3-кімнатні квартири від 2.83 млн грн
35 100 грн за м²
3 кімнати
80.7 м²
Поверхи: 1-9
Секція 3
1 кв. 2026
Збудовано
Найважливіші оновлення ЖК Зоряний
Акції, знижки та спецпропозиції
Нові фотографії з будівництва, аерообльоти
Оновлення цін від відділу продажу
Оновлення документів в реєстрах