Продаж квартир біля Лук'янівська

Упс, нічого немаєОновіть пошук або подивіться що є поруч
Оголошення в радіусі 500 м
683 оголошення по 340 квартирахціна знижена
без комісії
4.4 млн грн
59 497 грн/м²
Деревлянська вулиця, 2/6
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 3-кімнатна квартира, 74 м², Деревлянская 2/6, високий 2-й поверх у цегляному будинку 1980-х років. До метро Лук’янівська — лише 10 хвилин пішки, поруч зручна інфраструктура, хороші сусіди. Балкон-лоджія, Вікна на дві сторони будинку.
3 кімнати
з ремонтом
74 / 42 / 8 м²
цегляна
поверх 2 з 12
1988 Рік будівництва
ціна знижена
без комісії
15.4 млн грн
90 941 грн/м²
Дмитрівська вулиця, 75
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу розкішна видова п’ятикімнатна квартира з трьома спальнями, величезною вітальнею, у якій встановлені шикарні відео- та аудіосистеми, власною спортивною зоною та великою кількістю гардеробних, двома санвузлами з душовою та ванною, а також численними місцями для зберігання особистих речей у ЖК «Златоустівський» за адресою: вулиця Дмитріївська, 75.
Видова квартира з панорамою на Київ. Ремонт завершено у 2016 році, власники проживали в цій квартирі лише кілька місяців, в оренду квартира не пропонувалася.
У квартирі використана вся техніка відомих світових брендів.
На кухні вся техніка бренду «Bosch». У всіх зонах, де є плитка, встановлено програмовану систему підігріву підлоги (4 зони).
Квартира розподілена на зручні зони:
Вітальня (28,7 м²) — зона відпочинку та релаксу;
Майстер-спальня — з гардеробом, тренажерною зоною, окремим санвузлом із душовою та ванною;
Дві окремі спальні — наразі використовуються як дитячі кімнати;
Пральна кімната зі пральною та сушильною машинами;
Гостьовий санвузол із душовою та ванною.
Також до цієї шикарної квартири пропонується до продажу місце в підземному паркінгу вартістю 25 000 $, площею 12,8 м².
Трохи про житловий комплекс «Златоустівський»
Житловий комплекс бізнес-класу «Златоустівський» складається з п’яти будинків змінної поверховості. У 12–21-поверхових секціях новобудов запроєктовані багатокімнатні квартири площею до 170 квадратних метрів. Два перші поверхи будинку займають комерційні приміщення та офіси, на третьому розташований техповерх. До послуг мешканців комплексу — п’ять ліфтів різної вантажопідйомності та дворівневий підземний паркінг.
Розташування:
ЖК «Златоустівський» збудований у Шевченківському районі Києва. Адреси будинків: вул. Чорновола, 27, 29А; вул. Полтавська, 10; вул. Дмитріївська, 75; вул. Златоустівська, 55. До найближчої станції метро «Лук’янівська» пішки 14 хвилин. До станції метро «Контрактова площа» — 10 хвилин будь-яким транспортом. У межах 2 кілометрів знаходиться станція метро «Політехнічний інститут».
Інфраструктура:
На внутрішній території ЖК «Златоустівський» облаштовані зони відпочинку та дитячий майданчик.
У пішій доступності зосереджені:
освітні заклади;
продовольчі та продуктові магазини;
медичні заклади;
супермаркети;
кафе;
ресторани;
кінотеатр «Київська Русь»;
Лук’янівський ринок;
ТЦ «Квадрат»;
Національний цирк України;
Київський зоопарк;
парк «Павлівський сад».
Матеріали та технології
ЖК «Златоустівський» побудований за монолітно-каркасною технологією із застосуванням керамічної цегли як основного матеріалу стін. Фасад утеплений мінеральною ватою. У комплексі передбачено автономне опалення.
У квартирах будинків встановлені металеві вхідні двері, металопластикові віконні конструкції, лічильники обліку витрат води та опалювальні прилади ТМ «Корадо».
Архітектура та зовнішній вигляд:
Сонячні тони фасаду, еркерні віконні конструкції надають сучасності ЖК «Златоустівський». Витриманий дизайн комплексу дозволяє йому гармонійно вписатися в архітектурний ансамбль прицентральної частини міста.
RR16511
5 кімнат
з ремонтом
169 / 103 / 18 м²
монолітно-каркасна
поверх 17 з 21
2014 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
ціна знижена
без комісії
9.5 млн грн
155 239 грн/м²
вулиця Миколи Пимоненка, 19
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується квартира у ЖК «Greenville Park» Бізнес-клас!
Шевченківський район — центр Києва!
вул. Пимоненка, 19
БЕЗ%
Новий, дизайнерський ремонт! У квартирі ще ніхто не проживав!
Можно добавити особистих акцентів та насолоджуватися)
Генератори на ліфти та освітлення загального користування.
Основні характеристики:
• Площа: 60,8 м²
• Поверх: 7 / 26 (ліфти)
• Кількість кімнат: 1 відокремлена спальня, простора вітальня з кухнею, кабінет, гардеробна, санвузол.
