Продаж 2к квартири з гарним наповненням. Код квартири #34964943 - Розведена розводка по квартирі - Розведені труби під теплу підлогу і на батереї - У квартирі вже встановлені батереї та котел. Квартира знаходиться у самому центрі міста по локація у відомому ЖК"Центральний" по вул.Мельника 10.Вся інфраструктура у пішій доступності.Поблизу розташований сквер. Квартира знаходиться на зручному 9-му поверсі 11-и поверхового будинку,обладнаного комфортабельним ліфтом. Під усім ЖК знаходиться підземний паркінг.Містечка закритого типу під охороною. 30м АТБ. Якщо є запитання - телефонуйте

Андрія Мельника вул., 10

Продається 1-кімнатна квартира з ремонтом в центрі міста по вул. Мельника 10 ЖК Центральний • будинок обжитий, квартира внутрішня • 1 поверх • загальна площа 42,5кв.м • велика лоджія з кухні • цікаве планування • ЖК закритого типу з відео-наглядом та охороною Для уточнення деталей та огляду квартири телефонуйте!

Мельника 43кв.м Центр

Продаж 2к квартири з гарним наповненням. Код квартири #34964943 - Розведена розводка по квартирі - Розведені труби під теплу підлогу і на батереї - У квартирі вже встановлені батереї та котел. Квартира знаходиться у самому центрі міста по локація у відомому ЖК"Центральний" по вул.Мельника 10.Вся інфраструктура у пішій доступності.Поблизу розташований сквер. Квартира знаходиться на зручному 9-му поверсі 11-и поверхового будинку,обладнаного комфортабельним ліфтом. Під усім ЖК знаходиться підземний паркінг.Містечка закритого типу під охороною. 30м АТБ. Також у нас є сервіси, які допоможуть Вам купити/продати/орендувати/здати житло та купити/інвестувати у нерухомість Карпат. Для цього – телефонуйте за вказаним номером.

2-к.квартира сирець в новобудові ЖК Центральний з і/о за вул. Мельника
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Сучасний житловий комплекс,який знаходиться поряд з центром міста (7хв пішки) Розвинена інфраструктура,великий дитячий майданчик,підземна парковка на 1000 місць. Неподалік знаходиться дитячий садок,школа,продуктовий ринок. Закрита територія,відеонагляд. .

Здана, 3-кімнатну квартиру в ЦЕНТРІ, Височана, Містечко Центральне

Містечко Центральне. Секція на здачі. Дуже гарне і зручне планування. Широка світла лоджия.

1 км ЦЕНТР / готують документи

Житлові комплекси у Івано-Франківськ

Географія Івано-Франківськ