Продаж 1 кім квартири Проспект Науки, 69 м. Деміївська.
Квартира загальною площею 50 м2, розташована на 14/25 поверсі.
Роздільне планування:
Кухня: 13 м2, укомплектована вбудованою кухнею, варильною поверхнею, духовою шафою, холодильником, шафою для зберігання круп, обіднім столом зі стільцями.
З кухні є вихід на засклену лоджію, є зона для відпочинку, тепла підлога, кондиціонер.
Кімната: 20 м2 розділена на зону спальні і гостьову. Встановлено двоспальне ліжко, розсувний диван, вбудована шафа-купе, телевізор.
В коридорі додатково є шафа та комод для дрібних речей.
Санвузол роздільний, є бойлер, пральна машинка, душова кабіна.
Встановлені лічильники на воду, електроенергію та опалення.
В будинку 2 секції, консьєрж, грузовий та пасажирські ліфти.
Поряд з будинком велика безкоштовна парковка, дитячий майданчик, магазини, супермаркет АТБ та Фора, ринок, Нова пошта, школа.
Найближча станція метро Деміївська, 10 хвилин маршрутним таксі.
Біля будинку зупинка транспорту.
Ціна: 79 500 у.о
Без %
Чудова квартира в цегляному будинку від Каховської.
Видова на Дніпро!
Розташована:
Прт.Науки 69
Метро Деміївська поруч
18/26 пов
Планування:
Загальна площа 95,1 м2
Спальня- 21,4 м2
Гардероб - 10 м2
Вітальня- 15,3 м2
Кухгя- 12,2 м2
Два балкони ,засклені
Два с/в - 8,4 м2 та 2,4 м2
Квартира дуже світла і затишна.
Є консьєрж.
Лічильники на все встановлено.
Продається з меблями та вбудованою технікою, все як на фото: бойлер, плита з духовою шафою whirlpool, помудомийка whirlpool, кондиціонери в кожній кімнаті,вмонтований холодильник whirlpool.
Якісні і дорогі меблі.
В санвузлі є ванна і душ.
ДЕРЖ.ПРОГРАМИ НЕ РОЗГЛЯДАЄМО.
⭐⭐⭐⭐⭐
Продам квартиру за адресою: проспект Науки 69
✅Багринова Гора, будинок 2011 року. 8/23 пов
✅Відмінний ремонт. Квартира в дуже хорошому стані.
✅Зроблений якісний ремонт. На підлозі дубовий паркет.
✅ Два балкони утеплені і обшиті.
✅ Вбудована кухня, вся побутова техніка.
✅ У квартирі обладнаний кабінет.
✅ Є своя комора, встановлені лічильники на воду і опалення, бойлер, підігрів підлоги, охорона.
✅ Поруч школа, садок, супермаркет, парковка. Відмінна транспортна розвязка. Квартира дуже тепла, світла і затишна.
☎️ Телефонуйте, з радістю організую перегляд!
Квартира має роздільне планування з двома окремими спальнями, просторою вітальнею, кухнею та двома санвузлами. У квартирі зроблено косметичний ремонт.
Встановлена централізована система опалення. Планується купівля генератора, який забезпечить безперебійну роботу ліфтів.
Квартира мебльована. Є меблі на кухні та гардероб. Встановлені кондиціонер, телевізор, швидкісний інтернет, Wi-Fi.
Будинок з консьєржем та вантажним ліфтом. Під будинком є паркування, а поруч розташовані охоронювані паркінги.
Квартира розташована в заселеному районі, забудованому сучасними будинками, неподалік від центру міста. Зручна транспортна розвязка.
Квартира простора та світла з панорамними вікнами, що виходять на Дніпро та зелені масиви Голосіївського лісу. Квартира ідеально підійде для сімї, яка цінує простір, комфорт та унікальне поєднання міської інфраструктури з близькістю до природи.
Пропонується до продажу простора квартира проспект Науки 69.
Загальна площа - 84кв.м.
Житлова площа - 44 кв.м.
Кухня - 13 кв.м.
В квартирі зроблений ремонт з якісних матеріалів.
Оснащена всіма необхідними меблями та технікою для комфортного життя.
Дві оремі ведикі кімнати та простора кухня- вітальня. Санвузол роздільний.
Метро Видубічі - 30 хвилин пішки.
Національний природний парк "Голосіївський" поруч з будинком.
Додатково:
Тип будинку: Житловий фонд 2001-2010-і. Планування: Роздільна. Санвузол: Роздільний. Система опалення: Централізоване. Ремонт: Євроремонт. Меблювання: Так. Комфорт: Кондиціонер, Балкон, лоджія, Ванна, Консерж, Ліфт, Підігрів підлоги, Меблі на кухні, Паркувальне місце, Грузовий ліфт