• Панорамні вікна у спальні створюють ефект “скляного кута”
• Система теплої підлоги с\в для максимального комфорту
• Квартира обладнана сучасною преміум технікою від світових брендів:
- вся кухня та пральна техніка — Bosch.
- холодильник для вина — Fabiano
- телевізор — Samsung
- бойлер — Ariston VELIS (65 л.)
ЖК бізнес-класу «Greenville Park» це:
Закрита територія з цілодобовою охороною та відеонаглядом
Двір без машин — комфорт та безпека для дітей
Підземний паркінг з укриттям
Ландшафтний дизайн території
Дитячі, спортивні майданчики
Власна інфраструктура: магазини, кафе, сервіси на перших поверхах
Лаунж-зона на даху з барбекю та зонами відпочинку
Просторе лобі з бізнес-зоною та лаунж-баром
- Престижний Шевченківський район — центр Києва
- Близькість до торгових центрів, супермаркетів, кафе та ресторанів
- У пішій доступності школи, дитячі садки та медичні заклади
- Зелені зони та парки поруч.
Телефонуйте за більш детальною інформацією)
2 кімнати
з ремонтом
61 / 23 / 26 м²
цегляна
поверх 7 з 26
2021 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
ціна знижена
7.9 млн грн
101 070 грн/м²
вул. Чорновола, вул. Златоустівська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира на вул. В. Чорновола 29А споруди 2013 р. в ЖК Златоустівський. Побудований за монолітно-каркасною технологією, матеріал стін керамічна цегла. Загальна площа 78 кв.м. Знаходиться на 6 поверсі 14 поверхового будинку, 2 ліфти. Двостороння, тепла, висота стелі 3м. Складається з окремої вітальні, кухні зі столовою зоною та виходом на балкон, спальною, в тихий двір, коморою та ванною кімнатою з душовою кабіною та ванною. У квартирі залишається меблі та побутова техніка. Генератори на ліфти. Консьєрж у парадному, доступ у двір та парадне за електронними картками, у закритому дворі дитячий майданчик та зелена зона відпочинку, підземний паркінг як бомбосховище. Біля будинку є вся необхідна інфраструктура: Very Well Cafe, кавярні, аптека, продуктові магазини, стоматологічна клініка та інше. Ст. м. Лукянівська о 15 хв. ходьби. Прямий продаж. Вартість $179000
2 кімнати
з ремонтом
78 / 38 / 18 м²
монолітно-каркасна
поверх 6 з 14
2013 Рік будівництва
ціна знижена
без комісії
9 млн грн
184 260 грн/м²
Ростиславська вулиця, 5-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу 1-к квартира в ЖК Forward, вул. Ростиславська 5А. Квартира розташована на 10-му поверсі 11-ти поверхового нового сучасного будинку з підземним паркінгом. Загальна площа квартири 48,5 кв.м. Виконаний новий сучасний дизайнерський ремонт. Продумано все до дрібниць, ергономіка високого класу. Велика кількість шаф і полиць. Неймовірна кількість місць для зберігання речей. Предмети дизайну: килими, картини, інтерєр від Kare, все освітлення Іспанія, Luxor. Плитка - Іспанія, алюмінієві плінтуси. Диван Torrello, шкіра з ортопедичним матрацом, диван розкладається . Ліжко з підсвічуванням, комод, тумбочки-дерево. Стіни, фарбування Encanto.
Сантехніка, Kludi, AXOR. Вікна із броньованою енергозберігаючою плівкою, склопакети з ізоляцією. Тепла підлога на кухні, гардеробі, санвузлі та на балконі, вікна обклеєні всі бронеплівкою. Можливість перемикання тепла як на електрику, так і центральне опалення. Домофон підключено до зовнішнього огляду. Інтернет оптоволокно, роутер і модем оснащені додатковим резервним джерелом для роботи 24×7.
При купівлі квартири кладовка передається в користування, розмір 1.3× 2,2 у паркінгу на мінус другому поверху: можливість зберігання шин, велосипедів, лиж та ін. Паркомісце поруч із коморою, 12,5 кв. м. здається у найм. Також розглядається до продажу разом із квартирою за додаткову вартість. Квартира створювалася для сімейного проживання, повністю укомплектована меблями, побутовою технікою: кавова машина, два телевізори, два кондиціонери, бойлер та оснащена всім необхідним до дрібниць.
Цінуєш комфорт та якість - приходь на перегляд.
Ціна квартири 210 000$. Торг. Квартира пропонується від власника, без оплати агентських послуг, без комісії!
За потреби надішлю відеоогляд квартири!
