Пропонується до продажу затишна 3-кімнатна квартира районі Молокозаводу.
Продаж з сучасним якісним ремонтом, меблями і всією необхідною технікою. Ідеально підходть для сім`ї яка бажає одразу заїхати і жити!
Зручне планування: 2 спальні кімнати, простора вітальня, кухня з виходом у вітальню, суміснимй санвузол, достатньо місць для зберігання.
- Кухня з сучасно технікою BOSCH (мікрохвильова піч, духова шафа, газова плита, посудомийка, електрочайник), холодильник LG
- Вітальня з широким диваном, крісло, навісні та напольні полички, кондиціонер, обідня зона, засклений балкон
- Спальня з широким двоспальним ліжком, просторою шафою-купе, комплект комод і 2 тумби, кондиціонер
- Дитяча кімната з великою шафою, дитячим ліжком,письмовим столом і тумбою, кондиціонер
- Санвузол з пральною і сушильною машиною від BOSCH, бойлер
- Передпокій з просторою шафою-купе, підключено відеофон і сигналізацію
+ простора комора з полицями в підвалі (з освітленням і розетками)
Квартира ззовні утеплена, тихий двір, доглянута прибудинкова територія, в дворі є дитячий майданчик.
Поруч школа, дитячий садок, магазин, автобусні зупинки.
Дана квартира точно варта Вашої уваги!
Для додаткової інформації та перегляду звертайтесь за телефоном в оголошенні.
Співпраця по державним програмам
Комісія АН
Поруч школа, садок, магазини, зупинки громадського транспорту
Будинок теплий, квартира додатково утеплена ззовні
Доглянута прибудинкова територія
Продаж або обмін 3-кімн. квартири на 2-кімн. у Черкасах | Готові до участі в державній програмі єВідновлення та інших держпідтримках!
📍 м. Черкаси, вул. Гетьмана Сагайдачного (Ватутіна), 175/1
📌 Район молокозаводу, неподалік Юрія-Фарм
🏠 Характеристика квартири:
Площа: 70 м² (житлова – 43 м²)
Поверх: 8 з 9
Кімнати: окремі
Санвузол: роздільний, облицьований плиткою
Лоджія + балкон
Стан: без ремонту, під чистову обробку – ідеальний варіант для створення дизайну «під себе»
Лічильники: вода, газ, світло, тепло (на будинку)
Тип будинку: панельний, житловий фонд 80–90-х
Опалення: централізоване
Квартира не кутова
🌿 Додаткові переваги:
Теплий будинок
Простора лоджія
Тихий, зелений двір з гарними сусідами
Є паркомісце
Розвинена інфраструктура — поряд ТРЦ, зупинки, школа, садок, магазини
🔁 Розглядаємо обмін на 2-кімнатну квартиру
📍 Бажані райони: Сєдова, ТРЦ «Депот», «Дніпро Плаза»
Комісія АН – 2%
📞 Телефонуйте або пишіть в чат OLX для обговорення деталей
Продам трьохкімнатну квартиру 8(9) будинку (65, 39, 8). В квартирі дуже затишна атмосфера, ремонт робили для себе, але так склалося, що вимушені продавати. Район речового ринку, розвинена інфраструктура ( магазини: Делікат, Премєр, два АТБ, речовий ринок. Будинок ОСББ, є обладнаний дитячий майданчик, також поряд медичний центр. На площадці є міжквартирна кладова, дуже щирі приємні сусіди , так як в квартирі є лічильники, тому невеликі комунальні платежі. Запрошую вас на перегляди. Можливий обмін на 2 -х кімнатну квартиру , приватний будинок в передмісті Черкас.
Продам 3 кімнатну квартиру, по вул. Нарбутівська 160 м.Черкаси. Виконаний косметичний ремонт, встановленні 2х камерні склопакети, натяжні стелі, ванна і с/у плитка, нова якісна сантехніка, світло і т.д. Просторе вдале планування 72 м2: зала,2 спальні, кухня, кладовка, лоджія 6м2 і балкон, тамбор, 8й поверх в 9-ти поверхового панельного будинку. Зручне розташування біля будинку супермаркет (зручно) автопарковка, аптека ТРЦ Депо, садочок, школа, та інша інфраструктура все поруч.
За детальною інформацією звертайтесь по телефону. Слухаємо всі Реальні пропозиції по ціні.
