Містобудівні умови та обмеження №459/14/12-3/009-14 від 29.10.2014 року.
Ліцензія на право проведення господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури № 2013038437 від 09.06.2017 року, видана ТОВ БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ МІСЬКБУДІНВЕСТ» - безстроково.
ЦТУКБ "МОУ"
Міськбудінвест
Верховний суд залишив без задоволення касаційну скаргу ТОВ "Будівельна компанія "Міськбудінвест" .
Рішення Господарського суду міста Києва від 22.06.2021 та постанову Північного апеляційного господарського суду від 29.11.2021 залишено без змін.
Джерело: Держреєстр судових рішень
29 листопада 2021 року Північний апеляційний господарський суд по справі №910/7981/19 Постановив:
Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень.
ТОВ "Будівельна компанія "Міськбудінвест" звернулось до суду з позовною заявою до Міністерства оборони України , про зобов`язання відповідачів надати безперешкодний доступ представників позивача на частину земельної ділянки, кадастровий номер 69:012:0102, яка обмежена зовнішньою стіною будівлі З КЖ пр-т Перемоги, 55/2 м. Київ згідно схеми - Додатку до додаткової угоди №7, для виконання робіт по встановленню огородження, влаштуванню кругового проїзду та благоустрою прибудинкової території об`єкту "Будівництво житлового будинку з підземним гаражем та об`єктами соціально-побутового призначення на проспекті Перемоги, 55/2 у Солом`янському районі м. Києва".
Джерело: Держреєстр судових рішень
Для залучення коштів для будівництва покупець укладає 2 договори:
1) договір купівлі-продажу деривативу (цінних паперів) із компанією з управління активами;
2) договір купівлі-продажу майнових прав із замовником будівництва.
1) Дериватив — стандартний документ, що засвідчує права та обов'язки придбати у майбутньому на визначених ним умовах об'єкт будівництва. Предмет договору купівлі-продажу деривативу – це форвардний контракт.
Форвардний контракт — це договір, який зобов'язує замовника будівництва у майбутньому продати актив (квартиру/апартаменти) у визначений термін та на певних умовах із фіксацією ціни продажу під час укладання контракту.
Продаж форвардного контракту засвідчують (реєструють) у товарній біржі.
Форма договору – проста письмова, нотаріальне засвідчення не є обов'язковим.
2) Договір купівлі-продажу майнових прав укладають після виконання покупцем грошових зобов'язань за договором купівлі-продажу цінних паперів чи інших фінансових документів (деривативу).
Майнове право – це будь-які права на майно, відмінні від права власності. Майнове право не наділяє власника усіма правами власника, але підтверджує правомірність отримати право власності на нерухомість у майбутньому.
Договір купівлі-продажу майнових прав не визначений у статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» як допустимий механізм інвестування у житлове будівництво, але й не заборонений.
На підставі договору покупець отримує майнові права на об'єкт, який буде збудовано у майбутньому. Коли будинок буде введено в експлуатацію і присвоєно поштову адресу, Покупець має право зареєструвати право власності на обрану квартиру (при отриманні від продавця необхідних документів).
Форма договору – проста письмова, нотаріальне засвідчення не є обов'язковим.
Особливості:
На що звернути увагу:
Продаж цільових облігацій - це законний спосіб залучення інвестицій у розумінні Закону України "Про інвестиційну діяльність".
Цільові облігації — це облігації, зобов'язання щодо яких виконують шляхом передачі товарів та/або надання послуг відповідно до вимог проспекту емісії. Проспект емісії — це документ для потенційних інвесторів, де зазначено інформацію про випуск цінних паперів.
Якщо ви купили цінні папери, після терміну викупу (погашення) облігацій ві отримаєте право обміняти папери на квартиру/апартаменти або на інший об'єкт інвестування. Погасити облігації можна лише після введення об'єкта в експлуатацію та строку погашення облігацій, зазначеного у проспекті емісії.
При інвестуванні облігаціями укладають 2 договори:
- договір купівлі-продажу облігацій;
- договір резервування об'єкта нерухомості, щоб конкретизувати квартиру/апартаменти.
Договір купівлі-продажу облігацій покупець укладає із фондом, а договір резервування — із замовником будівництва, який буде зазначений у проспекті емісії як емітент. Коли ви купуєте облігації за договором, правовідносини між вами та фондом припиняються та право вимоги переходить до емітента.
Особливості:
На що звернути увагу:
За договором купівлі-продажу одна сторона (продавець) передає майно у власність іншій стороні (покупцю) за гроші. За договором купівлі-продажу можна продати квартиру, земельну ділянку чи будинок — будь-який товар, який є у продавця або буде створено, придбано, отримано продавцем у майбутньому.
Договір купівлі-продажу передбачено та регулюється Цивільним кодексом України.
Форма договору – письмова, потребує нотаріального засвідчення.
Особливості:
На що звернути увагу:
Рекомендуємо запросити наступні документи для детального вивчення