Продаж 3-кімнатних квартир Святопетрівське
34 оголошення по 20 квартирах
власник
2.5 млн грн
29 560 грн/м²
вул. Хмельницького, 25а
Таунхауси Sanville Park, Святопетрівське
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира на етапі будівництва з вільним плануванням. Є 5 вікон. Можливе планування під себе. Ремонт - під чистову обробку.
Квартира з індивідуальним газовим опаленням та двоконтурним газовим котлом. Підключені центральна вода та центральна каналізація.
Квартира продається без меблів.
Продаж без комісії. Можливий продаж під державні програми та єОселю.
ЖК Санвіль парк - сучасний комплекс з малоповерхових будинків та таунхаусів. Планується будівництво біля 30 будинків. Багато будинків вже здані. Закрита територія з охороною 24/7.
Поряд з будинком є вся необхідна інфраструктура: супермаркети Мі маркет, АТБ, Фора, ТРЦ Європарк, кінотеатр, державні та приватні школи, садочки, амбулаторія, музична школа та тенісні корти, салони краси, Нова пошта та Укрпошта.
У квартирі встановлені панорамні вікна, які забезпечують максимум світла та обєму. Встановлені хороші вхідні двері. Є укриття поряд з будинком. Тип будинку - житловий фонд від 2021 року.
3 кімнати
без ремонту
86 / - / 35 м²
поверх 2 з 4
4.2 млн грн
48 347 грн/м²
вулиця Грушевського, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має функціональне планування: простора кухня-вітальня з виходом на балкон, дві окремі кімнати, гардеробна, окремий санвузол та відкриту терасу на даху будинку з чудовим краєвидом. В квартирі виконано євроремонт.
Будинок обладнаний індивідуальним газовим опаленням (газовий котел). Комунікації включають асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.
Квартира обладнана сучасними меблями та вбудованою технікою. Також є телевізор та Wi-Fi.
Квартира готова до продажу. Розглядаються державні програми Сертифікат, Постанова 280, та єОселя.
Будинок відноситься до комфорт класу, збудований з цегли та утеплений пінополістиролом. Передбачено гостьовий паркінг.
Поруч розташовані зупинка громадського транспорту, школа, дитячий садок, відділення пошти, магазини, супермаркети та салон краси.
Квартира має відкриту терасу на даху будинку з чудовим краєвидом. Також є кондиціонер, підігрів підлоги, балкон/лоджія та гардеробна.
3 кімнати
з ремонтом
87.2 / - / 32.5 м²
цегляна
поверх 3 з 4
2013 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
4.5 млн грн
58 775 грн/м²
бульвар Лесі Українки, 6-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з дизайнерським ремонтом. Кухня обєднана з кімнатою. Є 2 спальні, великий балкон, суміжний санвузол.
У квартирі встановлено двоконтурний газовий котел та бойлер.
Квартира продається частково з меблями та технікою.
ЖК Петрівський квартал.
Поруч розташовані магазини, дитячий садок, школа, супермаркет та дитячий майданчик. У пішій доступності вулиці Миколи Амосова, Польова, Центральна та Промислова.
3 кімнати
з ремонтом
77 / 52 / 10 м²
цегляна
поверх 2 з 5
2015 Рік будівництва
5.2 млн грн
38 609 грн/м²
вулиця Богдана Хмельницького, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має зручне та продумане планування, що ідеально підійде для комфортного проживання великої родини. У квартирі є три окремі кімнати, простора кухня-вітальня, 3 санвузли та 2 балкони. Ремонт виконано приблизно на 80%%, що дає можливість завершити оздоблення на власний смак без переплати за готовий інтер’єр.
Житловий комплекс «Петрівський квартал» — один із найпопулярніших у передмісті Києва, з розвиненою інфраструктурою та закритою територією.
Поблизу розташовані магазини, супермаркети, школи, дитячі садки, кав’ярні, аптеки, спортивні та дитячі майданчики. Зручне транспортне сполучення з Києвом.
3 кімнати
з ремонтом
134 / - / 17 м²
цегляна
поверх 4 з 2
2012 Рік будівництва
2.2 млн грн
40 031 грн/м²
вул. Богдана Хмельницького, 25а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має прихожу 5,8 кв.м., кухню-вітальню 19 кв.м., спальню 15,1 кв.м., дитячу 12,25 кв.м. та санвузол 4 кв.м. Ремонт виконано після будівельників.
Квартира має індивідуальне газове опалення та централізоване водопостачання і каналізацію.
Квартира продається з документами.
ЖК Sanville park має закриту територію з охороною та бомбосховище.