Пропоную Вашій увазі класну 2к.кв в районі Седова
- зручний 4й поверх
- цегляний утеплений будинок
- площа квартири 64,4м2
- кухня 11,1м2, яку можна збільшити за рахунок балкону
- окремі кімнати 18,7м2 та 13,7м2
- роздільний сан вузол
- два балкона
- стяжка підлоги
- встановлений лічильник тепла на квартиру
- 10 кВт
- ОСББ
Продаж можливий по держ програмах
Ключі в АН!
Продається простора 3-кімнатна квартира з ремонтом по вул. Гетьмана Сагайдачного, зробленим для себе! Відмінний стан – заходь і живи!
Квартира мебльована, продається з усією технікою!
З техніки в квартирі залишаються: 3 кондиціонери ,бойлер, пральна машина, сушильна машина, холодильник, мікрохвильова піч, духова шафа, варильна поверхня, посудомийна машина, чайник. Вся техніка - Bosch!
Меблі:
• Дитяча: ліжко, шафа, письмовий стіл.
• Спальня: велике ліжко, шафа-купе, прикроватні тумби, трюмо.
•Вітальня: диван, крісло, великий скляний стіл, набір стільців, тумба під ТВ, навісні полиці.
• Кухня: всі меблі залишаються!
В квартирі зроблений сучасний якісний ремонт з використанням дорогих матеріалів.
В квартиру заведена сигналізація та домофон з антивандальною панеллю та камерою .
Квартира має зручне планування – простора кухня, світлі кімнати.
Балкон засклений та утеплений! Квартира утеплена ззовні, що дає додаткове тепло взимку.
Вікна квартири виходять на дві сторони будинку. Двір великий, не проїздний, з великим дитячим майданчиком!
Є великий підвал!
Добре розвинена інфраструктура, неподалік будинку розташовані магазин, зупинка транспорту, школа, дитячий садок. Тихий та спокійний район, відсутні проблеми з паркуванням!
Квартира готова до заселення!
Ідеальний варіант для тих, хто шукає затишне житло без зайвих клопотів.
Можливий продаж під певні державні програми!
Слухаємо пропозиції по ціні.
Запрошую на перегляди!!!
Простора та світла квартира з роздільним плануванням та роздільним санвузлом. Квартира в житловому стані. Встановлені металопластикові склопакети, зроблено зовнішнє утеплення.
Централізоване опалення, газ, центральний водопровід, електрика, центральна каналізація, вивіз відходів.
Чистий підїзд з доброзичливими сусідами. У будинку є ліфт.
Зручне розташування - поруч зупинки транспорту, магазини, школа та дитячий садок.
Квартира має балкон та лоджію.
Квартира має роздільне планування з суміжним санвузлом. Виконана стяжка підлоги, штукатурка стін. Встановлено склопакети та сучасні радіатори. Ремонт після будівельників.
Квартира оснащена електроплитою з потужністю 10 кВт. Система опалення централізована з горизонтальним розведенням і тепловим лічильником. В будинку є центральний водопровід, каналізація, вивіз відходів.
Квартира у власності вже більше трьох років, тому додаткові податки при купівлі відсутні. Послуги Агенції Нерухомості для Покупця - 2%%.
Квартира розташована у новобудові, зданій в 2022 році. Будинок цегляний, утеплений мінеральною ватою. В дворі є парковка. В будинку вже проживають молоді родини.
Квартира знаходиться у тихому і спокійному районі. Поруч є школа, дитячий садок, супермаркет, аптека та зупинка громадського транспорту.
Квартира тепла, світла та має балкон або лоджію. В будинку є ліфт.
Квартири мають чудовий роздільний план з можливістю зонування. Санвузол також роздільний. Стан після будівельників, вже можна починати ремонт.
Горизонтальна розводка опалення. Комунікації включають вивіз відходів, центральну каналізацію, центральний водопровід та електрику.
Агенція нерухомості бере 2%% комісії. Торг присутній.
Будинок введений в експлуатацію. Сусіди роблять ремонти.
Квартири розташовані у тихому та вдалому місці з дуже добре розвиненою інфраструктурою. Поряд знаходяться дитячі садки, школи, магазини, транспортна зупинка та інші необхідні обєкти.
Квартири мають 2 балкони. Дуже світлі і просторі.
Квартира має чудовий роздільний план. Санвузол суміжний. Стан квартири після будівельників, вже можна починати ремонт.
У квартирі горизонтальна розводка опалення.
Торг присутній. Агенсиву 2%%.
Квартира розташована у тихому та вдалому місці з добре розвиненою інфраструктурою. Поряд є дитячі садки, школи, магазини, відділення банку, транспортна зупинка та багато іншого.
