1-кімнатні квартири від 2.29 млн грн
75 100 — 79 100 грн за м²
1 кімната
28.9 м²
Поверхи: 1
Будинок 011-09
4 кв. 2025
Збудовано
75 100 — 79 100 грн за м²
1 кімната
30.2-30.4 м²
Поверхи: 2, 4
Будинок 011-09
4 кв. 2025
Збудовано
75 100 — 79 100 грн за м²
1 кімната
30.2-30.4 м²
Поверхи: 3
Будинок 011-09
4 кв. 2025
Збудовано
75 100 — 79 100 грн за м²
1 кімната
30.8-30.9 м²
Поверхи: 1
Будинок 011-09
4 кв. 2025
Збудовано
75 100 — 79 100 грн за м²
1 кімната
31.3-31.4 м²
Поверхи: 3
Будинок 011-09
4 кв. 2025
Збудовано
75 100 — 79 100 грн за м²
1 кімната
32-32.3 м²
Поверхи: 1
Будинок 011-09
4 кв. 2025
Збудовано
75 100 — 79 100 грн за м²
1 кімната
32.3-32.5 м²
Поверхи: 2, 4
Будинок 011-09
4 кв. 2025
Збудовано
75 100 — 79 100 грн за м²
1 кімната
32.3-32.5 м²
Поверхи: 2-4
Будинок 011-09
4 кв. 2025
Збудовано
75 100 — 77 100 грн за м²
1 кімната
35.9-36.2 м²
Поверхи: 3
Будинок 011-07
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
68 750 — 70 750 грн за м²
1 кімната
37.3-37.4 м²
Поверхи: 4
Будинок 011-02
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
75 100 — 77 100 грн за м²
1 кімната
37.5-37.6 м²
Поверхи: 2-3
Будинок 011-01
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
75 100 — 77 100 грн за м²
1 кімната
37.5-37.8 м²
Поверхи: 2, 4
Будинок 011-07
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
68 750 — 70 750 грн за м²
1 кімната
38 м²
Поверхи: 2-4
Будинок 011-04
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
68 750 — 70 750 грн за м²
1 кімната
38.2-38.3 м²
Поверхи: 3
Будинок 011-04
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
75 100 — 77 100 грн за м²
1 кімната
38.5 м²
Поверхи: 1
Будинок 011-01
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
68 750 — 70 750 грн за м²
1 кімната
38.8 м²
Поверхи: 1
Будинок 011-04
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
68 750 — 70 750 грн за м²
1 кімната
40.5 м²
Поверхи: 2
Будинок 011-02
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
75 100 — 79 100 грн за м²
1 кімната
42.8-42.9 м²
Поверхи: 2, 4
Будинок 011-09
4 кв. 2025
Збудовано
75 100 — 79 100 грн за м²
1 кімната
43.9-44.1 м²
Поверхи: 2
Будинок 011-08
4 кв. 2025
Збудовано
68 750 — 70 750 грн за м²
1 кімната
43.9-44.1 м²
Поверхи: 2
Будинок 011-03
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
75 100 — 79 100 грн за м²
1 кімната
44.2-44.4 м²
Поверхи: 1
Будинок 011-09
4 кв. 2025
Збудовано
75 100 — 79 100 грн за м²
1 кімната
44.4-44.6 м²
Поверхи: 3
Будинок 011-09
4 кв. 2025
Збудовано
68 750 — 70 750 грн за м²
1 кімната
45.3-45.7 м²
Поверхи: 2
Будинок 011-03
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
75 100 — 79 100 грн за м²
1 кімната
45.4 м²
Поверхи: 3
Будинок 011-08
4 кв. 2025
Збудовано
68 750 — 70 750 грн за м²
1 кімната
46.7-46.8 м²
Поверхи: 3
Будинок 011-02
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
75 100 — 77 100 грн за м²
1 кімната
49.4 м²
Поверхи: 1
Будинок 011-07
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
68 750 — 70 750 грн за м²
1 кімната
49.6 м²
Поверхи: 1
Будинок 011-03
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
2-кімнатні квартири від 3.74 млн грн
63 050 — 67 950 грн за м²
2 кімнати
54.9-55.1 м²
Поверхи: 2, 4
Будинок 011-04
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
66 400 — 72 300 грн за м²
2 кімнати
55.4-55.5 м²
Поверхи: 2, 4
Будинок 011-01
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
70 350 — 72 300 грн за м²
2 кімнати
55.7-55.8 м²
Поверхи: 1, 3
Будинок 011-08
4 кв. 2025
Збудовано
63 050 — 67 950 грн за м²
2 кімнати
56-56.1 м²
Поверхи: 3
Будинок 011-03
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
63 050 — 67 950 грн за м²
2 кімнати
56.6 м²
Поверхи: 1
Будинок 011-06
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
63 050 — 67 950 грн за м²
2 кімнати
59.5 м²
Поверхи: 2
Будинок 011-06
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
63 050 — 67 950 грн за м²
2 кімнати
