Продаж
Видова 3к квартира в ЖК бізнес класу Riviera Riverside
Основні характеристики:
Площа 155м2
Поверх 5
Дві спальні
Два санвузли
Дві гардеробні
Велика кухня + вітальня
Тераса з видом на Дніпро, Лавру, Батьківщину Мати.
В квартирі виконано дизайнерський якісний ремонт з використанням преміальних матеріалів та техніки провідних брендів.
Житловий комплекс бізнес класу, закрита територія, охорона, власний якт-клуб.
Є вся необхідна інфраструктура: магазини, ресторани, салони, медзаклади, школи та дитячі садочки, метро Лівобережна, Русанівська набережна.
Зі всіма питаннями та на перегляд - телефонуйте
Продаж 4-к квартири по вул. Раїси Окіпної 4. Дніпровський район. Лівобережна, Русанівка. Метро Лівобережна 3 хвилини.
Розвинена інфраструктура, поруч школи, дитячі садочки, медичні заклади. Багато ресторанів, кафе, банки та Русанівська набережна.
Загальна площа: 160 кв.м.
Розташований на 5 поверсі 9 поверхового будинку, 2007 року побудови. Висота стелі 2,7 м.
Планування: при вході просторий коридор, прямо вхід до кухні 18 кв.м., обєднаної з вітальнею 28 кв.м., та 3 роздільні кімнати (20, 20, 26 кв.м.)
Гардеробна 7 кв. 2 санвузли, один з душовою, інший з ванною. також зі спальні 26 кв.м., та вітальні вихід на 2 засклених лоджії по 7 кв.м.
В ремонті використані якісні матеріали. Є газ. Ідеально підходить для великої сімї, або під офіс. продається без меблів.
Поруч з будинком відкрита парковка
Вартість: 220000 у.о. Без комісії. Представник Олександр.
Продаж 4-к квартири по вул. Раїси Окіпної 8. Дніпровський район. Лівобережна, Русанівка. Метро Лівобережна 3 хвилини.
Розвинена інфраструктура, поруч школи (шола 128, ), дитячі садочки ( 582, 559 ), медичні заклади. Багато ресторанів, кафе, банки та Русанівська набережна.
Загальна площа: 167 кв.м.
Розташований на 3 поверсі 9 поверхового будинку, 2005 року побудови. Висота стелі 2,7 м.
Планування: при вході просторий коридор, прямо вхід до кухні-столової 27 кв.м., обєднаної з вітальнею 36,6 кв.м., та 3 роздільні кімнати (17,2, 21,1, 24,3 кв.м.)
2 санвузли, один з душовою, інший з ванною і душовою. також зі спальні 24,3 кв.м., та кухні вихід на 2 засклених лоджії по 10 кв.м.
В ремонті використані якісні матеріали. Є газ. Ідеально підходить для великої сімї, або під офіс. продається без меблів.
Вартість: 235000 у.о. Без комісії. Представник Олександр.
Пропонується 3-х кімнатна квартира з євроремонтом; комплекс преміум-класу "Riviera Riverside", двостороння, Н=3м, дизайнерський ремонт, кухня-їдальня, якісні меблі, вбудована кухня з технікою імпортних виробників, підлога - дерево, підігрів підлоги у кухні та санвузлах, бойлер, панорамний краєвид на Києво-Печерську Лавру та р.Дніпро, яхт-клуб, у вартість входить паркінг, поруч Русанівська набережна, кафе, бари, ресторани, фітнес-клуб та супермаркети, ст.М"Лівобережна" - 7хв пішки
Продаж 3к квартири з терасами 152 м² у ЖК Riviera Riverside, вул. Окіпної, 18.
Вихід на Набережну Дніпра. Доступний відеоогляд.
Шикарна видова квартира з дорогим ремонтом на 3-му поверсі, з вікнами на воду, Лавру та весь правий берег.
Авторський дизайн. Висота стель — 3,2 м. Якісний ремонт із повною шумоізоляцією. Італійські меблі.
Три кімнати: вітальня, спальня, кабінет, два санвузли, два балкони. Всі вікна в підлогу, з видом на Дніпро.
