Містобудівні умови та обмеження №14685/0/12/009-13 від 20.08.2013 року.
Ліцензія на право проведення господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури № 2013033487 від 26.12.2016 року до 26.12.2021 року, видана ТОВ БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ЗЗБК № 1
ТОВ «Будтехнології»
4 грудня 2018 року Верховний суд ухвалив: Касаційну скаргу Головної військової прокуратури задовольнити частково. Постанову Київського апеляційного господарського суду від 30 серпня 2017 по справі №910/18560/16 скасувати. Мотивувальну частину рішення Господарського суду міста Києва від 7 лютого 2017 змінити, виклавши її в редакції цієї постанови. В решті рішення залишити без змін. Постанова суду касаційної інстанції вступає в законну силу з моменту її прийняття, є остаточною і оскарженню не підлягає.
30 серпня 2017 року Київський апеляційний господарський суд апеляційну скаргу заступника Генерального прокурора України - Головного військового прокурора залишив без задоволення.
Заступник Генерального прокурора України - головний військовий прокурор звернувся до Господарського суду міста Києва з позовом в інтересах держави в особі Міністерства оборони України та Київського квартирно-експлуатаційного управління до Київської міської ради та ТОВ "Будтехнології" про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки та визнання відсутнім права користування земельною ділянкою. Рішенням від 07 лютого 2017 року в задоволенні позовних вимог відмовлено повністю.
На замовника будівництва ТОВ Будтехнології було накладено штраф постановою ДАБІ від 20.03.2018 року № 18/18/10/26-1/2003/02/2 за правопорушення у сфері містобудівної діяльності. Слід зазначити, що на даний момент замовник намагається оскаржити зазначену ухвалу ДАБІ, в зв'язку з чим і звернувся до Окружного адміністративного суду Києва. Провадження було відкрито у справі № 826/5481/18. Рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 06 серпня 2018 - позовну заяву ТОВ Будтехнології - залишено без розгляду.
Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень.
Договір про участь у фонді фінансування будівництва - спосіб залучення інвестицій, передбачений ст. 4 Закону України "Про інвестиційну діяльність".
Фонд фінансування будівництва (ФФБ) - це кошти, які передали управителю ФФБ. Управитель розпоряджається коштами за правилами фонду та на умовах договорів про участь у ФФБ.
Найпоширеніший тип ФФБ — вид "А", де ціну будівництва об'єкта визначає забудовник. Забудовник бере на себе ризик, що грошей не вистачить на всі роботи, а також зобов'язується вчасно здати об'єкт будівництва, незалежно від обсягів фінансування.
Є також вид "Б", де ціну на нерухомість визначає управитель ФФБ, який і збирає гроші на будівництво. Вид "Б" дорожчий, складніший у реалізації і зазвичай не використовується в Україні.
Фонди створюються з метою будівництва нерухомості за рахунок довірителів – фізичних та юридичних осіб. Довірителі ФФБ одержують нерухомість у власність після введення об'єкта в експлуатацію.
Забудовник зобов'язаний зареєструвати на довірителя право власності на квартиру власним коштом після введення об'єкта в експлуатацію, присвоєння поштової адреси та виконання довірителем обов'язків за договором.
Форма договору – проста письмова, нотаріальне засвідчення не є обов'язковим.
Особливості:
На що звернути увагу:
Рекомендуємо запросити наступні документи для детального вивчення