Простора євродвушка з великою гардеробною — готова до заселення!
ЖК «Зірка Вишгорода», вул. Шолуденка, 18а
Пропонується сучасна та затишна квартира у тихому, зеленому районі Вишгорода — ідеальний баланс комфорту та зручної інфраструктури.
Переваги квартири:
• Раціональне планування — окрема спальня, простора вітальня, функціональна гардеробна.
• 2-й поверх — легкий доступ без залежності від ліфта.
• Індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел) — комфортна температура та гаряча вода в будь-який час.
• Закритий комплекс у лісовій зоні — тиша, безпека, свіже повітря.
• Повністю мебльована та обладнана технікою — заїжджайте та живіть без додаткових витрат.
Чудово підходить як для власного проживання, так і для інвестиції з вигідною орендою.
Ціна: 62 500$ — Без комісії!
Дзвоніть зараз та домовляйтеся про перегляд!
Продається сучасна світла та простора 2 кімнатна квартира, в мальовничому районі міста Вишгород.
В квартирі зроблено якісний ремонт з якісних матеріалів. Всі меблі і побутова техніка залишаються новому власнику.
Простора та світла квартира із зручним плануванням: велика кімната кухня - вітальня, великий суміжний санвузол. лоджия, засклений балкон.
Зручний 4-й поверх.
Дві великі кладові (колясочна, велосіпедна) на поверсі біля квартири.
Будинок розташований у дуже гарному районі. Поруч — магазини, відділення «Нової пошти», зупинка громадського транспорту, пляж "ЧАЙКА" - 100 метрів. Центр містра в пішой доступності до 10 хвилин.
В будинку створено ОСББ, закрита територія, велика парковка, камери по периметру на входах у під їзди та зоні ліфту. Контроль доступу через консьєржа. Бомбосховище в будинку.
До станціі метро "Героїі Дніпра" іабо "Почайна" 15 хвилин на громадському транспорті.
Продається 2к квартира, вул. Кургузова, 11Г, м. Вишгород, ЖК Ярославичи-2.
Площа 76/36/12 м2. Поверх 17/25 поверхового будинку. ГЕНЕРАТОР
Продається сучасна 2х кімнатна квартира з якісним ремонтом, меблями та технікою.
Великий хол, дві окремі спальні кімнати, роздільний санвузол, засклений балкон, загальний закритий тамбур на 4 квартири. Встановлено інвертор на квартиру ( є світло та працють резетки по квартрі) та сигналізацію.
Гаряча вода – електричний бойлер. Опалення центральне, лічильники на воду, електрику, теплопостачання.
Будинок ззовні утеплений, з вентильованими фасадами, кукриття в самому ЖК.
Розвинена інфраструктура житлового комплексу, все в пішій доступності:
Школа, басейн, 3 футбольних поля, тенісний корт, стадіон, ліс, лікарня, багато продуктових магазинів.
Відмінна транспортна розвязка (до 7 хв пішки до Новуса, ФОРА,) біля будинку зупинка громадського транспорту.
До метро Оболонь та Почайна до 15 хв. їзди машиною.
Дзвоніть, відповімо на Ваші запитання!
Цегляний будинок 2008р , якісної побудови!
Власна котельня , відповідальні керівники групи ОСББ, хороші мешканці будинку які завжди дбають
про чистоту і мають поняття поваги один до одного! Відеонагляд в під’їзді та по всій придомовій
території, консьєрж, три ліфта
В будинку магазини промгрупи, дитячий приватний садочок, центри раннього розвитку для дошкільнят !
Поруч з будинком садочок держ. рівня, школа, математичний ліцей, затишна площадка з фонтанами,
супермаркети та безліч всіх благ цивілізації , зупинки транспорту міжміського сполучення,
достатньо місць для паркування авто, Доглянута придомова територія!
До квартири є власне паркомісце!
Загальна площа квартири 92 кВ.м
Зроблений якісний ремонт ремонт! Великий хол, два санвузла, балкон, до квартири на поверсі є кладова!
Світлі дві великі кімнати з меблями!
! Продаж квартири з меблями – вбудована кухня та побутова техніка - холодильник, пральна машина,
посудомийка, бойлер, кондиціонери!
