Новенька квартира в ЖК Санвіл Парк, Святопетрівське, вулиця Богдана Хмельницького 21.
Мрієш про самостійне доросле життя?
В своїй оселі з власним двориком це реально.
⠀
Нова квартира з ремонтом та меблями, де продуманий кожний сантиметр твого комфорту і лишається ще місце, щоб затусити з друзями.
⠀
Власний двір, де легко організувати додаткову лаундж-зону, встановити мангал для приготування смаколиків на барбекю-паті, а коли хочеться мріяти на самоті - кинути на траву надувний матрас та кайфонути дивлячись на зорі.
⠀
І головне - тепер ти сам вирішуєш коли помити посуд чи прибратися в кімнаті.
⠀
Подробиці твоєї власної оселі:
Новий якісний ремонт, сучасні вбудовані меблі та побутова техніка. Тепла підлога по всій квартирі для комфортного проживання.
Хороша транспортна развязка, всього в 5 км. від Києва. Всього за 15-20 хвилин метро Академмістечко та Теремки.
В пішій доступності відділення Укрпошти, Нової пошти, відділення банку, державна амбулаторія, сади, школи. АТБ, ТРЦ Європарк, кІнотеатр І багато іншого
Телефонуйте та обирайте найкраще!
Квартира з якісним ремонтом в новому будинку, будинок введений в експлуатацію, підключені всі комунікації, газ, центральне водопостачання та водовідведення, світло.
Умови продажу 100% оплата або можливе розтермінування від забудовника при умові першого внеску 60-70 % та решту до 6-8 місяців, або кредитування через банк.
Дзвоніть та записуйтесь на перегляд, будемо Вам раді.
квартира - 1к на 32м2 з роздільним плануванням, окремо спальня і окремо велика кухня-студія на 15м2 . Локація: центр с. Святопетрівське, поруч з Вишневим та Софіївською Борщагівкою.
Поруч з ЖК вся інфраструктура, зупинка громадського транспорту, маршрутка 742 кожних 3 хв курсує до Академмістечка, дитячий садочок та школа державні, амбулаторія, продуктовий магазин, парк, аптека, нова пошта. 5 хв на авто - нові сучасні ТРЦ з кінотеатрами та великою кількістю магазинів.
Продаж затишної однокімнатної квартири Київська обл. в c.Святопетрівське, вул.Прорізна 13.
📐Площа 26м2
💰Вартість 44000$
🏡Поверх 1 високий/4
Затишна і укомплектована меблями та технікою квартира: двоспальне ліжко, диван, кухонний гарнітур ,газова-варильна поверхня, обідній стіл, телевізор, шафи, стільці, душова, пральна машинка, витяжка. Індивідуальне газове опалення. Є окрема спальна кімната, кухня-вітальня, санвузол, коридор.
Квартира знаходиться на 1високому поверсі. Тепла, затишна і світла. Поряд зупинка транспорту, до м. Академмістечко., АТБ, державна школа і садок.
Записуйтесь на перегляд
+380935968420
Ольга АН “GLOREAL”
БЕЗ КОМІСІЇ!!
ЖК Петрівське містечко варто вашої уваги!
Київська область
Бучанський район
с. Святопетрівське
вул. Богдана Хмельницького 50
Закрита територія житлового комплексу, розташована кавярня, сучасний дитячий майданчик, продуктовий магазин, поштомат НП.
Чистий і доглянутий двір.
Простора квартира, розташована на 4 поверсі + мансарда
Загальною площею 89 м2
Житлова 26,5 м2
Простора кухня 13,5 м2
2 санвузли
Кабінет 14,3 м2
Гардеробна
Стіни цегла, перекриття ж/б панель, підлога цементна стяжка
Газовий котел
Це неймовірна гарний ЖК для затишку і комфортного проживання вашої сімї
ID: 86664
БЕЗ КОМІСІЇ. 0%
Продається шикарна, простора квартира на середньому поверсі будинку.
Планування: кухня-вітальня 35 кв.м, і спальна кімната. Стан - євроремонт. Дві великі лоджії, спільний санвузол, джакузі двомісна. Автономне газове опалення. Чисте, доглянуте парадне. Чудова інфраструктура: державний дитячий садок, академічний ліцей, супермаркети Фора і АТБ, аптека, безліч продовольчих ларьків, ресторан Глечик, кафе, відділення нової пошти, поліклініка, аптека.
