Продаж дворівневих та двоповерхових квартир Вишгород

21 оголошення по 12 квартирах
4.2 млн грн
45 285 грн/м²

Борисо-Глібська вулиця, 79

Продаж стильної дворівневої квартири з індивідуальним опаленням в ЖК «Зірковий»: ідеальний простір для великої родини! Пропонується до продажу сучасна дворівнева квартира у місті Вишгород за адресою: вулиця Борисо-Глібська, 79. Це ідеальний варіант для родини, яка понад усе цінує простір, комфорт та безпечне середовище. Планування оселі продумане до дрібниць: дві затишні дитячі кімнати (окремо для дівчинки та хлопчиків) та простора батьківська спальня. Серцем квартири є велика кухня-вітальня з чітким функціональним зонуванням, встановлено якісний газовий котел. Тут ви знайдете зону відпочинку зі зручним диваном, практичний кухонний куточок та затишну обідню зону для теплих сімейних вечорів. Два рівні квартири поєднують елегантні сходи з натурального дерева, що додають інтер’єру особливого стилю. Також передбачена містка комора для зберігання побутових речей. Санвузол просторий та зручний у щоденному користуванні, обладнаний сучасною душовою кабіною. Квартира повністю готова до швидкого заселення — продаж здійснюється з усіма меблями та необхідною технікою. Оселя укомплектована телевізором, пральною машиною, кондиціонером, холодильником, газовою плитою, духовою шафою, вбудованою мікрохвильовою піччю та бойлером для безперебійного постачання гарячої води. Встановлено лічильники на воду та електроенергію, працює домофон. ЖК «Зірковий» пропонує високий рівень безпеки та зручності: закрита територія, огороджена з усіх боків. В’їзд через шлагбаум. Власне паркомісце на прибудинковій території закріплене за кожною квартирою. Стоянка для авто безпосередньо у дворі. Локація квартири просто закохує в себе: будинок розташований у зеленій зоні поруч із лісопарком, що гарантує тишу та чисте повітря щодня. У той же час уся необхідна інфраструктура знаходиться у пішій доступності (5–10 хвилин): школа, дитячий садок, супермаркети АТБ, Фора, Novus, стадіон та кафе. У будинку встановлено поштомат Нової пошти. До станції метро «Героїв Дніпра» можна дістатися за 25 хвилин. Ця затишна квартира в будинку, що буквально купається в зелені — ідеальне місце для щасливого життя вашої родини. Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном. Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти! Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків. Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами: 1) Є-оселя 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280) 3) Сертифікат на зруйноване житло З нами безпечно, якісно, вигідно!
3 кімнати
з ремонтом
92.1 / 39 / 11.4 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 10
2018 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
3.7 млн грн
47 979 грн/м²

Набережна вулиця, 8д

Розглядаємо безготівковий розрахунок. Пропонується на продаж дворівнева квартира у ЖК "Сіті Парк" по вул. Набережній 8-д у м. Вишгороді. Квартира розташована на 9-10 поверхах 10-ти поверхового будинку, загальною площею 76,9 кв.м., стан після будівельників, зроблена розводка електрики, встановленні лічильники на опалення, електроенергію, воду. На першому поверсі розташовані кімната з кухнею площею 23,4 кв.м., санвузол, прихожа та балкон, на другому поверсі знаходяться 2 роздільні кімнати площею 11,2 кв.м. та 11,3 кв.м., хол, гардеробна, санвузол та балкон. Будинок побудовано з червоної цегли, утеплений по фасаду, дуже теплий та економний щодо комунальних платежів. В підїзді кодовий замок, ліфт, відеоспостереження на території. У пішій доступності супермаркети Novus, Фора, АТБ, різноманітні магазини, дитячі майданчики, аптеки, школа, дитячій садок, до зупинки транспорта 5 хвилини пішки. Є відеоогляд квартири! Ціна квартири 85000 у.е., без комісії для покупця.
3 кімнати
без ремонту
77 / 34.6 / 11.3 м²
поверх 9 з 10
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
4.9 млн грн
30 422 грн/м²