вся сантехніка та електрика імпортних виробників, лічильник тепла на квартиру.
2 поверх /16 поверхового будинку
Вартість квартири 94 500 дол без комісії для покупця!
Продам 2-кімнатну квартиру у Вишгороді, вул. Кургузова 3-Б, 5-й поверх 9-ти поверхового, загальна площа - 51 кв.м., житлова - 31 кв.м., кухня - 8 кв.м., кімнати роздільні.
Квартира в гарному стані, деревяна столярка, ламінат, заскданий балкон на дві кімнати, обшитий деревом.
Повністю з меблями і технікою: вбудовані газова поверхня і електрична духовка, пральна машина, холодильник, бойлер. Квартира дуже тепла. Будинок знаходиться у дворі, тихе місце, доглянутий двір.
Розвинена інфраструктура, є все необхідне для комфортного життя: зупинки маршруток (до метро «Почайна» або «Героїв Дніпра» 20 хвилин), супермаркети, аптеки, дитячий майданчик, школа.
Будинок розташований поруч із парком і лісом, де зручно гуляти і займатися спортом.
Ціна - 49 000 у.о.
Продаж 2к. квартири, м.Вишгород, вул. Шолуденка, 7
Площа: 47 м² (житлова — 29 м², кухня — 7 м²)
Поверх: 1 із 9
Простора та світла квартира із зручним плануванням: дві окремі кімнати, роздільний санвузол, засклений великий балкон. Є кладова у квартирі та окремий погріб (розташований за 500 м від будинку).
Встановлено бойлер, а також лічильники на електроенергію та воду.
Будинок розташований у комфортному та спокійному районі з розвиненою інфраструктурою: сучасний сквер із дитячим та спортивним майданчиками, магазини, школи, дитячі садочки, аптеки, зупинки громадського транспорту та інші об’єкти першої необхідності. До Києва — лише 15–20 хвилин автобусом.
Телефонуйте — із радістю відповімо на всі ваші запитання та домовимось про перегляд!
Продаж 2к квартири, вул. Набережна, 6-Ж, ЖК «Набережний», м. Вишгород
Площа: 78 м² (житлова — 34 м², кухня — 15 м²)
Поверх: 13 із 16
Тип будинку: монолітно-каркасний
Ідеальне поєднання стилю, комфорту та функціональності!
Новий дизайнерський ремонт із використанням сучасних матеріалів, стильний інтер’єр, продумане планування до найменших деталей.
• Стеля: натяжна
• Підлога: вологостійкий ламінат Classen (Німеччина) з підкладкою із пресованої хвої
• Стіни: шпалери
• Системи: розводка Rehau (водопостачання та опалення)
Планування: дві окремі кімнати, простора кухня, два балкони з облаштуванням, два санвузли.
Квартира повністю укомплектована якісними меблями та сучасною технікою у відмінному стані.
Меблі та шпалери — із захисним антикіготь-покриттям.
Техніка та обладнання: холодильник, варильна поверхня, духова шафа, витяжка, посудомийна машина, пральна машина, сушильна машина, бойлер, два інверторні кондиціонери, фільтр для води.
• Встановлені лічильники на воду, електроенергію та тепло (з можливістю регулювання)
• Тепла підлога у санвузлах та на балконах
• У ванній кімнаті — додатковий самопромивний фільтр із редуктором тиску та системою «Антипотоп» (автоматичний італійський кран і необхідна автоматика)
• Пожежна сигналізація
• Проведено все для монтажу охоронної сигналізації Ajax (автоматика, батарея); головний блок встановлює компанія
• Спеціальна розетка для підключення інверторного генератора у разі вимкнення електропостачання
Будинок утеплений зовні та зсередини. Закрита територія, шлагбаум, працює ОСББ.
Інфраструктура: поруч зупинка громадського транспорту, магазини та супермаркети, аптеки, салони краси, ресторани, дитячий садок, школа, відділення «Нової пошти» та все необхідне для комфортного життя.
Телефонуйте — відповімо на всі запитання та домовимося про перегляд!
Є відеоогляд.
Пропонуємо вам чудову можливість придбати двокімнатну квартиру в самому серці Вишгорода, всього за 5 хвилин від центру!
