Без комісії для покупця
Свої податки і половину нотаріуса оплачуємо.
Вже є стабільний арендатор.
Є повний відеоогляд
Пропонується на продаж двокімнатна квартира в житловому комплексі «Новопечерська Вежа» по вулиці Михайла Бойчука 41-Б, Печерський район, центр міста Київ.
Функціональне планування:
- Кухня-студія
- Окрема спальня
- Гардероб
- Суміжний санвузол душ
Загальна площа - 67 м2.
Поверх - 23 із 26.
Вартість - 160.000 $.
Кількість кімнат - 2.
У квартирі виконаний якісний ремонт.
Повністю укомплектована меблями та технікою.
По всій квартирі є «теплі підлоги».
Встановлено швидкісний гігабітний інтернет-оптоволокно (працює при відключенні світла).
У будинку є підземний паркінг за окрему плату.
У житловому комплексі встановлено генератор на ліфти, опалення та воду.
На першому поверсі будівлі великий продуктовий магазин "ЕКО Маркет" і цілодобова кавярня.
Житловий комплекс знаходиться під охороною 24/7.
На першому поверсі будівлі знаходиться продуктовий супермаркет «АТБ».
В 1-й хвилині ходьби розташований преміальний фітнес клуб «SportLife».
Там є сауна, басейн, тренажерний зал, групові заняття, тощо.
Також біля будинку є аптека, "Нова Пошта", cуші-бар, барбер-шоп, і магазин м`яса.
Є своє «ОСББ» (керуюча компанія).
Шикарне місце розташування і відмінно розвинена інфраструктура.
До метро "Видубичі" 4 хвилини пішки.
Будинок заселений на 90%, ремонтів вже немає.
Зацікавив обєкт? Телефонуйте, пишіть - покажемо.
Звертайтеся, будемо раді допомогти.
#3853
Продам 2-кімн. квартиру, Київ Печерський район, Бойчука Михайла вул., 9/12, 1/5-поверх., 56/28/15, Теплий цегляний будинок. Сталінка! Квартира з якісним ремонтом, замінені комунікації, електропроводка, труби, встановлені нові радіатори, металопластикові вікна, кондиціонер, бойлер, стіни вирівняні, на підлозі ламінат/плитка, вбудована кухня та побутова техніка провідних виробників, санвузол облицьований кахлем, якісна сантехніка, чистий, охайний під’їзд, тихий, зелений двір, всі обєкти інфраструктури в пішій доступності, поряд парк, ст. м. Звіринецька - 7 хвилин.
Дмитро
Ексклюзивний продаж просторої двокімнатної квартири в ЖК бізнес классу Тріумф
_
• Жк Тріумф
• Звіринецька 59
• Київ Печерськ, район метро Видубичі
• Простора 2к квартира з ремонтом
• 150 м2, висота стель 3 метри
_
Вартість: 249 000 тис
Віктор
ЖК Тріумф
вул. Зверінецька 59
Бізнес клас 2008 року
15/ 25 поверх будинку
140/86/13 кв м
Сучасна мебльована квартира.
Якісний дорогий ремонт.
Вся побутова техніка.
В ідеальному стані.
Велика зонована вітальня вид на ботсад.
Мастер спальня /гардеробна/ванна.
Гостьовий санвузол.
4 швидкісні ліфти,
Підземний паркінг
Паркомісце.
В ЖК фітнес-клуб формату De Lux, перукарня, маркет.
Преміум-комплекс Тріумф розташований на вершині Звіринецького пагорба в парковій зоні Печерська, недалеко від Ботанічного саду та Києво-Печерської лаври, в оточенні житлових комплексів бізнес-класу та без опасному посольському кварталі.
Квартира з дизайнерським ремонтом в ЖК Печерськ Плаза (52 Перлина) за адресою: Печерський район, вул. Бойчука (Кіквідзе), 19А.
Планування: кухня, спальня, спальня 2 без вікна або кабінет/дитяча/гардеробна, с/в.
-4 поверх, з висотою стелі 3,1м, таких квартир мало в комплексі.
