Розташування
вул. Паризька, вул. Віденська
Карта
Супутник
Аерообліт
Характеристики проєкту
Статус будівництва будинків
Оновлено 06.02.2020: Інформація від забудовника
Тип В проєкті Будуються Збудовані
Таунхауси 0 0 31
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із Таунхаус „Італійський квартал“ (Зелений Мис)
КМ Золотий Берег
Київський
КМ Золотий Берег
Житлобудсервіс-1
Від 54.46 млн грн
КМ Сосновий берег
Ліски
КМ Сосновий берег
Від 38.51 млн грн
Таунхаус „Академічний“
Нова черга
Крижанівка
Таунхаус „Академічний“
Від 2.74 млн грн
Нова черга
КМ Лінія Успіху
Молодіжне
КМ Лінія Успіху
Від 1.82 млн грн
Таунхаус „Царське село“
Лиманка
Таунхаус „Царське село“
Від 2.27 млн грн
Про проєкт
Таунхаус „Італійський квартал“ (Зелений Мис) ще шукають як Італійський Квартал

Купити таунхаус у КМ «Італійський квартал» у с. Крижанівка від забудовника ТОВ «Південна будівельна група компаній» – означає, придбати житло в невеликому населеному пункті під Одесою, що межує з Суворівським районом міста. Поруч ліс і озеро, а до узбережжя можна дійти пішки за 5 хвилин. Архітектура в стилі Італії створює тут особливу атмосферу комфорту й спокою, що зробить життя власників нерухомості розміреним і безтурботним.

Розташування та інфраструктура

Розташоване котеджне містечко «Італійський квартал» під Одесою на вул. Паризька й Віденська в мікрорайоні «Зелений Мис» у с. Крижанівка. Це комплекс з закритою територією, де, окрім таунхаусів, також побудовані котеджі й багатоквартирна житлова будівля. Вартість будинків тут вища середньої по передмістю Одеси.

Від КМ до міста можна доїхати за 20 хвилин, а до найближчих великих магазинів – ще швидше. Внутрішня інфраструктура передбачає власні й гостьові стоянки, центр дитячого розвитку, театральну студію, фітнес-клуб, ресторан, ігрове містечко і фруктовий сквер. У ході будівництва на території КМ проведено благоустрій з елементами ландшафтного дизайну.

Продаж таунхаусів

«Італійський квартал» – котеджне містечко, де забудовник пропонує покупцям нерухомості просторі чотирьохкімнатні таунхауси висотою в 2 поверхи. Плануванням передбачено три спальні, простору вітальню-їдальню, два санвузли. До кожного житлового будинку підведена звичайна водопровідна й окремо артезіанська вода.

Продаж таунхаусів у КМ «Італійський квартал», ціни на які трохи вищі розцінок на квартири, дозволяє отримати у власність зручне й сучасне житло й невелику прибудинкову територію. Поруч з таунхаусом є ​​місце для автомобілів. Купівля нерухомості доступна за передплатою і з розтермінуванням.

Отримати більше інформації про цю пропозицію, подивитися фотографії КМ можна на офіційному сайті проєкту або на форумах, де залишають відгуки ті, хто вже придбав тут житло.