Продається простора однокімнатна квартира у новобудові на 8 поверсі.
Квартира під індивідуальне електроопалення.
ОСББ, закрита територія з цілодобовою охороною;
сучасний дитячий майданчик та зона відпочинку;
зручна парковка для мешканців.
Інфраструктура:парк, АТБ, Делікат, аптеки, дитячі лікарні, школи , садочки,
зручна транспортна розвязка.
Телефонуйте та домовляйтесь за перегляд.
Продаж 1-кімнатної квартири, вул. Кооперативна (м. Черкаси)
4/5 поверх, цегляний будинок.
Площа — 31,1 м², кухня — 6,2 м².
Переваги:
• косметичний ремонт
• продається з меблями та технікою
• добротний ремонт санвузла
• засклений балкон
• тиха, затишна вулиця
• поруч магазини, школа, дитсадок, зупинка транспорту
Особливості:
• взимку дуже тепло
• недороге опалення
Ціна: 35 000 $
Квартира готова до проживання або здачі в оренду.
Телефонуйте для детальної інформації або перегляду.
Продається одно кімнатна квартира в зданому домі, в ЖК "Рідний Дім", На 6му поверсі 10 поверхового будинку у 3 секціі. Дом розташований за адресою, вул. Б.Вишневецького 101, Будинок цегляний, зовні утеплений. Загальна площа 41м2, висота стель 2,6 м. Зручне планування, індивідуальне газове опалення, двоконтурний газовий котел, комунікації заведені в квартиру, встановлені лічильники на газ, електрику, воду. У дворі будинку є дитячий майданчик, зона відпочинку. Є паркомісця загального користування, поруч гаражний кооператив. Квартира під чисту обробку.
Є інші варіанти 1но кімн. і 2х кімн. квартир в ЖК "Рідний Дім"
Також є квартири в інших новобудовах міста. Звертайтесь АН Актив Сервіс надасть безкоштовну консультацію і допоможе Вам подібрати квартиру Вашої мрії.
Продається затишна 2-кімнатна квартира під ремонт — вже з частково виконаними капітальними роботами!
- зручне місцерозташування- на стику вул. Добровольського та Чигиринської;
- загальна площа -46 кв.м.. Будинок із червоної цегли- влітку прохолодно, взимку-тепло;
- квартира підготовлена до капітального ремонту — ідеальна база, щоб зробити все “під себе”!
* Вирівняні стіни
* Розширено двірні арки
* Встановлені двокамерні вікна. Віконні відкоси оброблені гіпсокартоном + шумоізоляція з пінополістиролу
* На кухні вирівняні та потягнуті стіни
* Пофарбовано частину поверхонь
* Стіни повністю підготовлені під поклейку шпалер (залишилося лише прогрунтувати та поклеїти шпалери за вашим смаком)
- проводка стара – є можливість замінити за власним проєктом;
- в наявності газова колонка-не виникне проблем з гарячою водою;
- встановлені лічильники;
- висока, нестандартна стеля - є можливість зробити «підвісну стелю»;
- шатрова криша-є технічний поверх;
- для нових власників куплена газова панель та витяжка;
- класним бонусом буде комора-сарайчик в дворі з власним льохом;
- будинок має свій «закритий» дуже зелений та затишний дворик. Є місце під парковку автомобіля та столик з лавочками для вечірнього або ранкового відпочинку з чашечкою ароматної кави, під спів пташок.
- класне місцерозташування будинку: магазини, базарчик, школи, д/садок, аптеки, банки, кафешки/піцерії/ресторанчики, зупинки громадського транспорту- ВСЕ в кроковому доступі
32000$
Ця квартира — чудовий варіант для тих, хто хоче уникнути “демонтажу” старого ремонту і зробити все зі смаком та якісно. Більша частина брудних робіт уже виконана!
Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд!
Квартира чекає на свого нового власника.
Терміново продається квартира по переуступці в ЖК «Пастеровський».
Зручний 2-й поверх, цегляний будинок.
Здача будинку запланована на 2-й квартал 2026 року.
Загальна площа — 45.24 м², квартира простора та з гарним плануванням.
Чудовий варіант як для життя, так і для інвестиції.
Продаж сучасної 2к квартири ("євродвушка") у новому цегляному будинку, по вул. Сержанта Волкова (р-н Дахнівка).