Особливості, які вражають:
Зручний невисокий поверх
Тераси для ранкової кави з видом на воду
Шикарна набережна просто за дверима
Локація, яка поєднує комфорт міста та гармонію природи річки
«Рив’єра Ріверсайд» — клубний будинок із яхт-клубом, охороною, підземним паркінгом та закритою територією. Вихід на Набережну Дніпра. Метро «Лівобережна» — 5 хвилин пішки.
Код обєкта: 9052
Запрошуємо до співпраці Покупців та Власників з АН Маяк, Наші офіси знаходяться в ЖК «Новопечерські Липки» (вул. Драгомирова, 20) та ЖК «Французький квартал 2» (вул. Дж. Маккейна, 3а), а також у Дубаї (Обєднані Арабські Емірати).
Продам вид на КиЇв, Дніпро, Русановький канал та 155 кв м на средньому поверсі біля метро Лівобережна.
Використовувались дорогі сучасні матеріали, камінь, дерево, натуральний паркет. К вартирі є 2 гардероба, 2 санвузла, обєднана кухня-втальня з прекрасними акваріумами по 500 л, 2 спальні, вишуканий кабінет, 2 санвузла, встроєна побутова техніка MIELE, дорогі меблі в кольорах Вєнге.
Метро, Дніпро, канал, парк, ТРЦ, базар, ліцеї, медичні та дитячі установи . Є практично все.
Все в квартирі зроблено на замовлення.
Будинок знаходиться в 5 хвилинах пішого ходу до ст м Лівобережна. З вікон відкривається панорама на Дніпро та Русанівський канал.
Широкі, просторі кімнати з гарним розташуванням меблів.
Співпрацюю з колегами
Продається простора 3-кімнатна квартира в монолітно-цегляному (спецпроєкті 2006 року)
🔹 Площа: 108 кв. м.
🔹 Планування:
Кухня-вітальня – 40 кв. м.
Дві окремі спальні – 19 кв. м. і 18 кв. м.
Два санвузли
✨ Переваги квартири:
Авторський ремонт у сучасному стилі, спокійна кольорова гамма
Вбудовані меблі та техніка від провідних брендів: посудомийна машина Siemens, духова шафа Samsung, індукційна варильна поверхня, витяжка, пральна машина
Тепла підлога в санвузлах і на кухні, кондиціонери в кожній кімнаті, система очищення води «зворотний осмос»
Лічильники на воду та опалення, низькі комунальні платежі
🌿 Інфраструктура:
Охайна доглянута територія, дитячий майданчик
Підземний паркінг та охоронювані наземні парковки
Поруч дитячий садок і гімназія, басейн, спортклуб, торговий і медичний центри, магазини, ресторани, банки
Русанівський сквер та набережна каналу Дніпра – ідеальне місце для прогулянок
🚇 Зручне розташування:
Пішки 5 хвилин до метро
Два мости на правий берег, швидкий доступ до центру міста
📞 Запрошую на перегляд у зручний для вас час!
