Інформація відсутня.
Ліцензія на право проведення господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури №2013034233 від 30.01.2017 року по 30.01.2022 року, видана СТ «ІНБУД»
«Житлоінвестбуд-УКБ»
КП Житлоінвестбуд-УКБ
Сертифікат відповідності серії ІУ №163192320900 від серпня 2019 року (будинок 1)
В провадження Голосіївського районного суду м. Києва надійшло клопотання сторони кримінального провадження № 42019100000000481 від 06.08.2019 про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів, а саме: оригіналів розпорядчих і дозвільних документів щодо будівництва та введення в експлуатацію, письмові звіти експертних організацій (в т.ч. щодо кошторисної частини об'єктів будівництва), зведені кошториси (зведені кошторисні розрахунки) на будівництво та інших документів КП «Житлоінвестбуд-УКБ» по об'єктах нерухомості за адресами: м. Київ, вул. Краківська, б. 27, які перебувають у володінні КП «Житлоінвестбуд-УКБ».
Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень.
Інститут спільного інвестування - спосіб залучення інвестицій, передбачений ст. 4 Закону України "Про інвестиційну діяльність".
Учасником інституту спільного інвестування (ІСІ) є особа, яка має цінні папери інституту загального інвестування, найчастіше – цільові облігації.
Але в Україні, по суті, інвестиційний договір — це попередній договір купівлі-продажу квартири. Правовідносини між сторонами регулюють порядок укладання договору купівлі-продажу квартири у майбутньому: інвестиційний фонд не передає інвестору жодних прав на об'єкт, а лише бере на себе зобов'язання підписати договір купівлі-продажу у майбутньому.
За попереднім договором сторони зобов'язуються протягом певного терміну укласти основний договір на умовах, встановлених попереднім договором. Попередній договір підписують із юридичною особою — компанією, яка представляє забудовника.
Форма договору обов'язково має бути письмовою, нотаріальне засвідчення не є обов'язковим.
Така схема може бути ризикованою, оскільки інвестиційний договір укладається не безпосередньо із замовником будівництва. Недійсність договору між ІСІ та замовником будівництва може спричинити недійсність інвестиційного договору, який підписав інвестор з ІСІ. Якщо ІСІ не виконає умов із замовником будівництва, інвестиційний договір може бути розірваний або покупець не зможе оформити право власності.
Особливості:
На що звернути увагу:
За договором купівлі-продажу одна сторона (продавець) передає майно у власність іншій стороні (покупцю) за гроші. За договором купівлі-продажу можна продати квартиру, земельну ділянку чи будинок — будь-який товар, який є у продавця або буде створено, придбано, отримано продавцем у майбутньому.
Договір купівлі-продажу передбачено та регулюється Цивільним кодексом України.
Форма договору – письмова, потребує нотаріального засвідчення.
Особливості:
На що звернути увагу:
Рекомендуємо запросити наступні документи для детального вивчення