3-кімнатні квартири від 2.36 млн грн
37 600 грн за м²
3 кімнати
62.8 м²
Поверхи: 2-5
Будинок 10
4 кв. 2026
Будується
Найважливіші оновлення ЖК Smart Residence
Акції, знижки та спецпропозиції
Нові фотографії з будівництва, аерообльоти
Оновлення цін від відділу продажу
Оновлення документів в реєстрах