Дуплекси Atlant House
Ціни на типові проєкти містечка
Розташування
Характеристики проєкту
Статус будівництва
| Тип | В проєкті | Будуються | Збудовані | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
В проєкті | 0 | Будуються | 0 | Збудовані | 8 |
Рекомендації
Про проєкт
Дуплекси Atlant House в обжитому елітному заміському районі — чудова альтернатива квартирі у задушливій багатоповерхівці з галасливими сусідами. Поряд з кожним будинком — власне подвір'я з ландшафтним дизайном, зеленими насадженнями, вимощеними тротуарною плиткою пішохідними доріжками та критими паркомісцями для автомобілів. Тут можна відпочивати в тиші, медитувати та проводити час, граючи з дітьми на галявині.
Інфраструктура
Дуплекси Atlant House будують за 8 хвилин пішки від автостанції №2 і за кілька хвилин на авто від великої транспортної розв'язки на перетині Калуського шосе (автодорога Стрий — Івано-Франківськ — Чернівці) та вулиці Галицької (автодорога Н-09 Мукачеве — Івано-Франківськ — Львів), що дозволить не лише швидко добиратися до будь-якого мікрорайону міста, а й до сусідніх населених пунктів.
Автомобілем до центру міста, центрального автовокзалу та залізничного вокзалу — 10 хвилин, до Міжнародного аеропорту «Івано-Франківськ» — 20 хвилин.
Придбати продукти за 5 хвилин на авто від комплексу можна у магазині «Делікатес», двох магазинах «Барбарис», магазині натуральних продуктів «Добробут», супермаркетах «АТБ-Маркет» та «Рукавичка». Якщо віддаєте перевагу домашнім овочам та фруктам, 5 хвилин автомобілем до найближчого продуктового ринку або 9 хвилин – до центрального ринку міста.
З торгових центрів у пішому доступі від дуплексів Atlant House — ТЦ Mens Prostir, а на відстані 8 хвилин на авто – ТЦ «Панорама Plaza». Також за покупками та розвагами можна вирушити до ТРЦ «Велес», де окрім кількох десятків магазинів працює продуктовий супермаркет «Колібріс», боулінг-клуб, роллердром, дитячий розважальний центр «Веселий Вулик», кінотеатр «КіноБум», кафе, ресторани, салони мобільного зв'язку та відділення банку.
Батьки школярів зможуть обрати для своїх дітей одну з найближчих шкіл міста: до української гімназії №1 — 9 хвилин пішки, до шкіл №18, №24 та школи-садка №6 — 5-6 хвилин на авто. Для дітей молодшого віку на відстані 8 хвилин пішки від дуплексів дитячий садок Misko, а за 4-6 хвилини автомобілем — садки-ясла №34 та №36, садок Meri Poppins та дитячий розважальний центр «Буратіно».
На тренування 4 хвилини автомобілем до спортивної зали Sport Life або спортивних клубів «Тигр» та «Альянс». Поціновувачі піших прогулянок зможуть проводити час у ботанічному саду ім. В. Стефаника, до якого 7 хвилин пішки.
Комплектація
-
стіни з цегли утеплені пінопластом під штукатурку та декоративне оздоблення
-
панорамні вікна та повністю скляні вхідні групи на всю висоту поверху
-
індивідуальне опалення від газового котла, подача води та каналізація від централізованих міських мереж
-
у вартість дуплексу входить ділянка площею 1,3 сотки
-
будинки здаються з чорновим оздобленням
-
територія містечка закрита для сторонніх, кожна ділянка огороджена та обладнана в'їзними воротами
- Будівельна компанія Атлант-ІФ
- Дуплекси Atlant House