ТІЛЬКИ viber telegram watsApp
Неймовірна 4х кімнатна квартира в кращому комплексі дуже вдале розташування вид на РОДІНУ МАТИ та Дніпро
Краще планування - майстер спальня зі своєю гардеробною та су
вихід на террасу
просторна кухня вітальня ( обладнанна всією технікою та меблями ) вихід на террасу
Пральня кімната 2 великих бойлери , гостьвий су
2 спальні (дитячі) су
Опалення файнкойли
Один власник документам більше 3х років
БЕЗ% ТІЛЬКИ для КООЛЕГ І АГЕНСТВ
4 розд., Раїси Окіпної 4-А , 9/9 кер/бет , 235/100/57 ; будинок (спецпроект) збудовано в 2005 р. в монолітно-каркасній технології, утеплено мінеральною ватою,має хорошу шумоізоляцію та теплозбереження. 3 рівнева , 1 поверх -160 кв.м., 2 поверх – 25 кв.м., 3 поверх – 42 кв.м, плюс терасса 40 кв., відмінний стан , вітальня – 57 кв.м, діючий камін , укомплектована всіма меблями та технікою (кондиционер, посудомийна машина, вітяжка, холодильник) , санвузол/суміжний , джакузи, душ/кабина, биде, лоджія засклена, затишний, доглянутий внутрішній двір зі шлагбаумом, консьерж, зручна локація, транспортна розв`язка, близкість всієї необхідної інфраструктури сучасного міста, чудове місцерозташування будинку поруч з набережною Дніпра, піший доступ до метро Лівобережна 4 хв. роблять цю нерухомість ще більш привабливою та престижною. Без комісії , 329000 у.о.; (067)2729986, (050)4621046, Сюзанна, АН «САФАРІ»
Раїси Окіпної , 10б
Квартира площею 146 кв.м розташована в новому будинку на 10 /22 поверсі . В квартирі, 3 окремі кімнати, кухня , вітальня , 2 с/у, балкон. Виконаний якісний ремонт . Кондиціонування кожної кімнати, підігрів полу . Метро 10 хвилин пішки. Розвинута інфраструктура .
315000,00 доларів США
Продаж 3к квартири, RIVIERA RIVERSIDE, Окіпної Раїси, Лівобережна.
Вашій увазі пропонується ексклюзивна квартира загальною площею 100 м2 з неймовірним краєвидом на Київські пагорби, чарівний Дніпро і при цьому на комфортному 2 поверсі. Комплекс розташований на березі Дніпра, біля яхт клубу. В комплексі на 1 поверсі розташовані лаунж зони. Для тих, хто любить активний відпочинок, пропонується ексклюзивний тренажерний зал, катання на водних лижах, а також можливість заняття парусним спортом. Що стосується власників яхт, то вони можуть пришвартовуватись у спеціально створеній для цього приватній гавані.
Квартира двохстороння, та має балкон у бік Лівобережної та терасу з видом на Дніпро. Виконаний дизайнерський ремонт з грамотним зонуванням – кухня - студія, спальня, кабінет, просторий санвузол, гардеробна кімната. Для оформлення квартири використовувалися найкращі матеріали виробництва Італії, Іспанії. На підлозі натуральна паркетна дошка, сантехніка, освітлення, меблі – виробництво Італія, кухонна техніка Bosch, у кожній кімнаті є акустична система Bose.
Також у квартирі є система керування «Розумний будинок», який дозволяє вам контролювати різні аспекти вашого життя, такі як освітлення, опалення, кондиціонування повітря та безпека, одночасне відтворення відео та звуку в найвищій якості в різних частинах апартаментів, з будь-якого місця за допомогою планшета.
Якість в усьому, приходьте та переконайтеся!
Пропонується на продаж простора квартира в цегляному будинку поруч з метро Лівобережна та Русанівським каналом.
Совміновський будинок, висота стелі 2,55 м., утеплений фасад, функціональне планування, кімнати та санвузол окремі, нові електропроводка та сантехнічні комунікації.
Вбудована кухня, газова плита, витяжка, мікрохвильова піч, шафа купе, кондиціонер, бойлер 80 л., м.п. вікна, покриття підлоги- паркет, плитка.
Квартира оснащена лічильниками води, газу та електроенергії.
Дві засклені лоджії об’єднані з кімнатою та кухнею.
Чистий доглянутий підїзд, тихий зелений двір, поруч Русанівський канал з зоною відпочинку
Поруч розташовані супермаркети «Новуса», «Сільпо», ТЦ «Комод».
Зручна транспортна розвязка, метро Лівобережна, 8 хвилин пішки.
Квартира в гарному жилому стані з роздільним плануванням. Дві кімнати роздільні. Санвузол роздільний.
Квартира оснащена необхідними меблями та побутовою технікою. На кухні є меблі.
Квартира вільна, готова до заселення. Документи до продажу готові.
Квартира розташована в 9-поверховому панельному будинку житлового фонду 80-90-х років. Є консєрж, ліфт, балкон, лоджія та паркувальне місце.
Квартира знаходиться в 5 хвилинах пішки від метро Лівобережна.