Поблизу розташована вся необхідна інфраструктура.
Квартира має суміжний санвузол та панорамні вікна.
3 кімнати
з ремонтом
56 / - / 19 м²
цегляна
поверх 3 з 4
5.6 млн грн
43 090 грн/м²
вул. Богдана Хмельницького
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Дворівнева квартира з якісним ремонтом, зробленим для себе. Планування включає три повноцінні спальні, велику кухню-студію, де можна розмістити багато гостей і додаткові спальні місця. У квартирі є дві великі ванні кімнати і гостьовий санвузол.
Система опалення індивідуальна газова. На кухні, у ванній кімнаті та на балконі встановлена тепла підлога.
Квартира продається з меблями та технікою, як на фото, крім квітів і особистих речей. Є 4 кондиціонери.
Продаж від власника без комісії. За документами більше трьох років, оформлення мінімальне. Квартиру можна придбати за програмою.
ЖК Петровський квартал - це сучасний житловий комплекс з ліфтом. Є вантажний ліфт. На території встановлено відеоспостереження та охорону.
До ЖК веде асфальтована дорога.
Квартира класна і варта вашої уваги. У квартирі є гардероб.
3 кімнати
з ремонтом
130 / - / 33 м²
поверх 9 з 10
власник
2.3 млн грн
36 368 грн/м²
бул. Лесі Українки
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування і роздільний санвузол. Ремонт після будівельників.
Квартира має індивідуальне газове опалення. Водопостачання здійснюється через свердловини. Каналізація централізована. Діючий ЖЕК з житловими тарифами.
Квартира розташована в новому комплексі, побудованому після 2021 року. Будинок має ліфт. Є охорона території, паркувальне місце, гостьовий паркінг та відеоспостереження.
Розвинена інфраструктура та зручна транспортна розвязка.
Квартира має панорамні вікна та гардероб. Підключено кабельне і цифрове ТБ.
3 кімнати
з ремонтом
62.8 / - / 14 м²
поверх 4 з 5
5.2 млн грн
79 545 грн/м²
вул. Амосова, 63
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням та теплими підлогами. Встановлені кондиціонери Cooper&Hunter.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою Bosch.
Комісія становить 5%%.
ЖК «Петрівське Містечко» - закритий житловий комплекс із закритою територією, відеоспостереженням та власною парковкою.
Поблизу розташовані магазини, школа, дитячий садок. Відстань до Києва становить 6 км.
Квартира має власний дворик площею 30 кв.м., який ідеально підходить для відпочинку, барбекю або сімейних вечорів. Інтерєр виконаний з використанням якісних матеріалів преміумкласу. Квартира готова до заселення без жодних додаткових витрат.
3 кімнати
з ремонтом
65 / - / 25 м²
цегляна
поверх 1 з 4
Популярні запити
власник
генератор
4.4 млн грн
51 105 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Кімнати на другому поверсі додатково шумоізольовані від сусідів. Квартира має 2 спальні, простору вітальню, велику кухню, балкон, окремо ванну та душ (два санвузли), гардеробну та ніші для зберігання. Ремонт виконано за авторським проектом.
Опалення автономне газове. Вода надходить зі свердловини. Під час блекаутів працює генератор на весь будинок для накачування води. Є центральна каналізація та газ.
Квартира повністю мебльована і готова до заселення. В наявності є меблі на кухні, швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi.
Продаж без комісії. Є можливість продажу по програмі єОселя.
Будинок збудований у 2012 році. Матеріал стін - газоблок. У підїзді всього 5 квартир, на поверсі лише 2. Закрита територія з внутрішнім двором, парковкою та дитячим майданчиком.
Квартира розташована у тихому районі. У пішій доступності є АТБ, Нова пошта, лабораторія Сінево, кавярні, державна та приватна школи, садочок та автобусна зупинка з прямими маршрутками до центру Києва. Поблизу розташовані ЖК Петрівський квартал, ТЦ Європарк і ТЦ Cherry Mall (2-3 км).
Додатково є підвальне приміщення площею 15 кв.м.
3 кімнати
з ремонтом
86 / - / 13.6 м²
поверх 3 з 3
5.5 млн грн
67 609 грн/м²
Володимирська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартири мають роздільне планування. Ремонт - авторський проект. Комплектація включає котел, стяжку та штукатурку. Можливі варіанти під чистовий ремонт або з ремонтом.
В кожній квартирі встановлено двоконтурний газовий котел. Електропостачання - 5 кВт. Водопостачання та каналізація централізовані. Система опалення індивідуальне газове.
Меблювання відсутнє. Мультимедіа: Wi-Fi.
