Квартира має євроремонт, роздільне планування з суміжним санвузлом. Висота стелі не вказана.
Квартира обладнана двоконтурним котлом, що забезпечує індивідуальне газове опалення та підігрів води. Установлені лічильники на електрику, газ та воду. Будинок має пропускну систему та відеонагляд.
Квартира повністю мебльована та обладнана технікою. У ній є ліжко, шафа-гардероб, вбудована кухня з холодильником, газова плита, духова шафа, мікрохвильова піч, пральна машина, посудомийна машина, плазмовий телевізор, електрочайник. Також є Wi-Fi та супутникове ТБ. Все залишається новим власникам.
Квартира розташована в новобудові ЖК "Львівський квартал" 2011-2020 років побудови. Будинок цегляний, з зовнішнім утепленням. Двір закритого типу з дитячим майданчиком. Підїзд чистий. Додатково є підземний паркінг.
Квартира має хорошу локацію в спальному районі міста. Поблизу будинку є все необхідне для комфортного проживання.
Квартира має панорамні вікна.
Квартира має якісний дизайнерський ремонт, виконаний за авторським проектом. Величезний балкон перероблений в затишну терасу.
Квартира має індивідуальне газове опалення.
Квартира мебльована.
Будинок має велику закриту територію з власним дитячим майданчиком та альтанкою. На території працює охорона. Є підземна парковка.
Квартира з роздільним плануванням та роздільним санвузлом. Після будівельників.
Індивідуальне газове опалення.
Квартира без меблів.
Квартира розташована в новобудові.
Квартира не кутова, тепла.
Дуже гарна, світла, тепла квартира.
Є 2 утеплені підвали для зберігання речей і овочів.
Є 3 комори: одна в квартирі, одна в лоджії та одна під лоджією.
Коля будинку є сад з фруктовими деревами. Є квітник під лоджією.
Поблизу будинку розташовані банкомат, супермаркет, кіоски та зупинки міського, міжміського і міжнародного сполучення.
Квартира має роздільне планування. Зроблено євроремонт.
Встановлено підігрів підлоги, квоконтурнтй котел. Система опалення індивідуальна газова. Є швидкісний інтернет та Wi-Fi.
Квартира мебльована, на кухні є меблі.
Перегляд за попередньою домовленістю. Агенціям і ріелторам не турбувати. Власник.
Територія довкола будинку огороджена. Є відеоспостереження, ліфт, паркувальне місце та охорона території.
Ідеальне місце для життя.
Квартира світла, затишна, розташована на сонячній стороні. Не кутова. Є вбиральня, комора, балкон або лоджія.
Квартира має суміжне прохідне планування. Санвузол роздільний. Ремонт житловий.
Квартира має централізоване опалення, електрику, газ, центральну каналізацію та центральний водопровід. Також є вивіз відходів.
Деталі щодо умов купівлі можна дізнатися за телефоном.
Будинок розташований на асфальтованій дорозі.
Квартира має вільне планування. Потрібно поновити косметичний ремонт. Санвузол суміжний.
У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.
Квартира не мебльована.
Квартира розташована в тихому районі. Будинок - хрущовка. До квартири належить підвал, грядка та комора.
Квартира оснащена балконом, лоджією та ванною. Є Wi-Fi.
Квартира має житловий стан та нові броньовані вхідні двері. Планування двостороннє. Кімнати ізольовані. Є великий коридор, кухня площею 8.3 кв.м. та роздільний санвузол. Квартира кутова, фасад не утеплений. Зроблений косметичний ремонт.
У квартирі встановлені лічильники на газ та воду. Є централізоване опалення, центральний водопровід, електрика та центральна каналізація.
Тип будинку - чешка.
Квартира з роздільним плануванням та суміжним санвузлом. Ремонт косметичний, не новий, але без критичних недоліків. Встановлено відносно нові вікна (півтора року після заміни), якісний паркет, новий бойлер та нові вхідні двері. Квартира простора, суха, чиста та доглянута.
Квартира продається з меблями та технікою. Усі речі залишаються новому власнику.
Продаж не терміновий. Можлива відразу заїхати і жити або здати в оренду без жодних вкладень. На даний час у квартирі проживають охайні орендарі.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років. Підїзд чистий, сходова простора. В будинку є тепловий лічильник. В найхолодніший місяць витрати на тепло не перевищували 1300 грн. До квартири також належить підвал.
Квартира розташована в затишному місці з зручним заїздом. Поруч зупинка, багато місця для авто та зелена зона, парк, стадіон і кафе "Три Марії".
Квартира не кутова, опалення централізоване. Є балкон. Сантехніка та електрика робочі. В будинку є мультимедіа: кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет. Квартира має гардероб.
Квартира має суміжне прохідне планування. Зроблений косметичний ремонт.
Опалення індивідуальне газове. Є пічка та конвектори.
Продаж без посередників. Є можливість купити цілий будинок.
Будинок побудований у 80-90-і роки. Зовнішні стіни з дерева та цегли. Є підвал, горище, город та подвіря.
Квартира розташована на вул. Львівська.
Квартира має госп. приміщення та комору.
Квартира має два балкони з підігрівом лоджії. Установлено ламінат та пластикові вікна.
Квартира має своє опалення від індивідуального газового котла. Гарячу воду можна отримати від котла або бойлера.
У квартирі є кабельне телебачення та інтернет.
На території є дитячий майданчик.
Все необхідне знаходиться поруч.
З вікон відкривається чудовий вид з двох сторін.
3 кімнати
з ремонтом
65 / - / 7 м²
цегляна
поверх 5 з 5
власник
3.15 млн грн
33 516 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3-х кімнатна квартира + підвальне приміщення 10 кв.м.
Квартира має два балкони.
Будинок підключено до телефонної мережі, обєднаної системи диспетчерської. Квартира має водогін (холодний та гарячий), каналізацію, газопостачання та центральне опалення.
Квартира продається разом з підвальним приміщенням площею 10 кв.м.
Будинок житлового фонду 2011-2020-х років.
Квартира має роздільне планування. Стан ремонту - житловий, без косметичного ремонту.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. Додатково є центральний водопровід, електрика, скважина. Каналізація - септик.
У квартирі є телевізор.
Продаж від власника.
Квартира розташована в царському будинку. Додатково є підвал, господарське приміщення біля будинку та паркувальне місце.
Вулиця Грушевського має асфальтовану дорогу.
Квартира не кутова, в житловому стані. Планування роздільне, санвузол суміжний.
У квартирі є централізоване опалення, центральний водопровід, газ, електрика, центральна каналізація. Поблизу будинку асфальтована дорога, є вивіз відходів.
Квартира мебльована. На кухні є меблі. У квартирі встановлена душова кабіна, є гардероб, комора та госп. приміщення.
До квартири додається добротний город та підвал.
Цегляний будинок, житловий фонд 80-90-х років.
Поруч з будинком є все необхідне для комфортного проживання.
У квартирі є Wi-Fi.
Квартира з роздільним плануванням та євроремонтом. Санвузол роздільний.
Є індивідуальне опалення.
Квартира мебльована.
Квартира розташована в цегляному будинку, який належить до житлового фонду 2011-2020-х років.
Квартира має суміжно прохідні кімнати. Планування включає кухню, санвузол, коридор. Квартира потребує ремонту.
Встановлено центральне водопостачання та власний септик. Опалення пічне.
Квартира розташована в особняку з деревяним перекриттям, покритим шифером. Є сухий підвал.