1 кімната
з ремонтом
49 / 14 / 16 м²
блочна
поверх 10 з 11
2024 Рік будівництва
генератор
без комісії
14.8 млн грн
168 142 грн/м²
вулиця Миколи Пимоненка, 19
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу сучасна видова дизайнерська квартира в ЖК бізнес класу Greenville Park
Адреса: ЖК Greenville Park м. Київ вул. Миколи Пимоненка, 19, Шевченківський район
Поверх: 14 із 24
Площа: 88 м²
Квартира виконана з дизайнерським ремонтом із використанням високоякісних матеріалів, сучасних технічних рішень та систем автоматизації. Ремонт робився не на продаж, житло створювалося для власного проживання, тому кожна деталь продумана з максимальною увагою до якості, комфорту та естетики, з вкладеною душею
Квартира укомплектована меблями та технікою від провідних світових виробників: фурнітура Blum, сантехніка Gessi, кухня Franke, техніка Bosch, матрац King Koil, диван Blanche. Для додаткового комфорту встановлено якісний ІНВЕРТОР.
Переваги будинку:
• ЖК бізнес-класу
• підземний паркінг (ліфт у паркінг)
• 5 ліфтів KONE + вантажний
• власна котельня
• генератор (вода, ліфти, опалення)
• хол, консьєрж, коворкінг
• охорона 24/7, відеоспостереження
• дитяча кімната та майданчик
• лапомийка для тваринок
• лаунж-зона на даху (в процесі)
• укриття
• ефективне ОСББ
Жодні фото чи відео не передають справжню атмосферу цієї квартири та вражаючий вид із вікон, це варто побачити наживо. Головна перевага цієї квартири - якість в кожній деталі. Запрошую на перегляд
Разом із квартирою продається місце в підземному паркінгу, розташоване поруч із ліфтом.
2 кімнати
з ремонтом
88 / 40 / 35 м²
цегляна
поверх 14 з 26
2021 Рік будівництва
нове оголошення
без комісії
20.3 млн грн
101 643 грн/м²
Глибочицька вулиця, 32-В
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж видового дворівневого пентхауса 199,3 м² у ЖК «Покровський Посад»
Пропонується до продажу просторий дворівневий пентхаус у житловому комплексі бізнес-класу «Покровський Посад» за адресою: вул. Глибочицька, 32-В, Шевченківський район.
Квартира розташована на 22–23 поверхах, має загальну площу 199,3 м² та функціональне планування для комфортного життя великої родини або створення статусного міського простору.
Планування:
— 3 кімнати;
— кухня-їдальня 23,7 м²;
— житлова площа 93,4 м²;
— 3 санвузли площею;
— гардеробні/допоміжні приміщення;
— два рівні з можливістю зонування приватної та гостьової частини.
ЖК «Покровський Посад» — це обжитий статусний комплекс бізнес-класу в центральній частині Києва, де вже сформована власна інфраструктура, приватна атмосфера та комфортне середовище для життя.
Територія комплексу охороняється, є підземний паркінг, магазини, кафе, зони для прогулянок та відпочинку.
Зручна локація: поруч метро «Лук’янівська», Поділ, Воздвиженка, центр міста, школи, дитячі садки, супермаркети та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя.
За деталями пишіть, телефонуйте — є відеоогляд, скину за запитом.
3 кімнати
з ремонтом
199.3 / 93.4 / 23.7 м²
монолітно-каркасна
поверх 22 з 23
2021 Рік будівництва
власник
можливий продаж по єОселя
6.6 млн грн
87 418 грн/м²
Глибочицька вулиця, 13-6
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Терміновий продаж від ВЛАСНИКА!
У будинку в наявності генератор.
ЖК «Львівський квартал» вул. Глибочицька, 13, Шевченківський район, правий берег м. Київа. Ремонт в квартирі виконаний з якісних матеріалів. Квартира має велику кухню-студію, дві непрохідні спальні, окрему гардеробну кімнату та суміжний санвузол.
Многофункціональна зручна кухня не займає простір кухні-студії. Кухня виконана на замовлення з стільницею із камню, з дорогим, якісним профілем та фурнітурою та має всю необхідну техніку: варильна поверхня, духова шафа, посудомийна машина, подвійна раковина, змішувач з довгим виливом, система фільтрації води.
Санвузол оформлений у світилих тонах та укомплектований дорогою та якісною сантехнікою, великим дзеркалом с підсвіткою, пральною машиною та бойлером.
Ремонт - 2022 р. Вікна у двір без шуму дороги та пилу.
Про ЖК:
ЖК має цілодобову охорону. На території є гостьовий та підземний паркінги, два дитячих майданчика, спортивний майданчик, продуктовий магазин, три кавʼярні, ресторан-суші, салон краси, стоматологію, barbershop та ін.
Що поруч?
Транспорт:
- Метро Лукʼянівська (зелена гілка)-750 м (7-9 хвилин);
- Зупинки вул. Глибочинська - 12 маршрутних таксі та тролейбусів у різних напрямках (300 м)
- Метро Контрактова площа (синя гілка)- 25 хвилин пішки;
- Зупинка вул. Соляна- Трамвай 14, маршрутні таксі 112,119 (100 м).