Продаж від забудовника. Можливий продаж по програмі ЄОселя під 2%% (від Юр. Лиця). Також можливе розтермінування. Ціна залежить від етапу будівництва та комплектації.
ЖК Петрівське містечко 2 - це сучасний житловий комплекс комфорт класу з закритою територією, шлагбаумом та відеокамерами. Комплекс складається з 4 чотирьохповерхових секцій з ліфтами та цокольним поверхом для комірок. На території є дитяча та спортивна зони, красива прибудинкова територія. Перший поверх ЖК відведено під комерцію. Будинки монолітно-каркасні, з червоної цегли, утеплені мінватою. Тип будинку: Житловий фонд від 2021 р. Є паркувальне місце.
Житловий комплекс розташований біля державної школи та ЖК Святопетрівське. Поруч є все необхідне для життя завдяки комерційним приміщенням на першому поверсі ЖК.
В квартирах передбачено підігрів підлоги, ванна та душова кабіна. Є пожежна сигналізація. Можливі варіанти квартир з власним двориком.
3 кімнати
з ремонтом
82 / - / 18 м²
цегляна
поверх 3 з 5
5.4 млн грн
64 894 грн/м²
Володимирська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з дизайнерським ремонтом, виконаним у світлих ніжних пастельних тонах. Є два санвузли.
Квартира підходить під усі Державні програми: єОселя, єВідновлення, Постанови. Мінімальне оформлення.
Новий якісно збудований з керамоблоку будинок. Утеплення виконано мінеральною ватою. Є великі панорамні вікна. Просторий хол, дотримання всіх технічних та будівельних норм. У будинку є ліфт. Підвальне приміщення використовується як укриття. На фасаді будинку розташовані комерційні приміщення: супермаркет, аптека, кавярня, Нова Пошта. Є безкоштовні паркомісця та облаштований двір з дитячим майданчиком.
У підвалі є можливість придбати кладові приміщення.
Квартира світла, простора та повністю готова до заселення.
3 кімнати
з ремонтом
83 / - / 22 м²
поверх 4 з 4
власник
4.1 млн грн
61 102 грн/м²
вул. Богдана Хмельницького
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з вдалим плануванням, що включає 2 окремі спальні та кухню-вітальню площею 25 кв.м. Планування роздільне. Ремонт виконано з високоякісних матеріалів, це авторський проект. Тепла підлога встановлена в вітальні та ванній кімнаті, підлога покрита SPC. Сантехніка італійського та чеського виробництва. Двері Страж.
Система опалення індивідуальна газова, альтернативно встановлено бойлер. Проведено інтернет та відеоспостереження. Встановлено лічильники.
В кухні є вся вбудована техніка Whirpool, меблі під індивідуальне замовлення від Віяр, Lori, Mood, Woodsoft.
Квартира від власника. Є можливість придбання за програмами "єОселя" та "єВідновлення". Документи на квартиру оформлені більше 3 років тому.
Квартира розташована у затишному ЖК Петрівський квартал. В сусідньому будинку є комора площею 1,8 кв.м на 5 поверсі.
Щойно закінчено ремонт. Квартира має індивідуальне газове опалення, але також встановлено бойлер. Є тепла підлога в вітальні та ванній кімнаті. SPC покриття підлоги. Відеоспостереження.
3 кімнати
з ремонтом
67 / - / 25 м²
поверх 5 з 5
3.1 млн грн
41 367 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Санвузол: 2 і більше. Квартира після будівельників.
Система опалення індивідуальна газова. Котел та радіатори встановлені. Є вивід під теплу підлогу. Розведена електрика. Наявні центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід.
Квартира не мебльована.
Можливий продаж під державну програму є-оселя, є відновлення, постанова і т.п. Оформлення 2%%. Документи готові.
ЖК Львівський затишок має відеоспостереження, гостьовий паркінг, панорамні вікна, охорону території, господарські приміщення та комору.
Квартира розташована за 400 метрів від ТРЦ Європарк. Поблизу є магазини АТБ, Сільпо, Фора, Новус. Є школа та дитячі садки. До метро Академмістечко 25 хвилин.
Квартира має максимальну комплектацію від забудовника: стяжка підлоги, штукатурка стін та відкосів.
