метро "Лівобережна".
В продажу 3-х кімнатна квартира в Дніпровському районі по вул. Раїси Окіпної, 7-а.
Квартира розташована на затишному першому поверсі, девяти поверхового кооперативного будинку.
Квартира підходить як для проживання так і для ведення бізнесу, потребує ремонту.
Поруч з будинком присутня вся необхідна інфраструктура; торгово розважальні комплекси, магазини, шкільні та дитячі заклади, вдале транспортне сполучення.
До станції метро "Лівобережна" до 10 хвилин пішим ходом.
Торг можливий.
Квартира з євроремонтом. Планування роздільне: дві окремі кімнати та кухня площею 8 кв.м. з приєднаною лоджією. Санвузол суміжний. В кімнатах паркет з натурального дерева, міжкімнатні двері деревяні.
Квартира мебльована. Встановлена італійська кухня зі столешницею з каменю та деревяними фасадами. Є газова плита та витяжка Smeg, бойлер Electrolux, два кондиціонери Dekker.
Квартира продається. В квартирі проживали власники, робили ремонт для себе. Квартира не була в оренді.
9-поверховий панельний будинок 1969 року. Встановлено новий ліфт Отіс. Парадні охайні, прибудинкова територія доглянута. На території є новий дитячий майданчик та достатньо місця для паркування авто.
Розвинена інфраструктура. В 500 м розташовані магазини Пчілка та АТБ, ресторани, дитячий садок, метро Лівобережна та зупинки громадського транспорту. Обладнана набережна Дніпра.
У квартирі є балкон, лоджія та ванна. Є централізоване опалення, центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід. Асфальтована дорога.
Квартира має суміжне прохідне планування. Санвузол роздільний. Квартира потребує ремонту.
Квартира обладнана централізованим опаленням, центральною каналізацією, електрикою, газом та центральним водопроводом.
Квартира мебльована.
Торг можливий.
Тип будинку - житловий фонд 80-90-х років.
Квартира розташована поблизу станції метро "Лівобережна", до якої можна дійти пішки за 10 хвилин. Поблизу будинку є торгово-розважальні комплекси, магазини, шкільні та дитячі заклади. Транспортне сполучення добре розвинуте.
Квартира підходить як для проживання, так і для ведення бізнесу.