Зараз 9:00 — хвилина мовчання
Будь ласка, зупинімось і вшануємо пам’ять усіх, хто загинув через війну росії проти України. Пам’ятаємо.
4-кімнатні квартири від 5.67 млн грн
48 850 грн за м²
4 кімнати
116.2 м²
Поверхи: 7
Секція 4
4 кв. 2020
Збудовано
48 850 грн за м²
4 кімнати
117 м²
Поверхи: 7
Секція 4
4 кв. 2020
Збудовано
48 850 грн за м²
4 кімнати
131 м²
Поверхи: 7
Секція 3
4 кв. 2020
Збудовано
Найважливіші оновлення ЖК Женев'єва-2
Акції, знижки та спецпропозиції
Нові фотографії з будівництва, аерообльоти
Оновлення цін від відділу продажу
Оновлення документів в реєстрах