Для побуту:
- Магазин Коло -1 хвилина;
- Супермаркет Сільпо -4-5 хвилин 400 м (великий та без натовпу);
- Супермаркет Фора - 300 м;
- Відділення Нова пошта - 4 хвилини 350 м, додатково у будинку розташовано поштомат до 20кг;
- Більше 5 аптек - 350-500 м;
- Лікарня (900 м);
- Трненажернтй зал - 400 м;
- Школа N101 - 650 м;
- Державні та приватні дитячі садки -300-900 м;
- Автомийка - 500 м.
Для прогулянок поруч:
- Затишний сквер Гейдара Алієва - 30 м;
- Парк Петра Болбочана - 300 м;
- вул. Січових Стрільців, вул. Ярославів Вал з безліччю ресторанів, кафе, барів у напрямку Золотих воріт;
- вул. Верхній та Нижній Вал з прогулянками по історичному Поділу.
Додаткова інформація:
Єдиний власник. Документ права власності - договір купівлі -продажу. Право власності - більше 3 років.
3 кімнати
75.5 / 55.7 / - м²
блочна
поверх 9 з 22
2021 Рік будівництва
Популярні запити
2.3 млн грн
55 578 грн/м²
Студентська вулиця, 11
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2 к квартири у царському будинку, 2/5.,вул. Студенська, б.11
Ремонт під офісне приміщення, квартира в житловому фонді
Планування кімнат роздільне
Квартира простора, затишна , вікна виходять у тихий двір.
Під вікнами квартири є можливість паркувати авто
Чудово розвинена інфраструктура, метро Лук"янівська 10 хв пішки, багато магазинів, БЦ, кафе, школи, дитячи садочки, поліклініки
Ціна: 53000 дол.США
Комісія агенства 5%
Контактна особа, Марина
2 кімнати
з ремонтом
42 / 21 / 16 м²
цегляна
поверх 2 з 4
1911 Рік будівництва
нове оголошення
14 млн грн
138 680 грн/м²
Глибочицька вулиця, 32-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж дизайнерської квартири в ЖК “Покровський Посад”
Панорамна квартира з видом на Покровський монастир 🏙️
Новий дизайнерський ремонт — продуманий до деталей
▫️ Мінімалізм + функціональність + відчуття простору
▫️ Натуральне дерево в зоні відпочинку
▫️ Магнітні трекові світильники (гнучке освітлення під настрій)
▫️ Ванна кімната — іспанський керамограніт
▫️ Сучасний інтер’єр без зайвої “перегруженості”
Квартира створена для тих, хто цінує стиль, тишу та естетику життя в центрі міста
📩 Напишіть — домовимось про перегляд
2 кімнати
з ремонтом
101 / 49 / 14 м²
монолітно-каркасна
поверх 19 з 23
2013 Рік будівництва
ціна знижена
5.7 млн грн
84 776 грн/м²
вулиця Шолуденка, 30
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж сучасної 2-кімнатної квартири в центрі Києва
Пропонується світла, простора та дуже затишна 2-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі ЖК Старт (будинок №1) за адресою вулиця Шолуденка, 30 — у самому серці Київ.
Головною перевагою квартири є ідеальна локація: всього 6 хвилин пішки до станції метро Політехнічний інститут та зручна доступність до Лукянівська. Це дозволяє швидко дістатися в будь-яку частину міста.
Квартира розташована на 5-му поверсі та має загальну площу 67,2 м². Великі панорамні вікна наповнюють простір природним світлом та відкривають гарний краєвид на місто.
Виконані роботи та комплектація квартири
Квартира підготовлена для подальшого ремонту та реалізації вашого індивідуального дизайнерського проєкту:
підлога з піщаним покриттям лазерної стяжки
стіни з червоної цегли
встановлені металопластикові вікна
радіатори з терморегуляторами
встановлені лічильники на гарячу та холодну воду, опалення та електроенергію
підготовлені місця для встановлення кондиціонерів
надійні броньовані вхідні двері
Переваги житлового комплексу
ЖК Старт — це сучасний комплекс бізнес-класу з продуманою інфраструктурою та високим рівнем безпеки:
закритий внутрішній двір для відпочинку мешканців
цілодобова охорона та відеоспостереження
під’їзд із рецепцією та контролем доступу
підземний паркінг на 300 автомобілів
ліфт із паркінгу прямо на поверх
Будинок збудований за монолітно-каркасною технологією, що забезпечує високу надійність та довговічність:
стіни з керамічної червоної цегли з утепленням фасаду
великі панорамні вікна
централізоване опалення з індивідуальними лічильниками
сучасні ліфти
дитячі, спортивні майданчики та зони відпочинку
Інфраструктура та оточення
Поруч із будинком розташовано все необхідне для комфортного життя:
Стадіон Старт
школи, ліцеї та дитячі садки
супермаркети: Сільпо, Fora, АТБ, КОЛО, MiMarket
аптеки, кафе, магазини та сервіси щоденного користування
Зручна транспортна розв’язка, центральна локація та сучасний комплекс роблять цю квартиру відмінним варіантом як для власного проживання, так і для інвестиції.