вулиця Шолуденка, 17-Ф

Продається дворівнева 5-к квартира в ЖК Зеніт Пропоную до продажу 5-к пентхаус у сучасному ЖК Зеніт по вул. Шолуденко 17-Ф, м.Вишгород Про квартиру: • Загальна площа 162 м? на 16-му поверсі • Автономна дахова котельня • Двокамерні склопакети, сучасні інженерні мережі, підключення до міських комунікацій. Про комплекс: • Газобетоні стіни з додатковим утепленням з мінеральної вати — комфорт у будь-яку пору року; • Комплексне озеленення, дитячі майданчики, місця для відпочинку; • Гостьові паркінги, освітлення території, зручне планування. Локація: • 20-25 хв до Києва /до метро/ по ідеальній відновленій дорозі без заторів; • Поруч Вишгородське водосховище, гірськолижний курорт «Вишгора»; • Поруч ЖК Зірковий, Велесгард, Французький бульвар, 4 Карата, Зірка Вишгорода МОЖНА ПОДІЛИТИ НА 2 ОКРЕМІ КВАРТИРИ Документи на руках.. Вид обєкта: Вторинний ринок; Тип будинку: Житловий фонд від 2021 р.; Клас житла: Економ; Планування: Роздільна; Cанвузол: 2 і більше; Опалення: Власна котельня;
5 кімнат
без ремонту
162 / 35 / 12 м²
поверх 16 з 17
2022 Рік будівництва
4.5 млн грн
43 894 грн/м²

проспект Шевченка, 2-Г

RR14217 Продається стильна дворівнева квартира у серці Вишгорода — ідеальний вибір для сімейного життя! Характеристики квартири: Житловий комплекс: Ольжин Град Загальна площа: 102 м² Поверхи: 10-11/11 Ця затишна квартира вирізняється сучасним дизайном та повністю укомплектована меблями і технікою. Високоякісний ремонт забезпечить вам комфортне проживання вже з першого дня. Планування квартири: • 1-й поверх: прихожа, санвузол з душовою, кухня, вітальня, мастер спальня • 2-й поверх (мансардний): передпокій, комора, простора дитяча, санвузол з великою ванною Основні переваги: - Ексклюзивний доступ до даху: можливість облаштування власної лаунж-зони для відпочинку та розваг. - Підземний паркінг забезпечує зручне зберігання вашого автомобіля. - Ідеальна інфраструктура: поряд супермаркети, аптеки, кафе, банки, дитячі майданчики, спортзали, дитячий садок та школа — все у радіусі 500 метрів. Прямо в будинку розташований приватний дитсадок. Додаткові можливості: Розглядається продаж із залученням державних програм, таких як єОселя та єВідновлення, що робить покупку ще привабливішою. Звяжіться з нами для додаткової інформації та організації перегляду! RR14217
3 кімнати
з ремонтом
102 / 20 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 11
2014 Рік будівництва
3.2 млн грн
32 768 грн/м²

Борисо-Глібська вулиця, 110 к2

Вашій увазі пропонується видова двухкімнатна, 2-рівнева квартира в житловому комплексі «4 Карата», вул. Борисо-Глібська(Ватутіна), 110, Київська область, м. Вишгород. Будинок зданий у 2016 році. Квартира загальною площею 98.1 кв.м, розтащована на 10-му - 11-му поверсі 11-поверхового монолітно-каркасного будинку. Повністю готова для втілення Ваших ідей. В квартирі встановлений двухконтурний котел, індивідуальне опалення. Розведена електрика, на першому і другому поверсі тепла підлога. Замінені вікна на панорамні з чудовим видом на Київське море. Вільне планування, два санвузли, та гардеробна на другому поверсі. Територія ЖК закрита, є дитячі майданчики, футбольне поле, бесідки з мангальними зонами. Поряд розташовані: магазин, зупинка транспорту. До станції метро "Героїв Дніпра" або "Почайна" - 15 хв. на авто або 25 хв на транспорті. За більш детальною інформацією звертайтесь по телефону. Є відеоогляд. Запрошуємо Вас на перегляди.
2 кімнати
з ремонтом
98.1 / 27.8 / 34.1 м²
поверх 10 з 11
2017 Рік будівництва
2.6 млн грн
34 637 грн/м²

