• Дозвіл на будівництво відсутній у Реєстрі буд. діяльності
❗Відсутній у Реєстрі буд. діяльності
За інформацією Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) містобудівні умови та обмеження не надавались.
Замовник відмовився надавати інформацію. За офіційними джерелами генпідрядника встановити не вдалося.
❗Інформація відсутня у Реєстрі буд. діяльності
ТОВ «ВЕКТОР +»
Вектор+
Житлово-будівельний кооператив (ЖБК) – це юридична особа (компанія), яку створюють для участі у будівництві чи реконструкції житлового будинку та подальшої експлуатації.
Як юридична особа кооператив створюють фізичні та/або юридичні особи, які об'єдналися на основі членства. Як правило, покупці стають асоційованими членами кооперативу з правом дорадчого голосу, однак такий голос можуть не брати до уваги під час голосування у питаннях про прийняття нових членів, продаж квартир, купівлю матеріалів та інших. Якщо кооператив ліквідують, асоційований член кооперативу матиме перевагу в праві на повернення паю, порівняно з повноправними членами кооперативу.
Щоб отримати квартиру у власність, пайовик робить вступний внесок та пай у кооператив згідно зі статутом та договором про сплату пайових внесків.
На етапі підписання договору вказують механізм переходу прав власності: безпосередньо покупцю чи за договором міни через кооператив. Зазвичай після введення будинку в експлуатацію, ЖБК оформляє право власності на квартиру, після чого за договором міни оформляють обмін паю члена кооперативу на квартиру.
Договір про сплату пайових внесків у кооператив не визначено у статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» як допустимий механізм інвестування у житлове будівництво, але й не заборонено. Загалом регулюється Законом України «Про кооперацію» та нормами Цивільного кодексу України.
Форма договору – проста письмова, нотаріальне засвідчення не є обов'язковим.
Особливості:
На що звернути увагу:
Рекомендуємо запросити наступні документи для детального вивчення
Чи є обмеження у користуванні земельною ділянкою, арешт, заборона на відчуження або іпотека;
судові та/або досудові кримінальні справи учасників будівельного процесу;
містобудівні умови та обмеження в забудові земельної ділянки;
технічні умови для підключення комунікацій;
експертний звіт проектної документації на будівництво (у разі необхідності його отримання);
договірні відносини між суб’єктами реалізації об’єкта будівництва;
повноваження продавця відчужувати права на об’єкти;
запропоновані для підписання умови договору.