Код Обєкта: RR16591
2 кімнати
без ремонту
67 / 31 / 20 м²
поверх 5 з 24
2022 Рік будівництва
нове оголошення
3.7 млн грн
73 546 грн/м²
Печенізька вулиця, 35/43
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується світла та простора двокімнатна квартира площею 50 м² у Шевченківському районі на вулиці Печенізькій. Помешкання розташоване на зручному 2-му поверсі теплого цегляного будинку, який має унікальну перевагу — відсутність відключень електроенергії та постійне гаряче водопостачання. В квартирі щойно завершено капітальний ремонт: повністю замінено всі комунікації та електропроводку, виконано нову заливку підлоги, встановлено якісні вікна, двері та сучасний ламінат. Зручне розташування у тихій частині району поруч із метро, наявність паркомісць та охайний стан під’їзду роблять цю оселю ідеальним варіантом для комфортного життя в центрі столиці.
2 кімнати
з ремонтом
50 / 28 / 8 м²
панельна
поверх 2 з 9
1976 Рік будівництва
без комісії
10.6 млн грн
142 819 грн/м²
вулиця Миколи Пимоненка, 19
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу стильна 2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі бізнес-класу Greenville Park за адресою вул. Пимоненка Миколи, 19, м. Київ.
Комплекс зведений за спецпроєктом 2021–2025 років: монолітно-каркасна технологія, цегляні стіни, залізобетонні перекриття.
Будинок має 26 поверхів, презентабельну вхідну групу, закриту територію з цілодобовою охороною та відеоспостереженням, передбачено підземний паркінг.
Квартира розташована на 3 поверсі.
Загальна площа — 74 м², житлова — 31 м², кухня — 24 м².
Виконано сучасний дизайнерський ремонт із використанням якісних матеріалів.
В інтер’єрі одразу відчувається стиль, гармонія та продуманість кожної деталі.
Квартира повністю укомплектована якісними меблями, сучасною побутовою технікою та предметами декору — готова до комфортного проживання без додаткових вкладень.
У передпокої встановлена містка шафа для одягу та взуття.
Комплекс розташований у тихому та зеленому масиві міста з чудовою інфраструктурою.
У пішій доступності станції метро Контрактова площа, що забезпечує зручне транспортне сполучення з будь-якою частиною Києва.
Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, якість та престижну локацію.
2 кімнати
з ремонтом
74 / 30 / 23 м²
цегляна
поверх 3 з 25
2021 Рік будівництва
нове оголошення
без комісії
5.7 млн грн
87 286 грн/м²
вулиця Юрія Іллєнка, 18
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується стильна та сучасна 2-3 кімнатна квартира з просторою кухнею-студією у топовій локації Києва.
Про квартиру:
Квартира з новим якісним ремонтом, у якій майже ніхто не проживав — ідеальний варіант “заїхати і жити”.
Повністю укомплектована всіма меблями та технікою
За потреби — можливе доукомплектування під ваші побажання
Планування:
простора кухня-студія з панорамними вікнами
окрема спальня з гардеробною
дитяча кімната / кабінет
багато природного світла у всіх кімнатах
Особливості:
великі панорамні вікна з неймовірним видом
кухня з диваном — ідеально для відпочинку
тепла підлога (зонально):
кухня
обідня зона
(вмикається окремо — економія на комунальних)
вся вбудована техніка
Це квартира, де продумано все до деталей — комфорт, стиль і функціональність.
Локація:
Шевченківський район — один із найзручніших для життя
У пішій доступності:
Лук’янівська
Дорогожичі
Поруч для відпочинку:
Бабин Яр
Зручна транспортна розв’язка, зупинки громадського транспорту
Поруч:
школи
дитячі садочки
супермаркети
вся необхідна інфраструктура
Умови:
Розглядаємо всі державні програми
Можливий безготівковий розрахунок
Телефонуйте — квартира дійсно варта уваги. Такі варіанти довго не затримуються.
2 кімнати
з ремонтом
65.1 / 45.3 / 6 м²
цегляна
поверх 7 з 8
1979 Рік будівництва
6.8 млн грн
91 866 грн/м²
вулиця Миколи Пимоненка, 19
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ЖК Greenville Park будинок №1, вул. Пимоненка, 19.Будинок, введений в єксплуатацію в 2021 році. Документам, більше 3х років.
Загальна площа - 74,3 м2. Висота стелі 3 метра. Квартира знаходиться на 10 поверсі. Великі панорамні вікна в пол. Вікна на захід на сквер Гейдара Алієва, дуже гарні видові характеристики.
Планування - 2 спальні, кухня-студія, 2 санвузли.
Право власності на руках більше 3 років.