Квартира розташована за адресою вул. Гриненка 1А, що забезпечує зручний виїзд до Києва – лише 10 хвилин на авто або 20 хвилин громадським транспортом без блокпостів.
Квартира розташована на 4 поверсі. Загальна площа становить 50.9 квадратних метра. Вона має роздільний санвузол, дві окремі житлові кімнати та балкон площею 1.9 квадратних метра, що охоплює обидві кімнати. Вікна виходять у тихий і затишний двір.
У 2021 році у квартирі було виконано якісний сучасний ремонт. Вона повністю готова до проживання. Проведено газ, централізоване опалення, встановлено бойлер. У квартирі також залишаються меблі та техніка, які є на фото.
Будинок розташований у зручному та спокійному районі, має власну невелику парковку та доглянутий двір.
У пішій доступності ви знайдете все необхідне: школу (50 м), ветклініку (50 м), сквер (100 м), кавярні (200 м), аптеку (200 м), зоомагазин (200 м), продуктовий магазин (200 м), а також супермаркети Novus та АТБ (400 м). Зупинка транспорту (Героїв Дніпра/Почайна) знаходиться всього в 400 м, а відділення Нової пошти – в 750 м.
Не втрачайте можливість стати власником цієї чудової квартири! Перегляд можливий за домовленістю. Зателефонуйте вже сьогодні!
Продається 2к квартира, вул. Набережна, 8Д, ЖК Сіті Парк м. Вишгород
Плоша 58/31/10 м2. Поверх 10/10 поверхового цегляного будинку
Квартира світла, після будівельників, секція збудована з керамічної цегли. Створено ОСББ, підключено усі комунікації, встановлено лічильники.
У дворі знаходиться продуктовий магазин, різноманітні кав’ярні та салон краси.
У пішому доступі вся необхідна інфраструктура: дитячий садок, школа, супермаркети, басейн, заклади харчування та багато іншого. 15 хвилин до станції метро «Оболонь» на маршрутному таксі. Поруч зупинка маршрутних таксі до Києва.
Конструкція будинку:
Фундамент – монолітна залізобетонна плита
Стіни підвалу – збірні блоки ФБС
Несучі зовнішні та внутрішні стіни – цегла керамічна повнотіла М125 на розчині М100
Міжквартирні перегородки – газобетонні блоки завтовшки 200 мм.
Міжкімнатні перегородки – газобетонні блоки завтовшки 100 мм.
Перекриття – збірні залізобетонні круглопустотні плити
Покрівля – плоска, утеплена пінополістиролом ПСБ-35, покриття з гідроізоляційного полотна на поліефірній основі.
Утеплення - пінополістирол ПСБ-25 з поясами з мінеральної вати
Стіни – декоративна фасадна штукатурка трьох відтінків
Огородження балконів – металевий профільований оцинкований лист із захисним покриттям з поліестеру.
Дзвоніть, відповімо на всі ваші запитання!
Продаж 2к квартири на вул. Кургузова, 1А, корп. 1
Площа 67/36/12 м². Поверх 11/20 поверхового будинку. ЖК «Ярославичі», м. Вишгород.
Світла, простора та видова затишна квартира біля лісу.
У квартирі виконано ремонт, лоджія засклена. Дві великі спальні, ванна кімната та санвузол — роздільні. Уся електрика та сантехніка — нові. Встановлено пожежну та охоронну сигналізацію.
Лічильники на електроенергію, воду, опалення.
Квартира стандартна, планування кімнат — роздільне. Гаряча вода — електричний бойлер. Опалення — центральне. Стан стін — ремонт не потрібен. Є тамбур (на дві квартири).
Загальний стан квартири — відмінний. Автопарковка біля будинку.
У ЖК є дитсадок, кінцева зупинка маршрутки, розважальні заклади, супермаркет (Екомаркет), паркова зона, спортивний майданчик, альтанка, бювет та інше.
Телефонуйте — з радістю відповімо на всі ваші запитання.
Є відеоогляд!
Вашій увазі пропонується видова двухкімнатна, 2-рівнева квартира в житловому комплексі «4 Карата», вул. Борисо-Глібська(Ватутіна), 110, Київська область, м. Вишгород. Будинок зданий у 2016 році.