3 кімнати
з ремонтом
76 / - / 15 м²
цегляна
поверх 2 з 4
5.4 млн грн
65 454 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
в центрі с Святопетрівське
Зручне та функціональне планування-
3 окремих кімнати та два санвузли - один з душовою кабіною, інший з ванною
Простора кухня-вітальня з панорамними вікнами
Квартира в закритому ЖК у Святопетрівському
Закрита та безпечна територія
Парковка навколо будинку + 45 додаткових паркомісць всередині комплексу
Дитячий та спортивний майданчик
Комерція з фасадним виходом: Нова Пошта, супермаркет, кафе та інші об’єкти інфраструктури — все в кількох кроках
Монолітно-каркасна технологія
Утеплення: пінопласт / мінвата (60% / 40%)
Будинки 4 поверхи
Ліфт у кожному будинку
Бомбосховище в цокольному поверсі
Індивідуальне газове опалення
Зроблено якісний ремонт
Теплі підлоги
Дизайн-проєкт
Інсталяція у санвузлі
Закладки під кондиціонер
Локація та інфраструктура:
Поруч — супермаркет Фора, державна школа, зупинка громадського транспорту
7 км до Києва
5 хв до ТРЦ Cherry Mall — басейн, кінотеатр, ресторани, магазини
Додатково
Доступні інші варіанти планувань
Продаж під усі державні програми — оформлення лише 2%
Повний юридичний супровід угоди
Телефонуйте — підберу найкращий варіант саме для вас!
Додатково:
Планування: Роздільна. Санвузол: 2 і більше. Система опалення: Індивідуальне газове. Ремонт: Авторський проект. Меблювання: Ні. Комфорт: Відеоспостереження, Ванна, Ліфт, Пожежна сигналізація, Гостьовий паркінг, Підігрів підлоги, Душова кабіна. Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів, Газ, Центральний водопровід
3 кімнати
з ремонтом
82.3 / - / 21 м²
поверх 4 з 4
5.4 млн грн
64 894 грн/м²
Володимирська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та складається з трьох окремих кімнат і великої кухні-вітальні площею 22,2 м2. Виконано євроремонт з використанням якісних матеріалів. В квартирі світло та просторо. Два санвузли, один з душовою кабіною, інший з ванною.
В квартирі індивідуальне газове опалення, що забезпечується двоконтурним котлом. Встановлені лічильники на світло, газ та воду. Всі комунікації централізовані. Тепла підлога в кухні, коридорі та санвузлах.
Меблювання: Ні.
Можливий продаж за державними програмами (ЄОселя, ЄВідновлення, постанови, сертифікати). Мінімальні податки при оформленні 2%%. Без комісії для покупця.
Будинок введений в експлуатацію, побудований з червоної цегли та утеплений мінеральною ватою. В будинку облаштоване укриття. ЖК є закритим типом з власною інфраструктурою: у дворі є спортивний майданчик, дитячий майданчик, зона відпочинку та паркомісця. Надійний забудовник.
Поряд зі ЖК розташовані школа, дитячий садок, магазини, сільська рада, зупинка громадського транспорту, дитячі та спортивні майданчики. До Києва 8 км.
Квартира світла та простора. В будинку працює ліфт. Є відеоспостереження та охорона території.
3 кімнати
з ремонтом
83 / - / 22 м²
цегляна
поверх 3 з 4
5.5 млн грн
66 445 грн/м²
Володимирська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу світла, тепла та комфортна трикімнатна квартира з великою кухнею-студією. Планування роздільне. Ремонт - євроремонт.
В квартирі встановлено двоконтурний газовий котел, що забезпечує індивідуальне газове опалення. Підключено світло потужністю 5 кВт. Водопостачання та каналізація централізовані. Також є газ та вивіз відходів.
Меблювання відсутнє.
Можливий продаж за державними програмами під 2%%.
Житловий комплекс «Петрівське містечко 2» – це сучасний комплекс комфорт-класу із закритою територію, обладнаною шлагбаумом та відеокамерами. На території комплексу є дитячі та спортивні зони, а також доглянута прибудинкова територія. Будівля монолітно-каркасна, з червоної цегли, утеплена мінватою. Комплекс складається з 4 чотириповерхових будинків з ліфтами та цокольним поверхом. На першому поверсі ЖК розташовані приміщення під комерцію.
Житловий комплекс має гарне, тихе розташування біля державної школи та ЖК «Святопетрівське». Наявність комерційних приміщень на першому поверсі ЖК забезпечує доступність необхідних для життя обєктів.
Квартира розташована на 4 поверсі. Санвузол: 2 і більше. В квартирі є душова кабіна. Серед комфортних умов: відеоспостереження, гостьовий паркінг, паркувальне місце та охорона території. Також є вантажний ліфт.
3 кімнати
з ремонтом
83 / - / 18 м²
цегляна
поверх 4 з 4
власник
2.2 млн грн
19 218 грн/м²
вул. Теплична, 44
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та стан ремонту євроремонт. Санвузол суміжний.
