3-кімнатні квартири від 3.64 млн грн
53 300 — 55 500 грн за м²
3 кімнати
65.63 м²
Поверхи: 2-4
2 кв. 2024
Збудовано
53 300 — 55 500 грн за м²
3 кімнати
77.4 м²
Поверхи: 2-4
2 кв. 2024
Збудовано
Найважливіші оновлення ЖК Modern Home Premium
Акції, знижки та спецпропозиції
Нові фотографії з будівництва, аерообльоти
Оновлення цін від відділу продажу
Оновлення документів в реєстрах