Квартира загальною площею 98.1 кв.м, розтащована на 10-му - 11-му поверсі 11-поверхового монолітно-каркасного будинку. Повністю готова для втілення Ваших ідей. В квартирі встановлений двухконтурний котел, індивідуальне опалення. Розведена електрика, на першому і другому поверсі тепла підлога. Замінені вікна на панорамні з чудовим видом на Київське море. Вільне планування, два санвузли, та гардеробна на другому поверсі.
Територія ЖК закрита, є дитячі майданчики, футбольне поле, бесідки з мангальними зонами.
Поряд розташовані: магазин, зупинка транспорту. До станції метро "Героїв Дніпра" або "Почайна" - 15 хв. на авто або 25 хв на транспорті.
За більш детальною інформацією звертайтесь по телефону. Є відеоогляд.
Запрошуємо Вас на перегляди.
Продаж 2к квартири, пров. Квітковий, 2А, м. Вишгород (ЖК "Квітневий")
Площа: 66 м² (житлова — 35 м², кухня — 11 м²)
Поверх: 4 із 9
Тип будинку: монолітно-каркасний
Простора та світла квартира із зручним плануванням: дві окремі кімнати, велика кухня, роздільний санвузол, балкон та лоджія (засклена).
Квартира без ремонту (після забудовника). Стіни — цегляні, оштукатурені та зовнішнім утепленням (10 см пінопласту). Стеля — бетон без оздоблення.Встановлені вікна з двокамерними склопакетами, виконана якісна стяжка підлоги у всіх приміщеннях, крім туалету та ванної.
Індивідуальне опалення — встановлено двоконтурний газовий котел.
Будинок утеплений, якісно збудований, із власним двориком та дитячим майданчиком.
Розвинена інфраструктура: поряд супермаркети, школи, дитячі садки, басейн, аптеки, кав’ярні, бювет, зупинка громадського транспорту. Зручний маршрут до станцій метро «Героїв Дніпра» та «Почайна» (10–15 хвилин їзди).
Телефонуйте — відповімо на всі запитання та домовимося про перегляд!
Є відеоогляд!
Продаж 2к квартири, вул. Ватутіна (Борисо-Глібська), 79, ЖК «Зірковий», м. Вишгород
Площа: 70 м² (житлова — 31 м², кухня — 12 м²)
Поверх: 5 із 10
Тип будинку: монолітно-каркасний
Ідеальне поєднання стилю, комфорту та функціональності!
Новий дизайнерський ремонт із використанням сучасних матеріалів. Стильний інтер’єр, продумане планування до найменших деталей.
Планування: дві окремі кімнати, простора кухня, роздільний санвузол, просторий балкон, поділений на дві функціональні зони — відпочинку та робочу.
Квартира повністю укомплектована якісними меблями та сучасною технікою у відмінному стані.
Техніка та обладнання: холодильник, газова варильна поверхня, духова шафа, витяжка, посудомийна машина, пральна машина, сушильна машина, двоконтурний газовий котел.
-Встановлені лічильники на воду, електроенергію та газ
-Тепла підлога на балконі
-Індивідуальне опалення
Будинок із чистою та доглянутою територією.
Інфраструктура: поруч зупинки громадського транспорту, магазини, дитячий майданчик, школи, дитячі садки та інші необхідні об’єкти для комфортного проживання.
Телефонуйте — відповімо на всі запитання та домовимося про перегляд!
Є відеоогляд.
Вишгород.Шолуденко 24 ,корпус 3.
Пропонується на продаж 2 кімнатна квартира у житловому комплексі «Французький бульвар»,розташована на 8 поверсі 10 поверхового будинку.
Загальна площа 64 кв.м,житлова 32 кв.м ,кухня 12.5кв.м.Квартира після будівельників.Має вільне планування,можна втілити свої побажання.Гариний краєвид із вікон.
Сусіди вже проживають.
В комплексі є продуктовий магазин,кафе,зоотовари.
Поруч транспортна зупинка.
Документи на руках
Вишгород, ЖК Борисо-Глібський, вул. Шкільна, 2 кімнатна квартира 68,2 кв.м. на 7 поверсі.
Стан - від забудовника.
Штукатурка стін, розведена сантехніка по стоякам, металопластикові вікна Rexau, лічильники: вода, електрика, опалення: централізоване міське,
ліфти: вантажний, пасажирський.