Є швидкісний інтернет.
Квартира має суміжне планування з прохідною кімнатою та двома окремими кімнатами. Санвузол роздільний. Стан квартири житловий, не зіпсований чужим ремонтом. Тут можна втілити свої дизайнерські рішення.
Квартира не мебльована.
Квартира вільна. Документи в порядку. 1 власник. Продається вперше.
Будинок розташований у тихому дворі.
До метро Лівобережна 5 хвилин пішки.
Квартира має дубовий паркет, засклений балкон.
Квартира з роздільним плануванням у житловому стані. Можна заїжджати та жити або поступово оновлювати під себе.
Квартира має централізовану систему опалення, центральну каналізацію та центральний водопровід.
Квартира мебльована.
Будинок панельний з ліфтом. Є технічний поверх над квартирою.
Будинок розташований у зручній локації - всього 5 хвилин пішки до метро Лівобережна. Поблизу є магазини, ТРЦ, школи, садочки, парк, набережна Дніпра та зручна транспортна розвязка у всі напрямки міста.
Квартира з окремим санвузлом та балконом з кухні. Планування роздільне. Квартира в гарному стані з косметичним ремонтом.
У квартирі встановлені лічильники на газ, воду та опалення. Є централізоване опалення, електрика, газ та центральний водопровід. Висота стелі - 2,70 м.
У квартирі є вбудована кухня, газова плита та шафи-купе.
Квартира вільна і готова до продажу. Документи для продажу готові. Продаж без комісії.
Квартира розташована в сучасному будинку 2005 року побудови. Є закритий двір та консьєрж.
Квартира розташована в 5 хвилинах від метро Лівобережна та в 10 хвилинах пішки до берега Дніпра. Поблизу знаходиться прекрасна інфраструктура: банки, ринок, магазини, кафе, поліклініка, дитячі садки та школа.
Квартира у доброму житловому стані. Кімнати окремі. Вікна пластикові виходять у зелений затишний двір. Великий балкон засклений та зашитий.
Меблі залишаються.
Комісія агентства нерухомості становить 3%%. Покази у зручний для Вас час. Тип правовстановлюючого документа - договір довічного утримання 2016 року.
Будинок з/б панельний, чешка. Чистий підїзд. Порядні сусіди.
Поблизу розташовані АТБ, NOVUS, ліцей, дитячі садочки, багато розважальних закладів, Русанівський канал (дуже гарне місце для відпочинку). До метро Лівобережна 6 хвилин пішки.
Квартира тепла, світла, не кутова.
Квартира з євроремонтом. Планування - чешка. Є додаткове приміщення площею 14 кв.м. з можливістю використання окремого входу. Вікна виходять у двір. Санвузол суміжний, облицьований кахлем.
Квартира обладнана централізованою системою опалення.
У квартирі встановлено 2 кондиціонери та бойлер. Вікна засклені склопакетами. На вікнах встановлені решітки.
Квартира підходить для проживання та здачі в оренду.
Квартира розташована в зручному, тихому і спокійному районі з ідеальною інфраструктурою.
Поблизу є абсолютно все необхідне для життя: школи, дитячі садки, хороший продуктовий ринок, магазини Новус, Сільпо, АТБ, Флагман, ТРЦ «Комод», ТРЦ «Лівобережний», Дніпро з прекрасною набережною для відпочинку та прогулянок, Русанівський канал і набережна. До станції метро Лівобережна 3 хвилини пішки, до центру столиці - 12 хвилин на метро.
Квартира має роздільне планування з 5 окремими кабінетами, холом, кухнею, гардеробною, вбиральнею та коморою. Зроблено євроремонт.
Встановлено лічильники тепла, води та електроенергії. У кожному кабінеті є кондиціонер.
Квартира повністю облаштована для роботи офісу. У кабінетах підлога вкрита паркетом, у санвузлах та технічних приміщеннях - плиткою. Залишаються всі меблі та побутова техніка.
Сучасний монолітно-каркасний будинок утеплений мінеральною ватою, має чудову шумоізоляцію та теплозбереження. Затишний, доглянутий внутрішній двір зі шлагбаумом.