Квартира дуже світла і простора.
Квартира з роздільним плануванням та суміжним санвузлом. Зроблений ремонт після будівельників. Висота стелі 2,6 м.
Установлені лічильники на електрику та на тепло. Опалення централізоване.
Працюємо по державним програмам.
Квартира розташована в цегляній новобудові 2021 року побудови. Будинок утеплений мінеральною ватою. Є гостьовий паркінг.
Квартира вільного планування з роздільним плануванням. У квартирі суміжний санвузол. Ремонт після будівельників.
Будинок оснащений централізованим опаленням, центральною каналізацією, центральним водопроводом та електрикою.
Можливий продаж по єОселі. Документи готові до продажу.
Будинок теплий, утеплений мінеральною ватою. Будинок введений в експлуатацію.
Квартира має вільне планування. Санвузол роздільний. Ремонт після будівельників.
Квартира обладнана централізованим опаленням, центральною каналізацією, центральним водопроводом та електрикою.
Працюємо по державним програмам.
Будинок побудований з цегли та утеплений мінеральною ватою.
Поруч є школа, дитячий садок, зупинки громадського транспорту, навчальні та розважальні заклади, пошта та багато іншого.
У квартирі встановлені лічильники на все.
Покупець сплачує податки та послуги.
ЖК Нарбутівська 239 розташований у тихому та вдалому місці з добре розвиненою інфраструктурою.
Квартира має хороші просторі кімнати з двома вікнами.
Встановлені лічильники на тепло, воду та електрику.
Податки та послуги за покупцем.
Будинок введений в експлуатацію.
Квартира розташована в хорошому місці. В радіусі 500 метрів є все необхідне.
Квартира в житловому стані. У квартирі є дві окремі житлові кімнати, велика лоджія з коморою.
Прямий продаж. Комісія АН.
Квартира розташована у комфортному будинку.
Квартира знаходиться у розвиваючому районі. Все необхідне для комфортного проживання у пішій доступності.
Квартира світла, тепла, з гарною аурою. Поруч мешкають порядні сусіди.
Квартира в житловому стані.
Встановлені прилади обліку.
Квартира вільна, готова до продажу. Можливі пропозиції щодо ціни.
Квартира розташована в панельному будинку.
В безпосередній близькості знаходяться всі необхідні обєкти для комфортного проживання та відпочинку.
Квартира сонячна та затишна. Має два балкони.
Квартира має окремі кімнати, великий коридор і кухню. Біля кухні є комора, при бажанні можна збільшити площу кухні. Квартира в охайному житловому стані.
Є лічильники світла, води та газу. На весь будинок встановлено енергоекономну систему опалення з регулюванням температури за погодою.
Новий власник отримує меблі та мікрохвильову піч.
Терміновий продаж.
Будинок розташований у спальному районі. Двір облаштований дитячим майданчиком.
Поряд з будинком є школа, дитячий садок, супермаркети, ринок, зупинки громадського транспорту. До центра міста їхати 15 хвилин.
Є велика лоджія, яку можна використовувати як кімнату для відпочинку на повітрі або кабінет.
Квартира після будівельників. Встановлені металопластикові вікна, залита стяжка підлоги, оштукатурені стіни з цегли.
Встановлені лічильники на воду та лічильник тепла.
Продаж напряму від власника. Можливий обгрунтований торг.
Будинок з білої цегли. Стіни товщиною 50 см + 10 см утеплення мінеральною ватою.
Квартира розташована в тихому районі з розвиненою інфраструктурою.
З вікон відкривається гарний вид на місто і річку Дніпро.
Квартира з функціональним плануванням, ідеально підходить для великої сімї. Кімнати роздільні, санвузол роздільний, обкладений плиткою. Є велика лоджія. Квартира "не зіпсована" ремонтом, що дозволяє зробити ремонт "під себе".
У квартирі встановлені лічильники. Лічильник тепла на будинку.
Будинок теплий. Є місце для паркування власного авто. Гарний та затишний зелений двір.
Гарно розвинута інфраструктура: все поруч. Квартира розташована в спальному районі.
Світла простора квартира. Кухня площею 10 кв.м.
В квартирі замінені батареї отоплення. Є лічильники на воду, електрику та газ.
Квартира повністю мебльована.
Комісія АН - 2%%
Поряд з будинком є дитячий садок, школи, аптеки, супермаркети та зупинки громадського транспорту.