Здана і заселена новобудова!
Продаж 3 кім квартири
Площею 89 кв.м
Квартира дворівнева.
м.Стрий вул Басараб
Поверх 8/8 ц
Житлова 49 кв.м
Кухня 13 кв.м
Перший поверх-кімната,кухня, санвузол, балкон.
Другий -дві спальні, санвузол,хол.
В квартирі розведена електропроводка,вся каналізація, залиті стяжки.
Двохфункційний котел,панорамні вікна на першому поверсі,
мансардні вікна в кімнатах.
З кухні і кімнати балкон.
Є кладовка,підвал.
Район просто супер
Тел 067-6037832 Оксана
Ключі на руках, огляд в зручний для Вас час !
Ціна 58000 євро
Сучасне планування з роздільним санвузлом. Квартира має два великих балкони. Залиті чистові стяжки.
Всі комунікації присутні. Індивідуальне газове опалення.
Пропозиція щодо продажу квартири. Огляд можливий за попередньою домовленістю.
ЖК "Панська вертикаль" - новобудова з просторим та охайним підїздом. У будинку є відеонагляд, охорона, ліфт та домофон. Внутрішній двір закритого типу з дитячим майданчиком та підземним паркінгом.
Квартира має гарну панораму на м. Стрий.
Простора квартира з роздільним плануванням.
Квартира з роздільним плануванням на дві сторони будинку. Є велика сонячна спальня на південно-західну сторону з балконом та чудовим видом на місто і Карпати. Кухня та ще одна кімната також мають балкон. Просторий коридор з нішею для прихожої. Великий роздільний санвузол, який можливо обєднати або використати одне з приміщень для гардеробу. Або ж обладнати два повноцінні санвузли. Квартира після будівельників.
Опалення індивідуальне (двоконтурний газовий котел). Комунікації та лічильники обліку всі присутні.
Квартира продається без меблювання.
Квартира розташована в новобудові 2018 року. Будинок зданий в експлуатацію та заселений. Двір закритого типу, озеленений, встановлений дитячий майданчик. Є підземний паркінг, в якому є можливість придбати місце для вашого одного чи навіть двох авто за додаткову плату.
Квартира розташована в популярному та розвиненому районі міста Стрий. Все необхідне для життя в пішій доступності.
Квартира має дворівневе планування з трьома окремими кімнатами, балконом, трьома санвузлами та гардеробною. Простора кухня обєднана з лоджією. Вікна на дві сторони будинку (металопластикові). Квартира в доброму житловому стані з правильним плануванням.
Опалення забезпечується двоконтурним газовим котлом з системою водяних радіаторів та теплої підлоги. Також встановлено кондиціонер на мансардному поверсі. Комунікації всі присутні та в справному стані.
Продається з усіма меблями та побутовою технікою. На кухні є меблі.
Працюємо з купівлею нерухомості також по безготівковому перерахунку, з бюджетними коштами, програмами кредитування в тому числі єОселя, з житловими сертифікатами за знищене житло, виплатами та компенсаціями військовим за державними програмами.
Квартира розташована в добротному цегляному будинку 2008 року побудови у великому новому житловому кварталі. Двір закритого типу з індивідуальними паркомісцями до кожної квартири. Також є дитячий майданчик та відпочинкова зона барбекю. Підїзд охайний.
Поруч багато магазинів, супермаркет, аптеки, епіцентр, екоринок, автостанція, приватний садочок та все інше необхідне для комфортного проживання.
Квартира простора та світла. Є сигналізація.
3 кімнати
з ремонтом
132 / - / 12.2 м²
цегляна
поверх 5 з 6
2.1 млн грн
30 374 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3-кімн квартира ЧЕСЬКОГО проєкту ПІД РЕМОНТ!!! Вул. 50ти річчя Упа
Квартира має добре планування з трьома окремими кімнатами, двома балконами, кладовою на балконі та гардеробною біля спальні. Санвузол роздільний. Вікна на дві сторони будинку. Квартира під чистову обробку. Замінено сантехнічні вузли та виконано певний ряд демонтажних робіт. Залито стяжку у кухні та коридорі.