-Загальна площа 45м2
-Якісний та стильний ремонт, укомплектована всією технікою(посудомийна машина, індукційна плита+газова, духова шафа, мікрохвильова піч, вбудований холодильник, 2 кондиціонери, 2 телевізори, пральна машина, бойлер) та меблями, тепла підлога.
-панорамні вікна.
ЖК “52 Перлина” — це справжній преміум:
-закрита територія з охороною 24/7 та відеоспостереженням
-автономне опалення, газова котельня, генератор, резерв води
-підземний 2х рівневий паркінг/ліфт спускається в паркінг, якісні ліфти KONE
-власна експлуатаційна служба
-ландшафтний парк, дитячий майданчик, фонтан
-система пожежної безпеки та воєнізована охорона
ЖК 52 Перлина - це елітна новобудова в центрі столиці. Вигідна локація, з якої дуже зручно виїхати на бульвар Лесі Українки або ж на бульвар Миколи Міхновського/Дружби Народів, які є одними з важливих магістралей міста, зєднують з діловим та історичним центром столиці.
Поруч метро Звіринецька, ЖК Новопечерськи Липки.
Знаходиться в безпосередній близькості з центральним Ботанічним садом
Телефонуйте просто зараз — і вже завтра ця унікальна квартира може бути Вашою!
Не відкладайте — такі пропозиції довго не затримуються!
Пропонується до продажу квартира в преміальному житловому комплексів PecherSKY, розташованому в районі Печерск, на вул. Болсуновська, 2/Струтинського.
Планування:
простора кухня-вітальня
спальня з балконом
2 санвузли з душем та ванною.
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою світових брендів. Оснащена системою кондиціювання, в ванній кімнаті встановлено підігрів підлоги, є пральна машина, бойлер. На підлозі - дубовий паркет, якісна мяка меблі італійського виробництва, дизайнерське освітлення створює ще більший комфорт та затишок у квартирі.
ЖК PecherSKY/Печерськ Скай є представником преміум-класу. На його території ви знайдете закриту охоронювану зону, дитячий майданчик, спортивні майданчики для футболу та баскетболу, а також понад 1300 одиниць зелені. Лобі ЖК обладнано комфортною зоною відпочинку та кавярнею, а також надає послуги консьєржа.
Вся необхідна інфраструктура знаходиться у шаговій доступності. Поруч з ЖК розташовані бізнес-центр "IQ Business Center", елітний спортивний клуб "Sport Life Lux&SPA", ресторани Grano і Coin. Також у пішій доступності знаходиться Ботанічний сад. Поруч Батьківщина мати, басейн «Юність» клубний будинок NEW YORK
Є відеоогляд, оперативний перегляд. Можливий розрахунок криптовалютою/usdt.
Ключі на руках, чекаємо вас на перегляд у зручний час.
Продається затишна 2-кімнатна квартира в Печерському районі.
Квартира розташована на 2-му поверсі 5-поверхового цегляного будинку.
Адреса: вул. Михайла Бойчука, 13А
Ціна: 85 000 $
2 кімнати · 2 поверх із 5 · 46,1 м²
У квартирі встановлено все необхідне для комфортного проживання:
• вбудована пральна машина
• вбудований холодильник
• посудомийна машина
• кондиціонер
Квартира повністю готова — можна заходити і жити.
Документам більше 3 років.
Зовнішня обробка будинку: облицьовано цеглою.
Комунікації: вентиляція та кондиціонування.
Локація та інфраструктура
• До метро «Звіринецька» — 8 хвилин пішки.
• У внутрішньому дворі є паркомісця.
• Поруч супермаркети (Сільпо, Novus), кафе, аптеки, фітнес-клуби.
• У пішій доступності школи, садочки, зручні маршрути громадського транспорту.
• Неподалік Ботанічний сад та зелені прогулянкові зони Печерська.
ID обʼєкта: 2W6006
Зручна квартира для життя чи під комерцію!
Продається простора 2-кімнатна квартира, розташована на 1 поверсі 4-поверхового будинку за адресою вулиця Петра Болбочана, 4, Печерськ. Це житло стане ідеальним вибором для тих, хто цінує комфорт та престижне розташування в елітному районі.
Квартира розташована в будинку сталінського проєкту, що надає їй особливого шарму та статусу. В оселі виконано косметичний ремонт, кімнати суміжно-прохідні, стелі висотою 3,8 м. На підлозі — ламінат, стіни пофарбовані.