Система опалення індивідуальна електрична. В квартирі встановлено бойлер.
Квартира мебльована. В наявності посудомийна машина, витяжка, електросушка для рушників.
Продаж квартири по переуступці в будинку, що введений в експлуатацію. Секція, в якій знаходиться квартира, ще не введена.
Будинок житлового фонду 2011-2020-х років. Двір спокійний та затишний, з парком та дитячими майданчиками. Встановлено подвійні сталеві двері. Дві засклені лоджії утеплені зовні та всередині.
Вся необхідна інфраструктура знаходиться в межах кілометра. Поруч є дитячий садок, школа, зупинка громадського транспорту, кафе та ринок, пошта.
В квартирі нова столярка, якісна підлога з паркету та плитки. Встановлено душову кабіну.
3 кімнати
з ремонтом
112 / - / 14 м²
поверх 8 з 10
5.1 млн грн
59 292 грн/м²
вул. Богдана Хмельницького
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується простора та стильна 3-кімнатна квартира з продуманим плануванням і якісним дизайнерським ремонтом. Планування включає велику кухню-студію, спальню з окремою гардеробною, дитячу кімнату, кабінет (який може бути ще однією спальнею) та 2 повноцінні санвузли. Ремонт виконано за авторським проектом з використанням дорогих та якісних матеріалів, меблів та фурнітури, підібраних для себе.
Система опалення індивідуальна газова. В квартирі встановлено центральний фільтр очищення води. Комунікації включають асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів та газ.
Квартира повністю укомплектована технікою та меблями. В наявності вбудована техніка Whirlpool (духовка, мікрохвильова піч, варильна поверхня, холодильник), витяжка та посудомийна машина Bosch, пральна машина з сушкою Samsung. Всі лампи та люстри — Eglo. Також встановлено великий сучасний телевізор.
Можливість придбання паркомісця додатково. Квартира готова до комфортного проживання — заходь і живи.
ЖК «Петрівський Квартал» — це закритий комплекс з охороною та розвиненою інфраструктурою. На території комплексу є магазини, кавярні, школи. Зручна транспортна розвязка.
На території ЖК є магазини, кавярні, школи. Зручна транспортна розвязка.
В квартирі встановлено відеодомофон на підїзд і квартиру, двозонний підігрів підлоги та кондиціонер. Натяжна тканинна стеля зі звукоізоляцією Clipso (France).
3 кімнати
з ремонтом
86.5 / - / 22 м²
поверх 8 з 11
2.8 млн грн
71 832 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Санвузол суміжний. Ремонт виконаний за авторським проектом у сучасній естетиці, де кожна деталь продумана до досконалості. На стінах нанесена декоративна штукатурка Microbeton, що створює ефектну фактуру. Міжкімнатні двері прихованого монтажу з магнітними замками.
Система опалення індивідуальне газове. Є тепла водяна підлога, що створює рівномірний мікроклімат у будь-яку пору року. Наявні центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.
Квартира повністю укомплектована вбудованою побутовою технікою: холодильник, електродухова шафа, газова варильна поверхня, якісна витяжка. Кухня-вітальня має стильний розкладний диван з ортопедичним блоком, який легко перетворюється на повноцінне спальне місце. Санвузол у преміальному виконанні з інсталяцією, гігієнічним душем та акцентною ванною у сучасному стилі. Встановлена прально-сушильна машина Beko.
Квартира продається без комісії для покупця. Можливе придбання за програмами "єОселя", "єВідновлення" та за сертифікатом.
Є асфальтована дорога.
Квартира має броньовані вхідні двері. Є відеоспостереження, гостьовий паркінг, паркувальне місце, охорона території та гардероб.
3 кімнати
з ремонтом
39 / - / 15 м²
поверх 3 з 4
3.4 млн грн
39 471 грн/м²
вулиця Богдана Хмельницького
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та 2 і більше санвузли. Ремонт після будівельників.
Квартира оснащена індивідуальним газовим опаленням. Є центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід.
Квартира не мебльована.
Оформлення переуступка. Ключі на руках.
ЖК Sanville Park - житловий фонд від 2021 року. У будинку є гараж, гостьовий паркінг, охорона території, відеоспостереження та панорамні вікна.
Навколо будинку є асфальтована дорога, вивіз відходів.
Квартира має власну терасу площею 35 кв.м. Є швидкісний інтернет, кабельне, цифрове та супутникове ТБ.
3 кімнати
з ремонтом
85 / - / 31 м²
цегляна
поверх 1 з 5