У квартирі всі комунікації присутні. Встановлено індивідуальне опалення з двоконтурним газовим котлом та підігрівом підлоги.
Працюємо з купівлею нерухомості також по безготівковому перерахунку, з бюджетними коштами, програмами кредитування в тому числі єОселя, з житловими сертифікатами за знищене житло, виплатами та компенсаціями військовим за державними програмами.
Квартира розташована в цегляному будинку чеського проекту. Підїзд охайний. Є затишний внутрішній двір.
Квартира знаходиться в добре розвиненій інфраструктурі. Поруч багато магазинів, супермаркет, аптеки, базарчик, зупинка громадського транспорту.
Квартира має житловий стан та добре планування з трьома великими окремими кімнатами, двома балконами, роздільним санвузлом та кладовкою. Вікна на дві сторони будинку.
Квартира має індивідуальне газове опалення. Присутні всі комунікації в справному стані.
Меблі та техніка залишаються практично всі.
Можливий обмін на 1-2 кімнатну квартиру з доплатою. Квартира продається за програмами кредитування, в тому числі єОселя, з житловими сертифікатами за знищене житло, виплатами та компенсаціями військовим за державними програмами.
Квартира розташована в добротному цегляному будинку індивідуального проекту. Охайний підʼїзд.
Поблизу багато магазинів, супермаркет, аптеки, базарчик, зупинка громадського транспорту та все інше необхідне для комфортного проживання.
Квартира не кутова, простора та світла з висотою стель 3 метри. Вікна металопластикові.
3 кімнати
з ремонтом
81.4 / - / 11.6 м²
цегляна
поверх 3 з 3
3 млн грн
28 034 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Ексклюзивна 3-кімнатна квартира в добротному "польському люксі"
Квартира має зручне планування з трьома роздільними кімнатами, просторою кухнею та роздільним санвузлом. Внутрішні перегородки цегляні. На підлозі добре збережений паркет.
Встановлено лічильники на електроенергію, газ і воду. Квартира підключена до центральної каналізації та водопроводу. Система опалення індивідуальна газова.
Квартира продається разом із просторим підвалом та гаражем з документами.
Квартира розташована в добротному цегляному будинку типу "польський люкс" на чотири квартири. Територія навколо будинку огороджена.
Квартира розташована в історичному центрі міста Стрий.
Квартира сонячна та двостороння. Вікна виходять на південну та північну сторони.
Квартира чеського планування з роздільним санвузлом. Є квадратний коридор. Квартира під ремонт.
У квартирі встановлено власне опалення з двоконтурним котлом. Вікна замінені на енергозберігаючі металопластикові.
Квартира не мебльована.
Будинок чеського типу.
Є зручна транспортна розвязка з зупинкою громадського транспорту поруч. Розвинена інфраструктура з магазинами, супермаркетами, школою, садочком та дитячим майданчиком.
Квартира має два балкони.
Квартира дворівнева з багаторівневим плануванням. Ремонт виконано в житловому стані.
Квартира має індивідуальне газове опалення, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, газ, каналізацію септик і центральний водопровід.
Квартира мебльована.
Квартира розташована в новобудові, побудованій у період 2011-2020 років. У будинку є ліфт і підземний паркінг.
Квартира розташована в самому центрі міста Стрий.
Квартира має підігрів підлоги, панорамні вікна, душову кабіну, господарське приміщення, комору та гардероб. Є швидкісний інтернет, Wi-Fi.
Квартира має роздільне планування з окремими кімнатами, роздільний санвузол та великий балкон. Кухня площею 13 кв.м. Квартира не кутова.
Індивідуальне газове опалення з двоконтурним котлом. Є центральна каналізація, електрика та газ.
Квартира розташована в новобудові 2011-2020 років.
Хороше місце розташування поблизу автостанції, базару та Епіцентру.