Встановлено металопластикові вікна та якісні міжкімнатні двері. На вікнах — грати для безпеки. Два санвузли, один з яких обладнаний душовою кабіною. Квартира частково мебльована, є вбудовані шафи та необхідна техніка.
Будинок цегляний, з ошатними підїздами. Двір охайний та доглянутий, з зеленою зоною та дитячим майданчиком. Інфраструктура району добре розвинена: поруч розташовані магазини, супермаркети, банки, аптеки, школи, гімназії, військове училище ім. Богуна, Ботанічний сад ім. Гришка, Верховний суд та інші адміністративні органи.
Транспортна розвязка чудова: до станцій метро «Печерська» — 10 хвилин пішки, тролейбуси та маршрутки курсують у будь-які райони міста.
Переваги цієї квартири полягають у її чудовій локації для проживання та бізнесу. Її можна використовувати під нотаріальну контору, адвокатське бюро тощо. Є можливість зробити окремий вихід під магазин.
Ціна 99 000 або найкраща пропозиція. Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.
Реальна квартира! Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертифікат на зруйноване житло
З нами безпечно, якісно, вигідно!
Відкрийте для себе життя на висоті у прямому сенсі цього слова. Пропонується до продажу абсолютно нова квартира площею 91 м² у престижному ЖК "Новопечерська Вежа" на Печерську. Розташована на 19-му поверсі, вона відкриває неймовірні панорами міста, які стануть щоденним джерелом вашого натхнення.
Це не просто квартира, це – продуманий до дрібниць простір для поціновувачів безкомпромісної якості:
Повна комплектація "під ключ": Вам не доведеться думати про техніку. У квартирі встановлено преміальну лінійку Samsung: від величезного 75-дюймового телевізора та винної шафи до пральної та сушильної машин.
Абсолютний комфорт: Система підігріву підлоги створює комфорт у будь-яку погоду, а 3 кондиціонери гарантують ідеальний мікроклімат.
Технологічність та безпека: Сучасна система охорони, контроль потопів, 100-літровий бойлер та власна система очищення води – тут продумано все для вашого спокою.
Бездоганний стиль: Вишуканості додають італійська сантехніка, змішувачі та меблі, що ідеально доповнюють продумане планування: окрема спальна кімната, розумно зонована кухня-вітальня, 2 санвузли та практична пральня.
Ця квартира – готове рішення для тих, хто цінує свій час та обирає найкраще. Запрошуємо на перегляд, щоб особисто відчути атмосферу розкоші та затишку.
Єдина квартира в ЖК
105 м2 + машино-місце
Для отримання відеоогляду - пищіть в телеграм
• ЖК Renaissance Residence
• Новоселицкая 10
• Новий ремонт
• 105,5 м2, висота стель 3,5 м
• 2-й поверх з 9
• Додатково продаж паркомісць
Квартира в яку важко не закохатися
• Вартість: 550 000$
• Вартість машино-місця - окремо
Віктор
Пропонується простора двокімнатна квартира в ЖК «Новопечерська Вежа» на вул. Бойчука, 41-Б. Квартира розташована на 17 поверсі, з видом на Дніпро. У будинку є підземний паркінг, встановлено генератор (працюють ліфти, вода та опалення під час відключення електроенергії). До квартири додається у подарунок дизайн-проект.
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК BUSOV HILL із неймовірним видом.
- простора кухня-вітальня;
- спальня;
- велика гардеробна;
- с/в (ванна)
- хоз. приміщеня .
Квартира купувалась для себе, щоб пити ранкову каву із видом на Ботанічний сад))
Вдале планування, дуже тепла та затишна.
Монолітно-каркасна технологія Стіни: цегла; утеплені мінватою Перекриття: залізобетон Фасад: алюмінієвий профіль Schuko, облицьований дизайнерським керамогранітом PorcelainGres Автономна котельня Система «Інтелектуальна будівля»: контроль 24/7 всіх систем життєзабезпечення будинку Власна охорона із 24/7 відеоспостереженням Багаторівнева система контролю доступу Консьєрж сервіс 3-рівневий підземний паркінг Поруч кафе, ресторани, аптека, дитячі садочки, школи, Sport Life, Ботанічний сад
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК бізнес-класу Edelweiss House, Печерськ
Без комісії для покупця!