Новий цегляний будинок із зовнішнім утепленням стін, введений в експлуатацію у 2024 році. Поруч ліс, до Дніпра 300 метрів. У кроковій доступності магазин, дитсадок, школа
Квартира на зручному 1-му поверсі, із виходом вікон у затишний двір.
Загальна площа 42 кв.м., житлова - 26 кв.м. кухня -9 кв.м. Висота стелі 2.7 м.
Стан квартири - із оздобленням після будівельників: чорнова штукатурка стін, стяжка підлоги, розведена система сантехніки, електропроводка, встановлені якісні двохкамерні склопакети.
Індивідуальне електричне опалення із льготним тарифом на електроенергію, встановлений двохтарифний електролічильник.
Ціна 31900.
Поку у наявності декілька 1-к та 2-к квартир за ціною 700 дол. за кв.м.
Продаж сучасної 1-к квартири і у новому цегляному будинку, по вул. Сержанта Волкова (р-н Дахнівка).
Новий цегляний будинок із зовнішнім утепленням стін, введений в експлуатацію у 2024 році. Поруч ліс, до Дніпра 300 метрів. У кроковій доступності магазин, дитсадок, школа
Квартира на зручному 1-му поверсі, із виходом вікон у затишний двір.
Загальна площа 33 кв.м., житлова - 17 кв.м. кухня -8кв.м. Висота стелі 2.8 м.
Стан квартири - із оздобленням після будівельників: чорнова штукатурка стін, стяжка підлоги, розведена система сантехніки, електропроводка, встановлені якісні двохкамерні склопакети.
Індивідуальне електричне опалення із льготним тарифом на електроенергію, встановлений двохтарифний електролічильник.
Ціна 25000
Пропонуємо до продажу 1-кімнатну квартиру в новому сучасному жк на Тараскова, 5.
Житловий комплекс розташований в Південно-Західному районі.. Будинок 10-ти поверховий, каркасно-монолітний. Зовнішні стіни з газоблоків товщиною 300 мм з утепленням мінераловатними плитами товщиною 100 мм, оздоблені декоративною штукатуркою. Лоджії засклені. Будинок під електроплити, система опалення з вертикальними стояками і горизонтальним поквартирним розведенням (передбачено місце для встановлення лічильника поквартирного обліку тепла).
Облаштований дитячий майданчик, озеленена прибудинкова територія. Автостоянка, розрахована для більше 60-ти автомобілів.
Готові співпрацювати по єОселі, Постановам 214, 280, 719, молодіжному кредитування та іншим безготівковим державним програмам.
Без додаткових податків з доходу та військогового збору.
Без комісії АН.
Розрахунок в національній валюті.
Телефонуйте, маємо додатково різні варіанти 2-кімнатних та 3-кімнатних квартир.
Продаж 2к квартири по вулиці Івана Мазепи,46
- розташована на комфортному 2поверсі 5ти поверхового будинку;
- не кутова: в середині будинку;
- квартира в акуратному житловому стані;
- є балкон;
- встановлені лічильники;
- гарно розвинена інфаструктура: все необхідне в кроковому доступі: магазини, школа, д/садок, аптеки, банки, кафешки/ресторани, базарчик, зупинки громадського транспорту.
Вільний продаж.
35000$.
Показ в зручний для вас час
Продажа 1комн. квартиры, по ул. Рождественской, 42-идеально под аренду.
- Комфортный 7 этаж девятиэтажного кирпичного дома,
- Общая площадь-28 кв.м., жилая-14 кв.м., кухня-6.3 кв.м.
- В квартире выполнен косметический ремонт.
- Остается мебель и техника.
- Отлично развита инфраструктура-все в пешей доступности.
- Квартира ИДЕАЛЬНО подходит для инвестиции- после покупки сразу можно заселять квартирантов.
25000у.е
Менеджер Наталья (063)142-54-33, (067)603-39-47
Продажа 1-но комнатной квартиры, в кирпичном доме на ЮЗР, по ул. Ярославской,10
- 5/9/К,39/21/9.
- Большая квартира с нишей в комнате, с возможностью перепланировки в двухкомнатную квартиру.
- Выполнен ремонт: потянуты потолки, металлопластиковые окна, с/у облицован современным кафелем, тёплые полы, заменены трубы.
- Есть счётчики - газ,вода, электричество.
- Установлен счётчик тепла на дом.
- В квартире остается всё, что есть на фото.
- Отлично развита инфраструктура - магазины, школы, детсады, остановка общественного транспорта-все в пешей доступности.
- Ключи в АН. Показы в удобное для Вас время!