Квартира велика, світла і тепла.
Квартира має житловий стан та нові броньовані вхідні двері. Планування двостороннє. Кімнати ізольовані. Є великий коридор, кухня площею 8.3 кв.м. та роздільний санвузол. Квартира кутова, фасад не утеплений. Зроблений косметичний ремонт.
У квартирі встановлені лічильники на газ та воду. Є централізоване опалення, центральний водопровід, електрика та центральна каналізація.
Тип будинку - чешка.
Простора дворівнева квартира з роздільним плануванням. Три окремі кімнати, простора кухня, два санвузли, гардероб. Ремонт зроблений за авторським проектом.
Є власне опалення з двофункційним котлом. У квартирі підключені газ, центральний водопровід, електрика та центральна каналізація.
У квартирі залишаються всі меблі та побутова техніка. На кухні є меблі.
Можливий обмін на 2-кімнатну квартиру з доплатою.
Квартира розташована в цегляному будинку, побудованому в 2001-2010-і роки. Є чотири лоджії (дві засклені та утеплені, дві відкриті) та чотири комірки.
Квартира знаходиться в районі АТБ. Поруч є супермаркет, школа, дитячий садок та зупинка громадського транспорту.
Квартира світла та сонячна. Встановлена сигналізація. Є ванна та душова кабіна.
Квартира має суміжне прохідне планування. Санвузол роздільний. Ремонт євроремонт.
Всі комунікації присутні. Квартира має індивідуальне газове опалення.
Квартира готова до проживання.
Просторий та охайний підїзд. Є місце для авто.
Поруч все необхідне для комфортного проживання.
Квартира має багаторівневе планування. Ремонт після будівельників.
Будинок обладнано електроосвітленням та індивідуальним опаленням. Центральний водопровід.
Квартира не мебльована.
Будинок трьохквартирний, з комерцією на нижніх поверхах. Має великий внутрішній двір з місцем для відпочинку та автомобіля. Матеріал стін - шлакоблок, перекриття - дерево. Висота приміщень 3.04 м.
Поблизу розташована зупинка громадського транспорту, продуктові магазини, супермаркети, аптеки, школа, дитячий садочок.
Ексклюзивна квартира з відкритим балконом площею 0.8 кв.м. Житлова площа становить 129.2 кв.м., площа кухні-їдальні - 43.8 кв.м. Квартира не кутова.
Простора та світла квартира з роздільним плануванням. У квартирі є суміжний санвузол, простора кухня та два великі балкони. Квартира не кутова. Якісний ремонт: підлога вкрита натуральним сучасним ламінатом у кімнатах та коридорі та плиткою на кухні і санвузлі. Стіни вирівняні та пофарбовані у білий колір. Встановлено металопластикові вікна.
Квартира оснащена індивідуальним газовим опаленням з надійним котлом Viessmann.
Кухня залишається для нових власників.
Квартира розташована у цегляному будинку типу "Чешка". Будинок оснащений ліфтом.
У пішій доступності знаходяться школа, дитячий садок, супермаркет, автобусна зупинка та парк.
Квартира підходить для комерційного використання.
Є асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, газ, центральний водопровід.
Будинок побудований до 1917 року.
Квартира має три фасадні вікна.
3 кімнати
67.2 / - / 11.6 м²
цегляна
поверх 1 з 1
2.6 млн грн
18 463 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ЗНИЖЕНА ЦІНА/ПРОДАЖ 3 кімнатна квартира в центрі міста в будинку
Квартира з окремим входом та частково завершеним ремонтом. Планування роздільне. На першому поверсі розташовані гостьова, кухня, їдальня та санвузол. Другий поверх включає дві житлові кімнати, санвузол та лоджію.
У квартирі встановлено індивідуальне опалення (плитка). Санвузол суміжний. Є каналізація септик.
Квартира не мебльована.
Є гостьовий паркінг.
До квартири веде асфальтована дорога.
Квартира має балкон та лоджію. Підігрів підлоги.