60.8 м²
Поверхи: 1
Будинок 011-06
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
63 050 — 67 950 грн за м²
2 кімнати
60.8-60.9 м²
Поверхи: 2
Будинок 011-06
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
66 400 — 72 300 грн за м²
2 кімнати
61.2 м²
Поверхи: 1
Будинок 011-01
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
63 050 — 67 950 грн за м²
2 кімнати
61.2 м²
Поверхи: 3-4
Будинок 011-02
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
66 400 — 72 300 грн за м²
2 кімнати
61.7-61.8 м²
Поверхи: 3
Будинок 011-01
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
63 050 — 67 950 грн за м²
2 кімнати
61.9 м²
Поверхи: 2-4
Будинок 011-06
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
66 400 — 72 300 грн за м²
2 кімнати
62.6-62.8 м²
Поверхи: 3-4
Будинок 011-07
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
63 050 — 67 950 грн за м²
2 кімнати
62.7 м²
Поверхи: 1
Будинок 011-06
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
63 050 — 67 950 грн за м²
2 кімнати
62.9 м²
Поверхи: 2
Будинок 011-06
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
63 050 — 67 950 грн за м²
2 кімнати
64.3 м²
Поверхи: 1
Будинок 011-02
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
63 050 — 67 950 грн за м²
2 кімнати
64.2-64.4 м²
Поверхи: 4
Будинок 011-04
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
70 350 — 72 300 грн за м²
2 кімнати
64.4 м²
Поверхи: 1
Будинок 011-08
4 кв. 2025
Збудовано
66 400 — 72 300 грн за м²
2 кімнати
65.1 м²
Поверхи: 3-4
Будинок 011-07
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
63 050 — 67 950 грн за м²
2 кімнати
65.4 м²
Поверхи: 1
Будинок 011-04
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
66 400 — 72 300 грн за м²
2 кімнати
67.2 м²
Поверхи: 2
Будинок 011-07
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
66 400 — 72 300 грн за м²
2 кімнати
68-68.2 м²
Поверхи: 2, 4
Будинок 011-01
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
66 400 — 72 300 грн за м²
2 кімнати
72.3 м²
Поверхи: 1
Будинок 011-01
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
57 200 — 59 300 грн за м²
2 кімнати
89.53 м²
Поверхи: 2, 4, 6, 8
Будинок 4
2 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
3-кімнатні квартири від 4.94 млн грн
61 350 — 65 250 грн за м²
3 кімнати
75.7 м²
Поверхи: 1
Будинок 011-03
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
61 350 — 65 250 грн за м²
3 кімнати
75.9 м²
Поверхи: 1
Будинок 011-02
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
67 600 — 71 500 грн за м²
3 кімнати
77.3 м²
Поверхи: 2, 4
Будинок 011-08
4 кв. 2025
Збудовано
61 350 — 65 250 грн за м²
3 кімнати
77.3 м²
Поверхи: 2
Будинок 011-03
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
67 600 — 71 500 грн за м²
3 кімнати
77.5 м²
Поверхи: 3
Будинок 011-08
4 кв. 2025
Збудовано
61 350 — 65 250 грн за м²
3 кімнати
77.5 м²
Поверхи: 3
Будинок 011-03
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
61 350 — 65 250 грн за м²
3 кімнати
78 м²
Поверхи: 2-4
Будинок 011-02
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
61 350 — 65 250 грн за м²
3 кімнати
78.6 м²
Поверхи: 1
Будинок 011-04
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
67 600 грн за м²
3 кімнати
82.5 м²
Поверхи: 1
Будинок 011-07
1 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
67 600 — 71 500 грн за м²
3 кімнати
88.7 м²
Поверхи: 1
Будинок 011-08
4 кв. 2025
Збудовано
67 600 — 71 500 грн за м²
3 кімнати
89.1 м²
Поверхи: 4
Будинок 011-08
4 кв. 2025
Збудовано
61 350 — 65 250 грн за м²
3 кімнати
89.1 м²
Поверхи: 4
Будинок 011-03
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
4-кімнатні квартири
4 кімнати
77.2 м²
Поверхи: 4
Будинок 011-03
3 кв. 2026
Оздоблювальні роботи
Найважливіші оновлення ЖК Gravity Park
Акції, знижки та спецпропозиції
Нові фотографії з будівництва, аерообльоти
Оновлення цін від відділу продажу
Оновлення документів в реєстрах