• На земельну ділянку накладено арешт
Затверджено Рішенням №819 від 27.07.2018 р. для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ “Омега-Львів“ багатоквартирного житлового будинку з прибудованими гаражами на вул. Під Голоском, 17.
Ліцензія №АЕ 524702 видана ТзОВ "ГАЛИЦЬКА БУДІВЕЛЬНА ГІЛЬДІЯ"
Електронна ліцензія № 2013035845 видана ТОВ Фірма "Метрополіс" – безстроково
Товариство з обмеженою відповідальністю "Омега-Львів"
Ухвалою Галицького районного суду м. Львова від 31 травня 2024 року клопотання старшого слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління ГУ НП у Львівській області про накладення арешту на майно у кримінальному провадженні, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12023140000001177, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч.3, 4 ст.190 КК України задоволено.
Накладено арешт на об`єкт незавершеного будівництва за адресою: АДРЕСА_1 , який розташований на земельній ділянці з кадастровим номером 4610137500:07:003:0020, що полягатиме у позбавленні права на відчуження та вчинення будь-яких реєстраційних дії зі вказаним об`єктом незавершеного будівництва.
Постановою Восьмого апеляційного адміністративного суду від 06 квітня 2022 року Справа № 380/5372/21
Ухвалою Восьмого апеляційного адміністративного суду від 15 листопада 2021 року відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові на рішення Львівського окружного адміністративного суду від 07 вересня 2021 року у справі № 380/5372/21 за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Омега- Львів" до Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові про визнання протиправною і скасування постанови.
Рішенням Львівського окружного адміністративного суду від 07 вересня 2021 року адміністративний позов задоволено повністю. Визнано протиправною та скасовано постанову Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові № 45-м від 24.03.2021 про накладення штрафу за правопорушення у сфері містобудівної діяльності
Ухвалою Львівського окружного адміністративного суду від 12 квітня 2021 року прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження в адміністративній справі.
Позивач: товариство з обмеженою відповідальністю "Омега - Львів"
Відповідач: Інспекція державного архітектурно будівельного контролю у м.Львові
Майнове право – це будь-які права на майно, відмінні від права власності. Наприклад, до майнових прав відносяться: право володіння, право розпорядження, право користування, специфічні права та право вимоги. Майнове право не наділяє власника усіма правами власника, але підтверджує правомірність отримати право власності на нерухомість чи інше майно у майбутньому.
Договір купівлі-продажу майнових прав не зазначений у статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» як допустимий механізм інвестування у житлове будівництво, але й не заборонений.
На підставі договору покупець отримує майнові права на об'єкт, який буде збудовано у майбутньому. Коли будинок здадуть в експлуатацію і буде присвоєно поштову адресу, Покупець має право зареєструвати право власності на обрану квартиру (при отриманні від продавця необхідних документів).
На практиці акт приймання-передачі майнових прав підписується після введення об'єкта будівництва в експлуатацію. Момент переходу права власності на майнові права законодавством не врегульований, тому необхідно передбачити конкретний момент переходу права власності в договорі.
Форма договору – проста письмова, нотаріальне засвідчення не є обов'язковим.
Заміна сторони у договорі купівлі-продажу майнових прав
Якщо ви хочете купити квартиру/апартамерти, але забудовник їх уже розпродав, квартири/апартаменти можуть бути у інвесторів, які хочуть ці квартири перепродати.
При переуступці ви домовляєтеся з інвестором та забудовником про заміну сторони, а потім підписуєте 3-х сторонній договір переуступки прав та обов'язків по договору купівлі-продажу майнових прав. Договір може бути і двостороннім, але необхідно отримати письмову згоду продавця (забудовника).
Заміну сторони у зобов'язанні оформлюють письмово та за обов'язковою згодою продавця за договором купівлі-продажу майнових прав. Якщо у договорі передбачена інша схема заміни сторони, тоді замінюють за зазначеною у договорі схемою.
Особливості:
На що звернути увагу:
Рекомендуємо запросити наступні документи для детального вивчення