📍 вул. Звіринецька, 72
Простора 2-кімнатна квартира площею 83 м² розташована на 20-му поверсі 24-поверхового будинку.
Будинок введено в експлуатацію, право власності отримано.
📐 Планування:
• дві окремі кімнати
• кухня-вітальня
• два санвузли
• просторий хол
⚙️ Стан від забудовника:
• великі панорамні вікна
• розводка опалення та встановлені радіатори
• якісна стяжка підлоги
• лічильники на всі комунікації
• енергозберігаючі склопакети
🏙️ Про комплекс:
Edelweiss House — це житловий комплекс бізнес-класу закритого типу:
• охорона, відеоспостереження, система контролю доступу
• дитячий садок та навчальний заклад на території
• паркінг на 625 місць
• власні тераси, лаунж-зони та дитячі майданчики
🏞️ Локація:
• 5 хв пішки до Ботанічного саду ім. Гришка
• 10 хв до метро Видубичі
• поруч супермаркети: Фора, Сільпо, Варус, Метро
🅿️ Є можливість придбати паркомісце окремо.
👤 Один власник. Усі податки сплачує власник.
💰 Ціна: 170 000 у.о.
☎️ Без комісії для покупця!
Продаж 2 кімнатна квартира ЖК Hidden вул. Садово-Ботанічна 46.
Код об`єкта SF-3-088-381
Клубний будинок на 46 квартир. Будинок преміум-класу. ЖК розташований у розвинутому районі, де є все необхідне для затишного життя. Зручна транспортна розв’язка.
4 поверх/ 7 поверхового будинку
Загальна площа 63 м.кв, кухня 12 м.кв
Висота стелі 3 м.
Нова затишна 2-кімнатна квартира в елітному клубному будинку в центрі Києва.
Вид на ялинки, ботанічний сад, тиша та чудове повітря
Дві кімнати можуть служити спальнею та кабінетом, або дитячою.
Місткі шафи для зберігання.
Сучасна техніка, кондиціонери, стриманий мінімалістичний дизайн.
Підземний паркінг, цілодобова охорона.
Можливий розрахунок в гривні на рахунок.
Ціна 399 000 дол. Без комісії.
Клубний будинок Ренесанс, з посиленою системою охорони. Знаходиться поблизу Печерського ботанічного саду
2-х кімнатна Квартира 105 кв. м з дизайнерським ремонтом у стилі французької класики. Арочні вікна вздовж усієї вітальні, поєднаної зі столовою зоною. У спальні є прихована вбиральня . Система сигналізації. Укомплектовані Меблями та текстилем.
У ремонті застосовані натуральні матеріали, ексклюзивний мармур, натуральний паркет, німецька побутова техніка та сантехніка провідних виробників.
Паркомісце в паркінгу!
БЕЗ КОМІСІЇ! ГОТОВА ДО УГОДИ!
Автономне опалення + генератор – завжди тепло і світло.
Унікальна 2-кімнатна квартира в ЖК бізнес-класу «52 Перлина» (Pechersk Plaza), вул. Михайла Бойчука, 19А (Печерськ)!
74.7 м2 комфорту та статусу в одному з найкращих ЖК Києва!
Про квартиру:
Ідеальне планування: простора кухня-вітальня та спальня.функціональна гардеробна, сан.вузол.
Високі стелі – більше простору та світла!
Якісні матеріали: будинок із червоної цегли – тепло та тиша в квартирі.
Розташування на 11-му поверсі – чудові види та комфорт.
Про ЖК:
Закрита територія з цілодобовою охороною та відеоспостереженням.
Підземний паркінг – завжди є місце для авто.
Ландшафтний парк, дитячий майданчик, фонтан – все для відпочинку.
Система пожежної безпеки – максимальна безпека.
ТОП-локація! Печерськ – серце столиці! Поруч школи, дитсадки, магазини, ресторани, метро та бізнес-центри.
Дзвоніть зараз! Квартира чекає на вас!
ЖК «Едельвейс Хауз» введений в експлуатацію та вже отримав поштову адресу!
