Дозвіл на виконання будівельних робіт ІУ013210830169 від 08 вересня 2021 року (Реконструкція нежитлової будівлі в межах існуючих фундаментів під багатофункціональний комплекс житлового та громадського призначення)
Зміна даних в дозволі ІУ013210830169-6 від 02.09.2022 року
Містобудівні умови та обмеження №1852 від 29.12.2021 року.
Електронна ліцензія видана ТОВ "КДД СТАНДАРТ" від 17.05.2018 року.
ТОВ "МАЛСТРІТ"
KDD Ukraine
Оболонським районним судом міста Києва відкрито провадження за позовом фізичної особи до Державної інспекції архітектури та містобудування України про визнання протиправним та скасування Дозволу на виконання будівельних робіт № ІУ 013210830169 від 08.09.2021 року, виданого ТОВ «МАЛСТРІТ» на реконструкцію нежитлової будівлі в межах існуючих фундаментів під багатофункціональний комплекс житлового та громадського призначення.
Джерело: Держреєстр судових рішень
Для залучення коштів для будівництва покупець укладає 2 договори:
1) договір купівлі-продажу деривативу (цінних паперів) із компанією з управління активами;
2) договір купівлі-продажу майнових прав із замовником будівництва.
1) Дериватив — стандартний документ, що засвідчує права та обов'язки придбати у майбутньому на визначених ним умовах об'єкт будівництва. Предмет договору купівлі-продажу деривативу – це форвардний контракт.
Форвардний контракт — це договір, який зобов'язує замовника будівництва у майбутньому продати актив (квартиру/апартаменти) у визначений термін та на певних умовах із фіксацією ціни продажу під час укладання контракту.
Продаж форвардного контракту засвідчують (реєструють) у товарній біржі.
Форма договору – проста письмова, нотаріальне засвідчення не є обов'язковим.
2) Договір купівлі-продажу майнових прав укладають після виконання покупцем грошових зобов'язань за договором купівлі-продажу цінних паперів чи інших фінансових документів (деривативу).
Майнове право – це будь-які права на майно, відмінні від права власності. Майнове право не наділяє власника усіма правами власника, але підтверджує правомірність отримати право власності на нерухомість у майбутньому.
Договір купівлі-продажу майнових прав не визначений у статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» як допустимий механізм інвестування у житлове будівництво, але й не заборонений.
На підставі договору покупець отримує майнові права на об'єкт, який буде збудовано у майбутньому. Коли будинок буде введено в експлуатацію і присвоєно поштову адресу, Покупець має право зареєструвати право власності на обрану квартиру (при отриманні від продавця необхідних документів).
Форма договору – проста письмова, нотаріальне засвідчення не є обов'язковим.
Особливості:
На що звернути увагу:
Рекомендуємо запросити наступні документи для детального вивчення
Пн - Пт: | 10:00 - 19:00 |
Сб: | 11:00 - 18:00 |
Нд: | 11:00 - 16:00 |