший у реалізації і зазвичай не використовується в Україні.
Фонди створюються з метою будівництва нерухомості за рахунок довірителів – фізичних та юридичних осіб. Довірителі ФФБ одержують нерухомість у власність після введення об'єкта в експлуатацію.
Забудовник зобов'язаний зареєструвати на довірителя право власності на квартиру власним коштом після введення об'єкта в експлуатацію, присвоєння поштової адреси та виконання довірителем обов'язків за договором.
Форма договору – проста письмова, нотаріальне засвідчення не є обов'язковим.
Особливості:
На що звернути увагу:
Рекомендуємо запросити наступні документи для детального вивчення