Квартира має ідеальне розташування - 4 хвилини пішки до метро «Лівобережна». Поруч розвинена інфраструктура, зручна транспортна розв’язка, бізнес-центри, кафе та магазини.
Квартира має сучасний дизайн, виконана з якісних матеріалів та продуманим плануванням. Встановлено відеодомофон, сигналізацію, міні-АТС, інтернет. Є якісні вхідні двері.
Дворівнева квартира. Перший рівень має дві окремі кімнати, велику кухню-вітальню та два санвузли. Другий рівень включає три кабінети та два санвузли з великим вільним простором.
Квартира мебльована. Є Wi-Fi, швидкісний інтернет, телевізор, кабельне та цифрове ТБ.
Продаж квартири.
Квартира має панорамний вид на МВЦ лівобережний та Дніпро.
Квартира має окрему спальню та величезну кімнату з кухнею. Новий дизайнерський ремонт справляє враження дуже затишного домашнього місця. Є велика гардеробна з вбудованою дошкою для прасування з праскою.
Квартира обладнана центральним опаленням та центральним кондиціонуванням через фанкойли. У ванній кімнаті є ванна і простора душова кабіна. Квартира підключена до кабельного, цифрового та супутникового телебачення, швидкісного інтернету та Wi-Fi.
Квартира повністю мебльована. У вітальні є дивана зона та крісла для читання. Також є велике господарське приміщення з пральною та сушильною машинами. У кухні є посудомийна машина та духовка. У квартирі встановлено дуже великий новий телевізор діагоналлю 70 дюймів.
ЖК Ривєра Ріверсайд - елітний комплекс з цілодобовою охороною та ресепшном на 1 поверсі. На подвірї завжди є місце для паркування. Є паркова зона для прогулянок вздовж Дніпра новою набережною. У дворі розташований яхт-клуб.
За 3 хв ходьби розташований ресторан у яхт-клубі з гарною кухнею. Прекрасне місце для прогулянок та занять спортом.
Квартира дуже тиха завдяки 3-камерним пакетам у вікнах, які повністю захищають від будь-якого шуму. З вікон відкривається красивий вид на Дніпро та Лавру.
Квартира має роздільне планування з авторським проектом. У квартирі є простора кухня-вітальня площею 68 кв.м., 4 кімнати площею 17, 17, 26 та 26 кв.м., гардеробна 8 кв.м., 2 санвузли з душовими (4,4 та 10,9 кв.м.) та окремий блок 51 кв.м. зі своїм санвузлом та душовою.
Квартира обладнана автономними системами кондиціювання та опалення. Система опалення індивідуальна електрична.
Квартира не мебльована.
Продаж без комісії.
Будинок житлового фонду 2011-2020-х років. У будинку є три ліфти з чіпами, на вході консьєрж. Наявне вільне паркування поряд із будинком.
Квартира розташована за 7 хвилин від метро Лівобережна.
Квартира має панорамний вид на Дніпро та місто. Встановлені панорамні броньовані вікна із системою автоматичного відкривання.
Простора квартира з роздільним плануванням. Є 3 окремі спальні, 2 санвузли, вбиральня та шафа-купе. Квартира двостороння. Є дубовий паркет, 2 утеплені засклені лоджії. Зроблено авторський проект.
Централізоване опалення, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, центральний водопровід.
Квартира повністю мебльована. Є вбудована кухня, кондиціонери, кабельне, цифрове та супутникове телебачення, швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi.
Квартира розташована в житловому фонді 2001-2010-х років. Спецпроект 2006-2010 рр. Стіни цегляні, перекриття залізобетонні. Комплекс складається з 3 будинків. Будинок розташований у дворі. Підїзди охайні, є 2 ліфти (пасажирський та вантажний), консьєрж, підземний паркінг та гостьовий паркінг. Закритий двір зі шлагбаумом, є дитячий майданчик.
Поблизу розташовані ТРЦ "Комод", Сушия, набережна Дніпра, казино, яхт-клуб.
До вартості входить паркінг. Квартира тепла.