висота стелі 2,70
Закрита територія, відеоспостереження, підземний паркінг, озеленення та благоустрій двору, дитячі та спортивні майданчики.
Будинок в центрі Вишгорода, рядом є все!!!
15 хв від метро Героїв Дніпра
69000 уе.
код 53954
Площа 55,1/29,8/10,1
Поверх 6/11
Продається 2к квартира в ЖК Французський бульвар" м. Вишгород.
Квартира зручного планування - 2 кімнати 18,3м2 та 11,5 м2, кухня 10,1 м2. Двобічна.
В квартирі незакінченим ремонт, проведені всі підготовчі роботи для фінішного оздоблення. Матеріали для завершення ремонту в наявності. Все підведено. Сантехніка в встановлена та працює. Квартира на даний час готова для тимчасового проживання та завершення ремонту.
Brokingdom. Ми надаємо весь комплекс рієлторських послуг - консультуємо, допомагаємо підібрати, купити, продати, орендувати або здати в оренду квартиру, будинок або комерційну нерухомість.
Інфраструктура (до 500 метрів): Відділення банку, банкомат, Парк, зелена зона, Дитячий майданчик, Магазин, кіоск, Зупинка транспорту.Поруч ліс, оеро, парк, водосховище, річка
Інклюзивність: Двері ліфту шириною від 0,9 м., Голосові сповіщення у ліфті, Поручні на пандусі, Пандус довжиною понад 2,4 м., Поручні на сходах, Вхід в рівень з вулицею, Тактильні смуги на підлозі, Широкі двері в підїзді (від 0,9 м.), Дитячий майданчик у дворі.
Вишгород, Шевченка пр 6. Центр. Можна під є Оселю
Продам 2х кімн. квартиру, 7/9 цегляного будинку, 45/27/5, кімнати окремі, с/вузол суміжний.
Гарний ремонт, меблі, побутова техніка.
Поруч школа, дитсадок, парк, супермаркети, пошта, поліклініка, набережна Дніпра.
Ціна 45 тис.у.о, торг
Повний юридичний супровід.
Галина, АН Корсгал
Розглядаємо безготівковий розрахунок!
Продам дві кімнати у гуртожитку- фактично двокімнатна квартира у центрі Вишгорода по пр-ту Шевченка 6.
Квартира розташована на 6-му поверсі 9-ти поверхового цегляного будинку загальною площею 35,2 кв.м., кімнати роздільні по 15,8 та 8,4 кв.м., разом житлова площа 24,2 кв.м.,є своя кухня 8 кв.м. та сумісний санвузол 3 кв.м., гарний, доглянутий стан, все що є в квартирі залишається.
Будинок розташований у центрі Вишгорода, поруч супермаркет АТБ, Червоний маркет, Розетка, різноманітні магазинчики, кавярні, кафе, аптеки, дитячі майданчики, зупинка маршруток, школа.
Ціна 39 500у.е., без комісії.
Квартира яка варта уваги!
Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира з дорогим якісним ремонтом у сучасному будинку ЖК «Фортхаус» по проспекту Шевченка буд. 6-Б у м. Вишгороді загальною площею 62,4 кв.м., розташованої на 5-му поверсі 8 поверхового будинку, квартира з індивідуальним опаленням, встановлений газовий котел.
У квартирі продумане планування, використані дорогі матеріали, встановлена сучасна техніка. Залишаються всі меблі та обладнання, що ви бачите на фото, тож квартира повністю готова для комфортного проживання.
Будинок новий та сучасний, центр міста, зручне транспортне сполучення, неподалік магазини, школа та дитячі садки.
Вартість квартири 104 500 у.е., без комісії для покупця
Квартира яка дійсно варта уваги!
Продам двокімнатну квартиру у центрі м. Вишгорода по пр-ту Шевченка 7-А, квартира розташована на 8-му поверсі 10-ти поверхового цегляного будинку, загальною площею 91,8 кв.м., житлова площа 44,3 кв.м., кімнати роздільні по 18,5 та 25,8 кв.м., кухня 13,2 кв.м. є місце під гардероб. Не кутова.
Квартира двостороння, вікна виходять у двір, тому тихо і затишно.