Про комплекс:
Генратори на всі системи будинку, створено ОСББ. Якість будівництва на дуже високому рівні та повністю відповідає бізнес класу. Закрита територія, охорона, консьєрж, своя зона відпочинку, спортивні та ігрові майданчики, підземний паркінг, 5 пасажирських ліфтів + 1 вантажний ліфт преміум - класу, великий хол-ресепшн на першому поверсі з зонами відпочинку, дитячою кімнатою та переговорною кімнатою для бізнес зустрічей. Запланована зона відпочинку на даху (барбекю, лаунж). Будинок сданий та введений в єксплуатацію, присвоєно поштову адресу, вже частково заселений та активно робляться ремонти, можна заходити на ремонт. У будинку є відеоспостереження, консьєрж-сервіс та охорона, підземний паркінг, власна котельня. Відмінна інфраструктура в пішій доступності продовольчі магазини, кафе, ринок, аптеки, школи, відділення банків, кінотеатр. Відмінна транспортна розвязка.
#A27590
3 кімнати
без ремонту
74.3 / 43 / 15 м²
цегляна
поверх 10 з 26
2021 Рік будівництва
без комісії
9.9 млн грн
91 514 грн/м²
вулиця Коперника, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж світлої видової 3-кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом — вул. Коперника, 3, Шевченківський район, Київ, Центр. Без комісії для покупця.
Пропонується стильна та простора квартира на комфортному четвертому поверсі у сучасному будинку 2016 року побудови. Ідеальне поєднання комфорту, естетики та функціональності в самому серці Києва.
Характеристики:
Загальна площа — 108,3 м²
Поверх — 4/25
Планування:
- Кухня-вітальня з функціональним зонуванням
- Дві окремі спальні
- Просторий хол з великою кількістю вбудованих шаф
- Два санвузли
- Балкон.
Двостороннє планування: ранкове сонце — у спальнях, вечірнє — у вітальні.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою від якісних виробників.
Встановлено систему очищення води на всю квартиру, теплу підлогу та бойлер.
Паркінг:
У будинку є підземний паркінг, який також використовується як укриття.
Локація:
Поруч дитячий садок «Умка», парк ім. Гейдара Алієва, супермаркети, ринок.
Зручний доступ до центральних районів міста.
Квартира повністю готова до проживання та не потребує додаткових вкладень. Ідеально підходить для сім’ї або тих, хто цінує простір, комфорт і зручне розташування.
Звертайтесь, щоб домовитись про перегляд — такі варіанти швидко знаходять свого власника.
ID: 27149
Криптовалюта, USDT, Bitcoin
За запитом надішлемо більше фото та відео.
Запрошуємо вас на перегляд.
З повагою, команда АН «Маяк».
Офіс:
ЖК «Французький квартал 2», вул. Джона Маккейна
ЖК «Новопечерські Липки», вул. Драгомирова
Дубай, ОАЕ (Об’єднані Арабські Емірати)
3 кімнати
з ремонтом
108.3 / 62 / 16 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 24
2017 Рік будівництва
без комісії
24 млн грн
176 157 грн/м²
Дмитрівська вулиця, 82
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ЄКСКЛЮЗИВ!
Продаж квартири з LUX ремонтом в класичному стилі у самому центрі Києва!
Дмитрівська, 82
Без комісії!
Пропонується унікальна квартира для справжніх поціновувачів класичної розкоші та якості.
В квартирі практично ніхто не жив: не потребує ремонту!
Площа: 135 м²
Поверх: 5
Планування:
-2 спальні
-простора кухня-вітальня
-гостьова кімната
-окремий кабінет
-2 санвузли
Інтер’єр виконаний у вишуканому класичному стилі з використанням натуральних та преміальних матеріалів:
- підлога — масив американського горіху
- оздоблення — італійський мармур та онікс з підсвіткою у ванній кімнаті
- гіпсова ліпнина на стінах та стелі
- тканинні шпалери преміум-класу
Квартира повністю укомплектована:
- італійські меблі та люстри Faust
- техніка преміум брендів: Smeg та Bosch
- телевізор Samsung
- система кондиціонування Daikin
Санвузли — це окреме задоволення:
- джакузі
- душова кабіна
- дизайнерське оздоблення з натурального каменю
Додаткові переваги:
- окрема кладова, розташована навпроти квартири
- бойлер на 100 л
- броньовані італійські двері Dierre з додатковим контролем доступу (2 замки)
- поруч немає сусідів
- 3 ліфти в будинку
- підвальне приміщення/укриття
- паркінг (є паркомісце, наразі не введене в експлуатацію)
Ідеально підійде як для власного проживання, так і як інвестиція в преміальну нерухомість у центрі столиці.
📞 Звертайтесь для перегляду — такі об’єкти з’являються на ринку вкрай рідко.
4 кімнати
з ремонтом
136 / 50 / 13 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 25
2010 Рік будівництва
нове оголошення
без комісії
6.4 млн грн
147 135 грн/м²
Ростиславська вулиця, 5-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж без % стильної 1-кімнатної квартири в новобудові ЖК Forward (2024 р.), вул. Ростиславська 5-а. Твій ідеальний простір біля метро Лукянівська та престижного ЖК "Златоустівський".
Чому ця квартира варта Вашої уваги:
- Новий будинок: Сучасні інженерні комунікації, системи енергоощадження — датчики регулювання та передачі показників. Передбачена послуга консьєрж-сервісу для жителів. Цілодобова охорона та відеоспостереження за територією.