вулиця Шолуденка, 20

Продається дворівнева квартира у Вишгороді, ЖК Start Life, вул. Шолуденка, 20 ТОРГ Квартира розташована на 10-му поверсі + мансарда. • Загальна площа – 74 м² • Житлова площа – 36 м² • Стіни – цегла • 2 санвузли, 2 душові кабіни, 2 лоджії • Встановлені сходи, виконане перепланування Планування • 1-й рівень – простора кухня-вітальня • 2-й рівень – велика спальня (можливо розділити на дві кімнати, як було спочатку) Квартира після будівельників, із власною котельнею. Встановлені лічильники на воду та електроенергію. Інфраструктура • Зручне паркування біля будинку, дитячий майданчик • Будинок у лісопарковій зоні, поруч Київське море • До центру Вишгорода – 20 хвилин пішки • Зупинка громадського транспорту – через дорогу • Відстань до Києва – 8 км
3 кімнати
з ремонтом
74 / 36 / 10 м²
поверх 10 з 11
2021 Рік будівництва
власник
7.3 млн грн
53 455 грн/м²

Борисо-Глібська вулиця, 111

Квартира має прекрасне планування з 5 кімнатами, залом, кухнею, 2 санвузлами та ванною кімнатою. Рівень готовності становить 85%%. У квартирі є абсолютно нові меблі, включаючи надзвичайно елегантну акрилову кухню, виготовлену на спеціальне замовлення. Кухня має світло-молочний акрил, що ідеально поєднується з деревом. Інноваційний дизайн без ручок додає сучасності та мінімалізму. Поточна вартість аналогічної кухні складає від 250 тис.грн. Квартира розташована всього за 12 км від Києва та за 15 хвилин на авто від станції метро "Героїв Дніпра". Поруч із будинком є кілька невеликих магазинів, які працюють до 22:00, англомовна школа-дитсадок, затишні кафе, зручна зупинка громадського транспорту. Маршрутки легко довезуть вас як до станції метро "Героїв Дніпра", так і до центру Вишгорода. До центру Києва можна дістатися за 25-30 хвилин без заторів. Неподалік, за пять хвилин на машині або 20 хвилин пішки, знаходиться супермаркет "Novus". У зручній близькості також розташовані церкви, ринок, нотаріус, аптеки, а також відділення "Нова Пошта" та "Укрпошта". Кожне вікно квартири відкриває неймовірний вид на ліс, озеро та мальовничі заходи сонця. Квартира ідеально підійде для великої сімї або тихого бізнесу.
5 кімнат
з ремонтом
135.8 / 91.7 / 12 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 11
2016 Рік будівництва
10.8 млн грн
81 964 грн/м²

Набережна вулиця, 6-Ж

Сучасна дворівнева квартира з дизайнерським ремонтом. Квартира повністю готова до заселення. На першому поверсі розташовані хол, кухня-їдальня, санвузол, лоджія та два балкони. На іншому поверсі знаходяться хол, три житлові кімнати, санвузол, лоджія, два балкони та гардероб. У квартирі використано якісні матеріали, встановлено сучасну сантехніку та електрику. Є затишна спальня з великим ліжком, LED-підсвіткою та кондиціонером. Простора вбиральня обладнана системою зберігання. Стильна сходова зона має декоративне освітлення та скляні поручні. Квартира повністю мебльована та оснащена всіма необхідними зручностями. Будинок має закриту територію, керується ОСББ. Встановлено автоматичні відкотні ворота з дистанційним управлінням, відеонагляд по периметру, на входах до підїздів та у ліфтовій зоні. Доступ контролюється через консьєржа. Біля будинку обладнане бомбосховище з пятьма виходами. Інфраструктура на найвищому рівні. На першому поверсі знаходиться супермаркет АТБ, поруч розташовані McDonalds, Сільпо, Укрпошта, поштомати, аптеки та інші магазини. Також поруч два парки. Панорамні вікна з чудовим краєвидом на зелену зону та Дніпро. Якісна деревяна підлога.
3 кімнати
з ремонтом
132 / 48.7 / 38.7 м²
монолітно-каркасна
поверх 15 з 16
2020 Рік будівництва
власник
2.4 млн грн
34 637 грн/м²

вул. Шолуденка, 24

Квартира дворівнева, розташована на 10 та 11 поверхах. Планування роздільне. Стан ремонту – після будівельників, що означає вільне планування від будівельників. Система опалення індивідуальна газова. Меблювання відсутнє. Продаж квартири по переуступці. Будинок знаходиться на етапі будівництва, коробка будинку побудована повністю. Тип будинку: Житловий фонд від 2021 р. Квартира розташована у 7 секції житлового комплексу Французький Бульвар. Квартира дворівнева.
3 кімнати
без ремонту
69 / - / 10 м²
цегляна
поверх 11 з 11
3.9 млн грн
33 333 грн/м²