У квартирі зроблений дуже якісний капитальний ремонт, який робили для себе, закінчили у січні 2022 р., санвузол сумісний, досить просторий 10,7 кв.м., встановлені і душова кабіна з тропічним душем та ванна з гідромасажем, вбудована пральна машина "Boch" , бойлер на 120 літрів "Elektrolux", встановлена тепла підлога.
Квартира продається зі всіма меблями та побутовою технікою: вбудовані кухонні меблі, стільниця з натурального каменю, витяжка, газова плита, посудомийна машина все фірми "Smeg", два кондиціонери фірми "Daikin".
Квартира облаштована лічильниками на опалення, світло, газ та воду.
Будинок розташований у центрі м. Вишгорода, Поруч з будинком є різноманітні магазини, супермаркети АТБ, Фора, Новус, магазин "Sinsay", кавярні, кафе, аптеки, зупинки транспорта, у будинку створене ОСББ.
Цю квартиру треба бачити "вживу", тому запрошую на перегляд!
Ціна квартири 105 000 у.е., без комісії для покупця!
Без комісії!
Продам 2-кімнатну квартиру в Вишгороді, ЖК Французський бульвар, вул. Шолуденко 24!
Поверх 1/11, площа 58.75кв.м./29.53кв.м./11.33кв.м.
Розвинена Інфраструктура: наземний паркінг, сучасний благоустрій, озеленення подвір’я та безпечні дитячі майданчики з гумовим покриттям. Зупинки громадського транспорту, продуктові та будівельні магазини, Київське море, Вишгородська набережна
ЖК «Французький бульвар» складається з восьми 11-поверхових будинків. Будинок побудовано з червоної цегли з утепленням. Опалення-2-х контурний газовий котел, встановлені лічильники на електроенергію, воду та газ.
Будинок введений в експлуатацію!
Продаж двохкімнатної квартири без Коміссії!
Ніколи не вимикають світло
Продається простора квартира в передмісті Києва. Престижний район, доброзичливі сусіди, навколо престижні новобудови.
Будинок комфорт класу, територія комплексу закритого типу.
Зручна транспортна розвязка: громадський транспорт.
Будинок з червоної цегли, власна котельня.
У квартирі є теплолічильник, лічильник на воду і світло.
-Закрита територія
-наземний паркінг
-сучасний благоустрій
-дитячий і спортивний майданчики.
На території комплексу є магазини, кавярня. Недалеко супермаркети Фора, Новус.
Поруч парк Межигіря, Київське море, зупинка транспорту.
Всі документи на руках.
💎 Простора 2-кімнатна квартира в ЖК Ярославичі 1
Затишна, простора та світла квартира. В квартирі виконаний якісний ремонт. Усе продумано до дрібниць:
Велика кухня-студія — простір для родинних вечерь і зустрічей друзів
Дві спальні розташовані роздільно.
Роздільний санвузол
Теплі підлоги у їдальні, туалеті та ванній.
✨ Квартира наповнена багатьма якісними зручними меблями — усе залишається новим власникам: меблі, техніка, декор. Просто заходьте й живіть у затишку.
🌅 Панорамний вид на ліс, річку та місто — кожен ранок починається з гарного настрою. До лісу та зони відпочинку з мангалами — всього 100 метрів.
📍 Локація:
ЖК “Ярославичі-1” — сучасний і зручний комплекс у самому серці Вишгорода. Поруч усе, що потрібно для спокійного та безпечного життя: 🛒 магазини, ☕ кав’ярні, 🎒 школи, 🏥 лікарня, а також усі основні міські служби — буквально в радіусі 1 км на вулиці Кургузова.
🚌 До метро Героїв Дніпра / Почайна — 15 хвилин, зупинка маршруток біля будинку.
💡 Переваги квартири:
✅ Повністю мебльована (багато якісних меблів та техніки)
✅ Продумане сімейне планування
✅ Теплі підлоги, сучасний ремонт
✅ Панорамний вид на ліс, місто та річку
✅ 100 м до лісу та зони відпочинку
✅ Розвинена інфраструктура та зручна локація
📞 Телефонуйте сьогодні! Квартира, де є все — затишок, вид, комфорт і природа поруч 🌿