№ 567 від 15.06.2020 року.
ПАТ «КДЕЗ «Вугілля»
Інтергал-Буд
Північний апеляційний господарський суд залишив без задоволення апеляційну скаргу ПрАТ "КДЕЗ "Вугілля", а рішення Господарського суду міста Києва від 22.02.2023 залишив без змін.
Джерело: Держреєстр судових рішень
Північним апеляційним господарським судом відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою ТОВ "Компанія з управління активами "Крістал Ессет Менеджмент" на рішення Господарського суду міста Києва від 22.02.2023
Рішенням Господарського суду міста Києва від 22 лютого 2023 року повністю задоволено позов Київської міської прокуратури в інтересах Київської міської ради до ПрАТ "Київський дослідно-експериментальний завод "Вугілля" про розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки:
Станом на 29.03.2023 рішення не вступило в силу.
Слідчими центрального апарату Державного бюро розслідування здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 62019000000000575, за фактом зловживання службовим становищем службовими особами Київської міської ради, Київської міської державної адміністрації та ДАБІ України, які протягом 2017-2019 років, за попередньою змовою групою осіб, вчинили протиправні дії в інтересах ТОВ «БК «Інтергал-Буд», ПрАТ «КДЕЗ «Вугілля» та ТОВ «Термогальванічний завод», направлені на незаконну забудову земельних ділянок територіальної громади м. Києва, за адресами: м. Київ, провулок Приладний, 10 та м. Київ, проспект Перемоги, 67, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.
Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень.
До введення будинку в експлуатацію та присвоєння поштової адреси майна юридично немає, тому укладається попередній договір.
За попереднім договором сторони зобов'язуються протягом певного терміну укласти основний договір на умовах, встановлених попереднім договором. Попередній договір підписують із юридичною особою — компанією, яка представляє забудовника.
Попередній договір купівлі-продажу квартири не вказано у статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» як допустимий механізм інвестування у житлове будівництво, але й не заборонено.
Форма договору обов'язково має бути письмовою, при цьому судовою практикою в Україні передбачено і нотаріальне засвідчення.
Особливості:
На що звернути увагу:
Рекомендуємо запросити наступні документи для детального вивчення