- Сучасний ремонт (2026 р.): В квартирі виконано стильний ремонт за найсучаснішими тенденціями. Використано якісні матеріали, встановлено сучасну сантехніку та побутову техніку. Вам не потрібно витрачати час та кошти на ремонт - нова оселя вже чекає!
- Чудова локація: Піша доступність до м. Лукянівська, 10 хвилин на авто до центру міста. Розвинена інфраструктура району: магазини, супермаркети, кафе, ресторани, парки. Також урізноманітнює інфраструктуру району торговий центр на території сусіднього ЖК «Старт».
Спортивно орієнтованих мешканців порадує розташування стадіону через дорогу від будинку. Стадіон, який КГА запланувало реконструювати, підійде для прогулянок, активних ігор та пробіжок. Для тренувань поруч з ЖК Forward спортивний зал «Форт Фітнес», клуб настільного тенісу, фітнес-клуби Біцепс, «Спорт Студіо», спортклуб та салон краси XL, спортивний клуб Street Sport.
Про квартиру:
Загальна площа - 43,4 кв.м., площа кухні - вітальні - 16,9 кв.м., житлова - 11,4 кв.м..
Зручний 8 поверх з 11.
В квартирі функціональне планування: кухня з усією необхідною технікою та затишна обідня зона. Кухня обладнана компактною барною стійкою та барними стільцями. Вбудована техніка забезпечує зручність та економить простір. Це ідеальне місце для сніданку чи перекусу. Вітальня-їдальня обладнана великим зручним диваном та телевізором. Доповнює простір круглий стіл з стильними стільцями - ідеальне місце для сімейних вечорів та прийому гостей.
Затишна спальня обладнана зручним ліжком з ортопедичним матрасом. Стильні настінні бра з теплим світлом створюють розслаблену атмосферу. Облаштовано невелике робоче місце з туалетним столиком та кріслом. З кімнати є вихід на балкон. Балкон засклений великими панорамними вікнами, які пропускають багато природнього світла. Тут можна облаштувати затишну зону відпочинку.
Ванна кімната обладнана пральною машинкою з сушаркою Whirpool, бойлером на 50 л, електричною сушаркою для рушників. Душова кабіна.
В квартирі є окрема гардеробна кімната. Вхідна зона виконана в мінімалістичному стилі. Модульна система меблів дозволяє розмістити взуття, верхній одяг та власні дрібнички.
ТОП-варіант для сучасних городян. Квартира створена для активних людей, яким важливо бути в центрі подій.Завдяки близкості до метро та бізнес-центрів, цей обєкт завжди буде затребуваним серед успішних орендарів або як стильна власна резиденція! Чекаю на перегляд
1 кімната
з ремонтом
43.4 / 11.4 / 16.9 м²
блочна
поверх 8 з 11
2024 Рік будівництва
ціна знижена
без комісії
4.4 млн грн
86 097 грн/м²
вул. Чорновола, вул. Златоустівська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж просторої однокімнатної квартири, що розташована у центральній частині Києва, Шевченківський район, ЖК Золотоустівський, вулиця Золотоустівська 50.
Продаж від власника! Без комісії!
ЖК бізнес класу із закритою територією, підземним паркінгом.
Загальна площа квартири 51 кв.м., житлова 21.6 кв.м. Розташована на 6 му поверсі.
Велика, світла, кімната площею 21.6 кв.м., з красивим еркерним вікном та французьким балконом. Сонячна сторона. Є кондиціонер.
Кухня 14.6 кв.м. правильної квадратної форми, яка дозволяє її зонувати на Ваш смак та потреби.
Є кухонні меблі та варильна електро плита.
У квартирі виконаний ремонт у класичному стилі, стан житловий, але при бажанні можна обновити.
Плюсом є наявність гардеробної кімнати, розмір якої 4.5 кв.м.
Якісні броньовані вхідні двері та деревʼяні міжкімнатні.
Підігрів підлоги у коридорі та санвузлі. Санвузол обладнаний ванною, бойлером, зроблені ніші для пральної та сушильної машини.
Лічильники на холодну воду та електроенергію.
Чистий підʼїзд, консʼєрж, відеонагляд підʼїзду та двору. На поверсі всього 4 квартири.
Чудова локація! У пішій доступності три станції метро, Політехнічний інститут, станція метро Університет, станція метро Лукʼянівка.
Розвинута інфраструктура, поруч з будинком є супермаркет Novus, продуктові магазини, зупинка громадського транспорту, гімназія, школи, дитячі садочки, кафе, ресторани.
Дана квартира підійде як для власного проживання так і для орендного бізнесу.
Квартира вільна та готова до нових власників.
Телефонуйте розповім всі деталі.
1 кімната
з ремонтом
51.1 / 21.6 / 12 м²
цегляна
поверх 6 з 12
2015 Рік будівництва
ціна знижена
без комісії
4.1 млн грн
87 154 грн/м²
вулиця Вільгельма Котарбінського, 8
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії для покупця! 0%
Пропонується в продажу 2-на квартира по вул.Вільгельма Котарбинського,8 ст.метро Лук"янівська!