30000у.е. Торг реальному покупателю
Менеджер Наталья (063)142-54-33, (067)603-39-47
Продаж гарненької 1-но кімнатної квартири в ПЗР
- комфортный 3 поверх дев’яти поверхового ЦЕГЛЯНОГО будинку;
- квартира в дуже гарному житловому стані-після ремонту: всі вікна ( в квартирі та на балконі) металопластикові, заміна столярки, с/в облицьований кафелем, заміна сантехніки та сантехнічних труб…;
- ГАЗОВА плита;
- встановлені лічильники;
- при продажу, частково, залишаються меблі;
- гарно розвинена інфраструктура- все необхідне-в кроковому доступі…
Квартира підійде як для власного проживання, так і для здачі в оренду
32000у.е.
Пропоную вам ідеальний варіант від надійного забудовника - 1кім. Кв. від в ЕЛІТНОМУ ЖК СІТІ ПАРК, що знаходиться по вул.Г.Дніпра з гарним видом на Дніпро.
Квартира розташована в цегляному будинку , загальною площею 23 кв.м, на 2 поверсі, має вдале і раціональне планування - кухня-вітальня , суміжний санвузол, та коридор.
В квартирі проведено ряд робіт:
-залита тепла підлога
-встановлений електро- котел і частина інженерних комунікацій
-розведена електрика
-залишаються матеріали для подальшого ремонту ( броньовані вхідні двері, міжкімнатні двері, встановлена інсталяція)
В квартирі індивідуальне електро опалення - встановлений котел. Підключені всі комунікації. Сформоване ОСББ.
Всі вікна в ДВІР
ПРАВО ВЛАСНОСТІ БІЛЬШЕ 3 роки!
Будинок, в якому розташована ця квартира, знаходиться в одному з кращих і мальовничих місць в Черкасах. Закрита територія, продумані комунікації, відеоспостереження, дитячий сучасний майданчик- все в цьому будинку направлено на максимальний комфорт і безпеку своїх жителів.
Якщо Ви цінуєте комфорт, вибираєте активне життя і погоджуєтеся тільки на найкраще - ця квартира спеціально для Вас! Щоб переконатися в цьому, телефонуйте за вказаними телефонами в зручний для Вас час.
Продаж однокімнатної квартири район Д
По вулиці Сагайдачного
Квартира знаходиться на 6 поверсі 9 поверхового панельного будинку.
Будинок ОСББ
Повністю зовні утеплений
Доглянутий, на кожному поверсі зроблено косметичний ремонт, зроблено ремонт в ліфті.
Загальна площа: 34 м.кв.
Площа кімнати: 17 м.кв.
В квартирі замінена проводка, замінена сантехніка, поставлені лічильники, замінені всі вікна на якісні металопластикові, замінений балконний блок, та повна заміна вікон на балконі.
Потягнуті стіни та потолки по всій квартирі.
Є простора ниша де стоїть пралка, та зроблені полички та вішак для одягу
Квартира продається з усіма меблями та технікою.
Вартість: 35000$
Слухаємо пропозиції по ціні.
Додаткова інформація за номером телефону: 0634740207 Юлія
Продается 1-к квартира, Центр, в 15 минутах ходьбы от ТРЦ ЛЮБАВА. Кирпичный дом, обычное жилое состояние, 3 этаж, светлая и уютная квартира, 33 м2, поменянная сантехника, счётчики, небольшие коммунальные, балкон, кухня меблированная, хорошие метал. входные двери. Отличное расположение дома, вся инфраструктура в шаговой доступности. Есть парко место. Звоните!
Продаж 2-кімнатної квартири на вул. Сагайдачного
Продається затишна 2-кімнатна квартира у панельному будинку, що розташований на 7-му поверсі 9-поверхівки.
Квартира не кутова, тепла та світла.
Загальна площа: 52 м²
Стан: житловий — можна одразу заїжджати або зробити ремонт під себе
Планування зручне, кімнати окремі , є простора кухня та балкон.
Будинок доглянутий, у під’їзді чисто, працює ліфт.
Поруч магазини, школа, дитячий садок, зупинка громадського транспорту — усе необхідне для комфортного життя.
Пропонується світла та простора квартира площею 37,6 м² з продуманим переплануванням.
Розведена електрика, частково виконано розводку труб — можна одразу приступати до ремонту на свій смак!
Другий поверх — найзручніше розташування в будинку.