Зручна транспортна розвязка. Зупинка маршрутки 5 хвилин ходьби, до станції метро Академмістечко 30хвилин їзди, також до станції метро Житомирська і Теремки.
ID: 86021
Квартира смарт студія 24м2 з якісним ремонтом, стіни пофарбовані, дорога італійська плитка в сан вузлі, велике панорамне вікно з видом у затишний двір.
В ЖК Закрита територія, централізовані комунікації, дешева комуналка. Автономне опалення та гаряча вода від газового котла. Найзручніший та найекономічніший варіант в наш час. Вода є навіть коли немає світла, що дуже важливо
Продаж просторої однокімнатної квартири з власним заднім двориком площею 54,1 кв.м разом з приміщення на цокольному поверсі 20 кв.м. в ЖК Петровський квартал, по вул. Б. Хмельницького, 7.
Що ми пропонуємо для Вас:
- Простора 1 кімнатна квартира з великою кухнею вітальнею, площа якої 27 кв.м. та комфортною спальнею, гардеробною та зручним санвузолом.
- Власна тераса (задній дворик), де можна не тільки посмажити барбекю, але з комфортом провести час на власному подвірї та за потреби підключити генератор.
- Індивідуальне газове опалення (2-х контурний газовий котел).
- Цегляний будинок, який введений в експлуатацію, обжитий, де вже ніхто не робить ремонти.
- Сучасний ЖК з закритою прибудинковою територією та зі всією необхідною інфраструктурою в пішій доступності.
- Приміщення на цьокольному поверсі площею 20 кв.м., яке за потребою можна використовувати як власне бомбосховище, або як приміщення для ведення особистого бізнесу, складу і так далі. Приміщення з ремонтом та обладнане всім необхідним: санвузол з сололіфтом, бойлер, заведений інтернет, охорона...
- Зручна транспортна розвязка, зупинка громадського транспорту практично під будинком.
Перегляд за попередньою домовленістю.
Фото приміщення на цокольному поверсі по запиту.
Без комісії для покупця!
Продаж двокімнатної квартири , яка розташована на 3 поверсі 3 поверхового будинку.
Київська область, с. Петрівське (Святопетрівське), вул. Н. Яремчука буд. 16
Квартира складається з двох окремих повноцінних кімнат, загальною площею 53,1 м2
Індивідуальний двоконтурний газовий котел.
Закріплене за квартирою паркомісце у дворі.
Приємні сусіди.
Тиха та затишна локація. В пішій доступності зупинка громадського транспорту, магазини/маркети.
Пряма маршрутка до метро Житомирська.
Межує з населеними пунктами Софіївську борщагівка, Вишневе.
Ціна 56000 $ без комісії для покупця.
Документам більше 3 років. Один власник.
Нотаріально перевірені документи. Все готове для швидкого продажу.
Ключі на руках.
За більш детальною інформацією та записатися на перегляд звертайтеся за телефоном вказаному в оголошенні.
З повагою, спеціаліст з нерухомості
Кудінова Ірина
Gladsal Brokerage
Без комісії! Продам Смарт квартиру в с. Святопетрівське, вул. Білогородська, 26, ЖК Петрівський Смарт, Доброволець, поруч ЖК Петрівський квартал
Будинок зданий та заселений
Квартира з ремонтом, встановлено бойлер, є деякі меблі.
Комфорт та автономія:
-Власна котельня у будинку
-Генератор
-Свердловина
-Електроенергія за житловим тарифом
Розвинене інфраструктура комплексу:
Спортивний комплекс
Дитячий майданчик
У межах 500 м: дитячий садок, магазини, супермаркет, відділення пошти, лікарня, поліклініка, ТРЦ "Європарк"
Телефонуйте зараз та домовляйтесь про перегляд!
Квартира ідеально підходить для життя або інвестицій
Без комісії для покупця. Підходить під програму Є-оселя 3% й 7%, є-вдіновлення, постанова 280. Продам однокімнатну квартиру в клубному будинку "Моя Баварія" за адресою: Бучанський (Києво-Святошинський) р-н, с.Святопетрівське, вул. Назарія Яремчука, 20.
Площа 35,5 кв.м. 1/4 пов.
Автономне опалення.
Тепла підлога.
Закрита територія.
Дом введений в експлуатацію.Підключені всі комунікації: електропостачання, водопостачання, газопостачання. Будинок заселений, в квартирі можна розпочинати ремонт.
До ст.м. Академмістечко, Святошино, Житомирська - 15-20 хв транспортом або машиною.