В квартирі зроблений якісний ремонт.
Укомплектована меблями та побутовою технікою.
Санвузол сувмісний , під кахелем(Італія).
В квартирі газ (газова колонка), лічильник на газ, воду.
Будинок - добротна сталінка з червоної цегли.
Чистий під"їзд.
Доглянута прибудинкова територія.
Розвинена інфраструктура: дитячі садочки, школа, гімназії, лікарні, ТЦ, кафе, ресторани, Лук"янівський ринок.
Зручна транспортна розв"язка: ст.метро Лук"янівська - 5 хвилин ходьби, зупинка громадського транспорту поруч, що дозволяє добратися в різні райони міста Києва.
ID: 92842
2 кімнати
з ремонтом
47 / 29 / 7 м²
цегляна
поверх 4 з 5
1914 Рік будівництва
власник
нове оголошення
6.2 млн грн
60 554 грн/м²
Половецька вулиця, Будинок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
В подарунок вже повністю розроблений дизайнерський проект. Переуступка у звʼязку зі мною планів
3 кімнати
без ремонту
101.8 / 62.6 / 7.2 м²
блочна
поверх 15 з 21
2025 Рік будівництва
4.3 млн грн
62 536 грн/м²
Загорівська вулиця, 25
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається простора квартира у ЖК «Багговутівський» по вулиці Загорівська 25 з продуманим плануванням та великим потенціалом.
Квартира в процесі ремонту — вже виконані часткові роботи, що дозволяє новому власнику завершити все під себе без зайвих витрат на демонтаж.
Заплановане планування:
велика кухня-вітальня
окрема спальня
гардеробна кімната
2 санвузли
балкон, який можна обладнати під кабінет
багато місць для зберігання речей
Переваги:
чорновий стан — ідеальна база для реалізації власного дизайну
вже зведені перестінки з газоблоку
багато природного світла
гарний вид з вікна
Будинок та локація:
розвинута інфраструктура
сучасні комунікації
охорона та відеоспостереження 24/7
зручна транспортна розв’язка
Якщо зацікавила квартира- телефонуйте, домовимось про перегляд!
ID: 94792
2 кімнати
без ремонту
69 / 34 / 19 м²
цегляна
поверх 19 з 24
2021 Рік будівництва
ціна знижена
без комісії
13.2 млн грн
77 685 грн/м²
Дмитрівська вулиця, 69
Скопіювати посилання
Поскаржитися
⭐⭐⭐⭐⭐
Ви прихильник європейського стилю? Простору та затишку? Тоді ця пропозиція саме для Вас!
Ремонт з дорогих матеріалів та технікою.
Лічильники на воду, електроенергію та тепло.
2 санвузли, 2 балкони, кондиціонери в кожній із кімнат.
4 спальні + кухня-вітальня, вікна у двір.
Закрита територія, гостьовий та підземний паркінги , консьєрж, інтернет - оптоволокно, пожежна сигналізація.
Є все необхідне для комфортного життя: ліцеї, школи, дитячі садки, аптеки, банки, університети, ТЦ «Квадрат», «Смарт Плаза Політех», супермаркети, ринок Лук’янівський, кінотеатр, салони краси, медичні заклади.
Поруч історичний центр міста, 2 станції метро «Лук’янівська» (950 м, 14 хвилин), «Політехнічний інститут» (2 км).
Телефонуйте, з радістю організую Вам перегляд!
5 кімнат
з ремонтом
170 / 101 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 25
2014 Рік будівництва
ціна знижена
без комісії
4.8 млн грн
87 418 грн/м²
вулиця Січових Стрільців, 81
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу затишна 2-кімнатна квартира на другому поверсі дореволюційного будинку по вулиці Січових Стрільців, 81. Будівля має унікальний архітектурний стиль, який додає атмосферності та історичного шарму.
Основні характеристики:
Загальна площа: 54.4 м²
Висота стель: 3.98 метра
Кімнати: окремі, зручне планування
Стан: капітальний ремонт будинку проведено у 2000 році
Локація та інфраструктура: Квартира розташована в самому серці міста, поруч із ключовими культурними та діловими обєктами:
Пейзажна алея, сквери Магомаєва та Алієва чудові місця для прогулянок та відпочинку
Львівська площа, історичні памятки, такі як Золоті Ворота, Поділ, Майдан Незалежності всього 10 хвилин
До станції метро "Лукянівська" лише 5 хвилин пішки
Поруч ринок, супермаркети, магазини, школи, ліцеї все необхідне для комфортного життя чи ведення бізнесу
Потенційне використання: Ідеально підходить як для життя, так і для ведення бізнесу (офіс, шоурум тощо) завдяки розташуванню та зручному плануванню.
Ця квартира є унікальною пропозицією для тих, хто цінує комфортне міське життя в поєднанні з історичним духом столиці.
2 кімнати
без ремонту
54.4 / 27.7 / 8.7 м²
цегляна
поверх 2 з 4
1900 Рік будівництва