Перегляди по домовленності!
ЖК бізнес класу , Печерський район, вул. Звіринецька 70а, ЖК «Edelweiss House» («Едельвейс»). Секція 2.
2-к, 18/24 поверх, площа: 83/38/27м, видова квартира, після будівельників, 2 окремі кімнати + кухня-вітальня, Н=3 метра.
Житлова нерухомість в ЖК «Edelweiss House» починається з рівня другого поверху, а нижній 1 поверх – нежитловий і використовується під комерційні об’єкти, а також паркінг: 6-рівневий.
Ціна: 155000 USD Терміново! ТОРГ!
Продаж двокімнатної квартири в ЖК “Edelweiss House”, Печерськ, Звіринець
💎 Без перебільшення — елітний будинок бізнес-класу на вул. Звіринецька, 70А.
Квартира розташована на 21 поверсі, 25 поверхневого будинку із чудовим панорамним краєвидом на місто.
• Загальна площа: 85 м²
• Кухня-вітальня: 27 м²
• Дві окремі спальні
• Два санвузли — ванна та душова кабіна
• Простора гардеробна
🔹 Виконано новий дизайнерський ремонт ( керамограніт крупний формат, паркет, стеля з тіньовим профілем з підсвіткою. 4 види освітлення
🔹 Квартира повністю облаштована меблями та технікою
🔹 Будинок — еліт-клас, із цілодобовою охороною, консьєржем, паркінгом та сучасною інфраструктурою
✨ Ідеальний варіант для життя або інвестиції в серці Печерська!
Вартість 280000$ Без комісії для покупця.
Дзвоніть зараз щоб домовитись на перегляд!!!
Двокімнатна квартира в новобудові біля ботанічного саду!
Продається 2-кімнатна квартира площею у новобудові на 6 поверсі 10-поверхового будинку за адресою: вулиця Болсуновська, 8. Оселя під ремонт — чудова можливість реалізувати власний дизайн у сучасному будинку в центрі Києва.
Квартира без меблів і техніки, з вільним плануванням для створення інтер’єру під себе. Будинок новий, зі зручним доступом до всіх міських переваг.
Локація — одна з найпривабливіших у столиці: поруч метро, автобуси, тролейбуси, маршрутки.
У пішій доступності — супермаркет, торговий центр, дитяча та доросла лікарні, аптеки, кінотеатр, школа, ботанічний сад, парк Слави та річка Дніпро. Це місце, де поєднується міський ритм і природна гармонія.
Ідеальний варіант для тих, хто шукає житло в центрі з потенціалом для створення власного простору.
Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.
Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертифікат на зруйноване житло
З нами безпечно, якісно, вигідно!
Пропонується до продажу 2кімнатна квартира на Печерську за адресою:Вул. Підвисоцького 16.Поверх 8/9 .Затишне місце серед зелених Печерських пагорбів.Загальна площа 52/29.5/8.Квартира обладнана великим балконом вздовж кухні і кімнати.С/в окремий.На підлозі паркет.Велика коморка в кімнаті зручно переобладнюється на гардеробну.Залишаються меблі та техніка.Охайний підїзд.Зелений двір з дитячим майданчиком.До м.Звірінецька 10хв пішки.Ціна 69900дол.
Продам 2-к квартиру з ексклюзивним дизайнерським ремонтом в мінімалістичному стилі. Сучасний ЖК «Новопечерська Вежа» від надійного забудовника «Київміськбуд». Панорамні вікна з видом на місто. Неймовірний захід сонця зачарує будь-кого! Квартира має 56.2м2 гармонійно розпланованого простору. Велика кухня-вітальня, простора спальня, зручна гардиробна, та великий санвузол. Вбудовані меблі на замовлення, техніка провідних виробників «Samsung», « Bosch», «Franke». Інтегровані новітні технології освітлення, тепла підлога, своя котельна та бойлер.
