Містобудівні умови та обмеження №09-07/38 від 16.11.2020 року.
Ліцензія чинна (безстрокова) на підставі ч. 6 ст. 21 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності».
Українська будівельна компанія
Згідно постанови Шевченківського районного суду м. Києва у справі № 761/45452/18, відкрито кримінальне провадження № 22017000000000124 від 31.03.2017 року за ознаками скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 364, ст. 441, ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 364-1, ч. 2 ст. 366, ч. 3 ст. 197-1 КК України.
З постанови суду випливає, що посадові особи органів місцевого самоврядування Києво-Святошинського району Київської області, діючи за попередньою змовою групою осіб з посадовими особами замовників, підрядників та інших осіб, зловживаючи повноваженнями, здійснюють незаконні дії з будівництва об'єктів житлової та нежитлової нерухомості на території Києво-Святошинського району. В ході досудового розслідування було встановлено, що замовник будівництва, який отримував технічні умови і погодив проект будівництва, не здавав мережі водопостачання та водовідведення для належного обслуговування.
Також досудовим розслідуванням встановлено, що будівництво і подальше введення в експлуатацію житлових комплексів на території с. Крюківщина (в т.ч. ЖК iНоme) здійснюється на підставі технічних умов з водопостачання та водовідведення, інформація в яких не відповідає дійсності, і з грубими порушеннями вимог містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки.
Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень.
Майнове право – це будь-які права на майно, відмінні від права власності. Наприклад, до майнових прав відносяться: право володіння, право розпорядження, право користування, специфічні права та право вимоги. Майнове право не наділяє власника усіма правами власника, але підтверджує правомірність отримати право власності на нерухомість у майбутньому.
Договір купівлі-продажу майнових прав не зазначений у статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» як допустимий механізм інвестування у житлове будівництво, але й не заборонений.
На підставі договору покупець отримує майнові права на об'єкт, який буде збудовано у майбутньому. Коли будинок введуть в експлуатацію і присвоять поштову адресу, Покупець має право зареєструвати право власності на обрану квартиру (при отриманні від продавця необхідних документів).
На практиці акт приймання-передачі майнових прав підписується після введення об'єкта будівництва в експлуатацію. Момент переходу права власності на майнові права законодавством не врегульований, тому необхідно передбачити конкретний момент переходу права власності в договорі.
Форма договору – проста письмова, нотаріальне засвідчення перестав бути обов'язковим.
Особливості:
На що звернути увагу:
Рекомендуємо запросити наступні документи для детального вивчення