Перегляд у зручний для Вас час. З повагою, Олена АН VALION
Продам 1к. квартиру в клубном доме "Моя Бавария" по адресу: Бучанский (Киево-Святошинский) р-н, с.Святопетровское, ул. Назария Яремчука, 20. До ст.м. Академгородок, Святошино, Житомирская - 15-20 мин.
Продається затишна однокімнатна квартира в Святопетрівському по вул. Промислова, 2/1 Київска оласть
Загальна площа - 26м2. Розташована на четвертому поверсі.
Висота стелі 5 метрів, що дає, можливість зробити дворівневу квартиру.
Квартира ідеально підходить під здачу в оренду.
Всі комунікації централізовані, лічильники на світло та воду.
Ремонт можна починати, сусіди вже активно роблять свої ремонти.
Зручне розташування: поруч зупинка громадського транспорту, новий магазин АТБ, школа, дитячий садок, аптека, нова пошта та інші зручності. Недалеко розташовані: ЖК "Петрівський квартал", "Європейка", "Софіївська Сфера", "Софіївська Борщагівка" та інші.
Документи гоАтові, нотаріальне оформлення
Вартість 18500у.о. Продається без комісіі для покупця !!!
Дзвоніть та записуйтесь на перегляд
Продаж двоповерхового пентхауса в ЖК Петрівський Квартал.
У квартирі 3 кімнати плюс велика, світла кухня-вітальня, два с/в, містка кладова на другому поверсі.
Виконано стильний ремонт із якісних матеріалів, залишилися не значні моменти після завершення ремонту, наприклад, такі, як встановлення міжкімнатних дверей.
Меблі та техніку частково забирають.
Є вихід на особисте горище, там дуже багато місця для зберігання ваших побутових речей.
ЖК закритого типу, дуже зелений з усією необхідною інфраструктурою, до станції метро Академмістечко 20 хвилин на транспорті.
Квартира на 26 м2 на 2 поверсі в клубному будинку "Моя Баварія"
Святопетрівське, вул.Енергетиків 15
Будинок здан, заселяється
Квартира під чистове оздоблення, вам залишається тільки покласти плітку та поклеїти обої
У комплектацію входить: розводка сантехніки, штукатурка стін, тепла підлога усієї квартири (водяний контур), лазерна стяжка, ГАЗОВИЙ двоконтурний котел, лічильники, 5 кВт електроенергії
Заккрита територія, парковка, відеонагляд
Будинок збудований з керамоблоку, утеплений термопанеями та зовнішній фасад зроблено з керамічної плитка у стилі "Баварська кладка".
У будинку зроблено гарну звукоізоляцію, стіни між квартирами 400 мм.
Комунікації:
Центральна каналізація. газ, електроенергія, своя свердловина.
Поряд розвинена інфраструктура, а саме: школа, дитячий садок, аптека, зупинка, торгівельні центри.
до м.Академмістечко 25 хв
Продавець свої податки сплачує сам (по домовленності)
✅ Продається затишна 2-кімнатна квартира в ЖК «Петрівський квартал»; с. Святопетрівське, Києво-Святошинський район. ✅
Це більше, ніж квартира — це улюблений куточок, у якому було багато тепла та радості. І тепер вона чекає нових господарів, які цінують комфорт, простір і затишок.
🏠Основні характеристики:
• Поверх: 3-й із 5
• Загальна площа: 56,1 м²
• Житлова площа: 30,9 м²
(кімнати: 12,5 м² та 18,4 м²)
• Простора кухня: 11,5 м², об’єднана з балконом (+4,6 м²)
• Балкон: 4,3 м², незасклений — свіже повітря і тиша
• Коридор: 5,5 м²
• Санвузол: 4,3 м²
• Кладовка-гардероб — за планом другий санвузол (можна переробити)
• Висота стель: 2,7 м
Стан і наповнення:
Квартира з якісним ремонтом, повністю обладнана меблями та технікою.
Все, що потрібно для життя, вже є:
• Пральна машина, посудомийка, двоконтурний котел
• Газова плита, електропічка
• Продумане планування і багато місця для зберігання
Локація — любов з першого погляду:
Квартира знаходиться у Петрівському кварталі — це сучасний, зелений, облаштований ЖК у селі Святопетрівське.
Тут є магазини, аптеки, кафе, школи, садочки та навіть кінотеатр — просто через дорогу.
Двори доглянуті, безпечні, з дитячими майданчиками та зоною для прогулянок.
Ідеально для родини з дітьми та песиками!