Будинок збудовано по технології енергозбереження з вентильованим фасадом, встановлені 5-ти камерні металопластикові вікна. На парківці є місця для зарядки електромобілів, спортзал, закритий дитячий майданчик. Підземний паркинг. Кавярні, магазини, своя мікро-інфраструктура. ЖК "Новопечерська Вежа " розташований в Печерському районі столиці по сусідству з Видубицьким монастирем, Ботанічним садом і легендарною Лисою горою. Зручне розташування, до метро 8 хвилин пішки. Гарна пропозиція для життя та здачі в оренду. Квартира з документами менше 3х років. "Є-оселя" можлива. Без комісії. Чекаємо на перегляд!
Продам 2-кімнатну велику квартиру в сталінці, р-н Печерськ, Бойчука Михайла (Кіквідзе)вул , 7/11, будинок цегляний 1960 року.
Простора та світла квартира в центрі Києва. Сталінка – висота стель 3,10м, товсті стіни, які забезпечують чудову шумо- та тепло-ізоляцію.
✔ Площа: 69.5 м².
✔ Поверх -3/3, над квартирою є горище, яке можливо оформити у власність та облаштувати під житло або додатковий простір.Парадне в гарному стані.
✔ Розташування: Печерський район – престижний район , поряд метро 10 хвилин Звіринецька, магазини, школи, ботанічний сад.
✔ Планування: зручне та функціональне, великі окремі кімнати, простора кухня з новими меблями та технікою (холодильник, духова шафа, посудомийка, мікрохвильовка).
✔ Квартира мебльована гарними дубовими меблями , які додають стиль інтер"єру.В кожній кімнаті - кондиціонер з клімат контролем.
Роздільний санвузол в кахелі .Ванна .Бойлер.
✔ Вхідні двері - нові .
✔ Додатково: 2 балкони , один великий зі шкафами засклений , парковка біля будинку , поруч зупинка транспорту
✔ Деякі ділянки стін потребують ремонту.
Ідеальний варіант для комфортного життя або інвестиції!
Ціна 125000 дол.
Телефонуйте: 0672201961 Наталія
Київ, Звіринецька, 70а, Edelweiss Hous
• 2к, 10-й поверх, площа: 85,2\37,3\26,6, стан: після будівельників з оздобленням; Продаж двокімнатної затишної квартири в сучасному комплексі Edelweiss House. З квартири відкривається краєвид на ботанічний сад. Будинок повністю введений в експлуатацію та квартира готова для початку ремонтних робіт.Додатково надамо знижки на дизайн проект, ремонті роботи та меблі провідних італійських/європейських фабрик.
Спецпроект 2021-2025 рр; стіни: моноліт; перекриття: залізобетон; поверховість: 23; новий ультрасучасний комплекс "Edelweiss House", 2 секції, який побудований на Печерських схилах поруч з Ботанічним садом, обладнаний сучасними інженерними технологіями: енергоефективний фасад, система центральної вентиляції, звукоізоляція, датчики руху, система антизатоплення, швидкісні ліфти, чудові краєвиди на місто, своя інфраструктура, зручна бізнес-зона, багаторівневий паркінг
Продаж квартири в ЖК “Новопечерська Вежа” | бізнес-клас, Печерськ
вул. Михайла Бойчука (Кіквідзе), Печерський район
Пропонується до продажу сучасна квартира бізнес-класу у преміальному комплексі «Новопечерська Вежа».
Будинок зданий і введений в експлуатацію, з охороною, картковим доступом і власним паркінгом.
Характеристики квартири:
Поверх: 3-й (комфортний)
Планування: двостороннє — вікна виходять на вул. Бойчука та на тиху Звіринецьку
Ремонт: якісний, виконаний у 2022 році
Планування та простір
Простора кухня-студія — 25 м²
Спальня
Кабінет / гостьова кімната
Великий санвузол (ванна + душова зона)
Оснащення та матеріали:
Вбудовані меблі виготовлені за індивідуальним проєктом
Побутова техніка: Bosch, Whirlpool, Electrolux
Сантехніка: Villeroy & Boch
Підігрів підлоги у ванній кімнаті
Використані коштовні оздоблювальні матеріали
Комплекс і територія
Закрита територія під охороною
Картковий доступ у ЖК і на поверхи
Підземний паркінг
Будинок з генератором та сучасною інженерією
Переваги локації: престижний район Печерська, поруч — Ботанічний сад, посольства, приватні школи, ресторани, Sport Life Premium.
4883