Квартира особнякового типу. Проведено капітальний ремонт з заміною всіх комунікацій. Виконано утеплення фасаду. Євроремонт.
Побутові комунікації: електроенергія, газ, вода (централізована та свердловина), водовідведення (централізоване). Опалення комбіноване - двухконтурний газовий котел та камін.
Квартира мебльована.
Квартира варта вашої уваги.
На подвірї розташований гараж. Є великий підвал під квартирою.
Квартира знаходиться в центрі міста Стрий. Поруч є все необхідне для комфортного проживання.
Квартира простора та ексклюзивна. Санвузол роздільний. Є гардероб.
Квартира чеського проєкту з продуманим плануванням. Кімнати суміжні та прохідні. Санвузол суміжний. Квартира повністю готова до заселення після нового ремонту, виконаного 2025 року. Рівні стіни, якісні матеріали.
Індивідуальне опалення з двоконтурним котлом. Тепла підлога по всій квартирі. Центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід.
Сучасна монтована кухня.
Будинок чеського проєкту.
Будинок зручно розташований поруч з магазинами, транспортом та всією необхідною інфраструктурою.
Квартира світла, тепла і дуже затишна. Продумане зонування, сучасні кольори і якісне освітлення. Є дві великі лоджії. Санвузол після повного оновлення.
Квартира має правильне роздільне планування без прохідних кімнат. Санвузол суміжний. Квартира в гарному житловому стані з косметичним ремонтом.
Встановлено індивідуальне газове опалення.
Квартира ідеально підходить як для проживання, так і для переоформлення в комерційне приміщення (магазин).
Квартира розташована в цегляному будинку.
Квартира має суміжне планування з прохідними кімнатами. У квартирі зроблено косметичний ремонт. Висота стель становить 3,5 метра. Над квартирою розташоване мансардне приміщення, де можна добудувати житлове приміщення.
Квартира підключена до електрики, газу, центральної каналізації, центрального водопроводу. Система опалення комбінована.
Квартира не мебльована.
Пропозиція без комісії для покупця.
Квартира розташована в польському будинку, побудованому до 1917 року. Товщина стін становить 60 см. Є два балкони з виходом на дві сторони. Квартира має власний окремий підїзд з власною господарською кімнатою. Є власне подвіря.
Квартира розташована в центрі міста.
Квартира простора, світла, дуже тепла.
3 кімнати
з ремонтом
124 / - / 20.5 м²
цегляна
поверх 2 з 2
2.8 млн грн
32 416 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 3 ох кімнатноі квартири в центрі м. Стрия 1 поверх ЖК Автрійський
Квартира під ремонт у житловому стані. Є два окремі входи, що дозволяє продаж окремими частками: однокімнатну і двокімнатну. Можливе перепланування в дві квартири або купівля окремо однієї з частин. Кімнати просторі, сонячні, стелі високі. Санвузол роздільний.
Система опалення індивідуальне газове. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід. Встановлені нові діючі пєци.
Можливий продаж окремими частками.
Квартира розташована в польсько-австрійському будинку до 1917 року. Є свій внутрішній дворик закритого типу та паркувальне місце. Під однією з кімнат розміщено напівпідвальне приміщення з вікнами, висотою 2 метри, сухе, гідно побудоване з 2 цегли, надійне, типу бомбосховища.
Вікна виходять на центральну вулицю. Є асфальтована дорога.
Квартира має два окремі входи. Можливе використання під бізнес або житло.
Квартира має вільне планування. Санвузол суміжний. В квартирі зроблено євроремонт. Квартира має документи під добудову.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. Є центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід.
Квартира мебльована.
Всі деталі щодо продажу можна дізнатися за телефоном.
Тип будинку - чешка.
Квартира розташована в мікрорайоні.
Квартира має балкон, лоджію, комору, гардероб, госп. приміщення та паркувальне місце. В квартирі є кабельне та цифрове ТБ, Wi-Fi.