А ще — тут так комфортно, що можна роками не виїжджати до міста.
Ціна приємна. Готова до діалогу з реальним покупцем.
Квартира чекає на тих, хто оцінить її тепло і душу.
📞+38(067)508-22-24, телефонуйте, організуємо перегляд в зручний для вас час.
Продаю дві унікальні квартири біля Києва, всього 12 хвилин до кільцевої дороги. Житло розташоване в сучасному житловому комплексі “Sanville Park” у мальовничому селі Святопетрівське, за адресою вул. Богдана Хмельницького, 70. Це ідеальний варіант як для комфортного життя, так і для вигідної інвестиції.
Ціна: 25000 доларів
Квартири з двома вікнами, що дозволяють створити планування на будь-який смак. Можна облаштувати окрему спальню та кухню з вікном. Вони розташовані навпроти одна одної, що дає можливість організувати власний тамбур з додатковим вікном. Квартири на другому поверсі, теплі, адже сусіди знизу вже проживають. Є можливість облаштувати камін.
Будинок зданий в експлуатацію, газифікований, а газові котли обіцяють видати до Нового року. Права власності оформлюються.
На території комплексу є охорона, шлагбаум, кав’ярня. Прямо біля під’їзду відкриється супермаркет «Фора», а також комерційні заклади і сцена для концертів. У пішій доступності – зупинка громадського транспорту, школи, амбулаторія, відділення Укрпошти та Нової пошти, банківські відділення. Поруч супермаркет АТБ, ТРЦ «Європарк», кінотеатр та інша інфраструктура.
Зручна транспортна розв’язка дозволяє швидко дістатися до метро: 20 хвилин до Академмістечка, 25 хвилин до Теремків. Найближчі маршрути: 796, 742 до Академмістечка, 824 до Нивок, 374 до ВДНГ та Теремків.
Ці квартири ідеально підходять для великої родини, друзів чи для здачі в оренду. Не втрачайте шанс стати власником цього чудового житла. Зателефонуйте або зв’яжіться зі мною через Viber чи Telegram. Можу показати квартири у зручний для вас час.
Продаж 1-кімнатної квартири
📍 с. Святопетрівське, бульвар Лесі Українки, 10
🏢 Поверх: 4 з 10
📐 Площа: 35 м²
💰 Вартість: 54 500 $ без комісії для покупця.
Тепла та затишна квартира.
Зручне планування: світла кухня з усією технікою, простора кімната з робочою зоною, 2 великі шафи-купе, є тепла підлога, індивідуальне газове опалення.
У квартирі залишаються техніка та меблі (є посудомийна машина, кондиціонер та інша необхідна техніка).
Ідеальний варіант для життя або здачі в оренду.
Доглянутий житловий комплекс, хороші сусіди.
Поруч школа, магазини, зупинка транспорту, зручний виїзд до Києва.
📞 Телефонуйте: 097 973 46 59 — Олена, АН “GLOREAL”
Продам сучасну квартиру в новому житловому комплексі!
Ідеальне планування, продумане до найменших дрібниць — зручність і комфорт у кожному метрі.
Простора гардеробна із дзеркальними фасадами візуально розширює простір і додає елегантності.
У спальні — сучасне комфортне ліжко з підйомним механізмом та функціональні меблі, розплановані з максимальною зручністю. Стильна та затишна атмосфера дозволяє розслабитися і відчути себе вдома з першої хвилини.
Панорамні вікна відкривають вид на центральну зелену алею — ідеальне місце для щоденного релаксу.
Квартира повністю укомплектована сучасною технікою та меблями — заїжджай та живи!
Підігрів підлоги по всій квартирі, окрім кімнати, забезпечує тепло і комфорт у будь-яку пору року.
ЖК із закритою територією, охороною та відеоспостереженням.
Є паркомісця, а також усе необхідне для життя — магазини, кав’ярні, торгові точки прямо на території.
Телефонуй вже сьогодні — ця квартира чекає саме на тебе!
Продається 1-кімнатна квартира в Святопетрівському.
7 км до Окружної.
Поряд зупинка транспорту.
У пішій доступності також супермаркети АТБ, ФОРА, магазини, школа,
садочок,пошта,аптека,парк,ліс.
Документам більше 3х років, оформлення мінімальне.
Будинок побудований з керамічної цегли, утеплений
фасад.
Знаходиться на 11 поверсі.
В квартирі електричний одноконтурний котел,електроплита.
Лічильники на електроенергію, воду.
Прибудинковиа територія-400грн./місяць.