вул. Ватутіна

Дворівнева квартира (пентхаус) з вдалим плануванням, світла і простора. На першому поверсі розташовані коридор, санвузол, кухня та велика кімната. Другий поверх включає дві окремі спальні кімнати, два санвузли та коридор. Зроблена тепла підлога на першому поверсі, розведена сантехніка. У спальні на другому поверсі замінено вікно на панорамне. Є зроблений дизайн-проект. Є газ. Система опалення індивідуальна газова, автономне опалення. Квартира продається без меблів. ЖК "Велесгард" - житловий комплекс комфорт-класу. На території ЖК є відеоспостереження, ліфт, охорона території, вантажний ліфт. Будинок знаходиться в 15 хвилинах їзди на машині від станції метро «Героїв Дніпра». Житловий квартал розташований в лісопарковій зоні за 8 км від Києва. Це екологічно чиста місцевість. На території ЖК є свій дитячий садок, розширений паркінг на 1,5 га, ігрові та спортивні майданчики, комерційні приміщення для бізнесу.
3 кімнати
з ремонтом
116 / - / 13 м²
поверх 10 з 11
3.7 млн грн
30 000 грн/м²

вул. Шолуденка, 24

Дворівнева квартира з роздільним плануванням. На першому рівні розташовані дві житлові кімнати площею 13.51 кв.м. та 18.71 кв.м., кухня площею 11.3 кв.м., хол площею 13.01 кв.м., санвузол площею 3.99 кв.м. та балкон. На другому рівні знаходяться житлові кімнати площею 11.3 кв.м., 13.51 кв.м. та 18.71 кв.м., санвузол площею 3.98 кв.м., гардероб площею 6.62 кв.м., хол площею 6.7 кв.м. та балкон. Ремонт після будівельників. Центральний водопровід, центральна каналізація, електрика, газ, вивіз відходів, асфальтована дорога. Система опалення - власна котельня. Квартира не мебльована. Можлива розстрочка на 24 місяці. Житловий фонд від 2021 року. Є ліфт, вантажний ліфт, гостьовий паркінг, паркувальне місце, охорона території, відеоспостереження. Панорамні вікна. Зручна транспортна розвязка. Всього 8 км від Києва, 15 хвилин від метро Героїв Дніпра - Почайна. Поблизу розташовані зупинки громадського транспорту, продуктові та будівельні магазини, Київське море, Вишгородська набережна і Національний парк «Межигір’я». Квартира має господарське приміщення, комору та гардероб.
5 кімнат
з ремонтом
123.89 / - / 11.3 м²
цегляна
поверх 10 з 11
генератор
2.8 млн грн
70 854 грн/м²

просп. Шевченка, 2

Двоповерхова квартира з авторським проектом. Є балкон, який не встигли сфотографувати до виїзду. Планування багаторівневе. Санвузол суміжний. Є гардеробна кімната/комора. Квартира має свій вихід на велику терасу з видом на все місто. Вихід на терасу є ще у трьох квартир. Спільний Коридор-“предбанник“(для одягу та взуття ) з іншою двоповерховою квартирою. Але можна користуватися коридором всередині квартири. Квартира підключена до центрального водопроводу та каналізації. Опалення централізоване. Газу немає. Квартира повністю мебльована. Є меблі на кухні, душова кабіна, яка працює в режимі сауни. Підключено швидкісний інтернет та Wi-Fi. Житловий фонд 2011-2020-і років. Будинок як термос – улітку тримає прохолоду, взимку тепло. У будинку своє ОСББ, тобто комунальні питання вирішуються оперативно. У ЖК є свій генератор та котельня - навіть під час блекаутів є опалення. Прямо в ЖК розташовані два приватні дитячі садки, кафе та ресторани, фітнес центр, танці, школа англійської, лавочка з польськими продуктами, кіоск з водою, аптека, ательє, нотаріус, йога, будівельний магазин. Прямо під будинком є супермаркет, а в 5 хвилинах ходьби ще два. Школа знаходиться у 3х хвилинах ходьби. Також поблизу є Нова Пошта та автобусна зупинка (3 хв.). До Київського водосховища пішки 15-20 хвилин (7 велосипедом). До Дніпра 5 хвилин. Навкруги ліса. Квартира має панорамні вікна.
2 кімнати
з ремонтом
40 / - / 10 м²
поверх 11 з 23

Шукай квартиру по локації