Інтергал-Буд
Не погодившись із рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва по справі №640/8545/19, ДАБІ України подано апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції, в якій просить його скасувати та ухвалити нове судове рішення, яким відмовити у задоволенні позовних вимог у повному обсязі.
10 березня 2021 року Шостий апеляційний адміністративний суд по справі №640/8545/19 Ухвалив:
Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень.
17.05.2019 року ТОВ «Старонаводницький Парк» звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовною заявою до ДАБІ України про:
23 червня 2020 року Окружний адміністративний суд міста Києва по справі №640/8545/19 Вирішив:
Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень.
17 липня 2019 року ДАБІ України направлено до Верховного Суду касаційну скаргу на ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва від 15 травня 2019 року та постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 27 червня 2019 року у справі № 640/7296/19, в якому просить скасувати вищезазначені судові рішення та ухвалити нове, яким направити справу до суду першої інстанції для продовження розгляду.
04 березня 2021 року Верховний суд Ухвалив:
Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень.
ДАБІ України подано апеляційну скаргу на ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва від 15 травня 2019 року про вжиття заходів забезпечення позову.
27 червня 2019 року Шостий апеляційний адміністративний суд Ухвалив:
Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень.
ТОВ «СТАРОНАВОДНИЦЬКИЙ ПАРК» звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва з заявою до пред’явлення позову про забезпечення позову шляхом зупинення дії рішення ДАБІ України №8 від 02.04.2019 про анулювання дозволу на виконання будівельних робіт №2236-Пч/Є від 20.10.2010 р. та припису ДАБІ України про зупинення підготовчих та будівельних робіт від 29.03.2019 р.
15 травня 2019 року Окружний адміністративний суд м. Києва по справі №640/7296/19 Ухвалив:
Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень.
До введення будинку в експлуатацію та присвоєння поштової адреси майна юридично немає, тому укладається попередній договір.
За попереднім договором сторони зобов'язуються протягом певного терміну укласти основний договір на умовах, встановлених попереднім договором. Попередній договір підписують із юридичною особою — компанією, яка представляє забудовника.
Попередній договір купівлі-продажу квартири не вказано у статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» як допустимий механізм інвестування у житлове будівництво, але й не заборонено.
Форма договору обов'язково має бути письмовою, при цьому судовою практикою в Україні передбачено і нотаріальне засвідчення.
Особливості:
На що звернути увагу:
Для залучення коштів для будівництва покупець укладає 2 договори:
1) договір купівлі-продажу деривативу (цінних паперів) із компанією з управління активами;
2) договір купівлі-продажу майнових прав із замовником будівництва.
1) Дериватив — стандартний документ, що засвідчує права та обов'язки придбати у майбутньому на визначених ним умовах об'єкт будівництва. Предмет договору купівлі-продажу деривативу – це форвардний контракт.
Форвардний контракт — це договір, який зобов'язує замовника будівництва у майбутньому продати актив (квартиру/апартаменти) у визначений термін та на певних умовах із фіксацією ціни продажу під час укладання контракту.
Продаж форвардного контракту засвідчують (реєструють) у товарній біржі.
Форма договору – проста письмова, нотаріальне засвідчення не є обов'язковим.
2) Договір купівлі-продажу майнових прав укладають після виконання покупцем грошових зобов'язань за договором купівлі-продажу цінних паперів чи інших фінансових документів (деривативу).
Майнове право – це будь-які права на майно, відмінні від права власності. Майнове право не наділяє власника усіма правами власника, але підтверджує правомірність отримати право власності на нерухомість у майбутньому.
Договір купівлі-продажу майнових прав не визначений у статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» як допустимий механізм інвестування у житлове будівництво, але й не заборонений.
На підставі договору покупець отримує майнові права на об'єкт, який буде збудовано у майбутньому. Коли будинок буде введено в експлуатацію і присвоєно поштову адресу, Покупець має право зареєструвати право власності на обрану квартиру (при отриманні від продавця необхідних документів).
Форма договору – проста письмова, нотаріальне засвідчення не є обов'язковим.
Особливості:
На що звернути увагу:
Рекомендуємо запросити наступні документи для детального вивчення
Пн - Пт: | 10:00 - 19:00 |
Сб - Нд: | 10:00 - 17:00 |