Продається з меблямі та технікою (заходь та живи).
Фото реальні.
Дзвоніть, пишіть все перевіримо,все зробимо прозоро, поки є в наявності.
ЖК Петрівський оновлений, с.Святопетрівське, вул. Теплична 38, пропонується чудова 2-х кімнатна квартира, на високому першому поверсі (бельетаж) /10пов. будинку, площею: 72.2/34.3/12.5 гарне планування, окремі кімнати, дві великі засклені лоджії, автономне газове опалення. Квартира у гарному стані з ремонтом, продається разом з меблями та технікою, бойлер, посудомийна машина, кондиціонер, холодильник. Розвинена інфраструктура, поруч дитячий садок, школи, супермаркет, магазини, аптека, дитячий майданчик, кафе, відділення Нової пошти, банк, ринок, стадіон, поліклініка. Поруч зупинка транспорту, до м. Житомирська та м. Академмістечко 20 хв. Ціна: 58000у.е. торг
Продається квартира в сучасному житловому комплексі Sanville Park у Святопетрівському. Розташована на третьому поверсі, загальна площа 27 квадратних метрів. Виконаний якісний євроремонт, що дозволяє одразу заселятися або облаштовувати житло під власні потреби. Квартира без меблів, що дає можливість створити інтер’єр за власним смаком. Комплекс має зручну локацію, розвинену інфраструктуру та комфортне середовище для проживання. Вартість 32 000 доларів.
Без комісії!
Відмінний варіант для інвестицій або комфортного проживання.
Доступні квартири на різних поверхах на ваш вибір.
Основні переваги:
- Встановлений газовий котел, проведені електрика та вода.
- Стіни підготовлені – зроблено штукатурення.
- Закрита та безпечна територія.
- Зручне транспортне сполучення: поруч зупинка маршрутки до метро "Житомирська" та "Академмістечко".
Не пропустіть цю вигідну можливість!
Звертайтеся у зручний для вас час.
Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК Волошковий двір, 50,5 м2
с. Святопетрівське бул. Л. Українки 35
Київська обл. Бучанський р-н
Планування Open space, поверх 1/3.
Квартира після будівельників, готова під чистовий ремонт.
Опалення - індивідуальне газове.
Підходить під комерцію.
Інфрастуктура (до 500м):
ТРЦ, Супермаркет, магазин, ресторан, кафе, пошта, кіоск. Поруч "Львівський маєток", Петрівський сад, "Європейські Липки", АТБ маркет, Европарк, "Петрівське містечко"
зупинка транспорту (маршрути 720, 742, 369) -до Київа 30 хвилин
В квартирі є лічильники на світло, воду та газ. Встановлено газовий котел.
Документи готові до продажу
Продаж або обін з Вашою доплатою на 2-во кімнатну в Петрівському Кварталі.
Простора 5-кімнатна квартира в сучасному ЖК Петрівський квартал!
Пропонуємо затишну, укомплектовану квартиру з дизайнерським ремонтом у ЖК Петрівський квартал. У квартирі залишається вся меблі та техніка, що робить її готовою до заселення!
Планування квартири
1 поверх
Кухня-студія: простора зона приготування їжі поєднана з відпочинковою зоною, де є камін.
Окрема кімната: ідеально підійде для кабінету чи гостьової.
Кладова: містка кімната для зберігання речей.
Санвузол: сучасне оздоблення, зручність у користуванні.
Балкон: додатковий простір для відпочинку.
Передпокій: просторий і функціональний.
2 поверх
Три окремі спальні кімнати: комфортні та світлі, для всіх членів родини.
Гардеробна кімната: компактне та зручне рішення для речей.
Санвузол: великий і сучасний.
Балкон: чудовий краєвид і свіже повітря.
Особливості квартири
Тепла підлога у зонах з плиткою для додаткового комфорту.
Система кондиціонування у всіх кімнатах.
Двоконтурний газовий котел для автономного опалення та гарячої води.
Сучасний ремонт, виконаний зі смаком і увагою до деталей.
Інфраструктура ЖК Петрівський квартал
Велика кількість магазинів, кафе та ресторанів.
Спортивні та дитячі майданчики.
Спортивні секції для дорослих і дітей.
Відділення банків, Нової Пошти, аптеки.
Ландшафтний дизайн, озеленена територія.
Зручне транспортне сполучення з Києвом.
Ця квартира — чудовий вибір для великої родини! Запрошуємо на перегляд, щоб переконатися в усіх перевагах!