Будинок новий, добре заселений, має новий ліфт, широкий під’їзд і доглянуту прибудинкову територію.
Комплекс має закритий двір, дитячий майданчик, парковку — все необхідне для комфортного життя.
ЖК “Новий Парковий” — сучасний, безпечний, затишний комплекс у гарному районі.
Ідеальний варіант для життя чи інвестиції!
Телефонуйте — квартира чекає свого власника!
Ріелтор - Кузуб Таміла
ПРОДАЖ смарт-кімнати з власним санвузлом і кухнею.
- Зручний другий поверх, 5-поверхового цегляного будинку
- Сучасний капітальний ремонт, від сантехніки та електрики до якісних оздоблювальних матеріалів
- Власний санвузол: душова кабіна і туалетна кімната
- Функціональна кухня: вбудована плита та мийка, також є витяжка
- Велика робоча стільниця
- Гардеробна шафа
- Зручний диван
- Тихий, затишний двір
- Магазин, аптеки, школа, та зупинки громадського транспорту – все у кроковій доступності
Не відкладайте свій дзвінок на завтра. Вам можуть відповісти: "Продано".
Телефонуйте прямо зараз!
Готова квартира для проживання чи оренди
Квартира після повного оновлення. Підходить для життя або як дохідний актив. Не потребує додаткових витрат, легко здається на короткий і тривалий термін завдяки локації та продуманому простору.
- 7 поверх із 9, цегляний будинок
- Площа 24 кв м, кухня 8 кв м
- Два окремі місця для сну
- Після капремонту, якісні матеріали
- Нові меблі та побутова техніка
- Замінені електрика і сантехніка
- Сумісний санвузол, балкон
- Низькі комунальні платежі
Заплануйте перегляд сьогодні. Дізнайтеся деталі та оберіть житло чи інвестицію, що працює з першого дня.
Продаж квартири в колишньому гуртожитку! Розташований по вул.Пацаєва. Є кухня загального призначення якою не користуються квартири які в тамбурі. Частково замінена сантехніка. Меблі та техніка залишаються по домовленості! Покажемо в зручний для вас час!
Відомості про обєкт:
- Тип будинку: Цегляний.
- Поверхність: 9 з 9 + тех.поверх.
- Загальна площа: 42 м2.
- Опалення: Централізоване.
- Своя кухня та сан.вузол.
- Тамбур на 3 квартири.
- Роздільні кімнати.
- Інверторний кондиціонер.
- Встановлений бойлер.
Для узгодження дня огляду або додаткових запитань телефонуйте.
Покупець сплачує комісію 500$.
Агенство нерухомості "Вектор".
Запрошуємо вас на оглядини цієї чудової двокімнатної квартири, розташованої на 3-му поверсі 5-ти поверхового будинку в місті Черкаси, за адресою: вулиця Сергія Амброса, 12, у відомому районі "Седова".
Загальна площа цієї квартири становить 46 квадратних метрів, і в ній проведений косметичний ремонт.
Квартира у чистому та охайному стані, з чистим підїздом і прекрасними сусідами. Планування кімнат роздільне "вагончиком".
Розташування цієї квартири забезпечує легкий доступ до всієї необхідної інфраструктури для комфортного проживання, зокрема дитячого садочка, школи, продуктових супермаркетів, базару та зупинок громадського транспорту.
Не упустіть шанс стати щасливим власником цієї чудової квартири!
Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. Стан - жилий, але потребує ремонту.
Квартира має централізоване опалення, центральний водопровід, центральну каналізацію, газ та електрику.
У квартирі залишаються меблі та техніка. Також є меблі на кухні, телевізор.
Чудовий варіант під оренду.
Будинок розташований на асфальтованій дорозі.
Є швидкісний інтернет, вивіз відходів.
Квартира має балкон і лічильники.
2 кімнати
з ремонтом
47 / - / 7 м²
цегляна
поверх 5 з 5
1.2 млн грн
39 141 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 1-но кімнатної квартири — вул. Лук’янова, 3
Квартира потребує ремонту. Це вдалий варіант для тих, хто хоче зробити все на свій смак або шукає інвестицію під оренду. Санвузол суміжний.
Квартира має централізоване опалення, центральну каналізацію, електрику, газ та центральний водопровід.
Квартира готова до швидкої угоди.
Квартира розташована в теплому цегляному будинку. Підїзд охайний, сусіди спокійні.
Квартира має зручне розташування поруч з транспортом і магазинами.
Квартира має балкон, лоджію та ванну.